PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yatırımcı aranıyor ''melek'' :)

ahmet3425
09-11-2018, 12:44
evet arkadaslar konumuz biraz farklı, 2011 yılında basladıgımız profesyonel mutfak ekipmanarı sektöründe dunyada artık oldukca tanınır bir duruma geldik. made in turkey damgalı ürünlerimizi basta amerika olmak üzere dünyanın 50 den fazla ülkesine üretip satıyoruz.

yeni bir seri uretim bandı olusturup simdiye kadar kazandıgımız marka imajıyla dunyaya daha fazla ürün üretip satabilme hedefindeyiz.

şöyle bir örnek vereyim;

walmart ve costco gibi dunya ciro şampinonu şirketlerin bile radarına girdik bizi satın almalarından cagırdılar gittik görüstük. walmart her ne kadar maliyetler acısından patlasada ''ucuzcular :P'' costco ile gorusmelerimiz son hızla devam ediyor.

şimdi daha once üretim yapan ve yatırım almıs arkadaslarımız var ise tecrubelerini dinlemek isterim. bunun dısında param cok gelecegi cok parlak bir üreticiye yatırım yapayım dusuncesi olan çıkarsa da pm lutfen :D

ha bu arada bi taraftan ''endeavor turkiye'' ile de gorusuyoruz ögrendiğimiz şu ki mevcut yatırım girisimlerinin neredeyse %90 yazılım app tarzı fikirlere yoneliyor.

ameleye para veren cok az bi kitle var onu bulmak lazım :)

i-vtec07
09-11-2018, 13:37
Yatırım yapıcak/ayırıcak param yok fakat antalyaya bi şube vs düşünülürse satış vs gibi konularda çalışabiliriz abi aklında olsun .. Bende yeni bişeylere başlamak istiyorum.

Çevrem var antalyada.

Konuyla alakasız ama yazayım dedim. :)

ahmet3425
09-11-2018, 14:20
Yatırım yapıcak/ayırıcak param yok fakat antalyaya bi şube vs düşünülürse satış vs gibi konularda çalışabiliriz abi aklında olsun .. Bende yeni bişeylere başlamak istiyorum.

Çevrem var antalyada.

Konuyla alakasız ama yazayım dedim. :)

antalyada tezgah kokorec diye bir mekan var sahibi esasen tr de ki kaliteli şeflerden biri ''Gökhan şef'' ve soy manyagıdır aynı zamanda :) onunla belirli projeler hakkında temaslarımız var hayırlısı bakalım yardım lazım olursa haberlesiriz.