PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Konaklama Otel Tavsiyesi ??

-Murat Özcan-
05-11-2019, 12:01
Arkadaşlar Cumartesi sınavım olduğu için Cuma gününden Ankara ya geleceğim. Sürekli konakladığım yerde şuan için yer kalmamış. Sınava gireceğim okul Bahçelievler bölgesin de buralarda tek gecelik kalabileceğim uygun yollu yerler var mıdır ? Ankaralı arkadaşların yardımlarını bekliyorum..

ghibli06
05-11-2019, 12:08
Arkadaşlar Cumartesi sınavım olduğu için Cuma gününden Ankara ya geleceğim. Sürekli konakladığım yerde şuan için yer kalmamış. Sınava gireceğim okul Bahçelievler bölgesin de buralarda tek gecelik kalabileceğim uygun yollu yerler var mıdır ? Ankaralı arkadaşların yardımlarını bekliyorum..

Ankara otel konusunda biraz sıkıntılı, lüks oteller Çankaya bölgesinde, Hilton Sheraton vs, Bahçeliye de yakındır o civarda bir kaç butik otel de var, genelde ucuz konaklama otelleri Ulus bölgesinde, yıldızlar düşük, Bahçeliye dolmuş mesafesinde...

-Murat Özcan-
05-11-2019, 12:13
Ankara otel konusunda biraz sıkıntılı, lüks oteller Çankaya bölgesinde, Hilton Sheraton vs, Bahçeliye de yakındır o civarda bir kaç butik otel de var, genelde ucuz konaklama otelleri Ulus bölgesinde, yıldızlar düşük, Bahçeliye dolmuş mesafesinde...

Bana ucuz olanlar lazım ağabey, mantıklı olan hangi yolu izlememi önerirsin ulustan bahçeli arası ne kadar mesafede ?

ghibli06
05-11-2019, 12:18
Bana ucuz olanlar lazım ağabey, mantıklı olan hangi yolu izlememi önerirsin ulustan bahçeli arası ne kadar mesafede ?

Ucuz konaklama istiyorsan çaren Ulus, bizim otel eskidir orda ama temizdir

Akyüz Otel

Adres: Anafartalar, Rüzgarlı Cd. No:22, 06050 Altındağ/Ankara
Telefon: (0312) 309 02 44

burdan müdür Süleyman Akyüz'e ulaşıp kuzeninizin eşi Bülent bey yönlendirdi dersen yardımcı olur...

rebelh
05-11-2019, 12:20
mesaj atmıştım
cuma için tarım bakanlığı misafirhanesinde yer ayarlayabilirim
oda paylaşımlı olur 1 kişi daha olur yanında ücreti 75 liraymış

ghibli06
05-11-2019, 12:22
mesaj atmıştım

misafirhane ve öğretmenevi tarzı yerler fırsat varsa uygun ve temiz oluyor...

rebelh
05-11-2019, 12:23

bizim misafirhane de fena sayılmaz sürekli il müdürlerini falan ağırlıyoruz eğitim birimi olduğumuz için

-Murat Özcan-
05-11-2019, 12:26
Ucuz konaklama istiyorsan çaren Ulus, bizim otel eskidir orda ama temizdir

Akyüz Otel

Adres: Anafartalar, Rüzgarlı Cd. No:22, 06050 Altındağ/Ankara
Telefon: (0312) 309 02 44

burdan müdür Süleyman Akyüz'e ulaşıp kuzeninizin eşi Bülent bey yönlendirdi dersen yardımcı olur...

mesaj atmıştım

bizim misafirhane de fena sayılmaz sürekli il müdürlerini falan ağırlıyoruz eğitim birimi olduğumuz için

Teşekkür ederim her ikinize de ben sürekli başkent öğretmen evinde kalıyordum fakat orada yer kalmamış, sizin önerdiğiniz yerlere bakacağım..

ghibli06
05-11-2019, 12:26

misafirhane nerde kampüsün içinde mi? yeni bina için çok gelip gitmiştim Eskişehir yoluna, sizin eski bakan beğenmemişti yeni binayı :D

rebelh
05-11-2019, 12:32
misafirhane nerde kampüsün içinde mi? yeni bina için çok gelip gitmiştim Eskişehir yoluna, sizin eski bakan beğenmemişti yeni binayı :D

bizim istanbul yolundaki kampüs abi
uluslararası tarımsal eğitim merkezi
konum olarak arkadaşın işine yarar hem merkeziyiz hemde her şekilde tek araçla ulaşımı var

bizim eski bakan acaba hangisi :D

ghibli06
05-11-2019, 12:40
bizim istanbul yolundaki kampüs abi
uluslararası tarımsal eğitim merkezi
konum olarak arkadaşın işine yarar hem merkeziyiz hemde her şekilde tek araçla ulaşımı var

bizim eski bakan acaba hangisi :D

isim vermeyeyim şimdi ama yeni binaya ilk taşınan, ana binayı yapan firma sahibiyle de hala çalışıyorum :) sizinkiler revizyon için o kadar çok ihale açtılar ki resmen yeniden yapıldı bina...

rebelh
05-11-2019, 12:43
isim vermeyeyim şimdi ama yeni binaya ilk taşınan, ana binayı yapan firma sahibiyle de hala çalışıyorum :) sizinkiler revizyon için o kadar çok ihale açtılar ki resmen yeniden yapıldı bina...

abi kamu ihaleleri hiç bir zaman bitmesi gerektiği gibi bitmiyor genelde yüksek yerlerden bir telefonla kabul ediliyor ya da etmeyenlerin görevi değiştiriliyor
şimdi benim bulunduğum yerde kimse muayne kabule girmek istemiyor haklı olarak çünkü müfettişlerde işin peşine düşüp zimmet çıkartıyor

Onurkk06
05-11-2019, 12:48
Hamam önünde kal günlük 70 80 100 civarında temiz oteller vardı her yere de yakın tavsiye ederim

makif84
05-11-2019, 13:03
Gazi Mahallesinde Zarina butik otel var.Gazi Ünv. sine gelen arkadaşlar orda kalmıştı.
Zarina Butik Otel Pansiyon (https://zarina-otel.business.site/)
Yada kızılayda konur otel var oraya bakabilirsiniz

AhmetKadir
05-11-2019, 13:12
mesaj atmıştım

taşra personeli olarak bazen yer bulamıyoruz bize de yardımcı olur musunuz :D

rebelh
05-11-2019, 13:13
taşra personeli olarak bazen yer bulamıyoruz bize de yardımcı olur musunuz :D

müsait yer olursa tabiki :)
bizde çok toplantı oluyor geleni gideni eksik olmuyor
ama erkenden söylerseniz büyük ihtimal yer olur 200 yataklı bizim burası

-Murat Özcan-
05-11-2019, 14:31
Hamam önünde kal günlük 70 80 100 civarında temiz oteller vardı her yere de yakın tavsiye ederim

Gazi Mahallesinde Zarina butik otel var.Gazi Ünv. sine gelen arkadaşlar orda kalmıştı.
Zarina Butik Otel Pansiyon (https://zarina-otel.business.site/)
Yada kızılayda konur otel var oraya bakabilirsiniz

Teşekkürler arkadaşlar.

Şuan için rebelh arkadaşımız yardımcı oldu aksi bir durumda dediğiniz yerlere de bakacağım..

mcanx
05-11-2019, 14:39
böyle durumlar için airbnb de düşünebilirsiniz :)

mmtrıza
05-11-2019, 14:41

Dikmen Polis evinde kalabilirsin polis yakının var ise 35 tl olması gerekiyor paylaşımlı oda

-Murat Özcan-
05-11-2019, 15:11
Dikmen Polis evinde kalabilirsin polis yakının var ise 35 tl olması gerekiyor paylaşımlı oda

Teşekkürler hocam

drago
05-11-2019, 15:15
Luks otel aramıyorsunuz sanıyorum, en son 2 sene once kalmıştım, temizdi ve rahattı.

Bahçelievler 3. caddede Inn 65 budget

Ama bahçelide olduğu için piyasa yapan arabaların sesinden rahatsız olursanız bilemem, sınava gireceksiniz *****. Gerçi saat 1'den sonra Ankara'da hayat biter, Bahçeli de dahil.

-Murat Özcan-
05-11-2019, 15:39
Luks otel aramıyorsunuz sanıyorum, en son 2 sene once kalmıştım, temizdi ve rahattı.

Bahçelievler 3. caddede Inn 65 budget

Ama bahçelide olduğu için piyasa yapan arabaların sesinden rahatsız olursanız bilemem, sınava gireceksiniz *****. Gerçi saat 1'den sonra Ankara'da hayat biter, Bahçeli de dahil.

Orasını bende gördüm ama tarzı biraz farklı avrupa da bulunan konuk evlerine benziyor Work and Travel yapan öğrencileri konaklayan yerlere benziyor :D

AhmetKadir
05-11-2019, 17:27
Ankamall in orda turkiye kömür isletmeleri gibi biyer vaedi oranin da misafirhanesi vardi sanirim

Sezgin
06-11-2019, 14:19
Ben askerdeyken çarşı iznine çıktığımda kaldığım bi otel vardı :D Keza geçen sene benimde ankarada bi sınavım vardı 1 gece yine orada kaldım.
Mitat Otel ismi, çok bişi beklemiyorsan temiz ve güvenli bi otel. Tam ulus meydanda, bahçeli evler ile arası 5-10 dakika falandır.

kiraccemal
06-11-2019, 16:12
Çankaya da Notte otel var daha önce kalmıştım oldukça temiz ve konforlu bir oteldi. Ücreti 150 TL civarı rakam biraz yüksek gelebilir ama konfor açısından memnun kalırsınız.

G.U.Z.
06-11-2019, 16:34
beştevlerde takav(tapu kadastro vakfı)ın misafirhanesi vardı, 2010 öncesinde çok kalmıştım orada, iyi bir alternatif olabilir

SerkanYazgan.
08-11-2019, 16:39
Check inn de kalmıştım, seğmenler parkının o taraflarda.Güzeldi hem fiyat hem performans olarak tavsiye edebilirim.