PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni görev yerim Çanakkale Avek Otomotiv Audi Satış

207_TR
15-03-2019, 20:24
Arkadaşlar merhaba

Kasım 2011 - Şubat 2019 arasında Balıkesir/Susurluk Has Otomotiv Mercedes Bayisinde Otomobil Satış Danışmanlığı yaptım.

Daralan sektör koşulları ve çalıştığım firmanın kendi iç kararları gereği Susurluk Has Otomotiv ve 1-2 şube daha kapatıldı.

Yeni iş arayışımda Çanakkale Avek Otomotiv ile görüştüm. Şuan ki piyasaya rağmen beni Audi'de değerlendirme kararı aldılar.

4 Mart 2019 tarihinden itibaren Audi Satış Danışmanı olarak göreve başladım.

Bayiliğimiz altında Audi - Vw - Skoda - Seat ve Dod 2.el bulunmakta.

Çanakkale ye yolu düşen olursa yada bu araçlardan bir destek gerekirse ulaşmanız yeterli.

Selamlar

Gökhan Bilgin
15-03-2019, 20:44
Yeni işiniz hayırlı olsun pm atıyorum mutlaka işimiz olacaktır

207_TR
15-03-2019, 20:52

Pm ini aldım. Teşekkürler.
Elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım.

nyz_61
15-03-2019, 20:52
Hayirli olsun yeni isiniz...

207_TR
15-03-2019, 20:56
Teşekkürler.

canatakann
15-03-2019, 21:02
Hayırlı olsun yeni işiniz, pm gönderdim :)

bordeaux
15-03-2019, 21:16
hayırlı olsun.

sweap07
15-03-2019, 21:24
Hayirli olsun allah utandirmasin

TaGo
15-03-2019, 21:51
Hayırlı olsun ünşallah. Bu ay bştmeden özel kampanyalı araç varsa bildirirseniz iyi olur. Forum ahalisi yararlanmış olır

Mutu
15-03-2019, 21:55
Hayırlı olsun yeni işiniz. :)

akko
15-03-2019, 22:17
Hayırlı olsun Allah utandırmasın.
Bende aracı istanbul avekten almıştım. Bakımları burada yaptırıyorum :) pm atıyorum

Maddy
15-03-2019, 22:19
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın :)

tylan
16-03-2019, 01:19
Hayırlı olsun. Artık sıfır araba almak hayal olsada bi gün kahvenizi içmeye gelirim :)

mcemrek
16-03-2019, 03:01
bayi kapanıyor dediğinizde üzülmüştüm. yeni işinize sevindim. işiniz hayırlı olsun.

yilmazcatalbas
16-03-2019, 07:24
Yeni işiniz hayırlı olsun, bu piyasada çabucak iş bulmanıza çok sevindim şimdiden kolay gelsin.

_driver_
16-03-2019, 07:46
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın

STP
16-03-2019, 08:10
Hayirli olsun, bende 1.5 senedir canakkalede yasiyorum. EcuFast bayisiyim. Beklerim mutlaka

Tunacan
16-03-2019, 09:24
Hayırlı uğurlu olsun..

By_Carizma
16-03-2019, 09:29
Hayırlı olsun

tiMachine
16-03-2019, 10:39
Hayırlı olsun işsiz kalmamanıza hayli sevindim

KARALOM
16-03-2019, 11:04
eskişehirdeki mercedes-hases'te baya insan cıkarttı yakın bir arkadsım 9/10 yıllık ticarideydi haseste şuan iş arıyor

hayırlı olsun,umarım biran evel ülkemiz toparlanırda kimse işsiz kalmaz

SinanAdalı
16-03-2019, 15:11
Yeni işiniz hayırlı olsun çok sevindim adınıza..

zOnstyLe
16-03-2019, 16:33
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

FreeCaptiv3
16-03-2019, 16:42
Yeni işiniz ve görev yeriniz öncelikle hayırlı olsun. Yaz aylarının bir kısmını Çanakkale'de geçirmekteyim. Bir uğrar, çayınızı içerim :)

bomberr
16-03-2019, 16:52
Yeni işiniz hayırlı olsun. Neyse ki şu piyasada tekrar güzel bir markaya geçebilmişsiniz..

prodorian
16-03-2019, 16:53
Arkadaşlar merhaba

Kasım 2011 - Şubat 2019 arasında Balıkesir/Susurluk Has Otomotiv Mercedes Bayisinde Otomobil Satış Danışmanlığı yaptım.

Daralan sektör koşulları ve çalıştığım firmanın kendi iç kararları gereği Susurluk Has Otomotiv ve 1-2 şube daha kapatıldı.

Yeni iş arayışımda Çanakkale Avek Otomotiv ile görüştüm. Şuan ki piyasaya rağmen beni Audi'de değerlendirme kararı aldılar.

Çanakkale ye yolu düşen olursa yada bu araçlardan bir destek gerekirse ulaşmanız yeterli.

Selamlar

Dostum selam daha önce görüşmüştük çanakkale de yaşıyorum her konuda destek olmaya çalışırım 05323649910 araman yeterli çok sevindim senin adına

umut01
16-03-2019, 17:02
hayırlı uğurlu olsun yeni işiniz, başarılar...

denizhandinc
16-03-2019, 20:52
Arkadaşlar merhaba

Selamlar

Bir Susurluk lu olarak, Susurluk un neresinde Mercedes bayi var diyecektim ama Sultancayır yolundaki bayi aklıma geldi :)

-Murat Özcan-
16-03-2019, 20:56
Hayırlısı olsun allah utandırmasın inşallah

uqr
16-03-2019, 21:17
Yeni işiniz hayırlı olsun.

Rockford
17-03-2019, 07:47
Yeni isin hayirli olsun hocam. Audi fiyat listesi ile gerçek satia fiyati arasında uçurum olan firmalardan oldugu icin kampanya, cok uyguna satis vs oldugu dönemde forumu bilgilendirip konu açarsan bence bu forum ustunden bile epey satis kotana destek bulursun.
Mesela bi ara 84bine. 1.0 a3 satildigi donem vardi almadigima halen pismanim.

FaBeRgE
17-03-2019, 11:23
hayırlı olsun :)

evliya
17-03-2019, 12:03
Hayırlı olsun, başarılar dilerim

streetracer_nos
17-03-2019, 12:54
Hayırlı olsun

i-vtec07
17-03-2019, 13:40
Hayırlı olsun

207_TR
17-03-2019, 17:24
Teşekkür ederim.

Hayirli olsun yeni isiniz...
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun yeni işiniz, pm gönderdim :)
Teşekkür ederim.

hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.

Hayirli olsun allah utandirmasin
Teşekkür ederim.Allah razı olsun.

Hayırlı olsun ünşallah. Bu ay bştmeden özel kampanyalı araç varsa bildirirseniz iyi olur. Forum ahalisi yararlanmış olır
Teşekkür ederim.Çok extrem bir kampanya yok şuan için ama eski kasa A6 2.0 Tdi Quattro'lar iyi fiyatta. Quattro Ediiton adına bir paket var. Doluluğu güzel seviyede. 432.000 TL ye verebiliyorum. Emsal markalarda bu fiyata 1.6 benzinli varken Audi de 2.0 dizel Quattro alınabilir. Yada yeni kasa A6 2.0 Tdi Quattro çıktı. 595.000 TL ye verebiliyoruz. Q5 2.0 Tdi Quattro lar 480 ortalamasında. Q7 2.0 Tfsi Quattro'lar 690.000 civarı. A3 kalmadı piyasada 0km. A4 az sayıda var. 1.4 Tfsi Design paket A4 ü 242.000 TL ye kadar verebiliyoruz.

Hayırlı olsun yeni işiniz. :)
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun Allah utandırmasın.
Bende aracı istanbul avekten almıştım. Bakımları burada yaptırıyorum :) pm atıyorum
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın :)
Teşekkür ederim.Allah razı olsun.

Hayırlı olsun. Artık sıfır araba almak hayal olsada bi gün kahvenizi içmeye gelirim :)
Teşekkür ederim. Her daim beklerim.

bayi kapanıyor dediğinizde üzülmüştüm. yeni işinize sevindim. işiniz hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Ben doğru adımlar atarak güzel bir iş imkanı buldum. Ama geride çok sayıda işsiz arkadaşım kaldı.

Yeni işiniz hayırlı olsun, bu piyasada çabucak iş bulmanıza çok sevindim şimdiden kolay gelsin.
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın
Teşekkür ederim.

Hayirli olsun, bende 1.5 senedir canakkalede yasiyorum. EcuFast bayisiyim. Beklerim mutlaka
Teşekkür ederim.Senden fiyat almıştım biliyorum. Uğrarım. Bende beklerim.

Hayırlı uğurlu olsun..
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun işsiz kalmamanıza hayli sevindim
Teşekkür ederim.İşsizlik duygusunu çaresizliğini yaşamadım ama çok arkadaşım bu sorunla karşılaştı.

eskişehirdeki mercedes-hases'te baya insan cıkarttı yakın bir arkadsım 9/10 yıllık ticarideydi haseste şuan iş arıyor

hayırlı olsun,umarım biran evel ülkemiz toparlanırda kimse işsiz kalmaz
Teşekkür ederim.Çok insan işsiz kaldı. Uzun vadeli bir daralma var piyasada

Yeni işiniz hayırlı olsun çok sevindim adınıza..
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.
Teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Yeni işiniz ve görev yeriniz öncelikle hayırlı olsun. Yaz aylarının bir kısmını Çanakkale'de geçirmekteyim. Bir uğrar, çayınızı içerim :)
Teşekkür ederim.Beklerim her daim

Yeni işiniz hayırlı olsun. Neyse ki şu piyasada tekrar güzel bir markaya geçebilmişsiniz..
Teşekkür ederim. Adetlerin düştüğü bir dönemde güzel bir markaya girdim.Piyasalar hafif rahatlar gibi oluyor ama insanlarda adım atacak takat ve cesaret kalmadı.

Dostum selam daha önce görüşmüştük çanakkale de yaşıyorum her konuda destek olmaya çalışırım 05323649910 araman yeterli çok sevindim senin adına
Teşekkür ederim. Ararım teşekkür ederim. Beklerim bende.

hayırlı uğurlu olsun yeni işiniz, başarılar...
Teşekkür ederim.

Bir Susurluk lu olarak, Susurluk un neresinde Mercedes bayi var diyecektim ama Sultancayır yolundaki bayi aklıma geldi :)
İhtiyaç olmayınca yanından geçerken görmüyor insan :).

Hayırlısı olsun allah utandırmasın inşallah
Teşekkür ederim.

Yeni işiniz hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.

Yeni isin hayirli olsun hocam. Audi fiyat listesi ile gerçek satia fiyati arasında uçurum olan firmalardan oldugu icin kampanya, cok uyguna satis vs oldugu dönemde forumu bilgilendirip konu açarsan bence bu forum ustunden bile epey satis kotana destek bulursun.
Mesela bi ara 84bine. 1.0 a3 satildigi donem vardi almadigima halen pismanim.
Teşekkür ederim. Evet bende girdikten sonra kampanya ve fiyat politikasına baya zor adapte olsum. Misal Yeni kasa A6 50 Tdi 3.0 Quattro için Türkiye ye yaklaşık 15 araç için özel fiyat uyguladılar. Yaklaşık 870 civarındaki aracı 750.000 TL ye verdiler.

hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, başarılar dilerim
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun
Teşekkür ederim.

207_TR
17-03-2019, 17:37
İş arayan yada önümüzdeki dönemlerde iş arayacak arkadaşlara nacizane birkaç önerim olacak.

Arkadaşlar öncelikle yaptığınız yada yapacağınız işe inanın. Yaptığınız işte kendinize güvenecek seviyede bilgi sahibi olun.

Kendinizi azda olsa emsallerinizden ayıracak kadar farklılıklar kazanın.

Cv hazırlamak önemli. Bende Cv hazırlamak için biraz değişiklikler aradım.

Cv nizin çok şekilli çok dikkat çeken bir tasarıma sahip olmasına gerek yok. Tabi sektörel bazlı bu durum değişebilir.

Cv de az ve öz bilgi yeralsın. Cv nizde bir bölüm ayırın. Bu bölüme uygun bir başlık yazın. Bilgilendirme-Not-Hakkımda vs.

Bu bölümde yüzyüze gelmediğiniz İk personeli yada işverenin okuduğunda sizi diğerlerinden 1 adım öne taşıyabilecek nitelikte özelliklerinizden,yaptıklarınızdan ve yapmayı planladıklarınızdan bahsedin.

En önemlisi hiç bir zaman çaresizliğe kapılmayın.

Ben Evli ve çocuğu olan bir birey olarak korkmadan şehir değiştirdim. Tabi balıklama atlamadım. Artı yönlerini eksi yönlerini ve bu değişiklik sonrası bana katkısı olabilecek şeyleri değerlendirdim.

Hayali ihracat yapmayın ama hayallerinizin peşinden gidin.

Mesela herkes web üzerinden iş ilanlarına başvuruyor.

Arkadaşlar normal şartlarda yapmayacağınız yada sevmediğiniz bir işi sadece işsiz kalmamak için tercih etmeyin. Ve bu ilanlara boş yere başvurmayın.

Gerçekten istediğiniz bir işi ilanlarda gördüyseniz ilana web üzerinden başvurun. Sonra ilgili kuruma gidin. İlk önce ilgili kurumu bir araştırın. Artık neredeyse her kurumun İk birimi var. Gidin CV nizi elden de verin.

İk ile yetinmeyin, başvurduğunuz bir bölümün yetkilisine ulaşmaya çalışın. Bunun için bir sürü mecra var. Firmanın Web sitesi, Linkedin vs.

Firmayla daha önce irtibat halinde olan birilerini bulmaya çalışın.

Demek şu ki cesaretli olun ve sadece evde oturup online olarak işbaşvurusu yapmakla yetinmeyin. Yetinmeyin ki sizi diğerlerinden farklı kılacak birşeyler yapabilesiniz.

Şimdi diyeceksiniz ki iyiki bir iş değişikliği yaptın. Destan yazdın bizede.

Çevremdeki arkadaşlarımdan ümitsizliğe kapılan çok insan var. Ümitsizliğe kapılmayın. Panik değil atak olun.

Selamlar

16EC813
18-03-2019, 09:26
allah utandırmasın kardeşim
bende her hafta ezine ayvacık a gidip geliyorum bi ara hayırlı olsuna ugrarım bi kahveni içip kırk yıl hatırını bırakırız :D
hayırlı ve bol satışlar dilerim sana

GokhanRS
18-03-2019, 09:59
Hayırlı olsun.

SkY
18-03-2019, 14:32
hayırlı olsun yeni işiniz

CenkB
18-03-2019, 14:58
Hayırlı olsun bir pm atıyorum yardımcı olabilirsiniz belki. 207_TR

bilalMW
18-03-2019, 16:50
Hayırlı olsun. :)

207_TR
15-09-2019, 19:19
Arkadaşlar merhaba

Uzun zamandır foruma giremiyordum. Zaman sorunum vardı.

Çanakkale den Temmuz sonunda ayrıldım.

Çanakkale benim için uzun ömürlü olmadı.

Çanakkale TR sınırları içerisinde yaşanabilecek şehirlerde ilk 5 e girer kesinlikle. Bu konu hakkında sayfalarca yazı yazılabilir.

7 yılı aşkın Mercedes Benz Has Otomotiv tecrübesinden sonra Çanakkale Audi Avek otomotiv e gittim.

Evimi barkımı taşıdım, ailemi taşımak için kararlar aldım. Herşeyin rayına girdiği bir dönemde Avek Çanakkale bana çok büyük bir yanlış yaptı. Konuyu açmayacağım.

Avek ile yollarımızı ayırdık.

Evimi taşıdığım için Çanakkale de farklı bir marka gözettim ama bana uygun farklı firma yok gibiydi neredeyse.

Sahibini öncede tanıdığım bir firma olan Renault Saruhan Otomotiv le anlaştım ama baktım ki hem firma yönetim şekli bana göre değil hemde marka benim satış şekline alışkın olmadığım bir markaydı.

Eşimle hızlıca karar verip Balıkesir e geri dönme kararı aldık.

Daha önce Çanakkale ye gitmeden önce temas kurduğum Balıkesir Vw-Seat-Skoda Yetkili Bayisi Yağcı Otomotiv ile temasım olmuştu.

Avek e başladığım hafta beni görüşmeye çağırmışlardı.

Nasip Balıkesir dönünce çalışmakmış.

Ağustos itibariyle Vw Satış Danışmanı olarak Yağcı Otomotiv Balıkesir'de görevime başladım. Memleketime döndüm.

Tabi Çanakkale beni maddi ve manevi olarak yordu ama giden maddiyat olsun. Tecrübe kazandırdığı kesin bir gerçek :)

Vw-Seat-Skoda üçlüsünden bir ihtiyacınız olursa Balıkesir'e yolunuz düşerse her zaman beklerim.,

Selamlar Sevgiler...

emrhn28
15-09-2019, 20:10
Arkadaşlar merhaba

Çanakkale TR sınırları içerisinde yaşanabilecek şehirlerde ilk 5 e girer kesinlikle. Bu konu hakkında sayfalarca yazı yazılabilir.

7 yılı aşkın Mercedes Benz Has Otomotiv tecrübesinden sonra Çanakkale Audi Avek otomotiv e gittim.

Evimi barkımı taşıdım, ailemi taşımak için kararlar aldım. Herşeyin rayına girdiği bir dönemde Avek Çanakkale bana çok büyük bir yanlış yaptı. Konuyu açmayacağım.

Evimi taşıdığım için Çanakkale de farklı bir marka gözettim ama bana uygun farklı firma yok gibiydi neredeyse.

Sahibini öncede tanıdığım bir firma olan Renault Saruhan Otomotiv le anlaştım ama baktım ki hem firma yönetim şekli bana göre değil hemde marka benim satış şekline alışkın olmadığım bir markaydı.

Daha önce Çanakkale ye gitmeden önce temas kurduğum Balıkesir Vw-Seat-Skoda Yetkili Bayisi Yağcı Otomotiv ile temasım olmuştu.

Ağustos itibariyle Vw Satış Danışmanı olarak Yağcı Otomotiv Balıkesir'de görevime başladım. Memleketime döndüm.

Tabi Çanakkale beni maddi ve manevi olarak yordu ama giden maddiyat olsun. Tecrübe kazandırdığı kesin bir gerçek :)

Vw-Seat-Skoda üçlüsünden bir ihtiyacınız olursa Balıkesir'e yolunuz düşerse her zaman beklerim.,

Selamlar Sevgiler...

Abi hayırlı olsun, herşey bir tecrübe şuan mutlu olmana sevindim. Seat leonlarda durum ne şuan? Kampanyalar nasıl?

207_TR
15-09-2019, 21:01
156.000 TL gibi Dizel Dsg FR veriyorlar faizlerde baya iyi

Teşekkür ederim doğru zamanda doğru yerdeyiz :)

devil_berk22
15-09-2019, 22:24
beni avek vw için çağırdılar Keşandan oraya taşınmayı gözüm kesmedi açıkcası ben gitmedim ama sizin olayı duyduktan sonrada iyiki gitmemişim diye düşündüm şuan.

207_TR
19-09-2019, 21:29
beni avek vw için çağırdılar Keşandan oraya taşınmayı gözüm kesmedi açıkcası ben gitmedim ama sizin olayı duyduktan sonrada iyiki gitmemişim diye düşündüm şuan.

Abbi iş hayatı bu herşey olabilir, benim yaşadığın olumsuzluğu genellememek lazım. Yaşayacak tecrübemiz varmış orada da.

16EC813
20-09-2019, 09:24
her şerde bi hayır vardır ,hayırlısı olsun allah insanın saglıgına bi zarar vermesin herşey düzelir
tekrardan yeni işin hayırlı olsun kardeşim

srkns
20-09-2019, 09:27
Hayırlı olsun yeni yeriniz ve işiniz.

Avek için az çok tahmin eder gibiyim (istanbul tekstilkent bayi için konuşayım) personel sirkülasyonu aşırı fazla olan bir yer

raptor
24-09-2019, 20:59
156.000 TL gibi Dizel Dsg FR veriyorlar faizlerde baya iyi

Teşekkür ederim doğru zamanda doğru yerdeyiz :)

Yeni kasa Leon ne zaman gelecek bilgi var mı ?

miNNic
24-09-2019, 21:05
Arkadaşlar merhaba

Selamlar Sevgiler...

Hakkınızda hayırlısı olsun avek ile çalıştığım firmanında bir çalışması olacaktı fakat sonradan farklı farklı şeyler çıktı. Edremit'e yolunuz düştüğünüzde beklerim. Tekrardan hayırlı olsun.

207_TR
24-09-2019, 21:17
Hakkınızda hayırlısı olsun avek ile çalıştığım firmanında bir çalışması olacaktı fakat sonradan farklı farklı şeyler çıktı. Edremit'e yolunuz düştüğünüzde beklerim. Tekrardan hayırlı olsun.

Teşekkür ederim çok özel değilde farklı çıkan şeyleri pm alabilirmiyim ?

207_TR
24-09-2019, 21:19
Yeni kasa Leon ne zaman gelecek bilgi var mı ?

Temmuz 2020 diye biliyorum Golf te aynı dönemlerde olması lazım

akko
25-09-2019, 07:53
Yeni işiniz hayırlı olsun. Malesef iş hayatlarımızda hepimiz ufak tefekte olsa baya can sıkıcı şeyler yaşıyoruz.
Umarım yeni yerinizde başarılı ve mutlu olursunuz.

997TT
25-09-2019, 09:00
Hayırlı olsun,insallah gonlune gore olmustur.

207_TR
25-09-2019, 21:14
Hayırlı olsun,insallah gonlune gore olmustur.

Kelimenin tam anlamıyla dediğiniz gibi oldu. Gönlüm rahat, bayi nezih ve düzenli. İşletme yönetimi adi değil personeline ve müşterisine karşı.

Allah herkese sevdiği işi doğru yerde doğru koşullarda yapmayı nasip etsin.

miNNic
28-09-2019, 12:14
Teşekkür ederim çok özel değilde farklı çıkan şeyleri pm alabilirmiyim ?

Özel mesajla telefon numaramı yazıyorum musaıt oldugunuzda goruselım belirtirim.

umut01
28-09-2019, 21:09
hakkınızda hayırlısı olsun. yeni yeriniz hayırlı uğurlu olsun.