PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahibinden temiz, bakımlı corsa

emrhn28
17-11-2018, 10:14
Aracım 303.xxx km'de. 302.000 km de yarım motor yaptım. Fabrika çıkışı tek kapı, ön tampon değişmiş, sol arka çamurlukta ve kaputta boya var diye aldım. Bende sağ ön çamurluk ve kapıya sürttüler boyattım, arka tamponda temizlik boyası var. Ben ekspere sokmadım tanıdığımdan aldım tüm bakımları gm ürünler ile yapılan araçtı, bende aynı şekilde devam ettim. Zaten parçaları uygun yan sanayiye gerek yok. Bulamadığım parçada bosch marka kullandım. Km çok evet ama araba 2001 model sonuçta binmek için alıyoruz. İçi dışı diridir, az miktarda güneş yanığı var. Rengi duruşu güzeldir daha 300.000 diyen yok!

Zavoli lpg var, şehir içi İstanbul trafiği 30 krş, şehirdışı sakin 20 22 kuruş basarak 27 30 kuruş. Performans güzel, yazılım mevcut, vites değişimlerinde yığılma yapmaz.

Ön farlar mercekli, Amerikan park ve 4300 xenon mevcut aydınlatma çok iyi. Arkada Gsi stop var.

Orjinal 14 gm kara jant ve kormoran kışlıklar var, yazlık olarak 15 enkei çok kollu jant ve dunlop lastikler var. Lastiklerin durumları çok iyi.
Ön fren diskleri EBC marka delikli spor tip, balatalar orjnal GM ile değişti. Fren sıkıntısı yok! Arka kampanalar bitti onları değişip teslim edeceğim.

Alttakım komple sıfır, direksiyon sistemi komple yenilendi. Ekstra olarak eibach spor yay var(kutusu ile duruyor size teslim edeceğim)

Camlar da komple film mevcut, tavanda ve aynalarda film var. Direksiyon, el freni,kol dayama ve vites körüğü orjinal deri ve alcantra kaplıdır.

Şuan sıfır masraf sıfır sorun var, sıfır ve otomatik araç almak zorunda olduğum için satıyorum. Bu devirde satılacak araç değil aslında,
vergisi 6 aylık 40 tl, yakıt çok az, parçalar çok uygun.

Alan kişi memnun kalır, daha yeni motor yapıldığında devirdaim ve sensörler herşey değişti 5500 tl ödedim, 3 ay önce de debriyaj değişti ve şanzıman (1. ve 2. vites dişlileri revizyon edildi, komple yeni yağ koyuldu.)

İStanbul - Bahçelievlerde ikamet ediyorum. Gün içinde çalışıyorum ama gün içinde gösterebilirim aracı. Tech için fiyat 25.000 tl. fiyat yüksek gelebilir ama çok masraf ettim,
alan kişi 6 aydan 6 aya yağ fitre değişimi yapar binmeye devam eder, ilk arabam çok iyi baktım. Tanıdık birine gitmesini isterim.

İlanda fotolar mevcut iş yerinden foto ekleyemedim, detaylı fotoları whatsapp'dan yollarım.
Emirhan DERELİ
0537 400 25 09

İlan numarası: 623279590