PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da brunch?

ahmetgurlek
23-01-2019, 14:17
Arkadaşlar hafta sonu İzmir'den misafirlerimiz gelecek. çayyolu, ümitköy, beytepe, incek civarlarında çoluk çocuk rahat edebileceğimiz, hem gözümüzün hem gönlümüzün hem de karnımızın doyabileceği, açık büfe (açık büfe olması önemli) brunch yapacak güzel bir yer arıyoruz. mekan önerisinde bulunabilirseniz çok memnun olurum.

Doğu
23-01-2019, 15:12
liva var incek ve çayyolunda. ürünleri orta lezzet, işletme pek başarılı değil. mekanın cicili bicili olması ve ismi hatırına kişi başı fiyat 60 TL.
incekte çok güzel bağ bahçe yerler var. oraların ürünleri daha lezzetli oluyor ama açık büfe yok serpme maalesef.

M_PROJECT
23-01-2019, 15:17
Bence misafir varsa riske girmeyin Cafemiz Ankara'nin en iyi yerlerinden biridir Arjantin'de belki park yeri sikinti olabilir ama aileler icinde mekan uygun ve kaliteli. Hakkımızda - Cafemiz (http://www.cafemiz.com.tr/tr)

ahmetgurlek
23-01-2019, 16:16
Bence misafir varsa riske girmeyin Cafemiz Ankara'nin en iyi yerlerinden biridir Arjantin'de belki park yeri sikinti olabilir ama aileler icinde mekan uygun ve kaliteli. Hakkımızda - Cafemiz (http://www.cafemiz.com.tr/tr)

yeri biraz ters ama olabilir. ben de epeydir gitmiyorum, nostalji yaşarım :o

ahmetgurlek
23-01-2019, 16:17
liva var incek ve çayyolunda. ürünleri orta lezzet, işletme pek başarılı değil. mekanın cicili bicili olması ve ismi hatırına kişi başı fiyat 60 TL.
incekte çok güzel bağ bahçe yerler var. oraların ürünleri daha lezzetli oluyor ama açık büfe yok serpme maalesef.

liva'lar ile görüştük ama açık büfe yok dediler. incek'te bi mekan öneriniz var mı?

Tunacan
23-01-2019, 17:28
Açık büfeyi bilmiyorum ama incekte eğri çimen iyidir..

MeRtCaN
23-01-2019, 17:37
Açık bufe bende mantıksız

Incek de Beymey var
mekan olarak nostaljı soba yanıyor ıcerıde
kahvaltısı cok guzel
bence bı ınceleyın rez. yaptırıp gıdebılırsınız

Beymet Beyhan Abla'nın Yeri İncekte serpme koy kahvaltısı Tel:460 114 (http://beymet.com/)

atakanakdeniz
23-01-2019, 17:56
konsepti siz biliyorsunuz ancak o tarafta benim aklima 2 yer geliyor. 1 i ümitköydeki simitcii pazar gunleri acik bufesi var. 2. Si yine o taraftaki big chefs ikisinede ankarada yasadigim surede sik sik gitmistim ikisinden de hep memnun kalmistim.

ghibli06
23-01-2019, 19:58
Gölbaşında Haymana yolunda Sayıştay Sosyal Tesisleri var, eskiden sadece kurum üyelerini alıyorlardı uzun zamandır dışarıya da açık, fiyat 28 TL açık büfede yok yok, sıkılmış portakal suyu 5 tl, sahandakiler 6 TL, saat 1de de hesabı içinde olmak kaydıyla sıcak mantınızı yeyip bitiriyorsunuz, otopark sorunu yok, bahçesi ve sosyal alanları çok iyi...

Dayı
23-01-2019, 20:33
Alacaatlı da Çalgan var. Açık büfe degildir ama güzel bir yerdir. Sürekli giderim.

berko
23-01-2019, 20:33
Ümitköy tavacı Recep, açık büfe değildir ama baya göz ve karın doyurur.

rebelh
24-01-2019, 08:11
ankaradaki tüm cafelr restoranlar barlar kahve evleri birbirinin kopyası
koca şehirde farklı hiç bir şey yok hepsi aynı şeyi sunup oturuyorlar
sonra işler kötü diye ağlıyorlar
publarda bile değişen tek şey bira fiyatlarının küsuratları

ghibli06
24-01-2019, 10:05
ankaradaki tüm cafelr restoranlar barlar kahve evleri birbirinin kopyası
koca şehirde farklı hiç bir şey yok hepsi aynı şeyi sunup oturuyorlar
sonra işler kötü diye ağlıyorlar
publarda bile değişen tek şey bira fiyatlarının küsuratları

Angaralı sürpriz sevmez :D

rebelh
24-01-2019, 10:12
abi eskiden böyle değildi
yer fıstığı vardı borsa vardı shakespeare vardı
şimdi her yer newcastle hayal el paso vs tırt
el paso diye gidion tuzlayıp limon sıktıkları biraya buz atıp mexican diye iteliyorlar
hiç konsept cafe/pub yok herkes aynı işi yapıp para kazanmak istiyor
ha bide meşhur aspavalarımız var sayelerinde yemek kültürü gelişmedi insanların
bulgurlu ayranı içip şişiyorlar etin en lazzetsiz halini kıyma olarak yiyorlar ama sorsan oooowwww aspava kardeş helva getiriim mi?

BuRaK_eFe
24-01-2019, 10:26
Uzun zamandır benimde gitmek istediğim gazi mahallesinde kimmer karadeniz obası var doğal ürünlerlerle 2 kişilik kahvaltı kavurmalı yumurta filan 60 tl güzel bir mekan yakın zamanda denemeyi düşünüyorum. konsept sıradan ama kahvaltı için genel yorumları iyi durumda düşünebilirsiniz

ghibli06
24-01-2019, 10:28
abi eskiden böyle değildi
yer fıstığı vardı borsa vardı shakespeare vardı
şimdi her yer newcastle hayal el paso vs tırt
el paso diye gidion tuzlayıp limon sıktıkları biraya buz atıp mexican diye iteliyorlar
hiç konsept cafe/pub yok herkes aynı işi yapıp para kazanmak istiyor
ha bide meşhur aspavalarımız var sayelerinde yemek kültürü gelişmedi insanların
bulgurlu ayranı içip şişiyorlar etin en lazzetsiz halini kıyma olarak yiyorlar ama sorsan oooowwww aspava kardeş helva getiriim mi?

bak yaş 44 yazıyor :) Pulse8 vardı, twenty vardı, manhattan vardı, sixties vardı, Jackies vardı, Odtülülerin gittiği Abar, siyasal ve hukukçuların gittiği Gölge Bar vardı... bunları hepsinin format birbirinden çok farklıydı, kiminde rock kiminde jaz kiminde underground kiminde canlı çalardı... çok değil ya daha 20 sene önce, şimdi arkadaşın konu açtığı kadar var, brunch yapacak yer arar olduk...

ahmetgurlek
24-01-2019, 15:09
bak yaş 44 yazıyor :) Pulse8 vardı, twenty vardı, manhattan vardı, sixties vardı, Jackies vardı, Odtülülerin gittiği Abar, siyasal ve hukukçuların gittiği Gölge Bar vardı... bunları hepsinin format birbirinden çok farklıydı, kiminde rock kiminde jaz kiminde underground kiminde canlı çalardı... çok değil ya daha 20 sene önce, şimdi arkadaşın konu açtığı kadar var, brunch yapacak yer arar olduk...

bi de cult vardı. harika bi tarzı vardı, bodyguradları da arkadaşlarımızdı. :o

yaş bizde de 40 valla, çoluk çocuk da olunca artık brunch yapacak yer arar olduk ;)

ahmetgurlek
24-01-2019, 15:14
Uzun zamandır benimde gitmek istediğim gazi mahallesinde kimmer karadeniz obası var doğal ürünlerlerle 2 kişilik kahvaltı kavurmalı yumurta filan 60 tl güzel bir mekan yakın zamanda denemeyi düşünüyorum. konsept sıradan ama kahvaltı için genel yorumları iyi durumda düşünebilirsiniz

inceliyorum kardeşim, teşekkür ederim önerin için

Emre-Dylan
24-01-2019, 19:15
Cafemiz iyidir yanında ki starbucksta da benim kahve ikramım olur abi :)

Sert@ç
24-01-2019, 19:17
İncekde mama gusto var guzel mekan diger yerler gore epey sakin

Octane
24-01-2019, 21:49

Pulse8'in bahcesine grand cherokee ile ucan arabadaydim abi :D

ghibli06
24-01-2019, 22:54
Pulse8'in bahcesine grand cherokee ile ucan arabadaydim abi :D

Pulse8 in sahibi gelse de ortalik senlense :)

Octane
24-01-2019, 23:33
Pulse8 in sahibi gelse de ortalik senlense :)

Ben yolcuydum abi essegin teki kullaniyodu :D

makif84
25-01-2019, 08:37
İncek tarafı değil ama kazan yolundaki ve Çakırlarda ki Cumhuriyet fırının Açık büfe kahvaltısı fena değildir.

ahmetgurlek
25-01-2019, 09:09
İncekde mama gusto var guzel mekan diger yerler gore epey sakin

konuştum burayla, açık büfe yokmuş serpme kahvaltı varmış. kişi başı 35 tl dediler fiyat gayet uygun ama kahvaltı nasıl acaba bilemedim.

bi de pia sera varmış orayı önerdiler, mekan güzel ama açık büfe 80 tl/kişi gibi çok yüksek bi fiyat verdiler

Sert@ç
25-01-2019, 09:14
konuştum burayla, açık büfe yokmuş serpme kahvaltı varmış. kişi başı 35 tl dediler fiyat gayet uygun ama kahvaltı nasıl acaba bilemedim.

bi de pia sera varmış orayı önerdiler, mekan güzel ama açık büfe 80 tl/kişi gibi çok yüksek bi fiyat verdiler
Bi ara kiz arkadasimla cok giderdim tek kisilik bile iki kisiye rahatlikla yeter
Bu masanin aynisi geliyor
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/44321801_581052805684099_8791935103023448064_o.jpg ?_nc_cat=105&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=bfe0efac497b1cf6c795b72cc459f1ed&oe=5CB58AFE