PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mivec_4G63 iletişim kurma talebi hk

Muratsaygili
24-01-2019, 23:41
Merhaba
Değerli forum yönetimi ve değerli paylaşımcılar;
Mivec_4G63 adlı paylaşımcı ısınma rölesi nedeniyle yanan Fiesta için mahkemeyi kazandıklarını belirtmiştir. Kendilerine ulaşmamız çok önem arz etmektedir. Yardımcı olmanızı rica ederim
saygilimurat@hotmail.com

Muratsaygili
24-01-2019, 23:42
Merhaba
Değerli forum yönetimi ve değerli paylaşımcılar;
Mivec_4G63 adlı paylaşımcı ısınma rölesi nedeniyle yanan Fiesta için mahkemeyi kazandıklarını belirtmiştir. Kendilerine ulaşmamız çok önem arz etmektedir. Yardımcı olmanızı rica ederim
saygilimurat@hotmail.com

Yardımlarınzı rica ederim

Mivec_4G63
25-01-2019, 07:46
Merhaba itfaiye raporu aldınız mı ?

Muratsaygili
25-01-2019, 10:08
Merhaba itfaiye raporu aldınız mı ?

Merhaba dönüş yaptığınız için öncelikle Çok teşekkür ederim yangın AVM otoparkında eksi 3 katında meydana geldi bu sebepten itfaiye çağırmadık Siz dava açıp kazandığınızı belirtmişsiniz sizden tek ricam dava dosya numaranız ve hangi mahkemede dava açtığınızı söyleyebilir misiniz eğer sizin için bir sakıncası yoksa Emsal teşkil etmesi açısından arabayı kredi çekip almıştım şu an gerçekten çok zor durumdayız Yani bu bizi büyük sıkıntıya soktu ve Ford bunu kabul etmiyor 0553 373 14 85 numaram yardımlarınızı rica ediyorum saygılarımla

Mivec_4G63
25-01-2019, 11:04
Konuyu haberdar etmek için forumdan arayan arayana bugün :) Arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım haber edeyim dedim

_opeth
25-01-2019, 12:39
Konuyu haberdar etmek için forumdan arayan arayana bugün :) Arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım haber edeyim dedim

Daha fazla cevap vermezsen forum çökecek zaten :D