PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çeki Demirli Araç Kiralama

Carmageddon
08-03-2019, 14:21
Arkadaşlar Merhaba,

İstanbul'dan Ordu'ya tekne götürmek için çeki demiri olan kiralık araç arıyorum. Ağırlığı 1200kg civarı olacak teknenin. Römork vs. derken 1500'e yakın bir rakama denk gelir diye tahmin ediyorum.

Kurumsal kiralama firmalarında bulabilir miyim acaba bu tarz araçlar? Bildiğiniz tekne nakliye firmaları varsa onlarla da görüşebilirim. Teşekkürler şimdiden.

arda35
08-03-2019, 15:40
Duster'lara bakın. Birkaç tane kiralık Duster'da denk geldim. Bizim kulübün (Göztepe) satış karavanını da kiralık duster ile çekiyorlar. Ama firmayı bilmiyorum.

halili
08-03-2019, 15:44
1500 KG olunca çok büyük değil diye düşündüm.Sal dorse bir tıra yük üzeri gönderseniz uygun olmazmı. Bir ara istanbuldan 200 250 taksi çıkması göndermişlerdi.Hem şoföre ekstra yemek parası vs olacağı için ucuz bir çözümde olabilir.

Carmageddon
08-03-2019, 15:53
1500 KG olunca çok büyük değil diye düşündüm.Sal dorse bir tıra yük üzeri gönderseniz uygun olmazmı. Bir ara istanbuldan 200 250 taksi çıkması göndermişlerdi.Hem şoföre ekstra yemek parası vs olacağı için ucuz bir çözümde olabilir.

Teşekkürler, dediğiniz şekilde gidebilir fakat dorse üzerine yüklemek içinde vinç gerekecek. Ebatları çok büyük değil aslında 5m boy, 2m ene sahip. Fakat şöyle söyleyeyim tekne taşımacılığı yapan firmalar 3000-5000 arası fiyat teklif ediyorlar.

Duster'lara bakın. Birkaç tane kiralık Duster'da denk geldim. Bizim kulübün (Göztepe) satış karavanını da kiralık duster ile çekiyorlar. Ama firmayı bilmiyorum.

Aradığım şey bu aslında biraz daha araştırayım teşekkürler.

hddsheriff
08-03-2019, 16:46
Bulacağınız aracın römork çekme kapasitesine iyi bakın , 850 kg ı geçtiği için aracı kullanacak kişinin tır ehliyeti olması gerekiyor. Aksi durumda cezalar can yakıcı olabilir.

aslan
08-03-2019, 21:59
Tüh ben çekip götürürdüm aracımla ama kilo aşımından dolayı sıkıntı olur düşüncesindeyim