PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : # t r a c k t u r k e u r o p e t o u r

orhansah
07-08-2019, 11:24
Arkadaşlar selamlar

TrackTürk grubu olarak 10-18 Ağustosta Nürburgringe gitmek üzere yola çıkıyoruz.

Belgradda 1, Münihte 2 gün kalacak Nürburg'a geçiyoruz ve 13-14 Ağustosta Ringde oluyoruz. DÖnüşte de Milano, Zagreb ve Sofya'da konaklayıp İstanbulumuza ulaşıyoruz.

Gün gün, kilometre kilometre rotamızı yaptık, örnek olarak ilk gün programımızı koyuyorum:

https://i.hizliresim.com/NLORXY.jpg (https://hizliresim.com/NLORXY)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katılımlı listemiz ise şu şekilde:

https://i.hizliresim.com/jqQGMj.jpg (https://hizliresim.com/jqQGMj)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Araçlarımızı da süslemeyi ihmal etmedik tabi :)

https://i.hizliresim.com/2OEVRL.jpg (https://hizliresim.com/2OEVRL)

instagramda da gezimizi #trackturkeuropetour hashtagi ile paylaşacağız.

Rotamız doğrultusunda restoran, müze, varsa önerilerinizi alabiliriz.

Sevgiler

Orhan Şahin

utkunoa
07-08-2019, 11:53
Harika ! güzel organizasyon tebrik ederim

Eyüp
07-08-2019, 11:54
Senelerdir isteyipte gerçekleştiremediğim bir olay..Çok keyifli olacaktır :)

BARR
07-08-2019, 11:55
Mükemmel merakla bekliyoruz vlogları, fotoları.

berkaym
07-08-2019, 11:57
iyi yolculuklar şimdiden çok keyifli olur. kendimi ayarlaya bilsem 13 numarada sağ koltukta olacaktım :D

onursumer
07-08-2019, 12:21
oyle ters zamanıma geldiki vakitsizlikten katılamıyorum içimde kaldı

rahmitanir
07-08-2019, 12:27
ailecek takip ediyoruz zaten insta'dan. Buradan da daha detaylı videolar falan bekleriz abi. Herkese keyifli sürüşler, inş kazasız belasız.

orhansah
07-08-2019, 12:47
Harika ! güzel organizasyon tebrik ederim

çok teşekkürler

Senelerdir isteyipte gerçekleştiremediğim bir olay..Çok keyifli olacaktır :)

Biz gitmelere doyamadık :D

Mükemmel merakla bekliyoruz vlogları, fotoları.
Bol bol paylaşacağız inşallah

iyi yolculuklar şimdiden çok keyifli olur. kendimi ayarlaya bilsem 13 numarada sağ koltukta olacaktım :D
Fatihi yalnız bıraktım diyosun :D

Bİdahakine Onurum

ailecek takip ediyoruz zaten insta'dan. Buradan da daha detaylı videolar falan bekleriz abi. Herkese keyifli sürüşler, inş kazasız belasız.
Rahmi kardeşim keşke gelebilseydin be :(

Mutu
07-08-2019, 12:54
İmrenerek takip edeceğim organizasyon. :) Bunun motorlusunu yapmak istiyorum ben de. :)

_opeth
07-08-2019, 13:29
iyi yolculuklar olsun :)

darkred
07-08-2019, 13:46
Hayırlı yolculuklar. Daha yeni döndüm Almanya'dan. Kendi planımı yaptıktan sonra organizasyonu gördüm.

Dışardan katılım varmı bilmiyorum ama gitmemiş olsaydım kesin gelirdim. İçimde çok pis patladı.

Birdahaki sefere inşallah. Tekrar hayırlı yolculuklar.

Rockford
07-08-2019, 13:51
harika organizasyon tarih ve şartları denk getirip katılabilmeyi isterdim.
uzaktan takip edicez artık.
kazasız belasız cezasız temiz ve keyifli bi yolculuk dilerim.

997TT
07-08-2019, 14:46
Muthis bir organizasyon Orhansah bey, grubunuzu keyifle takip ediyorum. Keske bende gelebilsem ama araba kullanmayi sevmiyorum. Birde duydum ki Akrapovic i olmayani almiyormussunuz. İnşallah kisa zamanda almayi düşünüyorum. Yakin zamanda Serres-korfez ve İzmir organizasyonlari olursa kaplumbağamla katilmak isterim
Omv ye ugramayi unutmayin ve fkk kultur klubunu tavsiye ederim.
Bol keyifler,ailecek takipteyiz #bymegane#olumsuzdur

orhansah
07-08-2019, 16:46
İmrenerek takip edeceğim organizasyon. :) Bunun motorlusunu yapmak istiyorum ben de. :)

Motorla da ayrı keyif olur tabi ve yorucu :)

iyi yolculuklar olsun :)
Teşekkür ederiz

Hayırlı yolculuklar. Daha yeni döndüm Almanya'dan. Kendi planımı yaptıktan sonra organizasyonu gördüm.

Dışardan katılım varmı bilmiyorum ama gitmemiş olsaydım kesin gelirdim. İçimde çok pis patladı.

Birdahaki sefere inşallah. Tekrar hayırlı yolculuklar.

Kısmet değilmiş :/ teşekkürler

harika organizasyon tarih ve şartları denk getirip katılabilmeyi isterdim.
uzaktan takip edicez artık.
kazasız belasız cezasız temiz ve keyifli bi yolculuk dilerim.
Güzel dilekler içim teşekkürler :))

Muthis bir organizasyon Orhansah bey, grubunuzu keyifle takip ediyorum. Keske bende gelebilsem ama araba kullanmayi sevmiyorum. Birde duydum ki Akrapovic i olmayani almiyormussunuz. İnşallah kisa zamanda almayi düşünüyorum. Yakin zamanda Serres-korfez ve İzmir organizasyonlari olursa kaplumbağamla katilmak isterim
Omv ye ugramayi unutmayin ve fkk kultur klubunu tavsiye ederim.
Bol keyifler,ailecek takipteyiz #bymegane#olumsuzdur

Ahahaa mike bey eylül körfez+ülkü, ekim serrese hazır olunuz o yavaş arabanızla lütfen. Tşk :D

Carmageddon
07-08-2019, 17:03
Şahane organizasyon. Otomobillerdeki etiketler çok iyi olmuş. Instagramdan sıkı takipçinizim, dört gözle bekliyoruz güzel fotoları. :)

ahmet3425
07-08-2019, 17:16
arda bahsetmisti, cok guzel organizasyon keske katılabilseydim :( iyi eglenceleriniz olsun simdiden...

orhansah
07-08-2019, 17:47
Şahane organizasyon. Otomobillerdeki etiketler çok iyi olmuş. Instagramdan sıkı takipçinizim, dört gözle bekliyoruz güzel fotoları. :)

Ya evet stikırlarımız çok güzel oldu teşekkürler sevindim beğenmenize.

arda bahsetmisti, cok guzel organizasyon keske katılabilseydim :( iyi eglenceleriniz olsun simdiden...

Çok teşekkürler Ahmet

997TT
07-08-2019, 18:07
Şekerim İzmir'in ilk Pist Günü bizim, büyük bir cikartma yapicagiz.
Eylul 12-15 Ring deyim yine, Frankfurt fuarı ve DTM yarisi var.
Organizasyon isterizzz dedeeeeeee...

delyyy
07-08-2019, 21:31
Amaç ve araçlar çok güzel :) Kazasız belasız tamamlamanız dileğiyle.

akko
07-08-2019, 22:07
Şimdiden iyi yolculuklar abi :)
Mükemmel bir organizasyon yapmışsınız.
Umarım bir gün bizde buna dahil olabiliriz :)
Saygılar, selamlar..

orhansah
08-08-2019, 00:02
Amaç ve araçlar çok güzel :) Kazasız belasız tamamlamanız dileğiyle.
çok sağol

Şimdiden iyi yolculuklar abi :)
Mükemmel bir organizasyon yapmışsınız.
Umarım bir gün bizde buna dahil olabiliriz :)
Saygılar, selamlar..

umarım. sevgiler.

uluckaban
08-08-2019, 07:26
Şekerim İzmir'in ilk Pist Günü bizim, büyük bir cikartma yapicagiz.
Eylul 12-15 Ring deyim yine, Frankfurt fuarı ve DTM yarisi var.
Organizasyon isterizzz dedeeeeeee...

izmir pistle ilgili gelişme varmı ?

rahmitanir
08-08-2019, 07:58
izmir pistle ilgili gelişme varmı ?

Eylül'de ilk etkinlik olacak pistte. Sanırım 26 Eylül'de TPŞ var hatta.

997TT
08-08-2019, 09:52
Eylul son hafta antramnalr dahil Pist sampiyonasina yetistiricekler ama eksikleri hala olucak.
Cevre duzenlemesi vs devam edicek.
Sanirim Ekim'de çıkarız.

63owen63
08-08-2019, 11:16
Road trip gibi road trip..
Hep hayallerde olanlardan..
İyi geçmesini dilerim her anlamda.

gsi_club
08-08-2019, 12:30
Öncelikle hepinize hayırlı yolculuklar ve bol sabirlar dilerim.çünkü şuan yurt dışında yaşayan Türkler geri dönüş yoluna döndüler ve şuandan itibaren az önce canli olarak kapiya baktim dolmaya başlamış gümrükler dolu olacak anladığım kadariyla.sizin yerinizde olsam ben gümrüklere yaklaşınca internetten canlı bakıp alternatif kapıları tercih etmelisiniz yoksa emin olun o sicakta beklemek hiçde kolay değil. ben yurt dışından bağlandığım için sizin koyduğunuz fotoları göremiyorum.tahmin yürütüyorum suan sofya dan gittiğinizi düşünerek sizi en çok sofya dan sonra bulgar-sirp gümrüğündeki 6 - 10 km sizi çok yoracak.yol değil zaten bildiğiniz arnavut kaldirimi 30 km den fazla gidemiyorsunuz iğrenç ötesi bir yol 1 ay önce o yolu kullandim ondan söylüyorum.birde bulgaristan da çok sabit radarlar kurulmuş ve şuan yollar kalabalik olduğu için aşırı derecede polisler var.radar yazisina çok dikkat edin.birkaç arkadaşım şuan dönüş yolunda yarın akşama isterseniz tabi güncel yol durumunu yazarim.

birde 30 Kasım 8 Aralık arasinda Essen de Essenmotorshow var avrupanin en büyük modifiye fuaridir.ilginizi çekebilir diye yazdim.

Allah yolunuzu acik eylesin...

orhansah
08-08-2019, 12:46
Road trip gibi road trip..
Hep hayallerde olanlardan..
İyi geçmesini dilerim her anlamda.

çok teşekkürler

Öncelikle hepinize hayırlı yolculuklar ve bol sabirlar dilerim.çünkü şuan yurt dışında yaşayan Türkler geri dönüş yoluna döndüler ve şuandan itibaren az önce canli olarak kapiya baktim dolmaya başlamış gümrükler dolu olacak anladığım kadariyla.sizin yerinizde olsam ben gümrüklere yaklaşınca internetten canlı bakıp alternatif kapıları tercih etmelisiniz yoksa emin olun o sicakta beklemek hiçde kolay değil. ben yurt dışından bağlandığım için sizin koyduğunuz fotoları göremiyorum.tahmin yürütüyorum suan sofya dan gittiğinizi düşünerek sizi en çok sofya dan sonra bulgar-sirp gümrüğündeki 6 - 10 km sizi çok yoracak.yol değil zaten bildiğiniz arnavut kaldirimi 30 km den fazla gidemiyorsunuz iğrenç ötesi bir yol 1 ay önce o yolu kullandim ondan söylüyorum.birde bulgaristan da çok sabit radarlar kurulmuş ve şuan yollar kalabalik olduğu için aşırı derecede polisler var.radar yazisina çok dikkat edin.birkaç arkadaşım şuan dönüş yolunda yarın akşama isterseniz tabi güncel yol durumunu yazarim.

birde 30 Kasım 8 Aralık arasinda Essen de Essenmotorshow var avrupanin en büyük modifiye fuaridir.ilginizi çekebilir diye yazdim.

Allah yolunuzu acik eylesin...

evet malesef sıkıntı yaşayacağız :( kameraları takip ediyoruz ona göre sınır kapısını değiştirme yoluna gidebiliriz. Yarın gece 01:30 gibi kapıkulede olma planımız var. akşam bilgi alırsan paylaşırsan çok sevinirim.

İyi dileklerin için teşekkürler

997TT
08-08-2019, 15:39
Mike dedektor almayi unutmayin.
Buarada ulastiginiz zamanda Ring kapali. Bence ogun farkli prog yapin,aksam olun,ertesi gun 2 saat acik. Turist sürüşü yaparsiniz.

gsi_club
08-08-2019, 20:52
çok teşekkürler

evet malesef sıkıntı yaşayacağız :( kameraları takip ediyoruz ona göre sınır kapısını değiştirme yoluna gidebiliriz. Yarın gece 01:30 gibi kapıkulede olma planımız var. akşam bilgi alırsan paylaşırsan çok sevinirim.

İyi dileklerin için teşekkürler

suan size tam olarak bilgi veremiyorum çünkü arkadaşlarim 3 sa den beri kapikule de bekliyorlar.bu durumlarda ben ya hamzabeyliyi ya da dereköyü kullanirdim.onlar en gec bu sabaha karsi cikarlar yarin öglene dogru yol ile ilgili bilgi alabilirim ve size direk söylerim.

bu arada yukarida yazmayi unutmusum sirbistandan belgrada gelirken nisden sonra cok yol yapimi var.birde yunanistandan gemi ile gecebilirsiniz dönüşde kara yolu ile gelebilirsiniz.egerki bu günden yogunluk basladi ise haftasonunu düşünemiyorum.
yunanistanda iqomanitsa-ancona veya igomanitsa-brindisi yapabilirsiniz.
dönüş yolunda ise yolunuzun üzerinde kesinlikle hirvatistan da dubrovnike gitmenizi tavsiye ederim.çok güzel bir sahil kentidir

_opeth
08-08-2019, 21:25
hirvatistan da dubrovnike gitmenizi tavsiye ederim.çok güzel bir sahil kentidir
Game of thrones seti olan yer değil mi?

orhansah
09-08-2019, 07:14
suan size tam olarak bilgi veremiyorum çünkü arkadaşlarim 3 sa den beri kapikule de bekliyorlar.bu durumlarda ben ya hamzabeyliyi ya da dereköyü kullanirdim.onlar en gec bu sabaha karsi cikarlar yarin öglene dogru yol ile ilgili bilgi alabilirim ve size direk söylerim.

bu arada yukarida yazmayi unutmusum sirbistandan belgrada gelirken nisden sonra cok yol yapimi var.birde yunanistandan gemi ile gecebilirsiniz dönüşde kara yolu ile gelebilirsiniz.egerki bu günden yogunluk basladi ise haftasonunu düşünemiyorum.
yunanistanda iqomanitsa-ancona veya igomanitsa-brindisi yapabilirsiniz.
dönüş yolunda ise yolunuzun üzerinde kesinlikle hirvatistan da dubrovnike gitmenizi tavsiye ederim.çok güzel bir sahil kentidir

rotamız ve otellerimiz vs herşey belli direk karadan gidiyoruz o değişmez artık :))) sadece sınır yoğunluk durumuna göre ilk buluşma noktamızda bir aksiyon alabiliriz.

PiscocuK
09-08-2019, 07:59
Çok güzel ve eğlenceli olacak :) Emeği geçen herkese teşekkürler.
Bu tarz birliktelikler gerçekten önemli.İmrenerek takip ediyorum

Bir daha ki sefer aracım olursa konvoy olmazsa yancı olurum.istermisin :)

Diyadin
09-08-2019, 08:07
Abi harikasınız. Kazasız belasız inşallah

SekoLive
09-08-2019, 08:40
Orhan abi kazasız belasız gidip gelmek nasip olsun

plan, proje, konu, görseller v.s. ile müthiş olmuş.

takipte olacağım paylaşımlarınızı. hepinize iyi eğlenceler olsun.

997TT
09-08-2019, 12:31
Sitikırların ekstra beygir verdiği söyleniyor,dogru mu?
Kırmızı cizgi çekilince daha bir haşin oluyormuş diye duyum aldim?
Tura cikmasakda,bu arabalari Gumball gibi gösteren Sitikırları alabiliyormuyuz?
Cok ozendim be dedoş,mahalleden arkadaslarla toplanip pendik maltepe road trip yapicagiz :)
Mangal yapmadan gidiyorsun ya,icim cız etti...

onursumer
09-08-2019, 12:36
Çok güzel ve eğlenceli olacak :) Emeği geçen herkese teşekkürler.
Bu tarz birliktelikler gerçekten önemli.İmrenerek takip ediyorum

Bir daha ki sefer aracım olursa konvoy olmazsa yancı olurum.istermisin :)

valla ben tek olursam alırım :) haftaya gitseler denk getiricem bu hafta çıkamıyorum şans işte :D

o değilde serres yapalım işte gazlaya gazlaya gideriz

gsi_club
09-08-2019, 23:35
Hepinize hayırlı yolculuklar dilerim.az önce kapikuleye baktim canli bos gibi gözüküyor genede siz her ihtimale karşı arayin derim.bulgarda yollar ayni son 20 km sine dikkat edin.keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim...

997TT
10-08-2019, 09:37
Ekip sirbistan sınırını gecti. Sorunsuz sikintisiz devam ediyor...

bilalMW
10-08-2019, 11:17
Yaşıyorsun bu hayatı.