PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya'da konaklama ve Egzoz

Aranel Ciryatan
26-10-2018, 09:43
Dostlar selam önümüzdeki hafta eşimle Antalya'ya gelmeyi planlıyoruz fakat egzoz vs durumları nedeniyle tereddütlerim var. Otel konaklı bölgesinde ve gelmişken Alanya vs dolaşırız diye planlıyoruz. Nedir durumlar o taraflarda lades olur muyuz? Araç DS3 dizel duman yok normal kullanımda ama spor egzoz ve dpf iptali var. Bir de plakam 07 :)

i-vtec07
26-10-2018, 10:11
Nasip abi :D son susturucu iptalli 1.2 tsı la ki dizellerden fazla sesi bi sorun yaşamadım . Ama bişeyin kısmeti açılırsa bişey bağdattan gelirmiş :D yazmak isterse yazar.

Sorun olmaz bence araç dizel dersin çevirirlerse. Rölantide ses te fazla değilse tabi.

Kullanıcagın yol genelde çevreyolu olduğu için .

He unutmadan 82km hızı geçme.

Aranel Ciryatan
26-10-2018, 10:13
hızdan yana sıkıntı yok. Bilmediğim yerlerde ve şehir dışı yollarda tabela neyse onu geçmem genelde. :)

ek310
26-10-2018, 11:23
Antalya merkezi, İstanbula göre çok daha sıkıntılı M3 le çıkamaz oldum. Egzos kapalı gezmeme rağmen arkamdan takip edip ses dinliyorlar, 1 yıl içinde 2 kez kapalı olmasına rağmen ceza yedim.
sivil motorlu polisler ve motorlu trafik polislerine dikkat etmenizi öneririm.

ottoman32
26-10-2018, 20:23
geçen gün 2 3 polis denk geldi ybr ile dolanıyordu

turboman
27-10-2018, 05:54
Antalya merkeze girmediğiniz zaman pek sıkıntı olmaz o bölgelerde

B-Devi
27-10-2018, 20:53
7 aydır Antalya'da yaşıyorum sağda solda konuşurlarken çok duydum ama bizzat hiç denk gelmedim. 35.000 km yaptım 7 ayda. Sadece evin yakınlarında birkaç kez asayiş çevirmeye girdim, kimlik sorup bıraktılar. Gerçi gazlamadıktan sonra hiç egzoz sesi gelmiyor arabadan.
Bu arada o kadar kilometre 7 ayda yapılmaz diyenler çıkacaktır mutlaka, Bursaspor maçlarına gidip geliyorum. yarısı uzun yolda olmuştur ama şehir içinde de gezmedik dağ-bayır-plaj bırakmadık :D