PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şanlıurfadan yardımcı olabilecek hayır sever vatandaş arıyorum.

speed_emre
13-06-2019, 22:16
Arkadaşlar,
Şanlıurfadan bir araba buldum. Kısmetse almayı düşünüyorum.

Araçtan az çok anlayan genel olarak bakabilecek ve bilgi

Verebilecek bir arkadas yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Expertiz konusunda yardımcı olabilecek varmı?

baskan96
13-06-2019, 23:56
Arkadaşlar,
Şanlıurfadan bir araba buldum. Kısmetse almayı düşünüyorum.

Araçtan az çok anlayan genel olarak bakabilecek ve bilgi

Verebilecek bir arkadas yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Expertiz konusunda yardımcı olabilecek varmı?

İnstagrama gezenadam yazıp hem hizmetlerini inceleyebilir hem de aracın a'dan z'ye genel detaylı ekspertizini fotoğraflarıyla birlikte yaptırabilirsiniz

speed_emre
14-06-2019, 07:52
İnstagrama gezenadam yazıp hem hizmetlerini inceleyebilir hem de aracın a'dan z'ye genel detaylı ekspertizini fotoğraflarıyla birlikte yaptırabilirsiniz

evet haklısın biliyorum. Parada ufak biraz açığım var tamamlayana kadar en azından bir arkadaş bakabilirse memnun olurum diye düşündüm.

TarikS
14-06-2019, 08:18
Özellikle Anadolu'daki öğretmenden askerden memurdan araçlara dikkat edin bir de temkinli ve sabırlı olun, al-satçılığı ikinci meslek edinmiş bir sürü KPSSli var ortalıkta, son araç alım sürecimdeki sinir hastası ediyordu bi tanesi, daha az yıpratan başka bir tanesinden alabildim sonunda :) Araba arıza çıkarsa geçici çözümlere başvururlar, kuruş harcamak istemezler, bakım yaptırır "masraf yaptım" sayarlar. Düşman başına

speed_emre
14-06-2019, 08:31
Özellikle Anadolu'daki öğretmenden askerden memurdan araçlara dikkat edin bir de temkinli ve sabırlı olun, al-satçılığı ikinci meslek edinmiş bir sürü KPSSli var ortalıkta, son araç alım sürecimdeki sinir hastası ediyordu bi tanesi, daha az yıpratan başka bir tanesinden alabildim sonunda :) Araba arıza çıkarsa geçici çözümlere başvururlar, kuruş harcamak istemezler, bakım yaptırır "masraf yaptım" sayarlar. Düşman başına

Hyundai / Accent Blue / 1.6 CRDI / Prime / Oğretmenden Tertemiz Arac sahibinden.comda - 696115277 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-tertemiz-arac-696115277/detay/)

araba bu çok beyefendi gibi geldi bana. Kaça alınır bu araba. İlk sahibinden almış arabayı.

cagdasi
14-06-2019, 08:40
Ne kadar zamandır sahibi olduğunu öğrenin bence, al satçıysa vazgeçin.

speed_emre
14-06-2019, 08:56
Ne kadar zamandır sahibi olduğunu öğrenin bence, al satçıysa vazgeçin.

Sormadım doğrusu sorarım. Araç düzgüne benziyor. Araştırmaya başlıcam işte bir tanıdık olursa bakabilirsen çok iyi olur.

gokhankenar
14-06-2019, 09:09
Öğretmenden kültürlü araç kaçırmayın derim :D

speed_emre
14-06-2019, 09:39
Öğretmenden kültürlü araç kaçırmayın derim :D

Bakalım ne olacak sonuç :)

ikuybu
14-06-2019, 09:43
Urfadan daha önce araç aldım umran var orda yaptırdım expertizi gayet iyiydi orda yaptırmanızı tavsiye ederim.

speed_emre
14-06-2019, 09:58
Urfadan daha önce araç aldım umran var orda yaptırdım expertizi gayet iyiydi orda yaptırmanızı tavsiye ederim.

anladım tşk ederim. Şefkat , şanlıurfa expertiz , ümran , pilot garage varmış.

Şefkatı okudum yorumlarını . Sahibinden.comda yorumlar var iyi demişler.

Siz satarken arabanızı 1 e 1 aynı çıktımı ? aldığınızda ve satarken expertiz yapıldıysa fark oldumu ?

makif84
14-06-2019, 10:21
evet haklısın biliyorum. Parada ufak biraz açığım var tamamlayana kadar en azından bir arkadaş bakabilirse memnun olurum diye düşündüm.

Sakın yanlış anlama seni çok iyi anlıyorum ama burdan bi arkadaş bakmış olsa (Tamirci,galerici değil ise)yine de expertiz yaptırman gerekli.Gözden kaçan bişey olabilir.Hiç riske girmeden gezenadam gibi profosyenel birinden yardım al.Sonuç hüsran olsa bile yol+yemek+zaman masrafından kurtulmuş olursun derim.

speed_emre
14-06-2019, 10:43
Sakın yanlış anlama seni çok iyi anlıyorum ama burdan bi arkadaş bakmış olsa (Tamirci,galerici değil ise)yine de expertiz yaptırman gerekli.Gözden kaçan bişey olabilir.Hiç riske girmeden gezenadam gibi profosyenel birinden yardım al.Sonuç hüsran olsa bile yol+yemek+zaman masrafından kurtulmuş olursun derim.

Yok abi önce gözle görülür arkadaş baksa şöyle. Sonra gezenadama yönlendircem. Boşu boşuna gezenadama para vermek istemiyorum.

İzmitte arkadaş baktı yardımcı oldu sağolsun. Öğrendik ne var ne yok yani ön eleme diyelim :)

ikuybu
14-06-2019, 11:14
anladım tşk ederim. Şefkat , şanlıurfa expertiz , ümran , pilot garage varmış.

Şefkatı okudum yorumlarını . Sahibinden.comda yorumlar var iyi demişler.

Siz satarken arabanızı 1 e 1 aynı çıktımı ? aldığınızda ve satarken expertiz yapıldıysa fark oldumu ?

problem yaşamadım aynı çıktı hatasız boyasızdı araç.

speed_emre
14-06-2019, 11:54
problem yaşamadım aynı çıktı hatasız boyasızdı araç.

anladım güzel ozaman konuşurum. Teşekkürler.

TarikS
14-06-2019, 14:38
Hyundai / Accent Blue / 1.6 CRDI / Prime / OÄŸretmenden Tertemiz Arac sahibinden.comda - 696115277 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-tertemiz-arac-696115277/detay/)

araba bu çok beyefendi gibi geldi bana. Kaça alınır bu araba. İlk sahibinden almış arabayı.

Ne kadar zamandır sahibi olduÄŸunu öğrenin bence, al satçıysa vazgeçin.Yardımcı olayım :)

Hakikaten ilk plakası ve ilk sahibinden alınmış sanırım, epeydir de biniyor. Alsatçı değil sanırım. Olumlu önyargı oluştu araçta :)

***c601 plakali HYUNDAI ACCENT BLUE 1.6 CRDI PRIME markali araca ait detay bilgileri:
Trafige Cikis Tarihi: 29/05/2013,
Son Sahip: Sahis,
Son Sahiplik Suresi: 2 yil 9 ay
Kasko: Yok,
Kaskolu Toplam Sure: 3 yil 1 ay,
Kaskosuz Toplam Sure: 2 yil 11 ay,
Arac Tur Degisimi: Yok,
Plaka Il Degisimi: Yok,
Plaka Degisimi: Yok
EK BILGI: Sorgulama ucreti 7 TL'dir. Sorulariniz icin http://bit.ly/2RjSWC2 UYARI: Mesaj icerigi, Sigorta Bilgi ve Gozetim Merkezi'ne iletilen kayitlardan ibarettir ve sadece bilgi amaclidir. Resmi belge olarak kullanilamaz. Detayli bilgi icin http://bit.ly/2sifjIZ B002

speed_emre
14-06-2019, 14:45
Yardımcı olayım :)

Hakikaten ilk plakası ve ilk sahibinden alınmış sanırım, epeydir de biniyor. Alsatçı değil sanırım. Olumlu önyargı oluştu araçta :)

***c601 plakali HYUNDAI ACCENT BLUE 1.6 CRDI PRIME markali araca ait detay bilgileri:
Trafige Cikis Tarihi: 29/05/2013,
Son Sahip: Sahis,
Son Sahiplik Suresi: 2 yil 9 ay
Kasko: Yok,
Kaskolu Toplam Sure: 3 yil 1 ay,
Kaskosuz Toplam Sure: 2 yil 11 ay,
Arac Tur Degisimi: Yok,
Plaka Il Degisimi: Yok,
Plaka Degisimi: Yok
EK BILGI: Sorgulama ucreti 7 TL'dir. Sorulariniz icin http://bit.ly/2RjSWC2 UYARI: Mesaj icerigi, Sigorta Bilgi ve Gozetim Merkezi'ne iletilen kayitlardan ibarettir ve sadece bilgi amaclidir. Resmi belge olarak kullanilamaz. Detayli bilgi icin http://bit.ly/2sifjIZ B002

Aynen çok tşk ederim. Bana milli eğitim müdüründen aldığını söyledi. Alsatçı değil en azından :) Hyundaide çalışan varmı aramızda :)

onurc
14-06-2019, 16:09
gtc nin yerini mi alacak :(

konu dışı oldu ama sormak zorunda kaldım valla :)

speed_emre
14-06-2019, 17:23
gtc nin yerini mi alacak :(

konu dışı oldu ama sormak zorunda kaldım valla :)

Aynen gtc gitti. Yerini tutacak araba polo gti olurdu ama bütçe yetmiyor. Dizelle devam edelim. Gönül isterdi insigniaya binmek ama model düşük kaldı çok. onurc

speed_emre
15-06-2019, 08:14
Hiç üyemiz yokmu şanlıurfadan :)

speed_emre
15-06-2019, 17:03
Koskaca forumda yok sanırım

speed_emre
17-06-2019, 10:57
pazartesi günceli desek :)

fthdrn
17-06-2019, 11:06
dirk ramazan bey urfadaydı diye hatırlıyorum iletişime geçin isterseniz

speed_emre
17-06-2019, 12:10
dirk ramazan bey urfadaydı diye hatırlıyorum iletişime geçin isterseniz

çok tşk ederim. fthdrn

ProdriveSTI
17-06-2019, 16:13
Urfalı ramço var dirk

speed_emre
18-06-2019, 07:53
Urfalı ramço var dirk
ProdriveSTI tşk ederim p.m attım ama girmiyor sanırım 2 aydır :)

dirk
18-06-2019, 09:23
Ben urfadayimda isten gucten siteye bile giremiyorum ;) pazar ancak bakabilirim cok gec degilse bakarim 05547262926