PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Golf 7 highline arıyorum

driver_can
27-01-2019, 00:30
Merhabalar,golf mk 7 kasa cam tavanlı ve dsg olmak şartıyla 1.4 tsi highline araç arıyorum.İlanlardakileri yeterince ezberledim eşinde dostunda olan varsa maksimum 50 bin km civarında araçlar için değerlendirebilirim.

Mehmetmert
27-01-2019, 01:01
Tanımıyorum ama yeni ilan , fotoğraflar fake değilse +keyless ve geri görüş var.U ledden tam emin olamadım. 105 teklif ederdim ben olsam.Bakımıda gelmiş zaten %99 girmemiştir
Volkswagen / Golf / 1.4 TSi / Highline / HATASIZ, DARBE BOYA YOK sahibinden.comda - 652456318 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-darbe-boya-yok-652456318/detay)

115 buna verirdim , oda dyna var diye.Durbanla güzel durur bu tam sizin spec :)
Volkswagen / Golf / 1.4 TSi / Highline / COK OPSİYONLU İLK SAHİBİNDEN sahibinden.comda - 652034898 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-opsiyonlu-ilk-sahibinden-652034898/detay)

driver_can
27-01-2019, 06:40
Adana da ki dün düştü ilana benimde hoşuma gitti fakat uzak şehir gidipte boş dönmek ürkitüyor beni:(Ankarada bakacak arkadaşım var km bana göre yüksek biraz.

ozoozo
27-01-2019, 11:12
Yakın bir dostum satıyor, geçenlerde aldı. Canlı olarak inceledim gerçekten çok güzel. İlana dün girdi belki görmemişinizdir , fiyatını siz konuşursunuz :D

Volkswagen / Golf / 1.4 TSi / Highline / ALFİN-BOYASIZ-R LİNE-150HP ACT-ISITMA-MASAJ-DERİ KOLTUK-DSG-ULED sahibinden.comda - 652406808 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-alfin-boyasiz-r-line-150hp-act-isitma-masaj-deri-koltuk-dsg-uled-652406808/detay)

driver_can
27-01-2019, 11:31
Yakın bir dostum satıyor, geçenlerde aldı. Canlı olarak inceledim gerçekten çok güzel. İlana dün girdi belki görmemişinizdir , fiyatını siz konuşursunuz :D

Volkswagen / Golf / 1.4 TSi / Highline / ALFİN-BOYASIZ-R LİNE-150HP ACT-ISITMA-MASAJ-DERİ KOLTUK-DSG-ULED sahibinden.comda - 652406808 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-alfin-boyasiz-r-line-150hp-act-isitma-masaj-deri-koltuk-dsg-uled-652406808/detay)

Teşekkürler.Gördüm bu ilanı dün benim kriterlerime pek uymuyor malesef.

OğuzCanAlantor
27-01-2019, 12:03

Kardeşim arkadaş vergisiz algısız al sat işi yapıyor bizim aracımız yaramaz . Yinede paylaşımın İçin teşekkürler :))

driver_can
27-01-2019, 12:24
Kardeşim arkadaş vergisiz algısız al sat işi yapıyor bizim aracımız yaramaz . Yinede paylaşımın İçin teşekkürler :))

vergisiz algısız al sat yapıyorum evet bir problem mi var?Bugüne kadar hiçbir aracıma elimi sürmeden üzerine kar koyup satmaya kalkmadım.Yaptıklarımı forumda detaylı paylaştım zaten.Otomobil servisimizde yeterince kazancımızdan vergi veriyoruz.Aracınız kriterlerime uymuyor doğru o km de araca sırf body kit var diye 140 yazınca doğru bir rakam mı istemiş oluyorsunuz da laf sokuyorsunuz?Ben de şöyle bir ilan atayım ozaman orjinal discover pro ve adaptif çift j far donanımı var bu arabanın 132.5 e bıraktılar.Bunu alsanız daha çok para kazanıp vergisini verirdiniz.

Volkswagen / Golf / 1.4 TSi / Highline / KOSİFLER OTO BOSTANCI 2017 GOLF 1,4 TSİ HIGHLİNE AUTO 16.696 km sahibinden.comda - 651400021 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kosifler-oto-bostanci-2017-golf-1%2C4-tsi-highline-auto-16.696-km-651400021/detay)

OğuzCanAlantor
27-01-2019, 13:23
vergisiz algısız al sat yapıyorum evet bir problem mi var?Bugüne kadar hiçbir aracıma elimi sürmeden üzerine kar koyup satmaya kalkmadım.Yaptıklarımı forumda detaylı paylaştım zaten.Otomobil servisimizde yeterince kazancımızdan vergi veriyoruz.Aracınız kriterlerime uymuyor doğru o km de araca sırf body kit var diye 140 yazınca doğru bir rakam mı istemiş oluyorsunuz da laf sokuyorsunuz?Ben de şöyle bir ilan atayım ozaman orjinal discover pro ve adaptif çift j far donanımı var bu arabanın 132.5 e bıraktılar.Bunu alsanız daha çok para kazanıp vergisini verirdiniz.

Volkswagen / Golf / 1.4 TSi / Highline / KOSİFLER OTO BOSTANCI 2017 GOLF 1,4 TSİ HIGHLİNE AUTO 16.696 km sahibinden.comda - 651400021 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kosifler-oto-bostanci-2017-golf-1%2C4-tsi-highline-auto-16.696-km-651400021/detay)

Problem ? Problem bizim için değilde senin gibi vergisiz algısız işler yapan insanlar için olur biz gördüğümüzü gerekilen yerlere şikayet ediyoruz.
Vergi muhabbettindeki bahanende güzelmiş , başka yere vergi veriyoruz burda kaçak iş yapalım haha :) Şimdi gelelim bahane diye uydurduğun şeye 2.el işi yapan çoğu insanın uğraştığı farklı iş kollarıda var %90 ı vergi altında senin gibi çoğu bu bahaneyi sığınıp kaçak vergisiz işler peşinde değil senin şuan yaptığın Trde çalışan ucuz suriye işçilerin Türk emekçilerine verdiği zararla aynı !! Bana gelirsek zaten farklı bir işim daha var oda senin tahmin ediceğinden kat kat fazzla vergi verdiğim bir iş kolu daha bizde senin gibi bahane üretip ebemizin dedemizin vekaletini alıp 2.el işinde kaçak yapabilirdik ama yapmadık.
Özdemirin paylaştığı ilamıza gelirsek bizim aracımızdaki fabrikasyon body kit-Motor farkı ve diğer opsiyonlara karşı attığın araç gerçekten komedi !! Ha eder etmez veya biz ne kadar kazanırız oda seni ilgilendirmez. Sadece body kiti söyleyip geçmişsin Senin gibileri için çok önemli değil çünkü dışarda 2 bin tl ye taiwan malı fiberi takar geçersiniz. Yukarda bahsetmişsin arabalarıma masraf ediyorum , replika jant ? cam Filmi ? foruma konu açıyorsun ki belki burda birine verir geçersin.

driver_can
27-01-2019, 14:00
Problem ? Problem bizim için değilde senin gibi vergisiz algısız işler yapan insanlar için olur biz gördüğümüzü gerekilen yerlere şikayet ediyoruz.
Vergi muhabbettindeki bahanende güzelmiş , başka yere vergi veriyoruz burda kaçak iş yapalım haha :) Şimdi gelelim bahane diye uydurduğun şeye 2.el işi yapan çoğu insanın uğraştığı farklı iş kollarıda var %90 ı vergi altında senin gibi çoğu bu bahaneyi sığınıp kaçak vergisiz işler peşinde değil senin şuan yaptığın Trde çalışan ucuz suriye işçilerin Türk emekçilerine verdiği zararla aynı !! Bana gelirsek zaten farklı bir işim daha var oda senin tahmin ediceğinden kat kat fazzla vergi verdiğim bir iş kolu daha bizde senin gibi bahane üretip ebemizin dedemizin vekaletini alıp 2.el işinde kaçak yapabilirdik ama yapmadık.
Özdemirin paylaştığı ilamıza gelirsek bizim aracımızdaki fabrikasyon body kit-Motor farkı ve diğer opsiyonlara karşı attığın araç gerçekten komedi !! Ha eder etmez veya biz ne kadar kazanırız oda seni ilgilendirmez. Sadece body kiti söyleyip geçmişsin Senin gibileri için çok önemli değil çünkü dışarda 2 bin tl ye taiwan malı fiberi takar geçersiniz. Yukarda bahsetmişsin arabalarıma masraf ediyorum , replika jant ? cam Filmi ? foruma konu açıyorsun ki belki burda birine verir geçersin.

Beni tanımadığın için senin gibiler için 2 bine taiwan malı takar geçersin diyorsun ya komik geliyorsun cidden.Açtığım araç konularımı oku bence tek tek hiçbir aracıma taiwan malı birşey takmadım takmam da.Muhabbeti uzatacak da değilim sen her aracını envanterine alıp satarken de faturasını kesip kdvsini ödüyorsan böyle yapmaya devam et tabiki.Senede değiştirdiğim araba 3 bilemedin 4 al satçı olsam araçlarıma fazladan donanım eklemek için uğraşmam.O tampon vs.diye söylediğin aracın 2015 model 35 bin kmde olanını 3.5 ay ilanda bekleterek 110 a verdim.Arkadaşınız gayet kibar bi dille aracı önerdi bende gördüm kriterlerime uymuyor diye söyledim.Km'si de fiyatı da uymuyor araca çamur atmadım bu fiyat ne böyle demedim.Durduk yere sataşan sensin heyecanını biraz yatıştır.Forum ortamlarında bu tür saçma gerginliklere gerek yok.Kimseden vekalet alarak iş yapmıyorum aldığım tüm araçlar kendi üstüme :)arabadan anlamadığımı söylüyorsun ya o ilanın başlığına yazdığın deri/ısıtma/masaj özelliğinin ismi ergo active koltuk opsiyonu sıfır donanım olarak alırken 1160 TL fiyat ödüyorduk 2016 yılında.Hepsi ayrı özellik değil yani tek bir donanımda geliyor.Durban jantlar spor süspansiyon ile birlikte alınmak zorundaydı o da 3000 küsür liraydı.Rline body kit de 5 civarına geliyordu.U led opsiyonunu da kendi bixenonları fiyattan düşüp 1800 liraya ekleyebiliyorduk.

C!N
27-01-2019, 17:38
Arkadaşımın aracı, tavsiye ederim.

Volkswagen / Golf / 1.4 TSi / Highline / Memur sahibinden cam tavan keylessgo full dsg Golf VII sahibinden.comda - 641934362 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-memur-sahibinden-cam-tavan-keylessgo-full-dsg-golf-vii-641934362/detay)

Mehmetmert
27-01-2019, 18:18
Bu arada yanlış anlamanızı istemem ama kırmızının arka tamponu taiwan malı , yada fabrikasyon rline değil.Sağ tarafta egzoz yeri boş :) Fabrikasyon r-linede sadece soldan çift çıkış gelirdi :) Yada kesmişler :)

driver_can
27-01-2019, 20:11
Yorum yapıp yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.Şimdilik bir araç bulduk Ankara’dan ilan dışı.Bu gece Ankara yolcusuyum kısmet olurda alırsak konusunu açarım.