PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç çeki demiri

PiscocuK
31-01-2019, 16:35
Selamlar

Honda CRV aramıza çeki demiri taktırabileceğim bir yer ve izlenecek yok prosedürler hakkında bilgisi olan varmı?
Yetkili servistemi yaptırmalıyım yoksa özel yerler varmı bu işleri yapan

Teşekkürler

sword
31-01-2019, 17:12
Ceki Demiri (http://www.teknikyavuz.com) maslakta

PiscocuK
31-01-2019, 17:39
Ceki Demiri (http://www.teknikyavuz.com) maslakta

yarın ararım abi teşekkürler

PiscocuK
01-02-2019, 10:47
Tamamdır aradım pzt randevu aldım götürüyoruz sword dedem teşekkürler

picasso
05-02-2019, 15:10
çeki demirini taktırıyosun,onlar sana bi gün veriyo ogün buluşup tse ye gidiyosunuz orda biri bakıp evrakı onaylıyo. daha sonra onaylanan evrakla notere gidip ruhsata işliyolar, yeni ruhsatını alıyosun. izmirde bu şekilde yaptırdım.

PiscocuK
05-02-2019, 22:20
Montaj yapildi evraklari bekliyoruz. 1-2 gune ruhsat isinide bitirmis oluriz insallah

serkanOC
03-10-2023, 14:14
Bu sıfırdan çeki demiri işlemi. Benimki ise;

Dün muayeneye götürdüm geçemedi.. sebep çeki demiri var.. muayenecinin dediğine göre ya söktürücem (muayeneden sonra taktırırım) yada proje çizdiricem onaylatıcam ruhsata işleticem muayene tekrarı randevusu alıcam..
Yetkili servisi aradım söktürmek için ne zaman geleyim dedim, senin çeki demirin orjinal fabrika çıkışlı söktürmek zorunda değilsin daha önce de bu araçlarla ilgili aynı sorunu yaşadık bilmiyorlar biraz sesini yükselt çünkü ruhsatta romörk çekme kapasitesi yazıyor dedi.. yoksa ben sökerim 3-4 saat 3-4 bin TL ** herşey resmi yani araç grey market falan değil..
Notere gittim dedim servis orjinal olduğunu söylüyor. Noter bana aracın satışı yapılırken mevcut olan çeki demirini yeni ruhsata işlemeyi unutmuş olabileceğini, bu yüzden kayıtları tutmak zorunda olduğu için aynı noterle eski ruhsatta ne yazdığını sormam gerektiğini söyledi.. Beşiktaş taki noterle de görüştüm eski ruhsatta da yazmıyor, makine mühendisleri odasından belge alıp ruhsatını yenile dedi..
ne saçma bi iştir hiç anlamadım.. tecrübesi olan paylaşabilir mi ?

Burak Mehmet
04-10-2023, 10:02
Bu sıfırdan çeki demiri işlemi. Benimki ise;

Dün muayeneye götürdüm geçemedi.. sebep çeki demiri var.. muayenecinin dediğine göre ya söktürücem (muayeneden sonra taktırırım) yada proje çizdiricem onaylatıcam ruhsata işleticem muayene tekrarı randevusu alıcam..
Yetkili servisi aradım söktürmek için ne zaman geleyim dedim, senin çeki demirin orjinal fabrika çıkışlı söktürmek zorunda değilsin daha önce de bu araçlarla ilgili aynı sorunu yaşadık bilmiyorlar biraz sesini yükselt çünkü ruhsatta romörk çekme kapasitesi yazıyor dedi.. yoksa ben sökerim 3-4 saat 3-4 bin TL ** herşey resmi yani araç grey market falan değil..
Notere gittim dedim servis orjinal olduğunu söylüyor. Noter bana aracın satışı yapılırken mevcut olan çeki demirini yeni ruhsata işlemeyi unutmuş olabileceğini, bu yüzden kayıtları tutmak zorunda olduğu için aynı noterle eski ruhsatta ne yazdığını sormam gerektiğini söyledi.. Beşiktaş taki noterle de görüştüm eski ruhsatta da yazmıyor, makine mühendisleri odasından belge alıp ruhsatını yenile dedi..
ne saçma bi iştir hiç anlamadım.. tecrübesi olan paylaşabilir mi ?
Araç amerikan aracı mı ?