PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dogo argentino sahiplendirme

Yigit-Y
08-07-2019, 01:32
https://i.hizliresim.com/EO5JrD.jpg

5 aylık erkek kısırlaştırma yapılmamış
Bakımlı bir köpektir.

Kız arkadaşım işlerinden dolayı zaman ayiramadigi için
Sahiplendirmek ister.

Özellikle İstanbul Avrupa yakası tercih sebebi

Arada sırada görmek ister.

Düşünen olursa pm atabilirsiniz

TolgaUs
08-07-2019, 02:52
ghibli06 abimin videosundan sonra istenilen köpek çeşidi :D
Keşke evim musait olsa. Bir villada otursaydımda sahiplenebilseydim.

mcemrek
08-07-2019, 07:27
her köpek yetiştirilmesine göre şekil alıyor bunu biliyorum ancak kolumu kırdığı için midir bilinmez korktuğum bir tür kendisi. umarım iyi yetiştirecek birisi sahiplenir

Yigit-Y
08-07-2019, 09:57
Bunu bayan arkadasim yetistirdi.
Dogo ama golden vari bi dogo.
Saldırgan veya herhangi bir sorun yok.

Bazıları canavara dönüştürüyor tabi. :)

ghibli06
08-07-2019, 14:05
https://i.hizliresim.com/EO5JrD.jpg

5 aylık erkek kısırlaştırma yapılmamış
Bakımlı bir köpektir.

Kız arkadaşım işlerinden dolayı zaman ayiramadigi için
Sahiplendirmek ister.

Özellikle İstanbul Avrupa yakası tercih sebebi

Arada sırada görmek ister.

Düşünen olursa pm atabilirsiniz

ön bacaklarda raşitizm var, acilen D vitaminine başlaması lazım ve de çok küçük kalmış, sahiplendirene kadar iyi bakın...

Yigit-Y
08-07-2019, 15:39
ön bacaklarda raşitizm var, acilen D vitaminine başlaması lazım ve de çok küçük kalmış, sahiplendirene kadar iyi bakın...

Kız zaten vakit ayiramadigi için iyi birisine emanet etmek istiyor.

Sahiplenen kişi daha iyi baksın diye birisini arıyor.

Kopekgin exper raporu için sagol ayrıca.

Ben niye bakayım köpeğe sahibi rica etti diye ilan açtım.

Sahiplenecek arkadas yukardaki zaatin dediklerini veteriner hekiminde sorgulatir.

Not: Onceden yarası var benden laf sokuyor aklı sıra.
Not2: Ben kizi yani sahibini azarladim aylar önce evde buna tek basina bakamazsin diye.Dedigime geldi.

ghibli06
08-07-2019, 15:45
Kız zaten vakit ayiramadigi için iyi birisine emanet etmek istiyor.

Sahiplenen kişi daha iyi baksın diye birisini arıyor.

Kopekgin exper raporu için sagol ayrıca.

Ben niye bakayım köpeğe sahibi rica etti diye ilan açtım.

Sahiplenecek arkadas yukardaki zaatin dediklerini veteriner hekiminde sorgulatir.

Not: Onceden yarası var benden laf sokuyor aklı sıra.
Not2: Ben kizi yani sahibini azarladim aylar önce evde buna tek basina bakamazsin diye.Dedigime geldi.

bende köpek hassasiyeti var, senle ilgili laf sokacak olsam bir ton yazıyorsun onlardan birine yazarım, ön bacaklardaki çarpıklık yani raşitizm güneşe çok çıkmadığı ve de iyi beslenmediğinin kanıtı, sahiplendirmek uzun sürerse ömür boyu sakat kalmasın dogocuk, o yüzden uyardım, istersen sitedeki herhangi bir veteriner de bu fotodan yorum yapsın...

Yigit-Y
08-07-2019, 16:01
bende köpek hassasiyeti var, senle ilgili laf sokacak olsam bir ton yazıyorsun onlardan birine yazarım, ön bacaklardaki çarpıklık yani raşitizm güneşe çok çıkmadığı ve de iyi beslenmediğinin kanıtı, sahiplendirmek uzun sürerse ömür boyu sakat kalmasın dogocuk, o yüzden uyardım, istersen sitedeki herhangi bir veteriner de bu fotodan yorum yapsın...

Ben zaten dün kızı uyardım.

Çok merak etme yani

Kızı zaten ben ikna ettim sen buna bakamıyorsun hayvanın hayatını karartma iyi birisini bulalım dedim

bu konuda o yüzden açıldı.

ghibli06
08-07-2019, 16:10
Ben zaten dün kızı uyardım.

Çok merak etme yani

Kızı zaten ben ikna ettim sen buna bakamıyorsun hayvanın hayatını karartma iyi birisini bulalım dedim

bu konuda o yüzden açıldı.

tamam işte vereceğiniz kişiyi bu konuda uyarın köpek sakat kalmsın süreç uzarsa da D-Vit ilaçlar var ondan verirseniz 1 ayda düzeliyor bu yaşlarda ama 8 aydan sonra çok zor oluyor ve ayak ömür boyu öyle kalıyor...

CaptainMini
09-07-2019, 00:43
selamlar ben sahiplenmek isterim,bahçeli evim mevcut,görüşmek isterseniz inst: mertdenizkamci

Yigit-Y
09-07-2019, 07:31
selamlar ben sahiplenmek isterim,bahçeli evim mevcut,görüşmek isterseniz inst: mertdenizkamci
Instagram attım sana istek dostum konuşalım ordan

Volkann
09-07-2019, 08:34
sapancada yaşıyorum , bahçeli evimiz var , arkadaş ile anlaşamazsanız bende sahiplenebilirim.

ahmetbaha-drs
10-07-2019, 10:26
Yigit selam, iletisim bilgilerini mesaj atabilirsen bir tanıdıgım sizinle iletisime gecip bilgi almak istiyor, eğer baska birisi sahiplenmediyse.

Yigit-Y
10-07-2019, 13:09
sapancada yaşıyorum , bahçeli evimiz var , arkadaş ile anlaşamazsanız bende sahiplenebilirim.
İstanbul önceliğimiz var.Eger olmazsa iletisime gecelim

Yigit selam, iletisim bilgilerini mesaj atabilirsen bir tanıdıgım sizinle iletisime gecip bilgi almak istiyor, eğer baska birisi sahiplenmediyse.

Ozelden yazıyorum.

pacman
10-07-2019, 15:12
HAYVANLARI KORUMA KANUNU (https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5199.html)

5199 Hayvanları koruma kanunu

Yasaklar - Madde 14-L:

l) Pitbull Terrier, Japanese Tosa gibi tehlike arz eden hayvanları üretmek; sahiplendirilmesini, ülkemize girişini, satışını ve reklamını yapmak; takas etmek, sergilemek ve hediye etmek.

Her ne kadar yaptığınız size mantıklı gelse de , yasal olmayan bir şey yapıyorsunuz.

Dogo Argentino'nun da bu kapsama girdiği yönünde Tarım ve Orman Bakanlığı'nın yazısı ise ;

TEHLİKELİ KOPEKLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME (http://edirne.ormansu.gov.tr/Edirne/AnaSayfa/guncelBilgiveBelgeler/tehlikeli_kopekler.aspx?sflang=tr)

Volkann
10-07-2019, 15:14
İstanbul önceliğimiz var.Eger olmazsa iletisime gecelim

müspet menfi dönüşlerinizi bekliyorum.

Yigit-Y
10-07-2019, 15:46
HAYVANLARI KORUMA KANUNU (https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5199.html)

5199 Hayvanları koruma kanunu

Yasaklar - Madde 14-L:

l) Pitbull Terrier, Japanese Tosa gibi tehlike arz eden hayvanları üretmek; sahiplendirilmesini, ülkemize girişini, satışını ve reklamını yapmak; takas etmek, sergilemek ve hediye etmek.

Her ne kadar yaptığınız size mantıklı gelse de , yasal olmayan bir şey yapıyorsunuz.

Dogo Argentino'nun da bu kapsama girdiği yönünde Tarım ve Orman Bakanlığı'nın yazısı ise ;

TEHLİKELİ KOPEKLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME (http://edirne.ormansu.gov.tr/Edirne/AnaSayfa/guncelBilgiveBelgeler/tehlikeli_kopekler.aspx?sflang=tr)

Siz tekrar bi okuyun bence yazdığınıza ek olarak verdiğiniz linkteki dogo ile ilgili ibareyi.

5 aylık kisirlastirilmamis.

6. Ayinda kisirlastirma için yazı var.

Bu köpek veteriner hekim kontrolunde bilgilendirilme yapılmış

Yigit-Y
10-07-2019, 16:27
İstanbul önceliğimiz olduğu için

Ahmet'in yakını Serdar abiyle şimdilik sözleştik.

Eğer bir sorun çıkar ve istanbul içi sahiplenecek birini bulamazsak Sapanca ve Adana dan yazan dostlarımızla iletişime geçeceğim.

UĞUR_GSI
12-07-2019, 00:00
Köpek kötü durumda alan iyi baksın dogo beslemek yasak 6000tl ceza var kopek aliniyor elinden alan bilsin ki iki gün sonra oda başkasına vermesin

Yigit-Y
12-07-2019, 09:29
Köpek kötü durumda alan iyi baksın dogo beslemek yasak 6000tl ceza var kopek aliniyor elinden alan bilsin ki iki gün sonra oda başkasına vermesin

Pert kaydı var altı güneş görmüş

Arayana soyledim zaten

Ama 6 kisi var sırada.

Dogo muz masallahı var çok şükür

Yigit-Y
15-07-2019, 15:33
Sahiplendirme gerçekleşti
Konu kilitlenebilir