PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tıc Rs İstanbul Park 2:34.127 - 21Nisan2019

iynn-RS
23-04-2019, 12:19
Yıllarca rollinglerde koşturduktan sonra tic rs imizi nihayet olmasi gereken yere, pistlere kavuşturduk.

Süre olarak tahminim 2:35 civariydi, bunu yakalamis olmak mutlu etti ve bir sonraki hedef olan 2:30 icin umut verdi.

Rollingci adetimiz bozmadan speclerimizi yazalım:)

11.8 cr piston
Oem emme manifoldu
Oem egzantrik
Oem şanzuman
70 mm kelebek
7 satir yağ sogutucu
Booster Performance yazılım 200hp-230nm
Brembo 4 piston 300 mm fren
205-50-15 Nankang Ar1
Kw V1 Coilover

Ilk bu sekliyle görmek için kilit (lsd) takmadik. Bidahali sefere takip farki gormek istiyoruz.Ve gördüğüm bi kac eksik daha var onlarida yapip suremizi gelistirmek icin ugrasacagiz.

3 seansinda videosunu ekliyorum
A seansi 2 kisi ile 2:35.584 (10. Dakikada baslayan tur)
B seansi 1 kisi ile 2:34.644 (3:40 da baslayan tur)
C seansi gopro kapanmis 3 tur cekebilmis 1 kisi ile sirayla
sureler 2:38.630 ,2:34.127 v3 2:34.273.

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler:icon_tup:

https://youtu.be/QC_yx5sRH1c
YouTube (https://youtu.be/QC_yx5sRH1c)

https://youtu.be/Guk-eYyIqkQ
YouTube (https://youtu.be/Guk-eYyIqkQ)

https://youtu.be/FFjnbYOKoE4
YouTube (https://youtu.be/FFjnbYOKoE4)

erdemköksal
23-04-2019, 13:08
Maşallah TIC 'a sesi soluğu çok iyi :icon_tup:

ggtoker
23-04-2019, 15:02
maşallah.... yapıyorsun bu sporu ;)

Frid
23-04-2019, 15:20
maşallah aracınıza,

subaru nasıl kopmuş öyle

Carmageddon
23-04-2019, 15:26
Dışardan sesi çok iyi geliyordu, içerden daha iyiymiş. :)

asmisinsan
23-04-2019, 15:54
masallah sesi solugu cok güzel bizimkide biterse insallah cıkaracagım bende

EmreS13
23-04-2019, 16:16
Maşallah abi sesi falan efso :)

AlwaysFast
23-04-2019, 17:50
Araba da pilotluğunuz da gayet iyi. Tek ihtiyacınız daha sakin olmak bence:) İzlerken ben gerildim:)

cliocup172
23-04-2019, 18:52
Maşallah koca yürekli RS :)

ahmet3425
23-04-2019, 21:56
Lsd ve biraz daha az trafik ile “burada sans da lazim” 2.30 zor degil, masallah diyelim.

iynn-RS
23-04-2019, 22:47
Maşallah TIC 'a sesi soluğu çok iyi :icon_tup:

Tesekkurlerr

maşallah.... yapıyorsun bu sporu ;)

Eyvallah kardesim :icon_tup:

maşallah aracınıza,

subaru nasıl kopmuş öyle

Tesekkurler. Subaru biraz güçlü,lastik olmayınca kacinilmaz olmuş.

Dışardan sesi çok iyi geliyordu, içerden daha iyiymiş. :)

Tesekkurlerr. bendr disardan merak ediyorum :)

masallah sesi solugu cok güzel bizimkide biterse insallah cıkaracagım bende

Eyvallah kardesim. Biter insallah cikariz beraber.

Maşallah abi sesi falan efso :)
Tesekkurler.

Araba da pilotluğunuz da gayet iyi. Tek ihtiyacınız daha sakin olmak bence:) İzlerken ben gerildim:)

Teşekkürler. Gayet sakinim aslinda,araba agresif biraz :hahaha:

Maşallah koca yürekli RS :)

Tesekkürler koca yurekli tessa kardesim :D

Lsd ve biraz daha az trafik ile “burada sans da lazim” 2.30 zor degil, masallah diyelim.

Tesekkurler. Harry abimiz virtual best e 2.32 demiş. 30 ve sonrasında 29 icin uğraşacagiz bakalim.

erh
23-04-2019, 23:29
Helal cliomuza da ibrahim abimize de :)

Rockford
24-04-2019, 02:31
A seansinda canli dinleme imkanim oldu. Disardan sesi canlıda cok iyiydi icerden de harikaymis.

batbek
24-04-2019, 07:03
Maşallah, sesi de gidişi de cok guzel. Ses özellikle dışardan mükemmel geliyordu. :)

Oznsrl
24-04-2019, 07:05
Maşallah abi akıyor mübarek :) keyifle izledim kazasız belasız sürüşler

AlwaysFast
24-04-2019, 10:21
Bu arada 3.videoda önde giden subaru'nun specleri nedir? Kaçla döndü acaba pisti? Bilen var mı

SkY
24-04-2019, 12:12
maşallah çok güzel. 3 seans sonunda frenler lastikler vs ne durumdaydı acaba?

ghibli06
24-04-2019, 19:11
daha nasıl gitsin, bence çok iyi araç&pilot kombinasyonu, videolar da güzel olmuş, açılar başarılı...

iynn-RS
24-04-2019, 20:03
Helal cliomuza da ibrahim abimize de :)

Sanada helal erhan abim :)

A seansinda canli dinleme imkanim oldu. Disardan sesi canlıda cok iyiydi icerden de harikaymis.

Tesekkurlerrr

Maşallah, sesi de gidişi de cok guzel. Ses özellikle dışardan mükemmel geliyordu. :)

Tesekkurlerr

Maşallah abi akıyor mübarek :) keyifle izledim kazasız belasız sürüşler

Eyvallah kardesim

maşallah çok güzel. 3 seans sonunda frenler lastikler vs ne durumdaydı acaba?

Frende bi sorun yok ama ön lastikler tamamen bitti :D

daha nasıl gitsin, bence çok iyi araç&pilot kombinasyonu, videolar da güzel olmuş, açılar başarılı...

Tesekkurler :icon_tup:

M3CSL
25-04-2019, 08:23
Ne koşturdu tic rs yıllardır forumunu kaybetmedi:) Heryerde maşallah:)

levent
25-04-2019, 14:05
Maşallah Başkan bileğine sağlık :)

Harry amcama çok takılma, session a göre. Virtual best veriyor kendileri ***** :)

Direksiyona biraz daha nazik davranırsan bence süre düşer ama lastikleri daha az yıpratarak :D

Bide spacerli direksiyon lazım sanki az uzak gibi geliyor bana naçizane

NakkaSss
25-04-2019, 14:48
Maşallah hacı güzel süre daha iner aşağılara şu hali ile bile 1-1,5 sec i var bazı yerler de virajı tam gaz tarayarak kesmek istemişsin ama o da vakit kaybı olmuş.. Valla atmosferik makinanın hali başka çevir çevirebildiğin kadar kulaklıkla izledim videoları biraz kulağımın pası silinsin diye. :D Haziran' da görüşürüz artık pistte :D Renault Sport'ları görmek güzel istanbul parkta :)

tolgaaydın
25-04-2019, 15:19
video'da izlemesi bile keyifliydi başkanım maşallah :) yeni lastik ve kilit ile gelecek süreyi merakla bekliyorum :)

darkred
26-04-2019, 07:36
Turbo araba kullansamda atmosferik bi başka Maşallah araca :)

Trafik çokmuş neredeyse her turda mutlaka birisi yavaşlatmış yada çizgide kalmış daha az trafikle daha iyi süre gelir kesin.

Tebrikler

iynn-RS
26-04-2019, 12:55
Ne koşturdu tic rs yıllardır forumunu kaybetmedi:) Heryerde maşallah:)

Eyvallah serkancim sagolasin :icon_tup:

Maşallah Başkan bileğine sağlık :)

Harry amcama çok takılma, session a göre. Virtual best veriyor kendileri ***** :)

Direksiyona biraz daha nazik davranırsan bence süre düşer ama lastikleri daha az yıpratarak :D

Bide spacerli direksiyon lazım sanki az uzak gibi geliyor bana naçizane

Eyvallah levent. Ilk seferin gunahi olmaz acemiliyimiz var tabiki :) yavas yavas geliştirecegiz kendimizi. Direksiyon ilk yapilacaklar icinde.

Maşallah hacı güzel süre daha iner aşağılara şu hali ile bile 1-1,5 sec i var bazı yerler de virajı tam gaz tarayarak kesmek istemişsin ama o da vakit kaybı olmuş.. Valla atmosferik makinanın hali başka çevir çevirebildiğin kadar kulaklıkla izledim videoları biraz kulağımın pası silinsin diye. :D Haziran' da görüşürüz artık pistte :D Renault Sport'ları görmek güzel istanbul parkta :)

Eyvallah kardesim 👍 Renault Sport candir 😁 Ama atmosferigi :p

video'da izlemesi bile keyifliydi başkanım maşallah :) yeni lastik ve kilit ile gelecek süreyi merakla bekliyorum :)

Teşekkürler kardesim lastik kilit ve bi kac sey daha var. 30 a inene kadar devam z:)

Turbo araba kullansamda atmosferik bi başka Maşallah araca :)

Trafik çokmuş neredeyse her turda mutlaka birisi yavaşlatmış yada çizgide kalmış daha az trafikle daha iyi süre gelir kesin.

Tebrikler

Tesekkurler. Bendede var turbo bi arac ama dedigin gibi atmo bir baska.

OmerRS
26-04-2019, 13:19
Hem süre hem de dayanıklılık olarak çok iyi bence, ilerde 30 un altına da inersin inşallah.

Slmcnsl
26-04-2019, 13:30
maşallah bu işten hiç anlamayan biri olarak mükemmel sürüş diyorum:D

son videoda önünüzdeki subaru 500+ olmalı , virajlarda dibinde bitiveriyorsunuz , düzlüklerde sanki işinlaniyor=)
tekrardan kazasiz belasiz sürüşler diliyorum.

PULAT
26-04-2019, 14:14
Hem TIC hem de şoförü olmuş maşallah usta :) Bende aracımla çıkmayı hayal etmiştim geçen yaz ama başımız dertten kurtulduğunda 2019 Şubat ayını bulmuştuk. Bu yaz gelme durumum yok ama olursa bi o tadı arabayla yaşamak istiyorum. Daha evvel Clio ile çıktığımda pistteki en zayıf arabaydım ve daha 2. virajda savrulunca elim ayağım boşaldı sonrasında gezdim boş boş :D

iynn-RS
30-04-2019, 11:04
Hem süre hem de dayanıklılık olarak çok iyi bence, ilerde 30 un altına da inersin inşallah.

Eyvallah omercim. Seninde eline sağlik frenler on numara oldu :icon_tup:

maşallah bu işten hiç anlamayan biri olarak mükemmel sürüş diyorum:D

son videoda önünüzdeki subaru 500+ olmalı , virajlarda dibinde bitiveriyorsunuz , düzlüklerde sanki işinlaniyor=)
tekrardan kazasiz belasiz sürüşler diliyorum.

Tesekkurler. Aynen subaru biraz hormonlu :D

Hem TIC hem de şoförü olmuş maşallah usta :) Bende aracımla çıkmayı hayal etmiştim geçen yaz ama başımız dertten kurtulduğunda 2019 Şubat ayını bulmuştuk. Bu yaz gelme durumum yok ama olursa bi o tadı arabayla yaşamak istiyorum. Daha evvel Clio ile çıktığımda pistteki en zayıf arabaydım ve daha 2. virajda savrulunca elim ayağım boşaldı sonrasında gezdim boş boş :D

Eyvallah abi sağolasin. Kismet olur sanada insallah. Guzel zevkli ortam.