PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 207 outdoor 1.6 vti

hak_on
22-01-2019, 14:57
Bu araba hakkında fikir sahibi olan var mı? Motoru bmw nin kullandıgını ve iyi oldugunu duymuştum. Ama otomatik şanzıman soru işareti kafamda. Bilgisi olan varsa ve paylasırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Grimlord
22-01-2019, 15:42
Mini countrymande de kullanılıyor, tam otomatik ve sıkıntısı olmayan 4 ileri bir şanzuman. Ancak yakıt tüketimi fazla muadillerine göre.

hak_on
22-01-2019, 16:23
Mini countrymande de kullanılıyor, tam otomatik ve sıkıntısı olmayan 4 ileri bir şanzuman. Ancak yakıt tüketimi fazla muadillerine göre.

Tahmin ediyorum yakıtın fazla oldugunu lpgli tercih edicem duruma gore zaten tesekkürler bilgilendirme için.

cess
22-01-2019, 19:01
DS3 teki de aynı motor sanırım, bende tam otomatik olanlara bakıyorum. 308 gruplarında LPG ile sıkıntı yaşayanlar var, hiç sıkıntısız binenler de var.

hak_on
22-01-2019, 20:49
DS3 teki de aynı motor sanırım, bende tam otomatik olanlara bakıyorum. 308 gruplarında LPG ile sıkıntı yaşayanlar var, hiç sıkıntısız binenler de var.

Lpg sorunsuzlugu tamamen dogru montaj ve afr ayarından geçiyor. Yeterki Bu 2 si olsun sorunsuz oluyor

mhmtsrtp
28-01-2019, 02:26
Vti motorlar hakkında bilgim yok ama aynı aracın 1.6 hdi 92 hp motorunu kullanıyorum şuana kadar en memnun kaldığım aracım diyebilirim. Standart 207 lerden yüksek olması, koltukları, cam tavanı ve sw bagajı bu fiyat ortalamasındaki araç için fazlasıyla yeterli bence. Memnun kalacağınızdan eminim.

hak_on
30-01-2019, 23:19
Vti motorlar hakkında bilgim yok ama aynı aracın 1.6 hdi 92 hp motorunu kullanıyorum şuana kadar en memnun kaldığım aracım diyebilirim. Standart 207 lerden yüksek olması, koltukları, cam tavanı ve sw bagajı bu fiyat ortalamasındaki araç için fazlasıyla yeterli bence. Memnun kalacağınızdan eminim.
Uzun süredir takipte oldugum bir arac outdoorlar. Outdoor yasamını sevdiğim için hemde zıpkınla dalış hobim nedeniye istiyorum bu aracı. Benzinli modelini bende istemiyorum lakin satılan araçların cogunun kmsinin düşük olması cazip kıldı benzinli modelini. Çok tesekkürler bilgilendirme için :)

GÖKTÜRK
20-08-2023, 06:15
Konuyu bi hortlatayım, 207 1,6 vti otomatik hb araç var, bilgi toparlamaya çalışıyorum, eski kullanıcıları ya da güncel binenler aracın motoru ve şanzımanı hakkında fikirleriyle bizi aydınlatırsa çok sevinirim. 4 ileri tam otomatik şanzıman ve 120 bg atmosferik bir motora sahip olduğu yazıyor kataloglarda