PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil çağlayan adliyesinde tanıdık !!!!

rebelh
27-05-2019, 15:00
aracımı sattım ama 2017den ödenmiş bir borçtan dolayı üstünde rehin var
avukatlık firması rehini kaldrımış icraya yazmış fakat memur işlem yapmamış
sabahtan beri arıyorum ulaşamıyorum şimdi santrali aradım çağlayan adliyesine yakın birisi varsa gelsin icra dairesine cepten sizi arasın bi memurla görüştürsün başka türlü olmaz çünkü açmıyorlar telefonu diyor
yardımcı olabilecek çağlayan adliyesi yakınlarında birisi var mı?

tuner faruk
27-05-2019, 15:15
Bugün işim yok ben yardımcı olurdum fakat Avcılardayım gidene kadar çalışma saatleri biter.

rebelh
27-05-2019, 15:25
birisi 10 dakika 35. icraya uğrayacak o kadar oradan bir memurla görüşmem lazım telefonu açmıyorlar

AşkınS.
27-05-2019, 15:38
birisi 10 dakika 35. icraya uğrayacak o kadar oradan bir memurla görüşmem lazım telefonu açmıyorlar

Bugün izinliyim de arkadaşı arayacağım benimle iletişime geçer misin

AşkınS.
27-05-2019, 15:39

542 537 45 67

AşkınS.
27-05-2019, 15:40

Çıkmış arkadaş. Yarın halledelim

rebelh
27-05-2019, 15:45
Çıkmış arkadaş. Yarın halledelim

eyw hocam ztn saat geç oldu
ben sabahtan beri arıyorum bilmiyordum açmadıklarını yoksa daha erken açardım konuyu
neyse yarına hallolur sağlık olsun..

Ormanci
28-05-2019, 08:33
Yahu al koy kafayı... Bu "işini yapmayan" beyinsizler her yerde mi ya?

En çok da şu muayenede çıkıyor, o trafik tescilde hangi onun bunun çocuğu ise, aracı 4 kişilik yazıyor, ruhsatlar muayeneler patlıyor. Hadiii git ruhsat değiştir, muayeneye bi daha gir, bilmemne. Bi tane onun bunun çocuğunun boktan hatası için işi gücü bırakıp boş işlerle uğraşıyorsun.

Ulan 2007'de 207 aldım, ilk muayeneye girdiğinde bu hata vardı, yıl olmuş 2019, hala aynı dertten muzdarip adam var. Allah belanızı versin ne diyim. Ulan zaten bi yapacağın iş o.

Bu memurlara, daha doğrusu bu tam eski tip, pislik model gerizekalı memurlara acil bi cezalandırma sistemi gelmesi lazım. Zamanında avukat arkadaşa çok sormuştum, bu hayvanlar için bişey yapamıyo muyuz, ben tazminat davası açmak istiyorum, suç duyurusunda bulunmak istiyorum diye, yok dedi hiç bi halt edemezsin :)

rebelh
28-05-2019, 08:36
sorunum çözüldü yardımların için çok teşekkür ederim hocam AşkınS.

rebelh
28-05-2019, 08:37
Yahu al koy kafayı... Bu "işini yapmayan" beyinsizler her yerde mi ya?

En çok da şu muayenede çıkıyor, o trafik tescilde hangi onun bunun çocuğu ise, aracı 4 kişilik yazıyor, ruhsatlar muayeneler patlıyor. Hadiii git ruhsat değiştir, muayeneye bi daha gir, bilmemne. Bi tane onun bunun çocuğunun boktan hatası için işi gücü bırakıp boş işlerle uğraşıyorsun.

Ulan 2007'de 207 aldım, ilk muayeneye girdiğinde bu hata vardı, yıl olmuş 2019, hala aynı dertten muzdarip adam var. Allah belanızı versin ne diyim. Ulan zaten bi yapacağın iş o.

Bu memurlara, daha doğrusu bu tam eski tip, pislik model gerizekalı memurlara acil bi cezalandırma sistemi gelmesi lazım. Zamanında avukat arkadaşa çok sormuştum, bu hayvanlar için bişey yapamıyo muyuz, ben tazminat davası açmak istiyorum, suç duyurusunda bulunmak istiyorum diye, yok dedi hiç bi halt edemezsin :)

icra daireleri çok yoğun ya inan kızamıyorum dosya koyacak yer yok artık yerlere diziyorlar bir kaç defa gitmek zorunda kaldım maalesef iyi biliyorum :)

Ormanci
28-05-2019, 09:54
icra daireleri çok yoğun ya inan kızamıyorum dosya koyacak yer yok artık yerlere diziyorlar bir kaç defa gitmek zorunda kaldım maalesef iyi biliyorum :)

Doğru da, biz de yoğunuz abi :D Tamam hata vs olur ama hep aynı hatayı yapmak mallık değil mi :) Ben arabayı satarken de rehin mehin konusunda salaklıklar çıkmıştı, 2006 yılıydı :)

Avukat arkadaş böyle dosya vs. resmi olarak açmadan banka kredi tahsisi için alınan ücretlerin iadesi için gitmişti Tüketici Mahkemesi'ne, halledicez edicez dedi, adamlar dosyayı kaybetti yoğunluktan :) Güya öyle daha hızlı halledecektik el altından :D