PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 Honda HRV yorum öneri tavsiye eleştiri

phoenixs
01-07-2019, 11:56
Merhaba tech ailesi.

Eşim için araç bakıyoruz otomatik olacak yalnız çocuk dan dolayı küçük arabaları eledik diyebiliriz.(Bebek arabası,bebek koltuğu , uzun yol konforu vs)

2005-2006 hrv ler hem boyut olarak hemde otomatik hem de fiyatları bize uygun geldiği için aklımız da yer etti.

%90 şehir içi %10 şehirler arası kullanılacak

bu araçlar nedir ne değildir ?

bilgisi olan vs yorum yaparsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

gökan
01-07-2019, 12:06
gitmiyor diye duydum sadece

_opeth
01-07-2019, 16:48
Dh ailesi? :D

Ek kasa 1.6 motorlarını kullanıyor ve otomatikleri cvt şanzıman. Zamanında merak edip bir baktım da fiyatına göre teknoloji olsun aracın kendisi olsun çok kalas geldi vazgeçtim. ama kesinlikle sorunsuz bir araç olacağı aşikar. Mevcut kasayı beğendim ama.

phoenixs
01-07-2019, 17:37
Dh ailesi? :D

Ek kasa 1.6 motorlarını kullanıyor ve otomatikleri cvt şanzıman. Zamanında merak edip bir baktım da fiyatına göre teknoloji olsun aracın kendisi olsun çok kalas geldi vazgeçtim. ama kesinlikle sorunsuz bir araç olacağı aşikar. Mevcut kasayı beğendim ama.

:-) forumlar da geze geze karıştırıyor insan

Şanzıman yağı 20 bin de bir değişmesi gerek diye duydum ama ne kadar gerçek bilmiyorum

Cvt şehir içi için konfor demek bence problem değil

_opeth
01-07-2019, 17:41
:-) forumlar da geze geze karıştırıyor insan

Şanzıman yağı 20 bin de bir değişmesi gerek diye duydum ama ne kadar gerçek bilmiyorum

Cvt şehir içi için konfor demek bence problem değil

20bin saçma olur 40 bin olabilir bence lancer 1.8cvt'ler o şekil, nissan primeraların cvtlerinde ise 80 binde bir idi