PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Izmir'de gazlamalik vatandaslar

ripaul
06-11-2018, 21:22
Selam,

Izmir/Guzelyali'dayim. Genesis coupe 2.0 aracim var (210 hp rwd) Arada z4'lu bir arkadasimla gece cikip efendi gibi gazlayip yanlayip insani saatlerde eve donuyoruz :) Isim geregi ogleden sonralari uygun oluyorum, keyiflice araba sohbeti yapabilecegimiz, gazlayabilecegimiz arkadaslar varsa memnuniyetle goruselim/tanisalim :)

AhmetKadir
06-11-2018, 21:34
2012 de askerdeydim izmirde. Cuma aksamlari inciraltinda gazci bi tayfa olurdu.

ripaul
06-11-2018, 21:40
2012 de askerdeydim izmirde. Cuma aksamlari inciraltinda gazci bi tayfa olurdu.

Haha sizin gibiler bitirdi oralari ustad :) Simdi trafikten gecilmiyor inciralti cevresi, yakininda stolk diye bir mekan var, Izmir'in hizli makinalari genelde orada, haliyle cevresinde de ekipler surekli :)

Black_Eagle
06-11-2018, 21:45
3 ay kadar önce izmire taşındım. 1 hafta öncede Ankara’dan 2007 sti alıp getirdim. Ankarada yaşadığım zamanlar trafikte otobanda hep anlık ta olsa gazlamalık arabalar denk gelirdi sonra benzinliğe girip sohbet muhabbet durumları olurdu. izmirde sti ya uzaylı görmüş gibi bakıyor insanlar ve hiç otoyolda oynasabileceğimiz araçlar denk gelmedi. Bu arada izmirde benzin durumu çok kötü arabanın afr sapıttı bugün. Kaliteli benzin satan bildiğiniz yerler varsa paylaşırsanız memnun olurum.

ripaul
06-11-2018, 22:58
3 ay kadar önce izmire taşındım. 1 hafta öncede Ankara’dan 2007 sti alıp getirdim. Ankarada yaşadığım zamanlar trafikte otobanda hep anlık ta olsa gazlamalık arabalar denk gelirdi sonra benzinliğe girip sohbet muhabbet durumları olurdu. izmirde sti ya uzaylı görmüş gibi bakıyor insanlar ve hiç otoyolda oynasabileceğimiz araçlar denk gelmedi. Bu arada izmirde benzin durumu çok kötü arabanın afr sapıttı bugün. Kaliteli benzin satan bildiğiniz yerler varsa paylaşırsanız memnun olurum.

Karsiyaka'da iseniz, Altinyol cikisi Shell. Balcova tarafinda iseniz, Uckuyular'daki Shell ya da Opet. Bornova'da hic takilmadigim icin benzin almisligim bile yok neredeyse, olmustur mutlaka ama rastgele. Ben genelde Balcova Shell'den ve arkadaslarim o tarafta oldugu icin Karsiyaka Altinyol cikisi Shell'den aliyorum. Benzin ayni yerden gelme de olsa Shell ve Total gibi dunya capindaki markalari tercih ediyorum (Opet ucuncu sirada)

ripaul
06-11-2018, 23:01

Bu arada sozunu ettigim Stolk'un otoparki ve Bostanli/Mavibahce cevresi de kucuk bir Istinye Park gibi, arac konusunda yani, bilginize :)

BARR
07-11-2018, 06:37
2007 STI'a uzaylı gibi bakılan bir İzmirde yaşamıyorum ben acaba yanlış İzmirde miyim.

jeffy
07-11-2018, 06:39
İnciraltı düğün salonlarıyla donanıp akşamları trafik sıkıntısı yaşanmaya başlayıp birde üstüne çok şikayet edilmeye başlanınca sonlandı.. Cuma akşamlarının buluşma noktası genelde sasalı tarafında oluyor..

rahmitanir
07-11-2018, 07:24
Başlık İzmir'e ve İzmirli'ye girdirmeye dönüşmezse seviniriz.

Sasalı tarafı cuma akşamları yoğun olur ama polis basma ihtimali yüksektir. Çok duyarız, "sasalı'da dün akşam polis araba bağlamış" diye.

Eğer dostane şekilde araba denemek istersen Kemalpaşa otobanı akşamları çok uygun. Hem trafik olmaz hem de kolay kolay polis olmaz.

İlk baharda inş izmir ülkü pisti açılacak tekrardan. Pist açılınca hafta sonu time trial şeklinde güzel etkinlikler oluyor, oraya muhakkak bekleriz. Çevre yapmak için de çok faydalı oluyor o etkinlikler.

İkea otopark'ı neredeyse her akşam dolu. Ama doğrusu apaçi tayfa da olabiliyor İkea'da. Ya da efendi gibi bir köşede buluşup, sohbetini yapan tipler de oluyor (misal alfa ege).

Efsane manzaralı gazlamak istersen, CVfilms'in de devamlı videolarını çektiği Menemen Çukurköy yolu artık Türkiye genelinde ünlendi diyebilirim, efsanedir.

Son olarak, benim her günkü ev - iş rotam olan menemen - manisa rotasına yolunuz düşerse, keyifle gazlayabilirsiniz. şehir girişleri harici trafik kontrol falan yoktur, çok tatlı virajlar vardır, trafik de olmaz.

Black_Eagle
07-11-2018, 08:09
2007 STI'a uzaylı gibi bakılan bir İzmirde yaşamıyorum ben acaba yanlış İzmirde miyim.

Izmire ve izmirliye giydirme anlamında kötü bir niyetim yoktu. O şekilde anladıysanız da özür dilerim. Araba çok fazla dikkat çekiyor manasında dedim ankara ve istanbulda bu kadar dikkat çekmiyordu. Izmır insanı bence türkiye ortalamasının her anlamda çok üstünde hayatımda aldığım en iyi karar kesinlikle izmire yerleşmek oldu diyebilirim

ripaul
07-11-2018, 08:35
Başlık İzmir'e ve İzmirli'ye girdirmeye dönüşmezse seviniriz.

Sasalı tarafı cuma akşamları yoğun olur ama polis basma ihtimali yüksektir. Çok duyarız, "sasalı'da dün akşam polis araba bağlamış" diye.

Eğer dostane şekilde araba denemek istersen Kemalpaşa otobanı akşamları çok uygun. Hem trafik olmaz hem de kolay kolay polis olmaz.

İlk baharda inş izmir ülkü pisti açılacak tekrardan. Pist açılınca hafta sonu time trial şeklinde güzel etkinlikler oluyor, oraya muhakkak bekleriz. Çevre yapmak için de çok faydalı oluyor o etkinlikler.

İkea otopark'ı neredeyse her akşam dolu. Ama doğrusu apaçi tayfa da olabiliyor İkea'da. Ya da efendi gibi bir köşede buluşup, sohbetini yapan tipler de oluyor (misal alfa ege).

Efsane manzaralı gazlamak istersen, CVfilms'in de devamlı videolarını çektiği Menemen Çukurköy yolu artık Türkiye genelinde ünlendi diyebilirim, efsanedir.

Son olarak, benim her günkü ev - iş rotam olan menemen - manisa rotasına yolunuz düşerse, keyifle gazlayabilirsiniz. şehir girişleri harici trafik kontrol falan yoktur, çok tatlı virajlar vardır, trafik de olmaz.

Aracim pist icin cok da uygun sayilmaz ama yine de denemek isterim, faydali bilgiler icin tesekkurler :)

rahmitanir
07-11-2018, 08:39
Izmire ve izmirliye giydirme anlamında kötü bir niyetim yoktu. O şekilde anladıysanız da özür dilerim. Araba çok fazla dikkat çekiyor manasında dedim ankara ve istanbulda bu kadar dikkat çekmiyordu. Izmır insanı bence türkiye ortalamasının her anlamda çok üstünde hayatımda aldığım en iyi karar kesinlikle izmire yerleşmek oldu diyebilirim

o zaman hoşgeldin izmire hocam:)

speed_emre
07-11-2018, 08:41
Merhaba,

Bende hatayda oturuyorum. Astra gtc turbo aracım var. Güzel olur :) Rolle çıkmam öyle sırf meraktan denemek isterim. Bakımını yaptırdıktan sonra deneyebiliriz.

Onun dışında oturup bir yerlerde sohbet edip çay içebiliriz :)

powERS
07-11-2018, 08:51

Ben de Ankara da askerlik yaptım ara arada gidiyorum, Ankara da ve İstanbul da ki kadar Subaru popülasyonu yok İzmir de o yüzden dikkat çekici gelmiştir. Nitekim uzaylı diye bakmam bende ama en azından Subaru diye bakarım bende :)

İzmir de gazlamalık olan arabalar gene Ankara ve İstanbul a oranla azdır, bunun sebebi (bence) ekonomik şartlar, çünkü İzmir de çalışma karşılığı alınan ücretler diğer büyük illerdeki aynı işi yapan insanlara göre azdır.

Ama aracına yatırım yapabilen insanlarında gayet güzel makinaları var yok değil :)

Bir de eskisi kadar gazcı da yok sanırım İzmir de.

speed_emre
07-11-2018, 08:58
Ben de Ankara da askerlik yaptım ara arada gidiyorum, Ankara da ve İstanbul da ki kadar Subaru popülasyonu yok İzmir de o yüzden dikkat çekici gelmiştir. Nitekim uzaylı diye bakmam bende ama en azından Subaru diye bakarım bende :)

İzmir de gazlamalık olan arabalar gene Ankara ve İstanbul a oranla azdır, bunun sebebi (bence) ekonomik şartlar, çünkü İzmir de çalışma karşılığı alınan ücretler diğer büyük illerdeki aynı işi yapan insanlara göre azdır.

Ama aracına yatırım yapabilen insanlarında gayet güzel makinaları var yok değil :)

Bir de eskisi kadar gazcı da yok sanırım İzmir de.

Aynen haklısın. Herkes gazlamıyor artık. Yolda denk gelirse basıyor millet. Yoksa hem ekonomi hem gezme derdinde çoğu kişi :) Sasalı eski sasalı değil. Çok bozuldu ortam. Bende 2 sene oluyor gitmiyorum. Haftada 1 2 gün biniyorum aracıma keyifle o kadar :)

powERS
07-11-2018, 08:58
Merhaba,

Bende hatayda oturuyorum.

Bende hatayda noktadayım sen ne taraftasın ?

speed_emre
07-11-2018, 09:14
Bende hatayda noktadayım sen ne taraftasın ?

Bende renkli durağındayım. Nokta sayılır yani :) Cafe life ordayım :) sen?

powERS
07-11-2018, 09:21
Bende renkli durağındayım. Nokta sayılır yani :) Cafe life ordayım :) sen?

life caddenın ustunde kalıyodu sarım ?

Necatibey ilkokulun altındayım ben.

speed_emre
07-11-2018, 09:42
life caddenın ustunde kalıyodu sarım ?

Necatibey ilkokulun altındayım ben.

Aynen ana caddede kalıyor. Yakınız çok d.m attım.

Erdem K.
07-11-2018, 10:06

2012-2015 yılları arasında izmirde blobeye STI kullanmış biri olarak seni çok iyi anlayabiliyorum :)
hawkeye sti'ın hayırlı olsun, 3.sanayide Autogarage Kemal Usta'ya uğra müsait olunca ...

speed_emre
07-11-2018, 10:10
İzmir grubu olarak bir toplanıp. Tanışalım diyorum. :)

STP
07-11-2018, 10:32
2012-2015 yılları arasında izmirde blobeye STI kullanmış biri olarak seni çok iyi anlayabiliyorum :)
hawkeye sti'ın hayırlı olsun, 3.sanayide Autogarage Kemal Usta'ya uğra müsait olunca ...

kemale gıderse sasırmasın :D

benım stıda kemalde suan ;)

Black_Eagle
07-11-2018, 11:56
kemale gıderse sasırmasın :D

benım stıda kemalde suan ;)

Kemal ustaya gittim tanıştım bile. Tork garagedan orayı önerdiler getirir getirmez tanıştım. Bu arada Selçuk sanırım isim senin sti yı gördüm ve mutlu oldum bana kardeş çıktı diye ama çanakkaleye geri gidicekmiş :)

TaGo
07-11-2018, 12:08
Eski bir gc8 sahibi olarak. İzmir eşrafı genel itibari ile Subaru markasına sempati duymuyor. Subaru da zaten bir rolling aracı değil, top speed desen çok iddialı değil ama kalkışta çok etkili bir makina. Draga olan ilgi azaldıkça iyice elden ayaktan düştü.

STP
07-11-2018, 12:36
Kemal ustaya gittim tanıştım bile. Tork garagedan orayı önerdiler getirir getirmez tanıştım. Bu arada Selçuk sanırım isim senin sti yı gördüm ve mutlu oldum bana kardeş çıktı diye ama çanakkaleye geri gidicekmiş :)

evet bı hafta ıcınde getırıcem nasıpse buraya

speed_emre
08-11-2018, 08:25
konu canlı kalsın :)

Skyhawk34
08-11-2018, 09:06
İzmir grubu olarak bir toplanıp. Tanışalım diyorum. :)

konu canlı kalsın :)

vtec olayından kalma bira sözü olan biri vardı benmi yanlış hatırlıyorum ? :D :D

speed_emre
08-11-2018, 09:44
vtec olayından kalma bira sözü olan biri vardı benmi yanlış hatırlıyorum ? :D :D

Vallaha öyle bir söz mü var ? :D karıştı galiba :)

TonyMontana
08-11-2018, 15:28
Subaru diyince akla 3. Sanayi Kemal abi gelir :) bende 3 senedir sasalıya uğramıyorum bile. Bu arada hataydaki arkadaşlar banada yakın iş icabı o bölgedeyim sürekli. Hatta renkliye inen yokuşta yıllardır bi gc8 yatar 😁

speed_emre
08-11-2018, 15:35
Subaru diyince akla 3. Sanayi Kemal abi gelir :) bende 3 senedir sasalıya uğramıyorum bile. Bu arada hataydaki arkadaşlar banada yakın iş icabı o bölgedeyim sürekli. Hatta renkliye inen yokuşta yıllardır bi gc8 yatar ��

O GC8 sokağında oturuyorum. Çok temiz ve titiz abi çok nadir olsada arada sıkar sesini duymak bile mutlu ediyor insanı :)

Skyhawk34
08-11-2018, 16:20
Vallaha öyle bir söz mü var ? :D karıştı galiba :)

muhtemelen nick benzerliği. geçen seneden bi arkadaşla özelden görüşmüştümde bi araç hakkında yardımcı olmuştum nicki yada profil fotosunuda benzettiğim için yazayım dedim öylesine.
bir buluşma olursa bir kaç güne oradaki eve uğrama ihtimalim var gelirim tanışmaya. konuyu takipteyim :)

speed_emre
08-11-2018, 16:22
Haftaya cuma yada cumartesi günü olabilir. Arkadaşlar ne düşünürler ?

speed_emre
08-11-2018, 16:24
muhtemelen nick benzerliği. geçen seneden bi arkadaşla özelden görüşmüştümde bi araç hakkında yardımcı olmuştum nicki yada profil fotosunuda benzettiğim için yazayım dedim öylesine.
bir buluşma olursa bir kaç güne oradaki eve uğrama ihtimalim var gelirim tanışmaya. konuyu takipteyim :)

Sorun değil :) Tanışırız.

powERS
09-11-2018, 09:05
Subaru diyince akla 3. Sanayi Kemal abi gelir :) bende 3 senedir sasalıya uğramıyorum bile. Bu arada hataydaki arkadaşlar banada yakın iş icabı o bölgedeyim sürekli. Hatta renkliye inen yokuşta yıllardır bi gc8 yatar ��

o ağaçlı yokuşmu ? o tarafa nadir çıkıyorum ama ordan geçerkende gözüme takılmıyo değil :)

bason
09-11-2018, 09:45
o ağaçlı yokuşmu ? o tarafa nadir çıkıyorum ama ordan geçerkende gözüme takılmıyo değil :)

Hastaneye çıkan yokuş. Daha doğrusu hastaneden aşağı hataya çıkan yokuş. bende çok gördüm onu. Belkide yanyana yürüyor veya yan masada yemek yiyoruz ama tanımıyoruz birbirimizi ne kadar garip... :D

ufuksaracci
09-11-2018, 09:50
En son gazlamaya çıktığımda Carrefour'un arkasında kalkış yapılıyordu :D

speed_emre
09-11-2018, 10:06

Ağaçlı yokus renkli yokuşu diyorlar :) evimden görüyorum o arabayı hep :) mavi ve gri olarak 2 tane vardı :)

powERS
09-11-2018, 11:00
mavıyı gordum sanırım tozluydu epey..

yalnız Locale ne güzel yer actı orda be :D

drago
09-11-2018, 13:28
Konuda mesajım bulunsun, ben de iş sebebiyle bu Ankara'dan bu coğrafyaya taşınanlardanım.

Buluşma olursa gelirim

speed_emre
09-11-2018, 13:34
mavıyı gordum sanırım tozluydu epey..

yalnız Locale ne güzel yer actı orda be :D

Aynen haklısın. Çok güzel vallaha. Müdavim pideciyi bekliyorum.

Berk007
09-11-2018, 13:49
İzmir'de yapılacak bir organizasyon olursa, iş saatlerime uygun olduğu sürece ben de katılırım.
Ayrıca sürekli gezdiğim için yolda falan görürseniz beni çekinmeden yanıma gelebilirsiniz (lacivert-beyaz maserati ghibli :) )

speed_emre
09-11-2018, 14:00
İzmir'de yapılacak bir organizasyon olursa, iş saatlerime uygun olduğu sürece ben de katılırım.
Ayrıca sürekli gezdiğim için yolda falan görürseniz beni çekinmeden yanıma gelebilirsiniz (lacivert-beyaz maserati ghibli :) )

Sanırım bir kaç kez gördüm. Yada 2 3 tane var izmirde :) Araba dizel mi ? kaç bg :)

Berk007
09-11-2018, 14:03
Sanırım bir kaç kez gördüm. Yada 2 3 tane var izmirde :) Araba dizel mi ? kaç bg :)

1 tane Ghibli var 1 tane de i8.
3.0 diesel 265hp mi 376hp mi öyle birşey, net bilmiyorum valla.

drago
09-11-2018, 14:38
Bir beyaz maserati görmüştüm, izmir manisa yolunda,

1 ay olmuştur gerçi, geceydi

speed_emre
09-11-2018, 14:43
1 tane Ghibli var 1 tane de i8.
3.0 diesel 265hp mi 376hp mi öyle birşey, net bilmiyorum valla.

34 plakaydı hatırladığım. Doğrudur. Güzel olur tanışıp sohbet ederiz. Haftaya cumartesi günü yapsak mı toplantı :) Böyle giderse mekan kapatırız :)

Berent.t
09-11-2018, 15:00

Gordugunuz zaman direk onune kirabilirsiniz. Cok dost canlisi biri.

Berk007
09-11-2018, 15:21
Bir beyaz maserati görmüştüm, izmir manisa yolunda,

1 ay olmuştur gerçi, geceydibizdeki lacivert, üzerinde beyaz reflektif şeritler ve yanlarında beyaz reflekftif kanatlar var.

34 plakaydı hatırladığım. Doğrudur. Güzel olur tanışıp sohbet ederiz. Haftaya cumartesi günü yapsak mı toplantı :) Böyle giderse mekan kapatırız :) evet 34 plaka.
park alanı geniş olan ya da rahat hareket edilebilecek bir mekanda buluşulabilir. Genelde forum tercih sebebi oluyor bu konuda. hem park yeri sıkıntısı olmuyor hem de yemek-içmek için alternatif yerler mevcut.

Gordugunuz zaman direk onune kirabilirsiniz. Cok dost canlisi biri.tabi kırmasınlar :D eşref saati var eşek saati var :D

Ali Arda Perk
09-11-2018, 15:45
Ben de İzmir'de Hatay'dayım, eski Asker Hastanesi karşısında.

Buluşulursa seve seve geliriz :)

powERS
09-11-2018, 15:53
Hatayda epey bi kişivarmış yahu. sanırım 1 2 kişide daha yazmayan var.

speed_emre
09-11-2018, 16:18
Hatayda epey bi kişivarmış yahu. sanırım 1 2 kişide daha yazmayan var.

Hakkatende Hatayda baya kişi varmış. Süper ikea olabilir :) Ama çok dolu oluyor. Opelciler , Hondacılar , Ford, Fiat grubu derken full oluyor.

İnciraltı daha iyi olur gibi duruyor :)

Gko
09-11-2018, 16:31
Westpark in Otoparki da baya kocaman, hem manzaralı :D gazlanmicaksa muhabbete gelirim

CemBerk
09-11-2018, 16:56
Yeşilyurt Hastane tarafındayım. Gariban Megane'ımla peşinizden bi 10 dk sonra gelebilirim :D ama şu 2 hafta vizelerim var... O renkli yokuşundaki gc8 sever abimiz kimse bir ara beyaz olanı da vardı gözüm hep takılır ordan geçerken.

Benim merak ettiğim bu forumdan değildir ama Manisa organize tarafı dolaşan 45 Plaka Kırmızı Alfa Romeo Giulia Qv var İzmir tayfası olarak o kişiyi bulup aracını incelemeliyiz. Ben 120 civarı giderken yanımdan sürekli yengeç modunda kulaklarımın pasını silerek geçiyor aşık etti beni resmen :D

Ali Arda Perk
09-11-2018, 17:10
Görürseniz korna çalın, selamlaşalım :D

https://i.hizliresim.com/6a7843.jpg (https://hizliresim.com/6a7843)

coolvtec
09-11-2018, 17:17
Afr rakım/yükseklik farkından sapıtmış olmasın.

rahmitanir
09-11-2018, 17:58
Yeşilyurt Hastane tarafındayım. Gariban Megane'ımla peşinizden bi 10 dk sonra gelebilirim :D ama şu 2 hafta vizelerim var... O renkli yokuşundaki gc8 sever abimiz kimse bir ara beyaz olanı da vardı gözüm hep takılır ordan geçerken.

Benim merak ettiğim bu forumdan değildir ama Manisa organize tarafı dolaşan 45 Plaka Kırmızı Alfa Romeo Giulia Qv var İzmir tayfası olarak o kişiyi bulup aracını incelemeliyiz. Ben 120 civarı giderken yanımdan sürekli yengeç modunda kulaklarımın pasını silerek geçiyor aşık etti beni resmen :D

Alfacılar arasında o abimiz bir efsane olarak dilden dile dolaşıyor, ama daha yakalayıp, kurcuklayan olmadı sanırım. Abimizin mesleği de kadın doğum doktorluğuymuş. Hanıma da stelvio aldığı ama hanımın arabayı beğenmeyip iade ettirdiği konuşulur. Son kısım ne kadar gerçek, bilemem ama.

Bizler alfa ege olarak 2 haftada 1 perşembe akşamları ikea otoparkında buluşuyoruz. Olayımız da sadece sohbet ve arabaların sağını solunu kırcalamak üzerine oluyor. Hatta bu hafta bir kaçımız oct takacak, ana başlık bu konu olacak gibi. Vakti müsait olanları, alfacı olsun / olmasın herkesi bekleriz sohbete.

bason
09-11-2018, 19:58
Bende Göztepe metrodayım... Araba yok... Bende vesikalık atayım görürseniz alın arabaya... :D:D

Berent.t
09-11-2018, 21:50
Berkocum haberleselim ;)

ulas
09-11-2018, 22:11
Göztepe +1 organizasyon olursa katılım sağlamaya çalışırım. UK 6R GTI

sanctuary35
10-11-2018, 00:06
heves kaçırmak gibi olmasında daha öncede böyle başlıkla izmirde buluşma olsun dendi ama kimseler gelmiyor araç toplanmıyor.
biz alfa ege 2 haftada 1 perşembe ikeadayız

aykutsafakyaman
10-11-2018, 00:41
heves kaçırmak gibi olmasında daha öncede böyle başlıkla izmirde buluşma olsun dendi ama kimseler gelmiyor araç toplanmıyor.
biz alfa ege 2 haftada 1 perşembe ikeadayız

Bana da aynısı olur gibi geliyor.

taytay
10-11-2018, 06:42
Alfacılar arasında o abimiz bir efsane olarak dilden dile dolaşıyor, ama daha yakalayıp, kurcuklayan olmadı sanırım. Abimizin mesleği de kadın doğum doktorluğuymuş. Hanıma da stelvio aldığı ama hanımın arabayı beğenmeyip iade ettirdiği konuşulur. Son kısım ne kadar gerçek, bilemem ama.

Bizler alfa ege olarak 2 haftada 1 perşembe akşamları ikea otoparkında buluşuyoruz. Olayımız da sadece sohbet ve arabaların sağını solunu kırcalamak üzerine oluyor. Hatta bu hafta bir kaçımız oct takacak, ana başlık bu konu olacak gibi. Vakti müsait olanları, alfacı olsun / olmasın herkesi bekleriz sohbete.

powERS Ersin bizi hiç davet etmiyor :D

hüsor
10-11-2018, 11:16
Nargileye gidelimm 😀

TaGo
10-11-2018, 11:20
Stolk vs biryerde toplanabiliriz.

zOnstyLe
10-11-2018, 11:34
Sabah bucadan gecen sizdiniz sanırım, sesi çok guzel geldi sabah sabah :)

rahmitanir
10-11-2018, 11:37

Ama emin ol, tüm alfacıları "abi aslında bi citroen falan bulup toplamak lazım" diye çok trollüyor, senin arabayı da hep referans gösteriyor:)

Black_Eagle
10-11-2018, 18:40
Afr rakım/yükseklik farkından sapıtmış olmasın.

Hayır bp nin iğrenç benzini yüzünden olmuş. Shellden aldıktan sonra normale döndü araç. Tabi araba deniz seviyesine geldiği için tekrardan bir ayar isteyebilir. Bu arada oktan arttırıcı satan benzinlik biliyormusunuz. Ozellikle Wurth marka

excellency23
11-11-2018, 13:36
Subaru diyince akla 3. Sanayi Kemal abi gelir :) bende 3 senedir sasalıya uğramıyorum bile. Bu arada hataydaki arkadaşlar banada yakın iş icabı o bölgedeyim sürekli. Hatta renkliye inen yokuşta yıllardır bi gc8 yatar 😁

O GC8 sokağında oturuyorum. Çok temiz ve titiz abi çok nadir olsada arada sıkar sesini duymak bile mutlu ediyor insanı :)

ben de 20 sene basinsitesinde yasadim. o gc8 in sahibi de kuzenim olur. birden fazla gc8 i var orda yatanlar hep ayni araba olmayabilir :)

mertrs
11-11-2018, 21:36
Bende istanbuldan izmir'e tasinanlardanim bu ara izmir disindayim ama izmirde oldugum zamana denk gelirse bulusma dizel station megane ile gazlama kismina katilamasam da �� sohbet muhabet etmeye tanismaya gelirim bende ��

Umut melek
11-11-2018, 22:01
https://i.hizliresim.com/YQ2LBz.jpg (https://hizliresim.com/YQ2LBz)

Sürüş rota bilgisi:D Üçyol altıntaş karataş sahil Hatay poligon susuzdede Balçova Kipa 4 yol yıkama İnciraltı 2.sanayi 3.sanayi forum Bornova Ikea vs vs vs gören olursa selektör yapsın korna Çalsın cuma akşam ve cumartesi full online ım gezer arkadaşlarla araba yıkar masha inciralti stolkhokah İnciraltı Özdilek otopark Serkan Hamza midye vs takılırız Sasalı olayı bitti halı saha da yürüyenler denk gelir ortaya attım rotayı buluşma varsa denk gelelim neşeli bir toplantı olur:))

powERS
12-11-2018, 08:29

Bak yaaa..

Ama emin ol, tüm alfacıları "abi aslında bi citroen falan bulup toplamak lazım" diye çok trollüyor, senin arabayı da hep referans gösteriyor:)

Trollemek değilde :D Yanlış bilinmesin diyelim :D

taytay
12-11-2018, 12:21
Citroen sever o ne kadar alfaya binsede fransız ruhu var onda :D

Bak yaaa..

Trollemek değilde :D Yanlış bilinmesin diyelim :D

Ersin bey davet edersen geliriz ikea ya artık..

BARR
12-11-2018, 12:26
Erdem K. baya iyi gazlar akşamları sasalıyı inletir 1.0 Turbo + SC Toyota Yarisi var. Tam bir sleeper. Yaklaşık 230hp veriyor sölediğine göre 50shot nosla.

Erdem K.
12-11-2018, 14:01
Erdem K. baya iyi gazlar akşamları sasalıyı inletir 1.0 Turbo + SC Toyota Yarisi var. Tam bir sleeper. Yaklaşık 230hp veriyor sölediğine göre 50shot nosla.

abartma
telefonlarım susmadı

coolvtec
12-11-2018, 21:10
İzmir'deki gazlamalık arkadaşların poposundaki kıllar ağardı. :D top gençlerde.

uluckaban
13-11-2018, 07:41
coolvtec +1 evlendik böyle olduk beklemedeyiz 😂

ripaul
13-11-2018, 09:25
Stolkta toplanabiliriz bence de.

35 BBB 22. Beyaz genesis. Goren arkadaslar selam edebilir, surekli yollarda :)

ripaul
13-11-2018, 09:55
İzmir'deki gazlamalık arkadaşların poposundaki kıllar ağardı. :D top gençlerde.

Estagfirullah abi, sizden ogrenecek cok sey var. Buyrun gelin, Urla uzak sayilmaz :)

Black_Eagle
13-11-2018, 11:14
https://i.hizliresim.com/Ll7k1V.jpg

Benim araçta bu. Hevesimi alana kadar gündelik kullanıyorum. Her gün çiğli- bayraklı folkart arası gidip geliyorum. Tanışmak isteyenler olursa seve seve musait yerlerde durur muhabbet ederiz :)

Erdem K.
13-11-2018, 12:20
https://i.hizliresim.com/Ll7k1V.jpg

Benim araçta bu. Hevesimi alana kadar gündelik kullanıyorum. Her gün çiğli- bayraklı folkart arası gidip geliyorum. Tanışmak isteyenler olursa seve seve musait yerlerde durur muhabbet ederiz :)

kapalı garaj lazım olursa seslen bana
3 senede 7700km yaptım STI ile :)
maşallah güzel bir hawkeye, önünü kesemem bende şimdi 1.0yaris var :D

TonyMontana
13-11-2018, 12:26
kapalı garaj lazım olursa seslen bana
3 senede 7700km yaptım STI ile :)
maşallah güzel bir hawkeye, önünü kesemem bende şimdi 1.0yaris var :D

Konu baya hareketlenmiş, sen o sti ı vermicektin�� 1.0ecotsi da var bende yaparız buluşma ����

BARR
13-11-2018, 12:42
Erdem K.

Beyefendi istesen gider sıfırını çekerdin bu genç yaşında gittin ev aldın LÜKÜS MUHİTTEN...

speed_emre
13-11-2018, 14:15
http://i68.tinypic.com/2ex3l0k.jpg

Bende hataydayım. Ne zaman buluşma olursa gelirim. Cuma yada cumartesi günleri musaitim. :)

Kış gelmeden ayarlasak güzel ??

aykutsafakyaman
13-11-2018, 14:33
Valla bana gene havada kalacak gibi geliyor inşallah yanilirim :)

Gko
13-11-2018, 14:39
Valla bana gene havada kalacak gibi geliyor inşallah yanilirim :)

en garantisi bi whatsapp grubu kurulup herkesin onayını alarak buluşma ayarlamak

speed_emre
13-11-2018, 14:50
mantıklı olabilir aslında. Hemde buluşma için zamanı ayarlamış oluruz.

aykutsafakyaman
13-11-2018, 15:29
en garantisi bi whatsapp grubu kurulup herkesin onayını alarak buluşma ayarlamak

Tamam müsait olan biri açsın girmek isteyen de mesaj atar buraya toplasiriz

drago
13-11-2018, 16:18
Herkesin müsait olması beklenirse buluşulmaz :)

Bence biri bir tarih,saat ve mekan yazsın, gelebilen gelebilir, gelemeyen bir sonrakine gelir.

Gelemeyen ben de olabilirim ama maalesef durum bu :)

Ya da anket açsın konu sahibi :)

speed_emre
13-11-2018, 16:39
Herkesin müsait olması beklenirse buluşulmaz :)

Bence biri bir tarih,saat ve mekan yazsın, gelebilen gelebilir, gelemeyen bir sonrakine gelir.

Gelemeyen ben de olabilirim ama maalesef durum bu :)

Ya da anket açsın konu sahibi :)

Aynen haklısın. Konu sahibi anket yapsın yada başka konu açılsın.

ripaul
13-11-2018, 19:21
Haftasonlari stolk gibi yerlerde 5-10 kisilik yer bulabilmek imkansiz, ya haftaici olacak ya da herkes arabalarla bir yerde toplanacagiz ayakta sohbet muhabbet sigara, birbirimizin araclarina bakmali sohbetli falan bir ortam olacak :)

CemBerk
13-11-2018, 19:41
2 sene önce falan Forumda böyle bir toplantı düzenlenmişti daha sonrasında kokoreç ve çiğli kipa sonrasında sasalı rotasındaydı. Açıkcası Güzelyalı-İnciraltı civarlarında 5-10 araba toplanacak araçlar incelencek pek mekan yok ya da benim aklıma gelmedi. En uygunu yine Forum gibi.

canozgur106
13-11-2018, 19:52
Aracım olsa öncülük yapabilirdim size :)

Erdem K.
14-11-2018, 07:22
Konu baya hareketlenmiş, sen o sti ı vermicektin�� 1.0ecotsi da var bende yaparız buluşma ����

sorma kanka, hatun gazına geldim de sattım ...

salla 1.0ecotsi'ı da JCW'den bahset heycanlı oluyor :D

Erdem K.

Beyefendi istesen gider sıfırını çekerdin bu genç yaşında gittin ev aldın LÜKÜS MUHİTTEN...

gençlik mi kaldı, sen BİLE evlendin :alright:

BARR
14-11-2018, 07:37
sorma kanka, hatun gazına geldim de sattım ...

salla 1.0ecotsi'ı da JCW'den bahset heycanlı oluyor :D

gençlik mi kaldı, sen BİLE evlendin :alright:

Akşam yemek sonrası kahve sonrasında Yaris SikoBoost vs 500X top speed denemesi?

Erdem K.
14-11-2018, 07:49
Akşam yemek sonrası kahve sonrasında Yaris SikoBoost vs 500X top speed denemesi?

en sevdiğim ... video da çekeceksek alırım bi dal :redspotda

bahaceliks
14-11-2018, 08:10
Gazlayacak çok arkadaşım var o tarafta yönlendirebilirim isterseniz :P

TaGo
14-11-2018, 11:20
Hadi ozaman abiniz olarak size ön ayak olayım. Oturup konuşmalı sohbetli birşeyler yapacağımıza göre bence, İnciraltında buluşalım. Yalnız otopark konumu sebebi ile Ottoman, Stolk bize uymayabilir. Aslında stolkun arka otoparkıda müsait. Cuma akşamı 21:00 yapalımmı beyler

Black_Eagle
14-11-2018, 16:45
Bana uyar.

soneR
14-11-2018, 17:18

Acaba biz başka bir İzmir'demiyiz acaba ?

Black_Eagle
14-11-2018, 18:15
Acaba biz başka bir İzmir'demiyiz acaba ?

Konu bu mu şimdi? Açıklamasını yapmışım zorunuza giden nedir anlamıyorum ki. Ulan sanki izmirlilere sövdük. Rahatlayacaksan söyliyim subaru hastası olarak. Subarum yokkende yolda ne zaman subaru görsem uzaylı görmüş gibi bakarım hatta evo type r supra gördüğümde de deli gibi bakar camları falan açarım sesini duymak için.

TaGo
14-11-2018, 19:29
Cuma akşamına odaklanalım :) inciraltı bana araçlarımızla toplaşabileceğimiz en mantıklı yer geliyor

ripaul
14-11-2018, 19:37
Cuma aksami bana da uygun. Tarkan abi beni hatirlar sanirim, 33 plaka genesis'ti o zaman, cam filmini kendisinde yaptirmistim :)

Egmn355
14-11-2018, 20:10
abilerim buluşma olursa gelmeyi çok isterim ama arabam yok :D bende yeşilyurt`da oturuyorum cuma akşamı babamı ikna edebilirsem gelirim

207_TR
14-11-2018, 21:15
Balıkesir deyim ama Babamlar Bornova Özkanlar da.

Arada geldiğimde buluşma olursa çıkarım Polo Gti ile.

sanctuary35
14-11-2018, 22:32
Hadi ozaman abiniz olarak size ön ayak olayım. Oturup konuşmalı sohbetli birşeyler yapacağımıza göre bence, İnciraltında buluşalım. Yalnız otopark konumu sebebi ile Ottoman, Stolk bize uymayabilir. Aslında stolkun arka otoparkıda müsait. Cuma akşamı 21:00 yapalımmı beyler

abi inciraltı çok ters bence olursa ikea otopark olur. araç başı sohbet tarzı. filmlenen araçlara vip otopark hizmeti specli :D

speed_emre
15-11-2018, 08:43
abi inciraltı çok ters bence olursa ikea otopark olur. araç başı sohbet tarzı. filmlenen araçlara vip otopark hizmeti specli :D

cumaları orda yer bulmak ımkansız gibi yani. Hava baya soğuk olacak. Araç başında sohbet zor gibi olur :)

kankaytsn
15-11-2018, 09:48
Mesajım bulunsun. Katılırım sağlarım

TaGo
15-11-2018, 09:55
Şimdi şöyle bir durum var çözouklar. Mesaj yazanların tamamınınj profiline bakıyorum 30 yaş ve üzeri. Açık alan veya otoparkta toplanan tayfalar ise maksimum 25. Biz artık öyle 2-3 saat araç başında duralım sohbet edelimci tayfa zor oluruz. Bize rahat batar. O sebeple gerekiyorsa 1 saati araç başı, geri kalanı çaylı çorbalı sıcak şömineli ortam başı sohbeti daha güzel olur diyorum.

Bu sadece şahsi kanaatim. Sonuçta gelecekler olarak birlikte karar verelim. Yalnız İKEA yı vb yerleri sürekli düzenli olarak polis dağıtıyor. Hele şu günlerde kalın kaşa bile ceza yazan polisimize yalkalanmak istemem :D

barisy
15-11-2018, 11:32
Yakında Çiğli ataşehir'de park yaşam ataşehir sitesinin altında büyük bir starbucks açılacak. Birkaç hafta içerisinde açılır ve özellikle o taraftaki tayfanın buluşma noktası olacağını tahmin ediyorum. Jet üssü yolunun dibi, otopark sorunu yok , kahveni içtiğin yerden araçlarını görebiliyorsun vs.

speed_emre
15-11-2018, 12:45
Cuma olursa bende gelirim.

Gko
15-11-2018, 15:28
Daha geç saatte sahilevleri sir'ün orda toplanılsa nasıl olur ? 10.30-11 civarı otopark da baya boş ve sakin olur diye düşünüyorum :D

canozgur106
15-11-2018, 16:38
Daha geç saatte sahilevleri sir'ün orda toplanılsa nasıl olur ? 10.30-11 civarı otopark da baya boş ve sakin olur diye düşünüyorum :D

Çevirmenin bol olduğu yer..

Gko
15-11-2018, 17:11
Çevirmenin bol olduğu yer..

bikaç zamandır gitmiyorum ama öncesinde denk gelmedim hiç ben. Tabi bana denk gelmedi diye olmıcak değil :D

TaGo
15-11-2018, 20:17
24 saat sonra olacağımız mekana karar versek diyorum :)

speed_emre
15-11-2018, 20:34
Tarkan abi bence sen konu aç güncel tutalım. Anket olsun ya inciraltı yada forum bornova olarak aksam 9 da bulusalım.

Egmn355
15-11-2018, 22:46
Tarkan abi bence sen konu aç güncel tutalım. Anket olsun ya inciraltı yada forum bornova olarak aksam 9 da bulusalım.

abi birisinin wp grubu kurması lazım bence yoksa buluşma falan olmaz gibime geliyor

Maddy
15-11-2018, 22:46
Dizel megane ile ben de muhabbete tanışmaya gelirim yarın akşam, ama ben de ikeanın sıkıntılı olacağı düşüncesindeyim polis açısından :)

sanctuary35
15-11-2018, 22:55
biz bgn ikeadaydık. polis geldi drift yapıomuşsunuz ihbar var diye :)
sonrasında bayraklıda gloria ya geçtik kavemizi içtik.

hava cidden soğudu

mertrs
15-11-2018, 22:57
Suan kusadasindayim bidahaki bulusmaya tanismaya gelicem insallah :)

TaGo
16-11-2018, 10:28
Yarın itibariye şiddetli yağmurlar başlıyor. Kısacası bugün akşam buluşmak için harika bir zaman. Dileyenler bana pm den numaralarını atsınlar.

Yazanların ağırlığı Göztepe, Hatay ve civarı olduğundan İnciraltı konusunda ilerlemeye devam ediyoruz. Maksat ilk adımı atalım tabiki devamı gelir

Black_Eagle
16-11-2018, 10:57
Pm attım. Bana her akşam uygundur

Erdem K.
16-11-2018, 13:01
RS king kuBar35 de gelecek mi?

BARR
16-11-2018, 13:06
Biz ön buluşma yaptık, Yaris Q50'ye 4 direk attı 260 kadrandayken ben. Adamın araba yürüyor.

ripaul
16-11-2018, 16:16
Konuyu ben actim bu aksam ben uygun degilim yahu haha, neyse bir sonrakine artik :)

speed_emre
16-11-2018, 17:24
whatsapp grubu baya hareketlendi. Tarkan abi açtı.

Mutlu Değerli
09-01-2019, 22:10
İnciraltı tarafları 2015ten sonra bitti, özellikle çiftekumrular ın orada acayip çevirme olmaya başladı. Bi de gazlayan tayfa daha çok karşıyaka kısmında olunca ağırlık oraya geçti. Çiğli Kipa mekandı, oranında boku çıktı çünkü face grubunda mondial ci şahinciler olunca denemeye gelen Supra bile olsa etrafında mondial ler 0 çizer oldu. Şimdilik top sahası yanında toplanıyor herkes, gizli bi yer gruptakiler biliyor bi tek orayı. Yakında orada patlar. Son zam ve cezalardan sonra pek deneme de olmuyor