PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyuncu Kulaklığı

K.Kaan
09-04-2019, 09:29
True 5.1 veya sanal 7.1 oyuncu kulaklığı arıyorum. Piyasadaki fp performans olarak değerlendirilen 7.1 kulaklıkların hiçbirini deneyimleme şansım olmadı risk almamak adına aynı fiyat skalasında daha üst segment bir kulaklık almak istiyorum. Var mıdır elinde olan kenarda duran temiz bir kulaklık? Aslında bu konudaki bilgili kişiler seçim konusunda yönlendirmesi bile yeterli olacaktır benim için.. :)

onursumer
09-04-2019, 10:02
kulaklık aksesuar bu yüzden kişi beklentisine gore olumlu olumsuz şekillenebiliyor

aynı kulaklığa birden fazla kullanıcı iyi kotu farklı tarzlarda yorum yaptığından aslında en iyisi satış yerlerinde fiziksel olarak inceleyip deneyimlemek

ben corsair void pro rgb wireless kullanıyorum benim her anlamda ihtiyaçlarımı karşılıyor :)

Aykut106
09-04-2019, 10:56
corsair hs60 suan ne kadar bilmiyorum fakat fiyatının ustnde performansı var.hafif baya digerlerine gore.

ruudvan
09-04-2019, 12:49
kulaklık aksesuar bu yüzden kişi beklentisine gore olumlu olumsuz şekillenebiliyor

aynı kulaklığa birden fazla kullanıcı iyi kotu farklı tarzlarda yorum yaptığından aslında en iyisi satış yerlerinde fiziksel olarak inceleyip deneyimlemek

ben corsair void pro rgb wireless kullanıyorum benim her anlamda ihtiyaçlarımı karşılıyor :)

aynısını kullanıyorum . hs serisinin bass sesleri daha fazla ama bana oyunda void pro yetiyor.
bu arada gercek 7.1 piyasada birkaç modelde var geri kalan hepsi sanal 7.1

kulaklık kulaga alıştıktan sonra hepsi güzel.
bilindik markalardan aldıktan sonra hicbiri sorun cıkartmaz.

Silence45
09-04-2019, 13:03
Oyunlarda 5.1 ya da 7.1'in pek bir artısı yok Online olarak ama belki hikayeli oyunlarda daha net efektler olabilir. Haricinde sanal veya gerçek bence takılmanın anlamı yok. Alırken çok araştırdım ve bu kanıya varmıştım. Hyperx Cloud Silver kullanıyorum, bunun bir üstü Cloud 2 idi yani 5.1 desteği olan. O da zaten sanal olduğu için programlar aracılığı ile aynısı yapılabiliyor. Bence hiç uğraşmayın, mağazalarda deneyip alın. Özellikle gerçek 5.1 ler Razer Tiamat gibi bakmanız gerekir onlarda da fiyat cidden çıkıyor.

Dediğim gibi Hyperx Cloud Silver kullanıyorum sırf 5.1 almamak için F/P olarak almıştım bana göre. Hafifliği çok iyi, asla kulaklarımı yormuyor. Hatta bu hafiflik konusunda Hyperx'lerin sanırım hepsi böyle. Haricinde Logitech G430 ve G231 denemiştim, bunlarda da mikrofonları kötü geldi, kulaklara büyük geliyor biraz kare yapısı var ve içindeki süngeri çok iyi gelmemişti. Ayrıca bağlantı yerlerinden kırılan onlarca ilan var. Onur abinin önerdiğini de alacaktım denk gelmişti uygun fiyata ama kablosuzu şarj etme durumuyla uğraşmak istemedim hemen hemen her gün oyun oynadığım için.