PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The Makina Onur Ödülleri

egemenerenk
30-04-2019, 14:03
Herkese selamlar :)

Bu haftaki Videomuz The Makina Buluşması ve Buluşma yolculuğumun bir kısmından,
Videonun başındaki bulanıklık için şimdiden özür dilerim kamerayı düşürdüğüm için o kısım çizildi yeni kamera için para biriktirmeye başladım :)

Standım olduğu için fazla görüntü alamadım, iyi kötü yorumlarınız için teşekkürler şimdiden iyi seyirler :)

YouTube (https://youtu.be/Wd4VsiSsxCE)

RafetAraç
02-05-2019, 20:12
the makina onur ödülleri nedir ki ?

Yigit-Y
02-05-2019, 20:18

Farzet ki bu soruyu hiç sormadın :)

RafetAraç
02-05-2019, 22:52
Farzet ki bu soruyu hiç sormadın :)

niye abi bilmediğimden soruyorum

halili
03-05-2019, 07:47
Youtube da sayfan varsa trend videolarda ismin geçtiyse,birde tükkanın varsa aaa,ooo,kardo denilen acayip bişeyin de varsa herkese veriyorlar:) Youtube bile bu kadar ödül vermedi o kişilere.

BARR
03-05-2019, 08:26

Organizasyon yapmak, izlenme sayısı yüksek veya piyasa popüler kişiler ile etkileşime geçmek için uydurulmuş, önem arz etmeyen bir seramoni.

sanctuary35
03-05-2019, 16:39
Organizasyon yapmak, izlenme sayısı yüksek veya piyasa popüler kişiler ile etkileşime geçmek için uydurulmuş, önem arz etmeyen bir seramoni.

bende hiç anlam veremedim. insanlar arabasını modifiye etti para harcadı diye neden onur duyduk şimdi :D

AşkınS.
03-05-2019, 20:19
Hayır oraya girmek içinde 25 tl para verdiler :D

Biz ödül vercez ama niye olduğunu bilmiyoruz,sende gel para vererek kime ödül verdiğimizi izle :D

.::EmrE::.
04-05-2019, 05:31
The Makina nedir, neye göre ödül veriyor ben anlamadım? Otorite mi de ödül dağıtıyor? Neyin onuru bu? Arabasını modifiye eden onurlu mu oluyor? Her geçen gün daha da saçma hale geliyor bu piyasa. Buğra çok bozdu kanımca.

bilalMW
04-05-2019, 09:14
Ne kadar farz et ki o kadar popi.

lucky Jackal
04-05-2019, 15:59
ciddi ciddi bu org. Ne organizasyonu ödüller neye kime hangi kritere göre verildi var mı bilen? The makina kanalına katkısı olan kişilere mi ödül verildi, o tarz bir şey mi?

Kahn23
04-05-2019, 16:13
Ne yaptı da "ONUR" aldı ya da neyi haketti de "ONUR" ödülü verildi. Farzet ki tayfasının oyunları bunlar.

RafetAraç
05-05-2019, 10:05
The Makina nedir, neye göre ödül veriyor ben anlamadım? Otorite mi de ödül dağıtıyor? Neyin onuru bu? Arabasını modifiye eden onurlu mu oluyor? Her geçen gün daha da saçma hale geliyor bu piyasa. Buğra çok bozdu kanımca.

kesinlikle...

egemenerenk
05-05-2019, 13:54
Değerli görüşlerini için hepinize teşekkürler :)

Zannedilenin aksine farzetki tayfasından kimseyi göremedim organizasyonda,
Ödüller themakina ya destek veren kişilere sayfalara verildi, ismi onur ödüldü koyuldu diye bu kadar aşağılayarak elinize ne geçiyor çözemedim

TheMakina kanalının yaptığı bir araba buluşması Ödüllerde bu buluşmanın ekstrası kıvamında oldu kendi görüşüm budur

TechTurkey forumu buluşma yapsa ve yaptığı buluşmada foruma değer veren emek veren kişilere plaket ödül vs dağıtsa aynı böyle küçük düşürücü yorumlar mı yapacaksınız?

Yigit-Y
05-05-2019, 14:02
Egemen kardeşim sen o zamanlar orta okulda idin.
O zamanlar the makine filan yoktu.
Farzetki delici matkap filanda yoktu.
Bugra Akpınar vardı. Kalite denirdi lakabina.
Video ne zaman çekecek de izleyecegiz diye merakla beklerdik.
Çoğu video çeken kardeslerimize örnek oldu.
Kanal hit yapsin abone sayısı artsin diye yaptığı hareket bu forumda hoş karsilanmadi.Kenside biliyor.

Sen bilmezsin ama o bilir...

egemenerenk
05-05-2019, 16:20
Egemen kardeşim sen o zamanlar orta okulda idin.
O zamanlar the makine filan yoktu.
Farzetki delici matkap filanda yoktu.
Bugra Akpınar vardı. Kalite denirdi lakabina.
Video ne zaman çekecek de izleyecegiz diye merakla beklerdik.
Çoğu video çeken kardeslerimize örnek oldu.
Kanal hit yapsin abone sayısı artsin diye yaptığı hareket bu forumda hoş karsilanmadi.Kenside biliyor.

Sen bilmezsin ama o bilir...

Hayal meyal hatırlıyorum o zamanları abi hatta Buğra Akpınar HD idi ismi, o videolarla büyüdüm bende

Doğrudur hit için ***** kişi ile video çekti ama sadece tek bir olaya bakılarak insanların yargılanması aşağılanması bana saçma geliyor,

Asıl konu o değil zaten ben sadece bir buluşma bir ödül için bu kadar aşılayıcı yorum yapılmasına anlam veremedim, herkes yapabilir çünkü bu olayı, kendimde sayfam için buluşma yapıyorum insanlar, çocuklar geliyor takipçi sayım artınca her sene olduğu gibi buluşma yapsam, çok konuşulsa bu tür yorumlar mı gelecek diye düşünüyorum

Yigit-Y
05-05-2019, 16:44
Hayal meyal hatırlıyorum o zamanları abi hatta Buğra Akpınar HD idi ismi, o videolarla büyüdüm bende

Doğrudur hit için ***** kişi ile video çekti ama sadece tek bir olaya bakılarak insanların yargılanması aşağılanması bana saçma geliyor,

Asıl konu o değil zaten ben sadece bir buluşma bir ödül için bu kadar aşılayıcı yorum yapılmasına anlam veremedim, herkes yapabilir çünkü bu olayı, kendimde sayfam için buluşma yapıyorum insanlar, çocuklar geliyor takipçi sayım artınca her sene olduğu gibi buluşma yapsam, çok konuşulsa bu tür yorumlar mı gelecek diye düşünüyorum

Bu forum böyle doğruya doğru yanlışa yanlış yazdı her zaman.
Yanlışa doğru yazılmasını beklemek abes olur...

ghibli06
05-05-2019, 17:32
bence sevmediğimiz isimlerle de videosu var diye kimseyi öyle harcamayın, elimizde vga telefon video çekmeye çalışırken adam bu işe bir kalite getirdi sonuçta, kurgulu otomobil videolarının öncülerinden kendisi, seversiniz sevmezsiniz, kaliteli bir videosuna denk gelince eline sağlık dersiniz, sevmediğiniz olursa eleştirirsiniz ama kafadan adamı gömmenin de bir esprisi yok...

997TT
05-05-2019, 23:56
Bazı seylerı düşünerek yapmak gerek.
Tabıkı tıcari dusunecek ama itibarını da dusunmesı gerek.
Yani kalıteli işler amacı olması gerek fakat para da kazanmalı....
Ayrıca bu adamın son 4 yılda neler yasadıgını kendısınden baska bılmez.
2008 sonlarındaydı sanırım, hatırlarmısınız bılmem, beyaz turbo,f430 ve beyaz gtr roll vıdeosu vardı,cok meshurdu herkesın dılındeydı. Bugra cekmıstı,o aksam tanıstım kendısıyle...
Sonra ilk kısa fılmı ıcın benı aradıgında kabul etmıstım. Bır motorcunun hıkayesını anlatıcaktı, bende de o zaman LP640 vardı,ıst park ın gırısınde cekmıstık. Seve seve kabul ettım,o fılm yuzbınlerden fazla ızlenmıstı...
İlk basamaklarında tanıdım Bugra yı,elbet hata yapıcak,onemlı olan genel cızgısı...

300E
06-05-2019, 00:37
LP640 lardan 1.4 ayeslere düşmesi üzdü. :D

Yigit-Y
06-05-2019, 00:49

https://www.youtube.com/watch?v=vfhTi9HNppg

şu örneği verince aklıma bu video geldi :D

şampiyonlar liginden BAL ligine

997TT
06-05-2019, 09:37

Diyorum ya,zamanin sartlari. Bilemeyiz ne yaşıyor...
İnşallah bunlar geçiş surecidir.

Bugraaa
06-05-2019, 13:13
onur ödülleri, y.ak kürek fest nedir ya yurtdışından hiç mi örnek alınmıyor hep aynı yerde sayıyoruz

burakcan
14-07-2019, 18:38
adamlar yapmış