PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirli Arkadaşlar Yol Yardım..??

BLuEBoY
04-01-2009, 19:54
İzmirli arkadaşlar Merhaba
kısmetse işlerimi ayarlarsam cuma günü Seferihisar Jandarma Muhabere Er Eğitim Tabur Komutanlıgı ndakı arkadaşımın yemin törenine katılmak için İstanbuldan İzmire gelmek istıyorum ama İzmirde otobüsden indikten sonra nasıl gidebılırım nerden giderim bilmıyorum ulaşım hakkında yardımcı olursanız sevinirim :icon_tup:

cem
04-01-2009, 20:06
İzmir Otogar'da inersen orda inince seferihisara giden araçları sorarsan gösterirler.
Diğer bir yol otogardan balcova üçkuyular'a gidersin ordan dolmuşlar var saatleri burda;
http://www.seferihisar.bel.tr/default.asp?sayfa=otobussaatleri

BLuEBoY
04-01-2009, 20:23
Bilgi için teşekkürler peki Seferihisara giden araçlar askeriyenın ordan geçıyormu peki ? bide otogarın bulundugu semtin adı nedir ?

Ahmetfikri
04-01-2009, 20:26
özel bir gün olduğu için ailere gelecektir büyük ihtimalle askeriyeye kadar götürürler

BLuEBoY
04-01-2009, 20:32
ailesi gelıcek ama araba full dolu oldugu için dışarda kaldım ben:D :D

Almanci Tane-R
04-01-2009, 21:03
Bilgi için teşekkürler peki Seferihisara giden araçlar askeriyenın ordan geçıyormu peki ? bide otogarın bulundugu semtin adı nedir ?

pınarbaşı/bornova

barutçu
04-01-2009, 21:29
En mantıklısı otogardan binmen.
Saat başı ya da 2 saatde bir filan vardır seferihisar otobüsleri.
Jandarmanın önünden geçermi onu bilmiyorum hiç :(
Dönerkende, seferihisar-otogar otobüsü bulamazsan seferihisar-üçkuyular minibüslerine bin. Üçkuyularda in zaten meydanda bütün şirketlerin ofisleri var. illaki birinin servisine biner gidersin.

fosgate
04-01-2009, 21:47
seferihisar otobusler sadece üçkuyulardan kalkıyor diye biliyorum ama emin de değilim acıkcası izmire otogarda inecegin için en kısa ve temiz yol otogardan seferihisar otobusune binip gitmek olacaktır. şayet otogardan değilde üçkuyular dan kalkıyorsa seferihisar otobusler istanbuldan geldiğin firmanın sehir içi servisiyle üçkuyulara gidebilirsin yada akılda olması için bir alternatif daha sunayım izmir otogardan 605 numaralı ayakkabıcılar sitesi balcova sehir içi belediye otobusuylede üçkuyulara gidip ordan seferihisar dolmusla tabura ulasabilirsin
askeriyede seferihisarın girişinde yol uzerinde kalıyor zaten kolay yerde

BLuEBoY
04-01-2009, 21:52
saolun arkadaşlar teşekkür ederim hepinize yalnız kafam biraz karıştı inş. kaybolmam oralarda :D peki ordan taksiye binsem mesafe çok uzakmı taksiciyi zengın etmeyelım durduk yerde :D

FcX
04-01-2009, 22:04
saolun arkadaşlar teşekkür ederim hepinize yalnız kafam biraz karıştı inş. kaybolmam oralarda :D peki ordan taksiye binsem mesafe çok uzakmı taksiciyi zengın etmeyelım durduk yerde :D

Bayaa uzak, düşünme bile. 40 küsür km diye hatırlıyorum :heyoo:

cem
04-01-2009, 22:05
11-Seferihisar
Bornova otogarın oldugu yer ( Işıkkent pınarbaşa tarafı)

http://www.deu.edu.tr/UploadedFiles/Birimler/images/4434/harita.JPG

BLuEBoY
04-01-2009, 23:18
kesin kaybolucam kesin kaçarı yok :D :D :D

saolun arkadaşlar teşekkür ederim hepinize harita gayet açıklayıcı oldu :D

Sportivo
04-01-2009, 23:27
seferihisardaysan ege rallisinede geleceksin :)
konuyla biraz alakısız oldu ama özür dilerim

aliyo
04-01-2009, 23:53
otogardan inip üçkuyular otobüsüne biniceksin. yada geldiğin şirketin servisi varsa üçkuyulara bırakmasını söyliceksin. üçkuyularda pazar yeri vardır onu hemen arkasında seferihisar dolmuşları kalkar ve dolmuş askeriyenin önünden geçiyor orda inersin

barutçu
05-01-2009, 00:20
Otobüsede taksiyede hiç bulaşma gardan.
Çok uzak, direk servise bin dedikleri gibi seferihisar otobüsleri kalkmıyorsa gardan.
Sonrası aliyo'nun tarifi gibi zaten. Kaybolma ihtimalin yok gibi. Servisle üçkuyulardan in, "çeşme,seferihisar otobüsleri nereden kalkıyor" de. Herkes gösterir zaten ;)

tunceR
05-01-2009, 09:05
otogardan inip üçkuyular otobüsüne biniceksin. yada geldiğin şirketin servisi varsa üçkuyulara bırakmasını söyliceksin. üçkuyularda pazar yeri vardır onu hemen arkasında seferihisar dolmuşları kalkar ve dolmuş askeriyenin önünden geçiyor orda inersin

:icon_tup:

otogardan " üçkuyulara" ordanda seferihisar dolmuşuna binip gidiceksin..

BLuEBoY
05-01-2009, 10:28

en net açıklama bu olmuş saolasın :icon_tup:

yardımcı olan herkese teşekkürler arkadaşlar :icon_tup:

PimPCaR
05-01-2009, 11:54
hangi firmayla gelirsin bilmiyorum ama şehir içi servisleri var zaten nerdeyse hepsinin üçkuyular yönünde giden birine biner oraya kadar gelirsin, orda shell ve bp benzinliğini görürsün yanyana onun hemen arka tarafında çeşme karaburun seferisar mordoğan vs. yönüne giden dolmuşların durakları vardır. ordan seferisar yönüne giden dolmuşu bulursun. saat başı kalkıyolar sanırım, biner gidersin. askeriyeninde tam önünde inersin.. garajdan oraya varma sürende tahmini 2 saat bilemedin 2 buçuk saat sürer..

Kaan
05-01-2009, 12:19
Garajdan sakın dolmuşa otobüse binmede yoksa kaybolursun otobüs sirketinin servislerini kullan gerisi zaten arkadasların dediği gibi üçkuyularda BP ve SHELL i yan yana gördünmü için rahat etsin hemen arkası ztn kalktığı yer iyi yolculuklar ;)