PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ferrari 488 Pista ile İstanbul Park da Eglence Turları

997TT
15-06-2019, 18:03
Dun yapılan Open Pit gunune katıldım. Arkadasım Pistası ıle ,ben kendı aracımla geldım. Bır golfR bırde 4C vardı.
Hava cok sıcaktı,34.5 derece golgede ve ozellıkle asfalt ısısı cok yuksektı.
Yınede arabamla ıyı bır antreman olması acısından guzel olucaktı.
Araclarımızla gazladıktan sonra arakdasım kullanmak ıstermısın dedı,araca gecerken Omar (bahlol) da gelebılırmıyım deyınce,onun acısından keyıflı benım acımdan adrenalın turları baslamıs oldu.
Aracın kafa tutunması zayıf,malesef ayar yaparken toe ları unutmusuz. Kafayı ıcerı sokmakda zorlandım ama zaten ilk kez kullanıyorum ve 6 mılyonluk başkasının arabası,çok fazla zorlama sansım yoktu:icon_tup:

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=qqKNl46jTA8)

Rockford
15-06-2019, 19:02
Eğlenceli sürüş olmuş arac ayri bir sinifta yuruyor bizim araclarin viraj hizlariyla karsilastirinca muazzam yetenekli.
Ayarsiz hali bile cok iyi ��

220T
15-06-2019, 19:26
Direksiyon,araba yarışı oyunlarını klavye ile oynarkenki durumu anımsattı. :)

ahmet3425
15-06-2019, 21:30
Simulator de f458 aldigimdaki direksiyon tepkilerimi hatirladim :)

Masallah abi eminim cok eglenmissinizdir ��

997TT
16-06-2019, 00:11
Eğlenceli sürüş olmuş arac ayri bir sinifta yuruyor bizim araclarin viraj hizlariyla karsilastirinca muazzam yetenekli.
Ayarsiz hali bile cok iyi ��
Eglence kısmı bıraz gorecelı cunku her milisaniyeni istiyor arac,hep dıkkat etmen gerekıyor. 6-7 tur daha atsam alısırdım,bır daha ki pıst gunune artık. Ama cokkk hızlı be :)

Direksiyon,araba yarışı oyunlarını klavye ile oynarkenki durumu anımsattı. :)
Guzel ornek vermıssın tek sorun replay tusu yok..

Simulator de f458 aldigimdaki direksiyon tepkilerimi hatirladim :)

Masallah abi eminim cok eglenmissinizdir ��
Eglence ıle korkakma arası bır hıs. Ama cok keyıflı cıdden...