PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : F1 AbuDhabi 2018

jeffy
23-11-2018, 12:36
Sezonun son yarışı ve sonrasında 4 aylık bir boşluk bizi bekliyor arkadaşlar...

Sıralama Turları Cumartesi 16:00

Yarış Pazar 16:10 da..

997TT
24-11-2018, 00:15
Artık fantazi yapar herkes...

kiraccemal
24-11-2018, 01:26
https://i.hizliresim.com/QLgYkr.jpg (https://hizliresim.com/QLgYkr)

uygarr
24-11-2018, 12:21
Şampiyon adaylarınızı alalım

ufuksaracci
24-11-2018, 18:42
Şampiyon adaylarınızı alalım

Önümüzdeki sene için mi sordunuz?

onur_si
24-11-2018, 19:13
siralamalar yakin gecti ( pist baya uzun)
zevkli bir yaris bekliyorum ozellikle bu sene veda edecek olan kimi ve ric gitmeden bi zorlayim diyebilir.
ezik bottas ta son yarisi almaya calisacak hamiltonla kapisayim diyebilir. herkesin yeri belli zaten takim emiri olmadan herkes rahat kafayla zorlayabildigi kadar zorlayacaktir.

997TT
24-11-2018, 22:32
Sıralama yakın gectı ama sasırdıgım nokta heyecan yoktu. Son yarıslar fantazılerın oldugu,iplerın koptugu yarıs olurdu.
Insallah yarın.

kiraccemal
25-11-2018, 02:10
yılın son yarışı olması oldukça üzücü bir durum yarışsız bir hafta bile geçmek bilmezken 3-4 aylık süreyi yarışsız geçirmek her yıl olduğu gibi bu yılda zor olacak.

uygarr
25-11-2018, 02:12
FIFA Women's World Cup 🇫🇷 (@FIFAWWC) | Twitter (https://twitter.com/FIFAWWC)

dqn
25-11-2018, 18:18
Bir sezon daha sonlandı, Alonso ya veda güzel oldu :)

bason
25-11-2018, 18:25
Duygusal anlar oldu benim için de. Yarışta eh işte fena değildi... Seneye daha rekabetçi bir şampiyonada görüşmek üzere. 18 inch jantların etkisi bakalım nasıl olacak? Süspansiyon sistemleri bunu nasıl karşılayacak? Bunun yanı sıra Leclerc'in neler yapacağını merak ediyorum. Vettel'e güzel bir rakip olur bir kaç sezon kalırsa...

997TT
25-11-2018, 21:20
Son yarısı elımde cep telıyle ızledım,hatta ıst park dan donerken startı saga cekıp ızledım. Adamın tekı sorun mu var dıye durdu,ben de startı ızledım sımdı devam edıcegım dedım. Bana, "ınsanların psıkolojısı ıyıce bozuldu" dıye uzulerek gıttı.... hahahha
Neyse,yarıs yavann ıdı,ben rısklerın alınacagı,fantazılerın tavan yapıcagı yarıs beklemıstım....
Anlamadıgım sey,roportajda merc i yakalamaya calısıcagız dıyor vettel,ham de ıyı hazırlanıyorlar bıze rakıp olabılırler dıyor!
Cok sıktı 1 takımın domıne etmesı....

Kahn23
26-11-2018, 03:13
Sene güzel bitti. Son yarış şampiyonluk garanti olduktan sonra her zaman zevksiz. Hulkenberg'e de geçmiş olsun. Ciddi yaralanma olabilirdi.

Alonso gitmeden yine fırçasını kaydı. Serhan Acar'ın da dediği gibi çok daha efsane olabilirdi ama olamadı maalesef. Tarihe 2 şampiyonlukla veda etti. Tifosi olduğum için Alonso'nun yeri bende de herzaman ayrı olacak.

Yarış sonnundaki 3 aktif şampiyon pilot donut'u da seyirciler için güzel anı olmuştur.

Bir de şu transfer muhabbeti yapalım.
Bana göre Ferrari Leclerc'i almakla büyük hata yaptı. Belli ki Vettel'in sözleşmesi bitene kadar 1.pilot olmaya devam edecek. Tabi Leclerc'in yaşının geç olması ve olası şampiyonluk potansiyeli olduğundan seçtiler. Şu Ferrari'de Ricciardo veya Verstappen daha iyi iş yapardı. Ama artık 2019 sezonu için herşey resmiyet kazandığı için yapacak bişey yok.

2018 sezonu Hamilton'un yarışları domine etmeye başladığından sonra tad vermemeye başladı. Ne kadar çekişmeli olan/olmaya çalışan yarış varsa da yine eski günleri aradık.

kiraccemal
26-11-2018, 08:36
Start diğerler yarışlara nazaran heyecansız ve basitti VER geri kalması dışında pek geçiş olmadı. HUL kazası oldukça korkutucuydu. Kazada GRO hatası yoktu. VER startta geri düşmüş olmasına rağmen güzel mücadele etti ve podyumdaki yerini aldı. HAM ile kapışması heyecan vericiydi. Gerilerdeki pilotların kapışmaları da oldukça güzeldi. RAI vedası hüzünlü oldu böyle bitmemeliydi dedirtti. ALO vedası muhteşemdi. VET ve HAM eski şampiyona güzel jestler yaptılar eşlik ettiler çok güzel görüntüler izlettiler bizlere. 2019 yarışlarını heyecanla bekliyoruz.