PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Çarpýþma!

PULAT
23-11-2018, 07:36
Beyler dizinin ilk bölümünü izledim. Reklam þu bu derken bitmesi gece yarýsýný bulur dedim ama erken bitti. Birþeyler eksik gibi geldi bana dizide. Her Türk dizisi gibi aldatmalar felan gýrla gidiyor. Reyting sonuçlarý açýklanmamýþ daha henüz ama ben bir Çukur dizisinin tadýný alamadým sanki...

fthdrn
23-11-2018, 08:43
Bende konuyu açsam mý diyordum gördüðüm iyi oldu :)

Ben beðendim Kývancýn tripleri falan hoþuma gitti biraz kuzeyi anýmsattý. 2. bölüm nasýl baðlanýcak olaylar nasýl geliþicek merak ediyorum.

CloudGrey
23-11-2018, 08:44
Fena deðildi ama her zaman yaptýðýmýz gibi gene bir uyarlama altýnda çakma konu..
Merak edenler için ;

11:14 (2003) - IMDb (https://www.imdb.com/title/tt0331811/)

cosekar
23-11-2018, 08:50
Valla ben beðendim, Kývanç T. gerçekten iyi oyuncu, izlenir

GokhanRS
23-11-2018, 08:54
Ýzlemedim ama nasýlsa içeriðinin yine saçma olacaðýndan eminim. Dizi izlemeyi býrakalý uzun yýllar oldu. Dikkate almazsýnýz biliyorum ama TV özellikle de dizi izlemeyin. Ömrünüzden çalýyorlar. Saðlýðýnýzý çalýyorlar. Youtube ve nadirende futbol dýþýnda tv ler zaman ve saðlýk çalmaktan baþka iþe yaramýyor.

Benim nacizane tavsiye.

PULAT
23-11-2018, 09:16
Kývanç'ýn oyunculuðu gerçekten baþarýlý. Ýzleyici gözü ile bana da öyle geliyor. 2. bölümde Çukur dizisini aratmaz umarým. Gerçi ilk bölüm diye zamanýnda izledim. Normalde takip eden gün netten açýp boþ kaldýkça parça parça bakýyorum. Çukurdan baþkada dizi izlediðim yoktu.

Yigit-Y
23-11-2018, 09:27
Ben Rojda yi ayrý sevdiðim için dizi ayrý izliyorum

_opeth
23-11-2018, 09:34
Biraz ucundan baktým. Son sahnede fluance'ýn havayastýðý sökülmemiþ olaydý daha iyiydi :D

fthdrn
23-11-2018, 09:34
Ben Rojda yi ayrý sevdiðim için dizi ayrý izliyorum

rtük iþe el atmazsa güzel sahneler bizi bekliyor :D

fthdrn
23-11-2018, 09:35
Biraz ucundan baktým. Son sahnede fluance'ýn havayastýðý sökülmemiþ olaydý daha iyiydi :D

Kadir bilerek ölmek istediði için sökmüþ Orada ince bir detay var zaten ölmek için çarpýyor :)

PULAT
23-11-2018, 10:41
Kadir bilerek ölmek istediði için sökmüþ Orada ince bir detay var zaten ölmek için çarpýyor :)

Harekete geçtiði anda sanki vardý ama o airbag???

burkaykalyon
23-11-2018, 10:46
Ýlk otoparktaki çatýþma sahnesinde Kývanç arabadan aynen þöyle indi. Vallahi billahi ayný sahneydi.

Varýn siz hesap edin ne kadar saçmalayacaklar. :D

https://www.youtube.com/watch?v=Fzh7GEAbDQk

Ancak patlama sahnesindeki Kývanç'ýn oyunculuðu der susarým. Herif çað atladý oyunculukta.

osmanaydo
23-11-2018, 13:34

Ýlk iki araba çarpýþtýðýnda oha çok iyi dedim. Arabalar birbirine geçti.
Diðer iki araba gelirken arayý biraz açmýþlardý.
Takýntýlý insaným o da öyle olsun diyemiyorum. :)

https://www.youtube.com/watch?v=UjLGZ0CA4pY

PULAT
23-11-2018, 14:36
Hata anlamýnda nedense bizim yönetmenler pek dikkat etmiyorlar. Belki yapýmcýdan kaynaklýdýr. Zaten akla mantýða uymayan iþler dönüyor. Herife silahýný teslim et diyorlar, ama rozeti almadýklarýndan adam gidip baþka yerden silah alabiliyor. Biraz iþten anlayan insanlar için hatalar göz týrmalar halde.

M3CSL
26-11-2018, 09:21
Ýþ yapar bu dizi ben beðendim baya. Oyuncu kadrosu çok kalabalýk..

taytay
26-11-2018, 09:41
Valla ben Kývanç'ýn oyunculuðu için izliyorum. Bazý saçmalýklar var ilk bölümde ama daha iyi olacaðýna inanýyorum :D Puhu tv de sansürsüz izledim nasýl oldu anlamadým :)

suk3b3
26-11-2018, 09:47
Þu aðýr çekim olayýný kim çýkarttý bilmiyorum da sýrf o yüzden ne zaman aðýr çekime geçse kapatýyorum programlarý. Adam yüzünü yýkýyor aðýr çekim. Koþuyor aðýr çekim

johnie
26-11-2018, 10:05
Ýzlemedim ama Tr'de ki dizi sistemi
Dram, aþk, aldatma.
Mesela, Sen anlat Karadeniz.. Dizi'de bir hafta çocuk birinde bir hafta diðerinde, kadýna falan bir þey oluyor..

Dizilerde hiç ilerleme görmüyorum ben, hep ayný yerde sarýyor..
Orada öldüreceðim zamaný Netflix'de öldürmek daha mantýklý geliyor bana.

1 saat dizi özeti 3 saat dizi, sonu = hiçbir þey anlamýyorum :D

CafCaf
26-11-2018, 13:27
çok detaya inmemek lazým yok þöyle oldu yok böyle oldu tabiki abartýlý mantýk dýþý þeyler olacak bu bir aksiyon filmi genel hatlarýyla filim çok iyidi hele mektup sahnesinde benimde kýzým var gözlerim doldu.

.::EmrE::.
26-11-2018, 13:49
Baya etkileyici sahneleri ve güzel efektleri var. Beni sasrstý bombalama sahnesi falan. Ben beðendim konunda yeterince sürükleyici.

Aliburakb
26-11-2018, 14:54
izleyenlerin bir çoðu baba kýz iliþkisinde , mektup olayýnda duygulanmýþtr yüksek ihtimal. bende beðenenlerdenim diziyi

akko
26-11-2018, 15:11
Yabancý diziler gibi olmasa da, bu maliyet ve rtük ile bence gayet baþarýlý bir diziydi. Oyuncu kadrosu da geniþ gibi duruyor.

sword
26-11-2018, 15:21
güzel güzel... çukur sýkmýþtý..

axcel
26-11-2018, 16:00
en azýndan çukurdan daha gerçekçi bir diziye benziyor...takipte kalalým..;)

mrh77
26-11-2018, 16:15
sense eight'e dönmesinde :)

MertSerhanÖ.
26-11-2018, 17:49
sonraki bölümleri tahmin edebildiðin dizi,dizi deðildir.
haftalýk aksiyon için izlenir.Ama gözümde hiçbizaman sanat deðeri olmayacak.

Bad-Fast
27-11-2018, 01:16
ilk sahnelerden birinde araçtan inip adamlara sýktýðý yerde olay koptu bende :)

PULAT
27-11-2018, 07:28
ilk sahnelerden birinde araçtan inip adamlara sýktýðý yerde olay koptu bende :)

Hakikaten saðlam saçmaladýlar orda. Sümelanýn þifresindeki sahnede dediði gibi yok anasýnýn ... yani :D

AyBEROZ
27-11-2018, 08:04
Dizi aslýnda oyunculuklar açýsýndan ve genel konusu itibarý ile güzel. Ancak klasik Türk dizilerinin hepsinde olan ritüeller dizinin kalitesini bozuyor. Kývanç çarpmasý gereken arabayý nokta atýþý nasýl yakalýyor ve bilerek üstüne sürüyor gibi detaylar saçmalýklar kaliteyi düþürüyor. Keza býçaðýn saplanmasý , kýzýn telefonla yardým istemesi gerekirken arabaya binip hastaneye kendi gitmeye çalýþmasý, Bankadan çalýnan paralarýn çantanýn aðzýnýn açýk olup polisin onlarý görmesi, halbuki bankada çantanýn fermuarý kapatýlýyordu sanki. Dizi yönetmenleri ve yapýmcýlarý artýk bu tür detaylarý seyircilerin görmeyeceðini düþünmekten vazgeçmeleri gerekiyor. Gereksiz uzatma sahneler ve gereksiz aðýr çekimlerden sakýnmalarý gerekiyor. Yoksa Türk dizileri sinema sever ve bu iþten anlayanlara deðil klasik dizi izleyicilerine hizmet etmeye devam eder.
Zaten çoðunluk onlar her halde ki ; dizi çekenler bu klasiklerden vazgeçemiyorlar.

-Murat Özcan-
27-11-2018, 09:52
Özellikle Kývanç Tatlýtuð oynadýðý diziler her zaman keyifli geçiyor.

Zira ilk bölüm de Sarýyer Spor yada o bölgenin civarýn da çekilmesi hoþuma gitti.

Ayrý bir ilgim var Sarýyere nedense seviyorum oralarý..

opamp
27-11-2018, 10:23
Türk dizilerinde saçmalýklar kronikleþmiþ artýk.. Ýllaki oluyor yapacak birþey yok.
Fox Crime dizilerinin nerdeyse %80'ini izliyorum düzenli olarak onlarda bile yakalýyor insan mantýksýzlýk ve saçmalýklar.
Ýlk bölümü yarým yamalak izlemiþtim. Patlama sahnesini görmemiþtim yeni izledim gerçekten etkileyici olmuþ bence.. Kývanç oyunculukta çýtayý her projede yükseltmeye baþladý maþallah.
Kadroda Erkan CAN ve Mustafa UÐURLU'nun olmasý da ayrý bir izleme nedeni benim için zaten.

PULAT
03-12-2018, 09:59
Fena duygusala baðladýlar izlerken periþan oldum yalan yok. Kývanç oyunculuðu konuþturuyor. Lakin dizide fgh plakadan feto baðlantýsý kurmuþlar sanýrým. Finalde ne olacak merak ediyorum. Erken final yaptýracaklar diyorlar.

fthdrn
03-12-2018, 15:22
2. bölümü az evvel izledim güzel ilerliyor

Low-Rider
03-12-2018, 15:24
Dizi güzel gidiyor da, hapisteki sevgilisini bekleyen kýz rolü sonra en yakýn arkadaþýyla kaçmalar falan çok kliþe. Bu sýradanlýklar sýkýyor bir süre sonra

fthdrn
03-12-2018, 15:57
Dizi güzel gidiyor da, hapisteki sevgilisini bekleyen kýz rolü sonra en yakýn arkadaþýyla kaçmalar falan çok kliþe. Bu sýradanlýklar sýkýyor bir süre sonra

Keremi hapisten arabayla almaya geldikleri sahnede demiþtim bunlar takýlmýþtýr kesin diye :D

Low-Rider
03-12-2018, 16:09
Keremi hapisten arabayla almaya geldikleri sahnede demiþtim bunlar takýlmýþtýr kesin diye :D

Sonrasýnda elemana, hacý senin kýz beton gibi kimseye ihtyacý yok sapa saðlam kýz, hep seni bekledi tarzý konuþtuðunda da son noktayý koymuþlardý zaten :D

16EC813
03-12-2018, 16:41
sýrf Elçin Sangu için seyrediyom :D

denizhandinc
03-12-2018, 17:09
Dizi fena degil izleniyor ama baya bi klise var. Bu kadrodan daha iyi bir senaryo cýkabilirdi bence. Ya da biz Ezel izledigimiz icin diger diziler yavan geliyor :D

tayreep_john
05-12-2018, 11:06
pazartesi den sonra perþembeleri de sevmeye baþladým :)

mert5
06-12-2018, 20:43
Yapýmcýlara slm, her türlü panemera çýkma cam bulunur ...

Yigit-Y
06-12-2018, 21:59
Pazartesiden daha iyi perþembe

AhmetUsta6161
07-12-2018, 10:25
Son bölümü izleyemedim henüz fakat ilk iki bölüm için þunlarý söylemek isterim.Ýlk bölüm çok baþarýlýydý gerçekten.Özellikle Kývanç Tatlýtuð un oyunculuðu her dizide daha da baþarýlý hale geliyor ve çýtayý ciddi anlamda yükseltiyor.Yalnýz þu var ikinci bölümde ki hatalar can sýktý biraz umarým ileride ki bölümlerde toparlarlar.Ýkinci bölümle ilgili þöyle bir video izledim ve çok beðendim.Arkadaþýn tespitleri yerinde geldi bana :icon_tup:

https://www.youtube.com/watch?v=4x7YBx5I8e8

M3CSL
07-12-2018, 11:31
Dünkü bölüm gene güzeldi, senaryo iyi bir yere baðlanýyor.

fthdrn
07-12-2018, 12:40
Hatalara bakarak izleyeceksek milyon tane hata buluruz. Mesela zeynep gözaltýna alýnýyor ne ayakkabý baðcýklarý ne kemeri ne küpesi alýnýyor. Sanki akraba ziyaretine gelmiþ gibi :D
Gerçi buna bir tek ben takýlýyorumdur çünkü lisede bir kavga sonucu 1 gün gözaltýna alýnmýþtým Üsküdar çocuk þubede. Orada botlarýmýn baðcýklarýný ve kemerimi çýkarttýrdýlar zorla hafýzamda kötü bir yer edinmiþ ne zaman bu tarz bi sahne görsem hemen o an aklýma geliyor.

Met
07-12-2018, 14:02
Hatalara bakarak izleyeceksek milyon tane hata buluruz. Mesela zeynep gözaltýna alýnýyor ne ayakkabý baðcýklarý ne kemeri ne küpesi alýnýyor. Sanki akraba ziyaretine gelmiþ gibi :D
Gerçi buna bir tek ben takýlýyorumdur çünkü lisede bir kavga sonucu 1 gün gözaltýna alýnmýþtým Üsküdar çocuk þubede. Orada botlarýmýn baðcýklarýný ve kemerimi çýkarttýrdýlar zorla hafýzamda kötü bir yer edinmiþ ne zaman bu tarz bi sahne görsem hemen o an aklýma geliyor.

tehlikeli bi arkadaþa benziyosun

fthdrn
07-12-2018, 14:21
tehlikeli bi arkadaþa benziyosun

Cahillik zamanlarý iþte kanka hepimizin baþýna gelmiþtir.

denizhandinc
07-12-2018, 15:04
Senaryo oturmaya basladý

Yigit-Y
07-12-2018, 16:15
Hata mantýk arayan varsa

Belgesel tavsiye ederim

Herþey doðal seneryo yok

Aslan bufaloyu götürüyor mesela :)

Türk dizisi izliyorsunuz her türlü þey normal

Amrah amirim bir þiþe jb gömüyor nah gömer bardak bardak hüpletiyor elma suyunu

Kývanç þarap þiþesinden viþnesi gömüyor

Mantýk aramayýn hoþunuza gidiyorsa izleyin

Amaç zaman öldürmek

Bir halt öðreten bir dizi yok ekranlarda

Zaman öldürmek için izliyoruz :)

M_PROJECT
07-12-2018, 19:45
5. bolumde final yapacak diyorlar.

Yigit-Y
07-12-2018, 22:11
8. Olmuþ reytingde ipini çekebilirler

PULAT
08-12-2018, 11:17
Bence senaryosu çok kaliteli ve böyle geniþ bir kadro kurmuþken devam etmeli. Lakin plaka sahnesinde fgh diye bir plaka yerine baþka birþey seçilseydi bugün belki farklý þeyler konuþuyor olurduk. Bu gözden kaçmýþ bir hata deðil bence de feto propagandasý lakin yazýk olacak caným diziye.

TigeR
08-12-2018, 16:41

hahahah adam tecrübeli:D

ckrc
08-12-2018, 17:59
Ya, gerçekten Türk dizilerinin en büyük problemi "konsept danışmanı" etilerde, cihangirde yaşayan, anadoluyu, polisi, silahı, nezareti, olay yerini görmemiş adamların yazdığı senaryoyu direk ama direk çekiyorlar.
Konu çok güzel, kadro mükemmel ama mantık hataları insanı yok artık ali sami moduna getiriyor izlerken. Yabancı dizilere bakıyorsun, silah seçimlerinden, protokollere, görsellere kadar her şeyi düşünerek yapıyor insanlar. İzlerken kendini salak yerine konmuş hissettirmiyorsun.

Mesela;

1. Bölüm sonunda hırsızlığa gidilirken, her şey çok kolay kimse bizi bulmayacak diyen 2 hırsız arkadaş var, ellerinde ne eldiven var, ne başka bir şey bütün evde parmak izi bıraka bıraka gidiyorlar, ikisinin de suç kaydı var, olay yerinden alınacak rutin parmak izi testi ile bu arkadaşlar zaten 10 dakikada yakayı ele verecekler.

1. Bölümde, polis memuru olan Kıvanç, av bayisine gidiyor peynir ekmek alır gibi 9mm tabanca alıyor. PAK Tabancaları bile almak daha zor bu memlekette. Av bayisi de, ne satın alma belgesi, ne ruhsat başvuru sonucu ne de 6136'da açıklanan ve neredeyse toplaması 15-20 gün süren silah taşıma ruhsatı prosedürlerinden bir haber, bildiğin polis kimliği ile satış yapıyor. ikinci el silah devri noterde olur veya MKEK'den alırsın. Öyle av bayinden tabanca almak nerede var..
Bir de istihkak yazısı olmadan 9-19 Parabellum fişekleri veriyor hemen. Wallmart mı lan orası, girip silah,mermi alıp çıkacaksın. MKEK'den bile silah almaya gitsen öyle hemen satışı alamıyorsun.

Her bölümde, göz altına alınan vatandaşlar bildiğin ziyaretçi gibi emniyete giriyor, ne kemer, ne ayakkabı bağcığı ne künye, ne takı hiç bir şey adli emanete alınmıyor.

Hadi silahlar PAK bile değil, çoğu zaman airsoft. Be ay yapım, nasıl hiç bir polis veya silah ile haşır neşir insan silah tutmayı, taşımayı bilmiyor bu dizide. Kimse emniyet açmayı bilmiyor, yatakta mermi varken, tekrar silah kuran mı, tetik korkuluğunun içinde parmağı ile halay çekenler mi, parmağın neredeyse 3. boğumu ile silah ateşleyen mi (bu şekilde attığını vurabilecek atıcı var ise, önünde saygı ile eğilirim.) Zor şeyler değil he bunlar, 45-50 dklik poligonda alınacak atış eğitimi ile çözülebilecek detaylar. En azından tabanca taşıyan, kullanan insanları dizi izlerken geri zekalı yerine koymazsınız. Şu diziyi çekerken, bir tane silah kullanmayı bilen adam koyun oraya, tetik emniyeti bari alsanız Türk dizileri için milad olur.

ckrc
08-12-2018, 18:05
Ya, gerçekten Türk dizilerinin en büyük problemi "konsept danýþmaný" etilerde, cihangirde yaþayan, anadoluyu, polisi, silahý, nezareti, olay yerini görmemiþ adamlarýn yazdýðý senaryoyu direk ama direk çekiyorlar.
Konu çok güzel, kadro mükemmel ama mantýk hatalarý insaný yok artýk ali sami moduna getiriyor izlerken. Yabancý dizilere bakýyorsun, silah seçimlerinden, protokollere, görsellere kadar her þeyi düþünerek yapýyor insanlar. Ýzlerken kendini salak yerine konmuþ hissettirmiyorsun.

Mesela;

1. Bölüm sonunda hýrsýzlýða gidilirken, her þey çok kolay kimse bizi bulmayacak diyen 2 hýrsýz arkadaþ var, ellerinde ne eldiven var, ne baþka bir þey bütün evde parmak izi býraka býraka gidiyorlar, ikisinin de suç kaydý var, olay yerinden alýnacak rutin parmak izi testi ile bu arkadaþlar zaten 10 dakikada yakayý ele verecekler.

1. Bölümde, polis memuru olan Kývanç, av bayisine gidiyor peynir ekmek alýr gibi 9mm tabanca alýyor. PAK Tabancalarý bile almak daha zor bu memlekette. Av bayisi de, ne satýn alma belgesi, ne ruhsat baþvuru sonucu ne de 6136'da açýklanan ve neredeyse toplamasý 15-20 gün süren silah taþýma ruhsatý prosedürlerinden bir haber, bildiðin polis kimliði ile satýþ yapýyor. ikinci el silah devri noterde olur veya MKEK'den alýrsýn. Öyle av bayinden tabanca almak nerede var..
Bir de istihkak yazýsý olmadan 9-19 Parabellum fiþekleri veriyor hemen. Wallmart mý lan orasý, girip silah,mermi alýp çýkacaksýn. MKEK'den bile silah almaya gitsen öyle hemen satýþý alamýyorsun.

Her bölümde, göz altýna alýnan vatandaþlar bildiðin ziyaretçi gibi emniyete giriyor, ne kemer, ne ayakkabý baðcýðý ne künye, ne taký hiç bir þey adli emanete alýnmýyor.

Hadi silahlar PAK bile deðil, çoðu zaman airsoft. Be ay yapým, nasýl hiç bir polis veya silah ile haþýr neþir insan silah tutmayý, taþýmayý bilmiyor bu dizide. Kimse emniyet açmayý bilmiyor, yatakta mermi varken, tekrar silah kuran mý, tetik korkuluðunun içinde parmaðý ile halay çekenler mi, parmaðýn neredeyse 3. boðumu ile silah ateþleyen mi (bu þekilde attýðýný vurabilecek atýcý var ise, önünde saygý ile eðilirim.) Zor þeyler deðil he bunlar, 45-50 dklik poligonda alýnacak atýþ eðitimi ile çözülebilecek detaylar. En azýndan tabanca taþýyan, kullanan insanlarý dizi izlerken geri zekalý yerine koymazsýnýz. Þu diziyi çekerken, bir tane silah kullanmayý bilen adam koyun oraya, tetik emniyeti bari alsanýz Türk dizileri için milad olur.

fthdrn
08-12-2018, 19:31
Zaten fetö iddaalarý doðruymuþ Nihat gencin açýklamalarýný izledim.
Dizi yakýnda patlar.

S-works
08-12-2018, 21:47
Bugün çalýþýrken diziyi dinledim. (Ýzleme huyum yoktur.) gayet akýcý geldi. Ýzlemeyip dinlediðim için hatalarý falan görmedim :) Çalýþýrken hem makina sesleri azalýyor. Hemde bir þeyler dinlemiþ oluyorum :)

CafCaf
09-12-2018, 02:44
millet iyice paranoyak olmus yok plaka dan fetöyü çaðriþtiriomuþta yok sokakda çarpýþma istiyorlarmýþda kafayýmý yediniz makaramý yapýyonuz :)) güzel aksiyon filmi izleyin gitsin daha, jason statham arabanýn altýndaki bombayý vince vurarak düþürüp sonrada yoluna devam edince oww myy gad diyoruz :D

PULAT
25-12-2018, 07:45
Ýlk bölümdü sanýrým bu emniyetteki hainin sesi normal gelmiþti telefonda. Tam telefonla konuþup kapatacaðý sýrada emniyetin önünde kadirin yanýndaki kývýrcýk saçlý eleman elinde telefonla kadraja girdi. Benim tahminim çarpýþmadaki hain o. Ama çukurdakine uyanamadým.

fthdrn
28-12-2018, 02:40
içerdeki hain esmer oðlan herhalde uzaktan emniyet müdürünün hareketlerini kesiyordu.

Son sahneler koca bi kahkaha tufaný :D 10 tane emniyet mensubunun önünü kesiyorlar bir de polisleri dövüyorlar HhahahahAHahahhsdaadhad
265. madde olmasý lazým görevli memura mukavemet suçundan direk gözaltý direnirsen etkisiz hale getirilirsin :D Gbt sýrasýnda polise ters ters baksan 1 gün nezaret yersin koca koca polisler dayak yedi ya Hashdashdahahhaah

AyBEROZ
28-12-2018, 07:31
Siyah kazaklý sakallý genç, habire soru soruyor ya. Ne oluyor müdür volta atýp duruyor diye uyuzlanan. Veli Cevher nasýl bu kadar organize etmiþ insanlarý, neye karþýlýk bir sokak dolusu adam niye onun için savaþ veriyor ? bu sahne baya saçmaladý ..

M3CSL
28-12-2018, 07:42
Güzel bölümdü soluksuz izledik. Veli hakkatten büyük zeka...

denizhandinc
28-12-2018, 13:54
Veli resmen show yaptý bu bölüm. Ama son sahne olmamýs arkadasýn dedigi gibi gbt de bile ters ters bakýnca paket olma ihtimalin var polise dalmak nedir

ahmet3425
28-12-2018, 13:55
izlemiyorum da gecen bizim han'ýn icin de cekim yapýyorlardý silahlar patlýyordu falan kafamýzý miktiler :)

PULAT
30-12-2018, 18:22
içerdeki hain esmer oðlan herhalde uzaktan emniyet müdürünün hareketlerini kesiyordu.

Son sahneler koca bi kahkaha tufaný :D 10 tane emniyet mensubunun önünü kesiyorlar bir de polisleri dövüyorlar HhahahahAHahahhsdaadhad
265. madde olmasý lazým görevli memura mukavemet suçundan direk gözaltý direnirsen etkisiz hale getirilirsin :D Gbt sýrasýnda polise ters ters baksan 1 gün nezaret yersin koca koca polisler dayak yedi ya Hashdashdahahhaah

Bana kalýrsa hain olan emniyet müdürünün ta kendisi. Kadir ben konum atacam dediði gibi çýktý elemanlara arabalara binin dedi. O arada telefonla birilerine mesaj atar gibiydi. Büyükçe bir ters köþe var hain olanla alakalý bence.

16EC813
30-12-2018, 19:55
final yapacaklar sanýrým baþka yeni baþlýycak bi dizinin fragmanýnda gördüm sanki kývanç tatlýtug u

fthdrn
31-12-2018, 00:23
Bana kalýrsa hain olan emniyet müdürünün ta kendisi. Kadir ben konum atacam dediði gibi çýktý elemanlara arabalara binin dedi. O arada telefonla birilerine mesaj atar gibiydi. Büyükçe bir ters köþe var hain olanla alakalý bence.

Her þey herkes olabilir Türk dizisi sonuçta :D

denizhandinc
04-01-2019, 20:30
dizi patladý galiba bu hafta yeni bölüm göremedim

hddsheriff
04-01-2019, 21:26
dizi patladý galiba bu hafta yeni bölüm göremedim

Bütün diziler 3 hafta tatile girdi

CafCaf
25-02-2019, 15:10
https://www.youtube.com/watch?v=yGCqdLQ9IfY

Beyler film yýkým sanat oyuncular çok iyi.

fthdrn
25-02-2019, 16:01
Ayný karede görmeden inanmam yine bi click bate seziyorum :)

Oznsrl
26-02-2019, 22:42
Burdan görüp bi bakim dedim 1.bölümü izledim normalde diziler aðýr ilerliyo die küfür ederim bu acaip hýzlý geldi dizinin adýnýda son sahnede uyandým ahaha :D

PULAT
01-03-2019, 08:16
Ufaktan sanki yine saçmalamaya baþladýlar. Þimdi orda canýna kast edilmiþ polisler neden bireysel olarak þikayetçi olmuyorlar veli içerde kalsýn diye? Bu kýmýz zararlýsý hatunu iyileþtiði halde neden kadirin evde barýndýrýyorlar? Daha bir sürü saçmalýk açýklamasý bekleyen sorum varda dizi hakikaten hýzlý ilerlediðinden ses etmiyorum :D

Met
01-03-2019, 13:36
Veli karakoldan çýkarken çalan parçanýn adýný bilen var mý :D

denizhandinc
01-03-2019, 13:46
Ufaktan sanki yine saçmalamaya baþladýlar. Þimdi orda canýna kast edilmiþ polisler neden bireysel olarak þikayetçi olmuyorlar veli içerde kalsýn diye? Bu kýmýz zararlýsý hatunu iyileþtiði halde neden kadirin evde barýndýrýyorlar? Daha bir sürü saçmalýk açýklamasý bekleyen sorum varda dizi hakikaten hýzlý ilerlediðinden ses etmiyorum :D

iste hesapta delil yok ellerinde. hastaneyi basanlar velinin adamý mý degil mi bilemedikleri icin bisey diyemiyorlar :D

VTec_king
02-03-2019, 12:13
sezon sonu final yapar bence

arabasýzadam
02-03-2019, 14:58
Ýlk birkaç bölüm izledim býraktým boka sardý.

_Emre_
02-03-2019, 15:35

Nina Simone - Feeling Good

M3CSL
03-03-2019, 11:06
Çok hýzlý ve güzel ilerliyor,kaliteli yapýmlar yerine olmadýk diziler daha çok tutuyor Ülkede..

Oznsrl
03-03-2019, 11:24
Beðenerek izledim 12.bölüme kadar keyifte aldým ama reytingleri çok kötü bir zamanlar çukurova diye bir dizi var 1.sýrada onla ayný gün olmasý bu durumun sebebi olabilir

16EC813
04-03-2019, 09:14

buyrun buda türkçesi :D

Nina Simone - Feeling Good şarkı sozleri + Turkce ceviri (https://lyricstranslate.com/tr/feeling-good-iyi-hissediyorum.html-0)

Ýyi Hissediyorum
Yüksekten uçan kuþlar, bilirsiniz nasýl hissettiðimi
Gökteki güneþ, bilirsin nasýl hissettiðimi
Esip sürüklenen meltem, bilirsin nasýl hissettiðimi

[Nakarat] [x2]

Bu yeni bir þafak
Bu yeni bir gün
Bu yeni bir hayattýr bana,
Ve iyi hissediyorum ben.

Denizdeki balýk, bilirsin nasýl hissettiðimi
Özgürce akan nehir, bilirsin nasýl hissettiðimi
Aðaçtaki çiçek, sen bilirsin nasýl hissettiðimi

Bu yeni bir þafak
Bu yeni bir gün
Ve iyi hissediyorum ben.

Güneþteki yusufçuk, nasýl hissetiðimi biliyorsun, deðil mi?
Eðlenen kelebekler, siz bilirsiniz nasýl hissettiðimi
Huzur içinde uyuyun gün bitince
Demek istediðim bu

Ve bu eski dünya, yeni bir dünyadýr
Ve cesur bir dünyadýr
Bana

Yýldýzlar parladýðýnýzda, bilirsiniz nasýl hissettiðimi
Çamlarýn kokusu, bilirsin nasýl hissettiðimi
Aaah, Özgürlük benim!
Ve hislerimi biliyorum ben,

Bu yeni bir þafak
Bu yeni bir gün
Ve iyi hissediyorum ben..

Uur
04-03-2019, 13:44
Kývanç role müthiþ iyi gitmiþ tripler filan baya iyi bu bölüme kadar iyi geldi hýzlý açýlmasý olaylarýn iyi oluyor. Ýçerde dizisinde çocuk anasýný öðrenene kadar bölüm bitmiþti dedim onun gibi olmaz inþallah.

CafCaf
05-03-2019, 13:46
bizim ülkemizde kaliteli hiçirþey sevilmio mlsf :)

PULAT
06-03-2019, 07:49
Ali sürmeli de girdi diziye. Kadro adeta þampiyonlar ligi. Ýnþallah erken bitmez.

PULAT
17-04-2019, 10:54
Dizide Ali sürmelinin cansýz rolünde olmasý ve kadirin annesi rolündeki ablanýn o role yakýþmamasý sadece benim düþüncemmi? Yani ana kýsa baba kýsa çocuk dalyan gibi. KV deki iskender tam o rolün adamýydý oysaki. Bu ikiliyi görünce bana bi gülme geliyor. Haricinde senaryo akýcý ve hýzlý ilerliyor. Umarým uzatýp bununda þeyini çýkarmazlar.

zOnstyLe
17-04-2019, 11:27
Dizide Ali sürmelinin cansýz rolünde olmasý ve kadirin annesi rolündeki ablanýn o role yakýþmamasý sadece benim düþüncemmi? Yani ana kýsa baba kýsa çocuk dalyan gibi. KV deki iskender tam o rolün adamýydý oysaki. Bu ikiliyi görünce bana bi gülme geliyor. Haricinde senaryo akýcý ve hýzlý ilerliyor. Umarým uzatýp bununda þeyini çýkarmazlar.

Dayisi uzunsa belki dayýya çekmiþtir, ülkemizde ***** erkek dayýya çekiyor.

ÜSTÜNERC
29-05-2019, 14:49
23.bölümde onur saylak yine o ince ruhuyla izleyenleri etkilemeyi baþardý.Cemal süreya'nýn sana giden yollar kapalý þiirini harika seslendirmiþ.

PULAT
30-05-2019, 11:52
Þu dizi çukur kadar itibar görmediye harbiden yapýmlardaki hatalara suç bulup eleþtiriyoruz ama izleyicide kaliteli deðilki önce kendimizden baþlamamýz lazým. 2 dizi de ayný yapýmcýdan çýktýðý halde çukur onca saçmalýða raðmen izlendiðinden yapýmcýda zallamýyor detaylarý. Oysa çarpýþma baþýndan beridir hem sürükleyici hem de kadrosu efsane.

VTec_king
30-05-2019, 13:00
bugün bitiyor malesef

lethaldoze
05-06-2019, 21:05
Kývanç oyunculuðuylada, dizilerinin kalitesiylede bence baþarýlý ama sanýrým bizim millet vurdu kýrdý kaba saba diziler seviyor. Kývanç hala entel aþký memnu cocuðu olarak görülüyor demekki. Yoksa her dizisi kaliteli ama tutmuyor.