PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Red Dead Redemption 2 PS4

Anıl E.
10-05-2019, 13:20
Oyun çıkalı bi süre oldu,fiyat olarak pahalı çıktı şimdi de 250 tl bandında ilerliyor.. Oynayan var mı ? Sosyal medyada çok fazla beğenilen bir oyun.

Tek eksisi türkçe alt yazı olmadığı söyleniyor. Çok fazla eksikliğini hisseder miyiz ?

SerkanKurt
10-05-2019, 13:30
bende alıcam ama xbox fiyatları bir türlü düşmedi. Al direk 1. oyunu efsaneydi.

Agent
10-05-2019, 13:44
Ciddi anlamda mesai isteyen bir oyun, açıp öle yarım saat 1 saat oynayıp kapatırım dersen 1 ayda 1 arpa boyu yol alamazsın. Açtınmı 3-4 saat oynamak gerekiyor en az. Inanılmaz büyük bir harita ve video destkleri var. Görevler ve hikaye kısmı baya detaylı ve uzun. keşke cd ile alsaydım kesin satardım. online aldım öle duruyor

AliGizda
10-05-2019, 14:23
Ciddi anlamda mesai isteyen bir oyun, açıp öle yarım saat 1 saat oynayıp kapatırım dersen 1 ayda 1 arpa boyu yol alamazsın. Açtınmı 3-4 saat oynamak gerekiyor en az. Inanılmaz büyük bir harita ve video destkleri var. Görevler ve hikaye kısmı baya detaylı ve uzun. keşke cd ile alsaydım kesin satardım. online aldım öle duruyor

Donanım haberde P1-P2 olarak hesap satanlarda var. Bir araştırın isterseniz.

Shadow_Dancer
10-05-2019, 14:25
Valla 250’ye cakildi kaldi biraz inse hemen alicam.

Anıl E.
10-05-2019, 14:38
150-200 bandına girdiğin de hemen alıcam. Yine inmezse 1-2 ay içinde muhtemelen alırım merak ediyorum artık

Ormanci
10-05-2019, 14:52
Hocam meraklıysan kaçırma, oyna.

Rockstar yapımcısı, GTA'yı yapan abiler yani :) Rockstar'dan kötü iş çıkmaz.

Ben de çok az başladım ama yapacak bir sürü şey var deniliyor. Grafikler şu bu, efsane...

Bu oyunun ilkine yapılan süper bi yorum vardı:

"GTA'nın eski devirde geçen ve atlı olanı" :D

SULTANOGLU
10-05-2019, 14:55
Abi hakikaten mesainisteyen bir oyun herseyini 100% bitirdim. Ciddi takintiliyim. Parasinin her kurusunu hikaye goruntu ortam vs vs vs hak eden. Bir oyun.

ChuckBartowsKi
10-05-2019, 17:43
3 ay önce falan bir siteden indirim+kupon ile 230 TL ye aldım toplam da 5-6 saat oynadım güzel oyun ama ben çözemedim ve sıktı beni.

Shadow_Dancer
10-05-2019, 17:52
3 ay önce falan bir siteden indirim+kupon ile 230 TL ye aldım toplam da 5-6 saat oynadım güzel oyun ama ben çözemedim ve sıktı beni.

Kutuluysa ve satmayi dusunursen alabilirim

Mutlu Değerli
10-05-2019, 19:48
Merakla oynamak için beklediğim çıkış tarihine yakın bir sürede dolara yenik düşen oyun. Bi anda 200tl artmıştı fiyatı, bulut olarak indirecektim ama indirememiştim kaldı öyle. Şimdi CD'li versiyonunu kovalıyorum. Var izmirde 180tl ye filan bulunuyor 2.eli

Anıl E.
10-05-2019, 23:46
Türkçe altyazı olmayışı çok etkiler mi acaba

Evrenoz
11-05-2019, 11:29
Çözmek, anlamak, içine girmek biraz zaman alıyor. Ama bunu becerdikten sonra da bırakmıyor.
Oyunda değişken o kadar fazla ki..
soğukta büzüşen atın taşşağından tut 1 hafta öldürdüğünüz hayvanın leş haline gelmiş cesedine, silahın kullandıkça veya suya girince eskimesine 7 paslanmasına kadar her ayrıntı gerçekle 1e1 örtüşüyor.
Yapılacaklar da sınırsız, görevlerden sıkılırsan yan görevlere git, veya onu da bırak git vahşi hayvan yakala. sarmadı mı? legandary crafting peşine düş. o da olmadıysa posta arabası soy. koşturmaktan sıkıldıysan çiçek, bitki topla.
canın ne isterse kısaca

grafikler de son derece iyi, gta falan *** yemiş bence bunun yanında

Last of us ile beraber gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri bence

İngilizce olmadan da oynanır da hikayeyi anlamadan pek de keyifli olmaz.

Anıl E.
11-05-2019, 15:47
Çözmek, anlamak, içine girmek biraz zaman alıyor. Ama bunu becerdikten sonra da bırakmıyor.
Oyunda değişken o kadar fazla ki..
soğukta büzüşen atın taşşağından tut 1 hafta öldürdüğünüz hayvanın leş haline gelmiş cesedine, silahın kullandıkça veya suya girince eskimesine 7 paslanmasına kadar her ayrıntı gerçekle 1e1 örtüşüyor.
Yapılacaklar da sınırsız, görevlerden sıkılırsan yan görevlere git, veya onu da bırak git vahşi hayvan yakala. sarmadı mı? legandary crafting peşine düş. o da olmadıysa posta arabası soy. koşturmaktan sıkıldıysan çiçek, bitki topla.
canın ne isterse kısaca

grafikler de son derece iyi, gta falan *** yemiş bence bunun yanında

Last of us ile beraber gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri bence

İngilizce olmadan da oynanır da hikayeyi anlamadan pek de keyifli olmaz.

Görsel olarak hikayeyi takip etsek yine anlamaz mıyız abi ?

MetalliHead
11-05-2019, 20:51
Multisi harici çok güzel oyun, vakit ve emek istiyor.

Evrenoz
11-05-2019, 22:03

Biraz sağdan soldan okuma desteği ile anlarsın herhalde

-Murat Özcan-
12-05-2019, 12:44

Anılım oyunu ciddi anlamda iyi oynayan arkadaşlar var ve anlatarak yayınlıyorlar..

Bende baktığımda anlamamıştım fakat Youtube de anlatıcı videolar vardı bir bak derim.