PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dizayn Auto Garage Hakkinda.Esnaflik Abidesi...

STP
15-02-2019, 11:32
selam beyler,
sporta typer kanat alacaktim. normalde camkiran honda da urun var alacaktim fakat orasi dahil kimsede urun kalmamisti. bu arkadaslarin ilanýnda kanadi gorup sahbinden uzerinden alimi gerceklestirdim. urun hizli sekilde geldi tam ertesi gun.boyaciya biraktim guzelce boyattim. sira montaja gelince kalýibinn tamamen yanlis oldugu araca hicbir sekilde uymayacagi anlasildi. firmaya geri donus yaparak fotolarla birlikte durumu acikladým. firma fotolari inceleyerek malzemenin hatali oldugunu en kisa surede magduriyetimi gidereceklerini belirtti. ne yapip edip urunun olmasi gereken kondisyonda olanini buldular. boyasiz satmalarina ragmen urunu cicek gibi boyattilar ve bana yolladilar. az evvel montajini gerceklestirdim. cuk diye fabrikasyonmus sekilde oldu. bu devirde boylesine yaptiði iþin ardinda duran, kulliyen zarar etmesine ragmen cirkefe yatmayan boyle adam gibi esnaflari kollayalim arkadaslar.
buradan Taha Tepecik ve kardesine çok tesekkur ederim :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Dizayn Auto Garage - Startseite | Facebook (https://www.facebook.com/DizaynAutoGarage)

MeRtCaN
15-02-2019, 11:35
TAHA Tepecikden bahsediyorsun

adamın hası efnafın kralıdır :)

böyle kısıler az kaldı pıyasada değerını bılmek gerek

S-works
15-02-2019, 11:41
Başlık biraz yanlış anlaşılıyor. Kim kimi nasıl mağdur etmiş diye girdim. Övgü mesajı ile karşılaştım :) Dürüst esnaf her zaman kazanır. Tebrikler ...

STP
15-02-2019, 11:45
Başlık biraz yanlış anlaşılıyor. Kim kimi nasıl mağdur etmiş diye girdim. Övgü mesajı ile karşılaştım :) Dürüst esnaf her zaman kazanır. Tebrikler ...

amacım oydu, dıkkat cekmek :)

STP
15-02-2019, 11:46
TAHA Tepecikden bahsediyorsun

adamın hası efnafın kralıdır :)

böyle kısıler az kaldı pıyasada değerını bılmek gerek

ısmını duymustum kankam ama bu sekılde tanımak daha guzel oldu :)

Kadyr
15-02-2019, 11:53
başlık yinemi dedirtti. helal olsun adamlara.

tr_select
15-02-2019, 11:59
Hayda yine bombalayacağım diye düşünürken cümlelerin sonumda mutlu oldum.

İşini layıkıyla yapanlara Allah daha çok versin.

rebeloghy
15-02-2019, 12:43
Adamlara ve esnaflıklarına da helal olsun ama bunun yanında STP selçuk abi sana da bravo, bu devirde kötüleri ifşa ettiğimiz kadar iyileri de duyurup destek olmalıyız :bravo:

Eren G.
15-02-2019, 18:06
4-5 sene önce Ibizama bixenon taktırdım Ankarada adı sanı bilinmiş bir yerde, 3-4 ay sonra sağ tarafın çizgisi kaymaya başladı, sonra odak bozuldu v.s derken geri gittim aynı yere kullanıcı hatası klasik şeyler. Tamponumu v.s kendim söktüm halde taktırdığım paranın yarısından fazlasını verdim sırf üzerine basa basa "Aman başkası dokunmasın bizim kablomamızı kimse bilemez farların güme gider bilemezler kabloları baştan yaptırmak zorunda kalırsın" denildi diye. Neyse bu problem çözüldü bu seferlik. 2-3 ay daha geçti bir baktım sağ taraf yine, selektör atmıyor. Aradım yine konuştum durum böyle böyle ne yapacaksınız buna ? diye. Bu sırada muayene zamanı da yaklaşıyordu ayrıca, "sen getir bakarız çaresine içi gitmiştir" artı muayene için geri dönüşüm fiyatı oldu mu bana bir bixenon taktırma parası daha :) Bu sırada İzmirdeyim okul için ve ben neredeyse 1 aydan fazla gezdim bu halde. Dedim severim böyle işin ızdırabını zaten İzmirdeyim çevreden soralım soruşturalım derken bir arkadaşım Tahanın numarasını vermişti. Gittik dizayn otoya selamlaştık derdimizi anlattık, sonra biz arkadaşla market arıyoruz ***** tampon inecek, farlar sökülecek v.s derken minimum 2-3 saat oradayız diye düşünüyoruz. Marketten bir döndük biz daha suyumuzu içmeden far hazırdı. Taha üç beş kablo siyah kablo gösterdi farın içinden çıkan, meğersem "içi gidik" "aman başkası ellemesin" denilen farın kablola tesisatı çorba olmuş içerde. Yarım saat falan uğraştı düzeltti ve benden ""20TL"" istedi bu iş için, samimi söylüyorum o an 500 lira dese verecektim o kadar dert olmuştu içime. 50TL vermeyi teklif ettim kabul etmedi bunları buraya detaylı detaylı yazıyorum ki derdim anlaşılsın. Başkalarının verdiği fiyatın 20'de biri olmayan bir paraya bu adam derdimi çözmüştü benim. Daha sonra muayene zamanı randevulaştık, yine piyasadakilerle alakası dahi olmayan bir ücrete muayene için halojene çevirdi farları artı üzerine bir de katalizör verdi ücretsiz bayçuya gidip taktırayım diye muayene hazırlıkları için. Başlığa dükkan ismini hatırlayamadığım için yine ne mağduriyet okuyacağız bakalım diye girdim ama ismini okuyunca arkadaşın ben de yazayım dedim tecrübemi çünkü sanayide iş yaptırınca hakkında iyi konuşulabilecek tek tük esnaflardan birisi benim için.

Met
15-02-2019, 18:28
Taha Tepecik on numara esnaftır. Kırmızı Ek Coupe'si olan arkadaştır, arabayı bilip kendisini bilmeyen vardır diye söylüyorum :D

ruudvan
15-02-2019, 21:26
reklamlarımı izledik.

suk3b3
15-02-2019, 21:52
İnanamıyorum

Grimlord
15-02-2019, 22:01
Normalde olması gereken şeyleri yapan esnafları över hale geldik artık, ülkenin çivisi çıktı

AşkınS.
15-02-2019, 22:11
Valla bence sizin boyattığınız ürünü geri alması tanıdık işi olmuş. Hatta ve hatta boyatması ve size göndermesi de öyle. Kendisi iyidir bilemem ama ticari bi sıkıntı yok,boyatmadan önce denemeniz gerekirdi. İnsiyatif kullanmış,kullanmasaydı da bu onu kötü biri yapmaz..

CVK
15-02-2019, 22:13
reklamlarımı izledik.

Mağduriyet konusu açılıyor da memnuniyet konusu niye açılmasın. Yapmayın abi bu kadar gaddar olmayın.

Memlekette işini düzgün yapan kaç insan kaldı.

Bu arada hiç bir garajla işim ticaretim olmaz. Kendim alır takabilirsem takarım :D

STP
15-02-2019, 22:34
reklamlarımı izledik.

Kotuler yazilinca ok, iyiler yazilinca reklammi ?

STP
15-02-2019, 22:36
Valla bence sizin boyattığınız ürünü geri alması tanıdık işi olmuş. Hatta ve hatta boyatması ve size göndermesi de öyle. Kendisi iyidir bilemem ama ticari bi sıkıntı yok,boyatmadan önce denemeniz gerekirdi. İnsiyatif kullanmış,kullanmasaydı da bu onu kötü biri yapmaz..

Ben aldigim urunu neden deneme geregi duyayimki ? Su konuda bile bir ibnelik aranip mal mal mesajlar yaziliyor

STP
15-02-2019, 22:37
Ayrica adamlari tanimiyorum

AşkınS.
15-02-2019, 23:27
Ben aldigim urunu neden deneme geregi duyayimki ? Su konuda bile bir ibnelik aranip mal mal mesajlar yaziliyor

İbnelik arayan yok,ürün alan sensin,ürün eline gelmiş ve fiziken kontrol edilir,bakılır ki yanlışsa müdehale edilmeden hallolsun diye. Ürünü geri almayabilirdi dedim.

Kötü söz sahibinin,herkes karşısındakini kendi gibi görürmüş.

Bad-Fast
15-02-2019, 23:44
güzel bir esnaflık örneği olmuş , fiyatlarda güzel düzeydeymiş biraz baktım :) , örneğin güzel olması müşteriyi her zaman çeker

zOnstyLe
16-02-2019, 00:29
Tahayı tanımam roll izmir grubundan biliyorum, böyle güzel esnaflarıda paylaşmamız lazım ki dürtümeyelim. Açılan mağduriyet mesajlarını görüyoruz bu tarz esnaflar her zaman bilinmeli.

safaks
16-02-2019, 08:34
Kral esnafmış. Konudaki diğer yorumlarıda okuyunca zaten adamın notunu veriyorsunuz. İyi insan bir şekilde farkını belli ediyor. Allah daha çok rızık kapısı açsın inş.

MeRtCaN
16-02-2019, 10:17
reklamlarımı izledik.

bilende konusuyor bilmeyende iştee dogru soz kendın kendını yazmıssın zaten

Ulkede ne esnaf kaldı nede ınsan
boyle kısılere konu açmak reklam ıse soylenecek soz de kalmamıs

by_hayali
16-02-2019, 11:05
Taha adamdır telefonunu 7/24 açar o derece, güzel esnaf güzel insan :bravo:

ruudvan
17-02-2019, 00:43
bilende konusuyor bilmeyende iştee dogru soz kendın kendını yazmıssın zaten

Ulkede ne esnaf kaldı nede ınsan
boyle kısılere konu açmak reklam ıse soylenecek soz de kalmamıs

konudaki zat kimdir tanımam. iyiliğide kendine kötülüğüde . ,iyi olur arkasından güzel anarlar , kötü olur annesini anarlar . ne mutlu ona ki arkasından konuşan insanlar kötü bahsetmiyor.
okuduğum konudaki yorumumu dile getirdim bunun bilip bilmemeyle ne alakası var.soru cümlesi kurdum.
belki konu sahibinin reklama ihtiyacı vardır belki konudakinin.

G.U.Z.
17-02-2019, 07:19
Nerdeyse 20yildir bu camiada olan adam niye kassin reklam yapayım diye senaryo uydursun.. Adamın başına birşey gelmiş, çözülmüş, onu paylaşmış..
(Konuştuğumuz gibi reklam ücretinin %10unu Tr111111111111111111 ibanima yollarsin abi :P )

Yigit-Y
17-02-2019, 09:17
İşini iyi yapanın reklama ihtiyacı yoktur.

Ayaklı reklam vardır.

O gereken reklamı yapar.

Ben kimseye kefil olmuyorum mesela.

Çünkü iyi dediğim adam sonradan pustluk yapabiliyor.

Referans vermek bile mesele şu piyasada :)

_opeth
17-02-2019, 12:01
Hacım bi de fotoğrafla taçlandırsan konuyu çok sevinirim. nasıl olduğunu göreydik :)

MeRtCaN
17-02-2019, 12:52
konudaki zat kimdir tanımam. iyiliğide kendine kötülüğüde . ,iyi olur arkasından güzel anarlar , kötü olur annesini anarlar . ne mutlu ona ki arkasından konuşan insanlar kötü bahsetmiyor.
okuduğum konudaki yorumumu dile getirdim bunun bilip bilmemeyle ne alakası var.soru cümlesi kurdum.

Aynen işin aşlı selcuga para vermıs 3000 tl
selcukta boyle bır konu açmıs
reklam her şey

Anıl E.
17-02-2019, 13:21
Ülkenin a'dan z'ye her oluşumu her platformu kabak tadı verdi.İnsanlar değişiyor,düşünceler kabalaşıyor medeniyet anlamında gelişeceğimize daha da kötüleşiyoruz.

Forumda belli bir güruh var,açılan her konuya mantıksız şeyler yazmayı kendilerine görev ilan ediyorlar,sonra da bunu whatsapp gruplarında eğlence sofralarına koyuyorlar :).

Eskisi gibi olmayanlar arasına Techturkey'de girdi hayırlı olsun.

fthdrn
17-02-2019, 13:25
http://c12.incisozluk.com.tr/res/incisozluk//11508/6/2879606_o7f0f.jpg

G.U.Z.
17-02-2019, 13:59
Aynen işin aşlı selcuga para vermıs 3000 tl
selcukta boyle bır konu açmıs
reklam her şey

Sana ne kadar verdiler, bana 500 verdiler de, ucuza gitmedim insallah:)))

STP
17-02-2019, 19:45

ne diosun la sen ? Kanat aldik diye reklammi yapicaz ? Biz kanat aldik diye adamin reklamami ihtiyaci var ? Gevsek gevsek konusma

ruudvan
17-02-2019, 20:26
konuyu açan sensin .kanadı satanın reklama ihtiyacı yoksa senin reklama ihtiyacın var demekki.
gevşeklik konusunda da senin eline su dökemeyiz sevgili estipi.burdan izlemeyle ögrenmeye çalışıyoruz işte.

STP
17-02-2019, 21:20
konuyu açan sensin .kanadı satanın reklama ihtiyacı yoksa senin reklama ihtiyacın var demekki.
gevşeklik konusunda da senin eline su dökemeyiz sevgili estipi.burdan izlemeyle ögrenmeye çalışıyoruz işte.

ridvan beni kendinle karistirma senin gevsek agzini yuzunu *******

STP
17-02-2019, 21:20
Sorunlu topac

ruudvan
17-02-2019, 22:23
he la he.boş yapıyosun yapma.

MeRtCaN
18-02-2019, 09:58
Sana ne kadar verdiler, bana 500 verdiler de, ucuza gitmedim insallah:)))

sana vermişler işte kendi ağızın ile söylemiişin uzuza gitmediğini...

MeRtCaN
18-02-2019, 10:02
Bu Ülkenin bokunun çıktığı gibi bu forumun da Boku çıkmış

zihniyet aynı...

MeRtCaN
18-02-2019, 10:03
Ülkenin a'dan z'ye her oluşumu her platformu kabak tadı verdi.İnsanlar değişiyor,düşünceler kabalaşıyor medeniyet anlamında gelişeceğimize daha da kötüleşiyoruz.

Forumda belli bir güruh var,açılan her konuya mantıksız şeyler yazmayı kendilerine görev ilan ediyorlar,sonra da bunu whatsapp gruplarında eğlence sofralarına koyuyorlar :).

Eskisi gibi olmayanlar arasına Techturkey'de girdi hayırlı olsun.

Güzel söze ne denir ellerine sağık Anıl...

şurada foruma eski uyelerden yazan toplasan 50-60 üye var

Redfish16V
18-02-2019, 10:09
Güzel söze ne denir ellerine sağık Anıl...

şurada foruma eski uyelerden yazan toplasan 50-60 üye var
nem kapan çok.. usta tavsiyesi,ürün tavsiyesi herkese yazar eder sonra biri gelir iyi esnaf gördüğü için konu açmak ister sonra reklam derler :)

EREN34
18-02-2019, 11:55
Ben Selçuk'un dürüstülüğüne güvenirim. Böyle yazdıysa olay gerçekten böyle olmuştur. İzmir camiasından kimseyi tanımam ama bu bahsedilen esnafı zihnimin güzel bir köşesine yazdım.

Konuda gereksiz atışalar-tartışmalar olmuş. Yazık. Ülke olarak birbirimize bu kadar tahammülümüz gerçekten kalmadı mı?

bskone
18-02-2019, 12:07
dizayn auto garage taha'dan senelerdir alis-veris yaparım adam sattığı ürünün arkasında bir sorun sıkıntı olduğunda telafi etmek için elinden geleni yapar şu zamanda böyle esnaf bulmak zor gerçekten.

HG6161
18-02-2019, 12:39
Toplum olarak ne kadar acınası bir hal aldık. Kimsenin kimseye en ufak tahammülü yok, hoşgörü yok, sabır yok. İnsanlar herşeyin altında neden bir art niyet arar acaba? Veya kötüye yormak ister? Neden kimse kimse hakkında iyi düşünmüyor? Gerçekten yazık. Ne yazıkki artık TechTurkeyin de suyu çıktı.

MustafaCam
18-02-2019, 12:42
Taha Tepecikten tampon,lip, davlumbaz aldım. Adam sırf malzeme erken gelsin diye kargoyu kapattırmadı, koştu çabaladı resmen. Her mesajımıza cevap verdi sağolsun 10 numara esnaf kendisi :)

G.U.Z.
18-02-2019, 12:54
sana vermişler işte kendi ağızın ile söylemiişin uzuza gitmediğini...

Kendi yaptığın espriyi devam ettirdim, tez zamanda B12 testi yaptır hafıza kaybın var, o normal çıkarsa IQ testi yaptır..

yilmazcatalbas
18-02-2019, 13:14
Aslında yazılanlar tam olarak olayın özeti niteliğinde. Kimse kimseyi çekemiyor, herkeste bir fesatlık var ama yüz yüze herkes kanka, forumda saçma yorumlar atan kafasına esince atara gidere bağlayan değişik bir güruh var, hiç kimse iyi bir şey olsun istemiyor işin ucunda hep bir dolandırıcılık bir kazık olsun istiyor.

Yukarıda anlattıklarımın nedenini kendimce buldum "Kötüler, hırsızlar, dolandırıcılar son zamanlarda daha fazla prim yapıyor çünkü hep bir aksiyon var ve kim olursa olsun çekirdek kola eşliğinde okumaktan keyif alıyor çünkü ortamda b*k atacağı anlatacağı yeni bir hikaye ediniyor."

Ben ismi geçen garajı ve Taha denen arkadaşı hiç tanımam, ticaretim de olmadı, Selçuk abiyi de forumdan biliyorum tanışmışlığımız yok (bunları da o güruhun içinden bir dengesiz çıkıp avukatlık yapıyorsun demesin diye uzun uzun yazıyorum kusura bakmayın) ama aklımın bir köşesine yazdım o garajı,
STP kendi adıma teşekkür ederim bu piyasada kötüler kadar iyiler de bilinmeli ki kötüler azalsın kazanacaksa da böyle esnaflar kazansın.

MeRtCaN
18-02-2019, 14:24
Kendi yaptığın espriyi devam ettirdim, tez zamanda B12 testi yaptır hafıza kaybın var, o normal çıkarsa IQ testi yaptır..

sıcın bokunuzla oynayın sonra gelıp burada bana laf soyleyın

G.U.Z.
18-02-2019, 14:57
sıcın bokunuzla oynayın sonra gelıp burada bana laf soyleyın
Sen oynadığın için bu hale geldin sanırım:)))

grkan55
18-02-2019, 15:03
Ne güzel işini doğru yapan bir esnaf var ve bunu paylaşmak istemiş hemen içinde art niyet aramak neden acaba?

STP
19-02-2019, 23:27
kisi kendinden bilir derler...

cnmrt
20-02-2019, 07:01
Ben de gecenlerde kendisinden aldigim cupra lipi degistirmeye gittim. Dedim abi yeni bsy takalim. Adam para kazanacagi seyi takmadi bence yapma dedi guzel olmaz vs. Dedim abi uzerindeki yamuldu o zaman aynisindan alayim. Gerek yok kardesim duzeltirim dedi isini gucunu birakti yatti arabanin altina ugrasti. Borcum ne kadar dedim, bisey istemez cay ikram edeyim dedi. Valla helal olsun boyle esnaflarin kalmasi sevindiriyor.

Yigit-Y
20-02-2019, 07:20
Ben de gecenlerde kendisinden aldigim cupra lipi degistirmeye gittim. Dedim abi yeni bsy takalim. Adam para kazanacagi seyi takmadi bence yapma dedi guzel olmaz vs. Dedim abi uzerindeki yamuldu o zaman aynisindan alayim. Gerek yok kardesim duzeltirim dedi isini gucunu birakti yatti arabanin altina ugrasti. Borcum ne kadar dedim, bisey istemez cay ikram edeyim dedi. Valla helal olsun boyle esnaflarin kalmasi sevindiriyor.

Kesinlikle bu adamla tanışmak gerek

Böyle ender kalan esnaflar da varmış.

Herşey para değil diyen

Helal olsun.

rain man
20-02-2019, 10:39
Pek reklam gibi durmuyor, gerçekten alışveriş yapan herkes memnun gibi. Ulke bozuldukça biz de fesat olduk.

brs852
20-02-2019, 11:10
Adam insan gibi memnun kaldığı bu devirde kalmayan bir esnaflık örneğini paylaşmış yok onun reklamı yok senin reklamın ulan 20 liralık iş yaptıracağınız zaman yana yana güvenilir usta diye günlerce arama yapıyorsunuz adam paylaşmış lazım olan kullansın işte bi geup var bütün gün forumda nereye nasıl *** atarım nasıl karıştırırım diye ortalıkta dolanıyor gerek yok ya boşverin geçin üzmeyin kırmayın birbirinizi

Ormanci
20-02-2019, 11:27

Oraya buraya laf yetiştireceğine bizim ortamlara gel, neredesin sen :)

STP
20-02-2019, 11:36
Bazi gevsekler kendi dukkanini idare edemeyip kapatinca, boyle oluyor

KÖROĞLU
20-02-2019, 12:36
şu konuya benzer bir konuyu ben de logitech için açmıştım hiç böyle tepkiler almadım, ben mesela ürün alacak olsam bu saatten sonra ilk arayacağım yer bu arkadaşın dükkanı olur.

Kaldı ki memnuniyeti belirtme oranı 10 kişiden 3 kişi falandır, birisi yazmış faydalanın diye güzel söylemiş.

orhansah
20-02-2019, 12:41
beyler burası TechTurkey. Admini ve moderatörleri var. Reklam olduğuna kanaat getirirlerse onlar müdahale ederler zaten. Neyin kavgasındasınız?

rebelh
20-02-2019, 13:00
beyler 20 temmuzda manowar geliyor istanbula
grubu sonlandırıyorlar final turnesi için burdalar
hepiniz bi bilet alın da sahne önünden biraz pogo yapıp enerjinizi atın
wallaha iyi gelir gençken yapardık acayip sakinleşirdik :D

https://www.youtube.com/watch?v=KT9Dh_Kw3Ds

:D:D

CVK
20-02-2019, 13:22
beyler 20 temmuzda manowar geliyor istanbula
grubu sonlandırıyorlar final turnesi için burdalar
hepiniz bi bilet alın da sahne önünden biraz pogo yapıp enerjinizi atın
wallaha iyi gelir gençken yapardık acayip sakinleşirdik :D

https://www.youtube.com/watch?v=KT9Dh_Kw3Ds

:D:D

Bizim millet bunları dinleyip savaşa gidebilir. AHahha ben de zmanında çok dinledim çok gaza getirir manowar :D

rebelh
20-02-2019, 13:51
Bizim millet bunları dinleyip savaşa gidebilir. AHahha ben de zmanında çok dinledim çok gaza getirir manowar :D

kesinlikle araba kullanılırken dinlenilmemesi gerekenler;
disturbed
slipknot
pantera vs..

_opeth
20-02-2019, 13:58
disturbed
slipknot
pantera vs..

Trafikte Metallica Fuel dinlemiş adamım ben ortalama hızım 9km/h :D

CVK
20-02-2019, 14:59
Metalciler toplandı :D opeth reyiz de gelmiş alırız bi deliverance :D

rain man
20-02-2019, 15:04
Az windowpane dinlemedik :)

_opeth
20-02-2019, 15:07
Geçti artık benden :D
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7zns14Ms61qgltz0o3_250.gif

Ormanci
20-02-2019, 15:36
Adam Manowar diyince şaşırdım bi an, konu başlığına baktım, lan yanlış başlığa mı yazıyorum/bakıyorum diye :D

Ahahah Mahmut Tuncer'e koptum :D

Bi ara sıkılmıştım, Oakenfold, Armin Van Buuren, Infected Mushroom, ATB falan dinliyordum. Gerçi hala aralarda dinlersem denk gelirsem hoşuma gidiyor. Bi arkadaş arabada çok dinler mesela dıkgıdı dıs dıdı modunda :)

Sonra ne olduysa geri döndüm, metroyla falan gidip gelirken dinliyorum şimdi :)

rebelh
20-02-2019, 16:04
ben kreatore sardım bu ara
ztn sık sık türkiyeye geliyorlar
bide gider canlı dinlerim
şu saatten sonra iron maiden metallica falan çok zor
anca parası olan bulgaristana rusyaya falan gidip dinleyecek

imprezaWRC
20-02-2019, 16:31
Adam Manowar diyince şaşırdım bi an, konu başlığına baktım, lan yanlış başlığa mı yazıyorum/bakıyorum diye :D

Bi ara sıkılmıştım, Oakenfold, Armin Van Buuren, Infected Mushroom, ATB falan dinliyordum. Gerçi hala aralarda dinlersem denk gelirsem hoşuma gidiyor. Bi arkadaş arabada çok dinler mesela dıkgıdı dıs dıdı modunda :)

O arkadaş ben olabilirmiyim acaba :D Geçen sene anaokulunda bizimkine sormuşlar, babam hareketli müzik dinler demiş :D :D
Trance, Progressive...vs dinleyip hız sınırlarına uyan benim gibi birkaç kişi vardır herhalde. Bir arkadaşım var, tip olarak rahip Brunson'a benziyor (hatta rahibi vermezlerse seni verelim dediğim biridir :D ) bu adama bakıp trance dinliyor diyemezsin.

P.S: Trafikte Paul Oakenfold Ready Steady Go dinlemişliğim var, ortalama hızım 0km/h :D :D

fthdrn
20-02-2019, 16:46
Konunun içeriği bu kadar güzel değiştirilir :D

CVK
20-02-2019, 16:55

Ara ara gidip gidip geliyor, bana da oluyor aynısı :D

Redfish16V
20-02-2019, 19:37
O arkadaş ben olabilirmiyim acaba :D Geçen sene anaokulunda bizimkine sormuşlar, babam hareketli müzik dinler demiş :D :D
Trance, Progressive...vs dinleyip hız sınırlarına uyan benim gibi birkaç kişi vardır herhalde. Bir arkadaşım var, tip olarak rahip Brunson'a benziyor (hatta rahibi vermezlerse seni verelim dediğim biridir :D ) bu adama bakıp trance dinliyor diyemezsin.

P.S: Trafikte Paul Oakenfold Ready Steady Go dinlemişliğim var, ortalama hızım 0km/h :D :D

o arkadaşa + 1de benden :D 15.yılım tarzımdan çıkamadım,özellikle uzun yolda efsane setleri açıp sakin sakin gitmek :) #wetrustintrance

.::EmrE::.
20-02-2019, 20:11
Konudaki tartışma saçma olmuş ancak bir arkadaşın dediği gibi ilk sayfada, olması gereken şeyleri nimet gibi anlatıyoruz. Esnafların, satıcıların olması gereken normal durum bu zaten. Ama biz o kadar alıstık ki düdükçü esnafa bu tarz işleri bulunca anlatma gereği duyuyoruz ki başkaları da bu nimetlerden faydalansın.

turbo&quattro
20-02-2019, 21:16

Bizim kusak hep trance ci galiba hahaha . Bak aklima geldi simdi sene 2001 fln di taksimde she-va diye biryer vardi 4 katli sabaha kadar takilirdik trance ile, ne gunlerdi :) Paul oakenfold efsanemdir gecen sene DC de canli dinledim muthisti insallah gelecek ay Miami Ultra Music festival de yine dinleyecegim ;p

PS

Adam konu acmis hadi reklam yapmayi gectim kendi reklamini yapiyorsun diyen bile cikmis . Alti ustu kanat takmis neyin reklami yahu bazen bokunu cikariyorsunuz cekilmez oluyorsunuz.

Sinan'S2k
22-02-2019, 13:19
disturbed
slipknot
pantera vs..

Disturbed, pantera, korn, deftones, limp bizkit, avenged sevenfold alayını araba kullanırken dinliyorum valla :) Bu arada yeni dönemin fenomeni Avenged Sevenfold. Kesinlikle dinle :)

rebelh
22-02-2019, 13:30
Disturbed, pantera, korn, deftones, limp bizkit, avenged sevenfold alayını araba kullanırken dinliyorum valla :) Bu arada yeni dönemin fenomeni Avenged Sevenfold. Kesinlikle dinle :)

açtım dinliyorum şimdi youtube mixinden başladım bakalım
ama ben daha heavy metalciyim yeni kuşak (korn-limp bizkit) bir türlü kalıcı olmadı bende
tool'u yeni keşfettim gibi gerçi maynardı perfect circle dan dinliyordum ama tool daha eskiymiş ve acayip bir havası var

kiraccemal
22-02-2019, 13:53
system of a down
cradle of filth
sentello :D
50 cent
eminem
despina vandi
rammstein

deli gibi dinlerdim ki halen de aklıma geldikçe dinlerim. Konuya gelecek olursak herkes beğenmediğini yazıp eleştiriyorsa sevdiği memnun kaldığını da burada dile getirebilir diye düşünüyorum.

SekoLive
22-02-2019, 14:04
beyler türkü dinleyin bu söyledikleriniz baş ağrıtıyor.

rebelh
22-02-2019, 14:19
machine head için ekşide bir yorum okumuştum "ne kadar üzüntülü olursanız olun üzüntünüzü bir şekilde öfkeye çevirebiliyor" yazmıştı
bu ibneler yüzünden kinci biri oldum çıktım :)
bir mevzu oldumu cidden üzülmek yerine hesap sormanın yolunu arıyorum hep

Sinan'S2k
22-02-2019, 14:36
açtım dinliyorum şimdi youtube mixinden başladım bakalım
ama ben daha heavy metalciyim yeni kuşak (korn-limp bizkit) bir türlü kalıcı olmadı bende
tool'u yeni keşfettim gibi gerçi maynardı perfect circle dan dinliyordum ama tool daha eskiymiş ve acayip bir havası var

Korn-Limp Bizkit pek de yeni kuşak değil. Korn 1994 beri var. En güzel müziği de 98 e kadardı. Limp Bizkit evet heavy metal değil zaten kendi tarzı var onların. Tool fena değildir. Avenged Sevenfold - Nightmare'i dinle baya iyi parçadır.

rebelh
22-02-2019, 14:40
Korn-Limp Bizkit pek de yeni kuşak değil. Korn 1994 beri var. En güzel müziği de 98 e kadardı. Limp Bizkit evet heavy metal değil zaten kendi tarzı var onların. Tool fena değildir. Avenged Sevenfold - Nightmare'i dinle baya iyi parçadır.

aynen direk nightmare dikkatimi çekti 3 defa dinledim ardarda :D

Sinan'S2k
22-02-2019, 14:57
aynen direk nightmare dikkatimi çekti 3 defa dinledim ardarda :D

Daha çok şarkısını öneririm, Afterlife, little piece of heaven, Bat country, Buried alive, Hail to the king, Shepherd of fire, Sidewinder, Stage, Wicked End, Unholy Confessions son olarak da Pantera seviyorsun, mutlaka 'Walk' cover'ını dinle bu adamların iyi iş çıkarmışlar.

Sinan'S2k
22-02-2019, 14:58
system of a down
cradle of filth
sentello :D
50 cent
eminem
despina vandi
rammstein

deli gibi dinlerdim ki halen de aklıma geldikçe dinlerim. Konuya gelecek olursak herkes beğenmediğini yazıp eleştiriyorsa sevdiği memnun kaldığını da burada dile getirebilir diye düşünüyorum.

System of a down ve Rammstein kısmına katılabilirim. 98 den beri dinliyorum bu iki grubu.