PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toptan tshirt satimi yapan ve bu tshirtlere baski yapabilecek firma araniyor

mehmet6r
03-01-2019, 14:44
Toptan olarak tshirt alabileceğim ve bu tshirtlere vereceğim tasarımı basabilecek baskı firmaları arıyorum. Promosyon değil kaliteli tshirt olması gerekiyor. Tekstil işi ile uğraştığımızdan Sürekli çalışabileceğim bir firma arıyorum. İleri aşamada başka tekstil ürünleri ve kumaşlarada baskı yapabilir.

Ayrı olrarak sadece tshirt işi ya da baskı işi ile uğraşan kişiler ve tanıdığınız kişilerde olabilir.

STP
03-01-2019, 14:55
deeperblack

TaGo
03-01-2019, 14:59
Ne tip baskı istiyorsunuz?

instagramdan dijifab sayfamıza bakarmısınız.

b.arica
03-01-2019, 15:00
Tasarım ve baskı işini ben yapabilirim. İStanbul Bağcılar'da bu işi icra eden bir firma da çalışıyorum.

mehmet6r
03-01-2019, 16:55
Ne tip baskı istiyorsunuz?

instagramdan dijifab sayfamıza bakarmısınız.

Tshirt miktarı belli bir seviyede olmasına rağmen tasarım çeşiti fazla olduğundan dijital baskı daha az maliyetli oluyor sanırım. Siz daha iyi bilirsiniz. Benim için baskının kalitesi Tshirtten daha önemli, 3-5 yıkamadan sonra çıkacak baskı olmasın yeter. Tabi teknik olarak baskı türleri arasında fark illaki vardır ama bilgim çok yok. Sayfanızı takibe aldım. Eğer tshirt konusunu çözüme kavuşturursam sizinle de iletişeme geçeceğim muhakkak. Teşekkür ediyorum.

Tasarım ve baskı işini ben yapabilirim. İStanbul Bağcılar'da bu işi icra eden bir firma da çalışıyorum.

Tasarım konusunda çok sıkıntım yok ama baskı için irtibata geçebilirim, tabi bunun için evvela tshirtleri bulmam gerekiyor. Teşekkür ediyorum.