PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 360hp Abarth 695 Biposto Time Attack Monza Pisti

Ertug_T.
21-02-2019, 16:09
Biposto zaten guzel pist donen bi arac ama arkadas epey hardcore yapmis :)

YouTube (https://youtu.be/RhAG9xkY5aI)

Ormanci
22-02-2019, 08:33
"Biposto" da biz dönsek ya :D

cosekar
22-02-2019, 09:31
Kolpaçino'dan ''Bisiklet kiralık mı?'' gibi oldu :)

OrcunInce
22-02-2019, 10:46
Kaç bin dönüyor bu arkadaş ya, istemsiz vites attım izlerken :D

rahmitanir
22-02-2019, 10:56
Çok efsane.

Bi gün biz de acaba böyle acımasızca kesip, söküp %100 pist odaklı bir araba yapabilecek miyiz acaba?

punto_multijet
22-02-2019, 11:36
Çok efsane.

Bi gün biz de acaba böyle acımasızca kesip, söküp %100 pist odaklı bir araba yapabilecek miyiz acaba?
yaşadığımız yerlerde bu şekilde pist vs imkanları olsa o zmn yaparız da nerede bizlerde öyle pist imkanları?

rahmitanir
22-02-2019, 11:38
yaşadığımız yerlerde bu şekilde pist vs imkanları olsa o zmn yaparız da nerede bizlerde öyle pist imkanları?

İzmir pistini bekliyoruz bakalım, Nisan'a hazır olacak diyorlar da, hayırlısı...

ama tabi avrupa ülkelerindeki pist çokluğu ve çeşitliliği, TR'de önümüzdeki belki 50 yılda bile mümkün değil.

BARR
22-02-2019, 12:58
Çok efsane.

Sen yapamazsan kimse yapmaz. Full Cage + çocuk koltuğu sabahları İzmir-Manisa :D Ben yine selektörle taciz ederim o ayrı.

rahmitanir
22-02-2019, 13:38
Sen yapamazsan kimse yapmaz. Full Cage + çocuk koltuğu sabahları İzmir-Manisa :D Ben yine selektörle taciz ederim o ayrı.

Benim arabayı o hale getirene kadar benim oğlan ehliyet alır, bebek koltuğu falan kalmaz artık :P

Ertug_T.
22-02-2019, 14:21
Nasil bi kombinasyon yapmislar anlamadim da araba net 8000 ustu donuyor gibi ayriyetten standart 997kg olan arac cok daha fazla hafifletilmis ve herseye ragmen tutunmada hic fena degil.Ciddi para dokmus arkadas belli.

punto_multijet
22-02-2019, 15:55
İzmir pistini bekliyoruz bakalım, Nisan'a hazır olacak diyorlar da, hayırlısı...

ama tabi avrupa ülkelerindeki pist çokluğu ve çeşitliliği, TR'de önümüzdeki belki 50 yılda bile mümkün değil.

hangi pist hazır olacak?

Pınarbaşı? Güzelbahçe?

rahmitanir
22-02-2019, 16:23
hangi pist hazır olacak?

Pınarbaşı? Güzelbahçe?

Pınarbaşı pistinde Nisan'da planlı TOSFED etkinliği var diye biliyorum. Hatta Ümit Ülkü kendisi Mart'a hazır edeceğiz diye konuşuyordu.

Şu an aktif olarak Pınarbaşı pistinde çalışmalar da devam ediyor. Ama işte hangi tarihe yetişir, orada biraz şüphe var.

Güzelbahçe için de Eylül 2019 için planlı yine TOSFED'in karting şampiyonası yarışı var. Belki biliyorsunuzdur, o pisti de saçma bahanelerle mühürlediler ama bir şekilde o konuyu aşacaklar gibi fakat zaman alacağı kesin.

Ertug_T.
22-02-2019, 18:08
Pınarbaşı pistinde Nisan'da planlı TOSFED etkinliği var diye biliyorum. Hatta Ümit Ülkü kendisi Mart'a hazır edeceğiz diye konuşuyordu.

Şu an aktif olarak Pınarbaşı pistinde çalışmalar da devam ediyor. Ama işte hangi tarihe yetişir, orada biraz şüphe var.

Güzelbahçe için de Eylül 2019 için planlı yine TOSFED'in karting şampiyonası yarışı var. Belki biliyorsunuzdur, o pisti de saçma bahanelerle mühürlediler ama bir şekilde o konuyu aşacaklar gibi fakat zaman alacağı kesin.

Pistler yazin acik olacaksa gercekten guzel olur bende aracla gelicem bikac tur doneriz belki :)

rahmitanir
22-02-2019, 18:59
Pistler yazin acik olacaksa gercekten guzel olur bende aracla gelicem bikac tur doneriz belki :)

Efsane olur, muhakkak bekleriz. Senin arabayı izninle kurcaklamak da isteriz :D

Pınarbaşı kesin açılacak gözüyle bakıyorum, yeni hali de baya güzel olacak gibi.

Hatta geçenlerde şu videoyu pist konusunda paylaşmıştım, pistin yeni haline dair baya fikir verir.

https://youtu.be/hy2Dpk_1IvI

Ertug_T.
22-02-2019, 19:37
Efsane olur, muhakkak bekleriz. Senin arabayı izninle kurcaklamak da isteriz :D

Pınarbaşı kesin açılacak gözüyle bakıyorum, yeni hali de baya güzel olacak gibi.

Hatta geçenlerde şu videoyu pist konusunda paylaşmıştım, pistin yeni haline dair baya fikir verir.

https://youtu.be/hy2Dpk_1IvI

Super olur gercekten. Zaten yazin 2 ay civari guzelbahce-cesme civarlarinda olucam aracla gelip. Keyifli olur gorusuruz insallah.

punto_multijet
25-02-2019, 07:39

Villalarda oturanlar rahatsız olacakmış vs vs diye mühürlendi demi doğru mu biliyorum? Mehmet abi o kadar uğraştı adam mis gibi pist yaptı ama sonuç burası İzmir

rahmitanir
25-02-2019, 08:36
Villalarda oturanlar rahatsız olacakmış vs vs diye mühürlendi demi doğru mu biliyorum? Mehmet abi o kadar uğraştı adam mis gibi pist yaptı ama sonuç burası İzmir

Aynen öyle maalesef.

İnsanların sağır olma tehlikesi var diye pist inşaatını mühürlediler ya!!!