PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : a3 sol arka torsiyon!

kobeanil11
04-01-2009, 12:41
bugün salak bir şoförü kurtarmak için baya kaydım, sol arka lastiği kaldırıma vurdum..:ofk:
torsiyonu eğdim, hafiften de diskin kola bağladığı yerde eğilme var, diskte sorun varmı kestiremiyorum! bugün baktırdım öyle açık bulduğum bir yere, sorunları teyid etti! sorum şu; rapor tutup, yada tutturup servisemi yaptırsam, yoksa kendi ustama götüreyim o mu yapsın?
ayrıca bu rapor tutma işi nasıl olacak? ben şimdi kazayı açıklayan birşey yapsam olurmu?:beuj:

mrtngn
04-01-2009, 13:35
eğer bu sekilde kasko veya sigorta nasıl oluyorsa artık ödeme gibi bi durumu varsa rapor tut derim...ama senin o kurtardıgın adamıda bulup beraber tutarsanız daha iyi olur..tek taraflı tuttugunda nasıl olur bilmiyorum..

fakat tutnagın arkasında acıklamalar seklinde yazılar var..herhngi tarfın ehliyeti veya sigortası yoksa..sürücülerden biri alkollüyse falan filan polis cagırın diye biseyler yazıyor..

bu tek taraflı tutulan rapor içinde gecerlimi bu polis cagırmak bilemiyorum ama karsı tarafı bulup beraber yaparsanız işin garanti olur;)

geçmiş olsun..cana gelmesin

UnnAmeD
04-01-2009, 21:32
cok gecmıs olsun anıl.

dark
11-01-2009, 13:23
tek taraflı rapor tutulamıyor diye biliyorum ama
bu arada çok geçmiş olsun.

orhan_guney
11-01-2009, 13:26
kaskon varmı ?
bugün salak bir şoförü kurtarmak için baya kaydım, sol arka lastiği kaldırıma vurdum..:ofk:
torsiyonu eğdim, hafiften de diskin kola bağladığı yerde eğilme var, diskte sorun varmı kestiremiyorum! bugün baktırdım öyle açık bulduğum bir yere, sorunları teyid etti! sorum şu; rapor tutup, yada tutturup servisemi yaptırsam, yoksa kendi ustama götüreyim o mu yapsın?
ayrıca bu rapor tutma işi nasıl olacak? ben şimdi kazayı açıklayan birşey yapsam olurmu?:beuj: