PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya , Konya Ilgında en iyi expertiz firması aranıyor!!! Acil....

speed_emre
30-06-2019, 10:22
Merhaba arkadaşlar.

Konya Ilgında ilk sahibinden accent blue dizel araba buldum. 37.000 km de.

Fiyatta anlaştık. Çarşamba günü kısmetse orada olacağız. Tabi gitmeden evvel gene araba bakıyorum. :)

Konyada yada Ilgında çok iyi expertiz yapan yer varmıdır?

Güvenilir sağlam olmasını istiyorum.

Yardımlarını bekliyorum arkadaşlar...

CemBerk
30-06-2019, 11:12
Merhaba arkadaşlar.

Konya Ilgında ilk sahibinden accent blue dizel araba buldum. 37.000 km de.

Fiyatta anlaştık. Çarşamba günü kısmetse orada olacağız. Tabi gitmeden evvel gene araba bakıyorum. :)

Konyada yada Ilgında çok iyi expertiz yapan yer varmıdır?

Güvenilir sağlam olmasını istiyorum.

Yardımlarını bekliyorum arkadaşlar...

Gördünüz mü bilmiyorum ama forumda accent blue dizel satan arkadaşımız da var. Onun aracını incelediniz mi ?

Konya hakkında ise bi bilgim yok.

speed_emre
30-06-2019, 11:42
Gördünüz mü bilmiyorum ama forumda accent blue dizel satan arkadaşımız da var. Onun aracını incelediniz mi ?

Konya hakkında ise bi bilgim yok.

prime paket buldum. Evet okudum ama makyajlı kasayla cok fark var. :)

E21hamza
30-06-2019, 13:52
Konya merkezde var ama Ilgında var mıdır bilmiyorum.

speed_emre
30-06-2019, 16:09
Otorapor var buldum tskler.

badurmaz
19-02-2020, 09:11
Yeni konu açmadan buradan devam edeyim.
:)
Selçuklu-Konya'da ekspertiz yapan firma arıyorum, mümkünse kompresyon testi de yapan bir yer.
Dynomoss, Otorapor vs. var ama bunların yaptığı motor kontrolleri bu basınç testini de içerir mi? Ya da başka yer önerisi var mı?
Araç Peugeot 407 1.6HDI, 225k km'de.

speed_emre
19-02-2020, 09:56
Yeni konu açmadan buradan devam edeyim.
:)
Selçuklu-Konya'da ekspertiz yapan firma arıyorum, mümkünse kompresyon testi de yapan bir yer.
Dynomoss, Otorapor vs. var ama bunların yaptığı motor kontrolleri bu basınç testini de içerir mi? Ya da başka yer önerisi var mı?
Araç Peugeot 407 1.6HDI, 225k km'de.

komp testi saat bağlayarak yapmıyor hiçbirisi normal expertizini yaptır. Sanayide usta bulup ayrı olarak yaptır.

badurmaz
19-02-2020, 10:32
komp testi saat bağlayarak yapmıyor hiçbirisi normal expertizini yaptır. Sanayide usta bulup ayrı olarak yaptır.

Konya'da hiçbir tanıdığım yok malesef, dolayısıyla usta da bilmiyorum. Yapacak usta bulamazsam da rapora güvenirim artık.