PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Favori Galerileriniz / Güvenilir Esnaflar

Strich Acht
09-05-2019, 12:32
Selamlar,

Var mı tavsiyeleri olan takibe almalık, hep düzgün, bakımları eksiksiz araçlar satan, aldatıcı şişirme işler yapmayan bildiğiniz galeriler ve işlerini düzgün yapan esnaflar?

Konuların içinde bölük pörçük denk geliyor ama bir başlık altında toplansa daha iyi gibi...

Benim takip ettiklerim;

Özkardeşler Ankara - Tanımıyorum ama araçlar hep çok düzgün gözüküyor

Yanasip Otomotiv Ankara - Tanımıyorum ama kamu ihalesinden alınmış araçlar satıyorlar ilgimi çekiyor.

Öner Otomotiv Bursa - Alışverişimiz olmuştu, kötü aracı zaten almıyorlar

Galeri Nihat Gönen/Blk

Özdemir Otomotiv Gönen/Blk

Son ikisini memleketten tanıyorum yıllardır, dürüst iş yapıyorlar, bakımlı araç satıyorlar.

16EC813
09-05-2019, 12:35
beni alabilirsin takibe saglam hemide devlet memuru kaçak göçek hile hurda yok
neyse o :D
misal hemen bi tane aracımız var satışa hazır
2013 40 binde hatasız ibiza çupra

BARR
09-05-2019, 12:37
Güzel konu, iş yapar.

İzmirde yıldız için;

Kabadayı Otomotiv.

Strich Acht
09-05-2019, 12:43

Duvarda vergi levhası görmeyince sahibinden satılık olarak kabul ediyoruz, bu da başka bir konu altında incelenebilir. :)

Güzel konu, iş yapar.

İzmirde yıldız için;

Kabadayı Otomotiv.

Teşekkürler. :)

Esnaf olarak da

TBS Otomotiv Ankara - BMW Konusunda yetkili servisten iyiler bence

Güldüz Oto Döşeme Ankara - BMW Mercedes döşeme işleri konusunda büyük tecrübesi var

Varol Mercedes Bursa - Özellikle eski mercedeslerde Rahmi usta uzman, Mercedes yetkili servisinden abi biz bulamadık bir baksan diye getirdiklerini gözümle gördüm.

Aklıma geldikçe eklerim...

16EC813
09-05-2019, 13:14
Duvarda vergi levhası görmeyince sahibinden satılık olarak kabul ediyoruz, bu da başka bir konu altında incelenebilir. :)

Teşekkürler. :)

Esnaf olarak da

TBS Otomotiv Ankara - BMW Konusunda yetkili servisten iyiler bence

Güldüz Oto Döşeme Ankara - BMW Mercedes döşeme işleri konusunda büyük tecrübesi var

Varol Mercedes Bursa - Özellikle eski mercedeslerde Rahmi usta uzman, Mercedes yetkili servisinden abi biz bulamadık bir baksan diye getirdiklerini gözümle gördüm.

Aklıma geldikçe eklerim...

resmi olarak dükkanımızda vergi levhamız duvarda asılı ,bi ara ugra çay kahve içeriz :D

kiraccemal
09-05-2019, 13:20
Mercedes özel servis Tekin oto Sultanbeyli yan yol üzerinde işini temiz, titiz, sağlam yapan ender ustalardan.

CemBerk
09-05-2019, 13:22
Şu an kullanıdığım arabayı İzmir Tire'den aldım. Çok uzak bir yer olmamasına rağmen İzmir'den gelicem dediğim için aracın en ufak şeyine kadar söylediler. Şanzuman kulağından tut, çok çok ince su kaçağı vardı yedek su deposundan onu bile söylediler. Biz alışverişten memnun kalmıştık bu yüzden önerebilirim. İzmir Otokent esnafından ise uzak durabildiğiniz kadar durun derim.

Kaya otomotiv Tire İzmir

Strich Acht
09-05-2019, 13:30
teşekkürler, yolum düşerse o tarafa uğrarım tanışmış oluruz. :)

16EC813
09-05-2019, 13:43
teşekkürler, yolum düşerse o tarafa uğrarım tanışmış oluruz. :)

dükkan küçük sanayi güney servis fasulyelinin karşısı , mihraplıda da benim ofis :D

aslan
09-05-2019, 13:59
Reklam gibi olmasın ama Mercedes servisimiz mevcut Cevizlibağda yolu düşen olursa bekleriz.Ge-Car Mercedes

BerkayKamaci
09-05-2019, 14:12
Ümit Auto Otoport / İstanbul

Kesinlikle bozuk veya eski araba tezgahına koymaz.
Dürüst ve kalitelidir kesinlikle tavsiye ederim.

trgy
09-05-2019, 14:17
Bağcılar’da yerleri ama kendisi tam bir esnaf. Her bütçeye uygun araçları var. Türk otomotiv Hüseyintürk

MK8800
09-05-2019, 14:24
Mersin Seferoğlu Otomotiv

Oguzhandeniz
09-05-2019, 14:32
Özkardeşler kraldır. Hem arabaları iyidir hemde sahipleri düzgün yalanla dolanla hile hurdayla işi olmayan insanlardır.

AhmetKadir
09-05-2019, 14:32
Mersin Seferoğlu Otomotiv

Bi arkadasimin asker arkadasi, muhabbet sebebi ile takip ediyorum, duzgun arabalar ve makul fiyatlar sunuyorlar.

Yigit-Y
09-05-2019, 18:43
İstoç Kepabcilar kardeslerim her zaman işimi çözdü.

Ne derse o dur. Kredi isinide tak diye çözer

İbrahim33
09-05-2019, 18:51
mersin için konuşursam :D

özgül auto :D (reklam gibi olmasın)

seferoğlu otomotiv

pişkin otomotiv

duygu otomotiv

vs.

istanbulda

akbaşoğlu var safran erdem var düzgün esnaf.

adanada cüneyt otomotiv var

ilk aklıma gelenler bunlar.

i-vtec07
09-05-2019, 18:59
Eskişehir korkmaz otomativ, iyi insanlar tavsiye ederim

KOSEREN
09-05-2019, 19:15
İstanbul da PNR Auto ,Otomobilci , ilk sahibinden yetkili bakımlı kupon Bmw,Range düşürüyor.Distrübütör bağlantısı var sanırsam

Strich Acht
09-05-2019, 20:28
İstanbul da PNR Auto ,Otomobilci , ilk sahibinden yetkili bakımlı kupon Bmw,Range düşürüyor.Distrübütör bağlantısı var sanırsam

ilk sahibinden araçlara ilgili biri olarak kıskanıyorum onları, muhtemelen sahipleri eskisini bırakıp yenisini alıp gidiyorlar araçlar ilana hiç düşmüyor.

Konuya katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler, ihtiyacı olanın işine yarayacak bir kaynak olacak. Genişletip güncel tutabilirsek çok kişi fayda görecektir.

Özgür Güneş
09-05-2019, 20:50
Ben daha iyi galeriye rastlayamadım. Rastlarsanız cidden, merakla gidip inceleyeceğim. Ben kurumsal galerilere güven duyuyorum. Sıfır araç alıyormuş gibi işliyor süreç. Misal, Intercity’den aldım, aldıktan 25 bin km sonra küçük bir masraf çıkardı sadece, onun dışında bir şikayetim olmadı.

mcanx
09-05-2019, 20:59
bence Maslak'taki Başpınar Oto'da ilk sayfada bulunmayı kesinlikle hak ediyor, 1 ay önce araba alışverişimiz oldu çok kaliteli insanlar

TarikS
10-05-2019, 08:38
bence Maslak'taki Başpınar Oto'da ilk sayfada bulunmayı kesinlikle hak ediyor, 1 ay önce araba alışverişimiz oldu çok kaliteli insanlar

Başpınar bu ükeye çok fazla bence :D

Konudan çıkardığım sonuç, yeni nesil "xxx Cars, xxx Motors" tarzı galeriler bu listeye girmemiş hiç

BARR
10-05-2019, 08:47
RAM's çok iyi işinde.

kiraccemal
10-05-2019, 09:08
RAM's çok iyi işinde.

hahhaah sabah sabah güldürdün :)

ilkay325i
10-05-2019, 11:00
Birde ben varım :D / İstanbul/MoonMotors

HaKo
10-05-2019, 11:20
Nova Motors Etiler Mustafa abi
Mak Auto Florya
İzmirde Fatih Koçak

EOZDAG
10-05-2019, 13:19
Samsun Çakır Otomotiv & Samsun Beray Motorlu Araçlar

İkiside var olan masrafı gizlemez. Aldıktan sonra araçta sıkıntı çıkarsa mallarının arkasında dururlar. Özellikle Beray Otomotiv alırkende - satarkende ütmeye çalışmayan, çok düzgün esnaftır.

KOSEREN
10-05-2019, 13:53
Samsun Çakır Otomotiv & Samsun Beray Motorlu Araçlar

İkiside var olan masrafı gizlemez. Aldıktan sonra araçta sıkıntı çıkarsa mallarının arkasında dururlar. Özellikle Beray Otomotiv alırkende - satarkende ütmeye çalışmayan, çok düzgün esnaftır.

Samsun'da PAR AUTO için ne düşünüyosun Egemen? Donanımlı güzel araçlar düşüyor.

EOZDAG
10-05-2019, 13:55
Samsun'da PAR AUTO için ne düşünüyosun Egemen? Donanımlı güzel araçlar düşüyor.

Dayı hiç alışveriş yapmadım ama sordurabilirim beğendiğin araba varsa

KOSEREN
10-05-2019, 13:59

Amca E180 meraklısı yav,gırtlak w212 düşürüyor sürekli.Şu an yok olursa illa ki sorarım sana tabi seni alemlerden fırsat bulabilirsek :D

EOZDAG
10-05-2019, 14:00
Amca E180 meraklısı yav,gırtlak w212 düşürüyor sürekli.Şu an yok olursa illa ki sorarım sana tabi seni alemlerden fırsat bulabilirsek :D

hahah ayıpsın kanka yaz, sordururum :D

huseyinturk
10-05-2019, 14:01
Birde ben varım :D / İstanbul/MoonMotors

Büyükçekmecemiydi? İş varmı oralarda bağcılardan dükkanı taşıyasın var ama burdaki hareket yok gibi oralarda

MeRtCaN
10-05-2019, 14:07
Ankara ıcın guvenılır esfnaslar

Retro motors
Prıme
Powertech
oto trend
Run cars

bosporuss06
10-05-2019, 14:23
Özkardeşler kraldır. Hem arabaları iyidir hemde sahipleri düzgün yalanla dolanla hile hurdayla işi olmayan insanlardır.

Özkardeşler gerçekten çok iyi.Hem sattıkları ürün,hemde sahipler açısından.Benim izlenimim bu yönde...

16EC813
10-05-2019, 14:46

hahah ayıpsın kanka yaz, sordururum :D

bi sorsana benim için w204 c 180amg gırtlak dolu olsun ama :D

EOZDAG
10-05-2019, 14:54
bi sorsana benim için w204 c 180amg gırtlak dolu olsun ama :D

Amca yanlış anlaşıldım sanırım :D Ellerinde var olan arabaya baktıracağım ben

S-works
10-05-2019, 15:30
Destra Auto Kadıköy Acıbadem

Genelde araçların eksiklerini yaptırıp öyle satar.
Bakım, göçük işleri,boya ihtiyacı olan yerlerin boyanması vs

Az satıp temiz satar

exclusive
10-05-2019, 19:22
Kendimi tek geçerim :) CarMarket güvenli sürüşler diler...

Not eski şirket ismi yıldız petrol belki bilenler vardır

blumenberg
10-05-2019, 20:16
Mak auto :)

-Murat Özcan-
12-05-2019, 12:38
Tekirdağ / Özdağlar Otomotiv

Dürüst esnaflar hemen yanların da kendi kaporta boya dükkanları var bakmadan incelemeden almaz vitrine koymazlar..

MDeniz
12-05-2019, 16:59
Adanada yok malesef :)

AşkınS.
12-05-2019, 17:15
Trabzon - Autobank. Suat abi baya iyi esnaftır. Zonguldaktan kalkıp gittik,sağolsun ilgilendi,araçta dediği gibi çıktı. Fiyat olarak da çoğunlukla piyasaya göre uygun düşüyor.

Zonguldakta araç bakacak olan varsa haberdar etsin,sorduralım.

aposport
13-05-2019, 06:06
EA Motors Florya

ilkay325i
13-05-2019, 16:01
Büyükçekmecemiydi? İş varmı oralarda bağcılardan dükkanı taşıyasın var ama burdaki hareket yok gibi oralarda

Çok şükür Arayıp gelen oluyor. ama bağcılardaki gibi hızlı hareketli değil.

akko
13-05-2019, 16:41
Ben daha iyi galeriye rastlayamadım. Rastlarsanız cidden, merakla gidip inceleyeceğim. Ben kurumsal galerilere güven duyuyorum. Sıfır araç alıyormuş gibi işliyor süreç. Misal, Intercity’den aldım, aldıktan 25 bin km sonra küçük bir masraf çıkardı sadece, onun dışında bir şikayetim olmadı.

Ben de bir türlü güvenemiyorum ya, iş yapan vs. arkadaşlar vardır elbet kimse yanlış anlamasın lütfen.
mesela istoç girince bile insanın içi ürperiyor, güven kaybı oluyor bende bu şekilde yani. ya çalışan elemanların tip tip insanlara bakmasından vs... bilemiyorum

_opeth
13-05-2019, 16:48
Kendimi tek geçerim :) CarMarket güvenli sürüşler diler...

Not eski şirket ismi yıldız petrol belki bilenler vardır

fotoğrafları güneş alan bir yerde çekmenizde fayda var. :)

huseyinturk
13-05-2019, 22:52
Ben de bir türlü güvenemiyorum ya, iş yapan vs. arkadaşlar vardır elbet kimse yanlış anlamasın lütfen.
mesela istoç girince bile insanın içi ürperiyor, güven kaybı oluyor bende bu şekilde yani. ya çalışan elemanların tip tip insanlara bakmasından vs... bilemiyorum

Ben bundan 5 yıl önce ilanda bağcılar ve galeri kelimeleri varsa gerisine bakmadan kapatıyordum, sonra denk geldi oto centerda bir galeriden e90 aldım hiç üzmedi ne dedilerse çıktı. Adamlara dolandırıcı gibi davrandım hatta, satışın son evrelerinde biraz soğuk davrandılar. Şimdi denk geldi bağcılarda automallde dükkanımız var. İyi esnaflarda var ama yaramaz esnaflarda var. Bizim orda sürkülasyon çok oluyor, ilan dışı gelip araba alan çok oluyor mesela, sahtekar esnaflar sağolsun memleketin dört bir yanından insan çekiyorlar

akko
14-05-2019, 10:04
Ben bundan 5 yıl önce ilanda bağcılar ve galeri kelimeleri varsa gerisine bakmadan kapatıyordum, sonra denk geldi oto centerda bir galeriden e90 aldım hiç üzmedi ne dedilerse çıktı. Adamlara dolandırıcı gibi davrandım hatta, satışın son evrelerinde biraz soğuk davrandılar. Şimdi denk geldi bağcılarda automallde dükkanımız var. İyi esnaflarda var ama yaramaz esnaflarda var. Bizim orda sürkülasyon çok oluyor, ilan dışı gelip araba alan çok oluyor mesela, sahtekar esnaflar sağolsun memleketin dört bir yanından insan çekiyorlar

Elbette söylediğim, söylediğiniz gibi fazlasıyla normal satıcıdan bile dürüst insanlar var. Ama insanın aklına bikere kazınmış mı diyim ne diyim istoç kapısından girdiğim gibi itelicekler gibi geliyor hep :) tedirgin oluyor insan. Bu ön yargımı kırmam gerekiyor sanırım :)