PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Feleğin Çemberinden Geçmemiş "SEDAN" E36 M3 Aranıyor

kalipson
13-04-2019, 16:55
Selamlar..

Başlıkta da belirttiğim gibi, kazasız, seceresi düzgün SEDAN M3 aranıyor. Tercihen 96 ve sonrası.

İletişim p.m.

Piyasadaki bulanıklığı avantaja çevirme çabasında olmayan sahipleri olursa, kimsenin boşa giden zamanı da olmaz sanırım. Kısacası 100+ rakamlı araçlarla ilgilenmiyoruz. Bütçemiz belli. :)

kalipson
14-04-2019, 20:29
Görüşmeler başladı.
Başka adayları da bekleriz günceli. :)

ghibli06
15-04-2019, 13:38
samuray-Özge abideki TR100 ü hatırlar mısın? beraber gidip almıştık ilk sahibinden, 1 karış bile boyası yoktu tertemizdi... sonra İstanbul'a sattı hala ağlıyor hatta bir ara Işık a geçmişti diye hatırlıyorum... inşallah bulursun bulursan bir tur isterim :D

kalipson
15-04-2019, 13:44
Takipteyim abi. :D

Kahn23
15-04-2019, 14:10
İlandaki Jr plaka beyaz M3 için yardımcı olabilirim ama 100k+ istemiyorsun.

kalipson
15-04-2019, 14:52
İlandaki Jr plaka beyaz M3 için yardımcı olabilirim ama 100k+ istemiyorsun.

Yani rakam çok yüksek. Beni aşıyor. İmkanım dahilinde değil yani.

Işık
17-04-2019, 10:25
samuray-Özge abideki TR100 ü hatırlar mısın? beraber gidip almıştık ilk sahibinden, 1 karış bile boyası yoktu tertemizdi... sonra İstanbul'a sattı hala ağlıyor hatta bir ara Işık a geçmişti diye hatırlıyorum... inşallah bulursun bulursan bir tur isterim :D

Abi o aracı alan arkadaş satmıyor, bilgilerinin paylaşımına da izin vermiyor. Zaten o kadar kupon bir araç 150k TL fiyatları da rahat görür satmaya kalkarsa.

16EC813
17-04-2019, 10:38
Abi o aracı alan arkadaş satmıyor, bilgilerinin paylaşımına da izin vermiyor. Zaten o kadar kupon bir araç 150k TL fiyatları da rahat görür satmaya kalkarsa.

satmaya karar verirse ilk senin haberin olacaktır eminim ,sende ilk bana haber verirsen çanakkaledeki hayati şefte balık rakı yaparız söz :D gecenin devamında da beni discoya götür :D

Işık
17-04-2019, 10:52
satmaya karar verirse ilk senin haberin olacaktır eminim ,sende ilk bana haber verirsen çanakkaledeki hayati şefte balık rakı yaparız söz :D gecenin devamında da beni discoya götür :D

Satarsa ben alacam zaten, sana da bir tur binmek için veririm dede :hihih:

16EC813
17-04-2019, 11:18
Satarsa ben alacam zaten, sana da bir tur binmek için veririm dede :hihih:

seviyom seni huysuz boşnak :D

kalipson
17-04-2019, 11:31

Teşekkür ederim. Özelden de dönüş yapmışsınız.
Allah razı olsun.
Lafım size değil; lakin bilgilerinin paylaşılmasını sevmiyor hususuna tav oldum. Belirtmeden geçemeyeceğim. Yani biz hacker, illegal suç örgütü, terörist, vb.vb. değiliz. Adama suikast falan da yapmayacaz. Aradık ettik diyelim ve zinhar satmam dedi mesela. Başka birine numarayı verip, al birader bana hayır dedi, bi de sen dene benim için diyecek bi meşrebimiz de yok.
Yani bu zamana kadar M3.e binmedik, daha da binmezsek bi eksiklik hissetmeyiz.
Yaklaşım çok enteresan; belirtmek istedim.
Yani bu ne biçim bi şekilciliktir anlamak güç.

Dediğim gibi; lafım size değil. Teşekkürler tekrardan. Hoşçakalın.

Burak Mehmet
17-04-2019, 14:05
Allah razı olsun.
Lafım size değil; lakin bilgilerinin paylaşılmasını sevmiyor hususuna tav oldum. Belirtmeden geçemeyeceğim. Yani biz hacker, illegal suç örgütü, terörist, vb.vb. değiliz. Adama suikast falan da yapmayacaz. Aradık ettik diyelim ve zinhar satmam dedi mesela. Başka birine numarayı verip, al birader bana hayır dedi, bi de sen dene benim için diyecek bi meşrebimiz de yok.

Benzer problemi olan bir arkadaşım var.. 1960 4 kapı direksiz impalası var.Nazar korkusuna araç hakkında bahsedilmesini bile istemiyor. Tedirgin oluyor. Aracı çıkarmaz garajdan dışarı kolay kolay gider sever çalıştırır okşar gelir.
Adamın tüm korkusu nazar... Evet bu obsesif kompulsif bir bozukluk ama tedavi olmak istemiyor. Belki o aracın sahibinde de benzer bir durum vardır .

kalipson
17-04-2019, 14:21
Valla çok enteresan. Okumuş etmiş insanlarız. Yanlış anlaşılmaları daha en başından engellemek adına mesleğimi de belirttim.
Ne var yani? İki medeni insan birbirine bişey soramayacak mı? İki çift laf edilemeyecek mi?
Tövbe estağfurullah. Şaka gibi.

kalipson
20-04-2019, 18:17
Bi güncel çekelim. :)

ghibli06
20-04-2019, 21:49
Allah razı olsun.

Fiyat teklif etmek ölücülük olmuyor bence satmak istemezsen ilgilenmiyorum dersin kapatırsın, zamanında 10000 hasar kayıtlı C3 1.6 hdi a 21000 yazan kişiye 16000 teklif etmiştim olmaz falan dedi tesekkur ettim fikrin değişirse ara gelirim dedim tamam dedi. Sonrasında 3 4 arkadasıma aratıp adamı karanlıga surukledik 13 14 15 gibi rakamlar teklif ettirmiştim. Adam akşam arayıp 1 lira pazarlık yapmadan 16500 gel al arabayı dedi, gittim aldım piyasa belli gidecek rakam var gitmeyecek rakam var. Bence bu ölücük olmuyor alıken kazanmak diyelim

10 karakter :) :)

By_Carizma
20-04-2019, 21:51
Allah razı olsun.

sakın beni yalnış anlamayın, hergün 20-30 kişi satıyor musun diye arasa sizde aynı duruma gelirsiniz :) aynı sizin dediğiniz gibi arkadaşlarına aratan bir sürü insan var onlardan korunma yöntemi maalesef.

kalipson
20-04-2019, 22:14
Katılmamak elde değil. Haklısınız.
Herkesi kendim gibi düşününce garipsedim baştan. :)

Bu arada, müthiş sunî bi piyasa oluşmuş. Herkes maşallah yüksek irtifaya çıkabilmiş nasıl olduysa. Sanki her yazılan rakam hakettiği seviyedeymiş gibi. :)

MustafaCam
21-04-2019, 11:37
Dün ea motor is instagram sayfasında kırmızı bir sedan e36 m3 paylaştı ama tahminim 100 üstü rakamlardadır o araç. Bülginiz olsun

kalipson
21-04-2019, 11:59
Dün ea motor is instagram sayfasında kırmızı bir sedan e36 m3 paylaştı ama tahminim 100 üstü rakamlardadır o araç. Bülginiz olsun

Teşekkür ederim kardeşim.
Evet duydum. Bilgisi geldi. Ama sanmam ki fiyatı benim kriterlerime uysun.

Yine de yetkililere seslenelim o zaman. :D

Kahn23
21-04-2019, 12:08
100k altı M3 arayacağına 328 fln bak derim. Çünkü istediğin kriterlerde bulman çok zor.

rain man
21-04-2019, 12:30
https://img-aksam.mncdn.com/aksam/imgsdisk/2014/11/14/141120141736053814952_2.jpg

Kolay gelsin. :)

kalipson
21-04-2019, 17:36
Hahahhaaa :D
Bu iyiydi.

Farkındayım. Süreç kolay sonuçlanmayacak. Belki de olmayacak. Allah bilir. Kısmet bakalım. Nasibimizde varsa ayağımıza kadar gelecektir. :)

Ama 1 sene önce 100lü rakamlara alıcı bulamayan arabalara bugün 150-160 ve hatta 170+ fiyat çekenlerle işi uzatmıyorum hiç. Bi iki tane sormuşluğum oldu. Ya cevap gelmedi ya da burunlarından kıl aldırmadılar. Ben de üstelemiyorum artık. N'apiim :)
Alternatifler ve fiyatı uyanlar illa ki var. İçimize sinen olursa oradan yürüyeceğim.
Yani, o paraya sedan M3 yok değil; var.

fthdrn
21-04-2019, 19:03
https://img952_2.jpg

Kolay gelsin. :)

Başkanım yapıyorsunuz bu sporu tşk :D

kalipson
23-04-2019, 21:24
Alternatifleri değerlendirmeye devam ediyoruz günceli :)