PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sıfır Araç Kararsızlığı

Day Walker
11-01-2020, 19:36
Herkese Merhaba,

Sıfır araç düşünüyoruz.

1 - Kodiaq 1.5 TSI DSG yakıt 10 lt ve üstü yakıtı diyorlar bilen varsa bilgi rica ederim.

2 - Karoq ve Ateca 1.6 TDI DSG nasıldır ?

Yukardaki araçlara bakıyoruz.

Genişlik çok önemli 1. seçenek tam buna uyuyor 2. seçenektekiler ise biraz küçük geldiler bana.

Sizin fikirleriniz nedir?

Tunacan
11-01-2020, 19:57
Kodiaq 1.4tsi 4x4 ler için 10lt yakıyor diyorlar.
2 çeker olanları 8-9 yakar tahminimce.

Evet kodiaq lar gerçekten genişler ama 4 çeker olmadıktan sonra bilemedim..
2 çekerse superblere bakılabilir.

Gerçi istanbulun yakıtı ankaraya göre değişkenlik gösterir tahminimce..

ChtArdARSL
11-01-2020, 20:00
Kodiag daha genis ve uzun,yanlis bilmiyorsam siniflari farkli.

Ateca yengemde var,sifir olarak aldik 2 ay once
Tiguan ile ayni fabrikada uretiyor zaten kupa haric herseyi ayni.
7.5 lt yakiyor sadece acibadem maslak arasi kullaniyor.
Tiguandan ici buyuk
Cam tavan cok ferah

yesil
11-01-2020, 20:07
C5 aircross fiyat olarak avantajlı ve konforunu çok övüyorlar.

Day Walker
11-01-2020, 20:52

Hanıma söyledim yarım sattir sitedeki videoları izliyoruz :D

Yarın bakmaya gidelim dedi ;)

Day Walker
11-01-2020, 20:53

Tiguandan ici buyuk
Cam tavan cok ferah

Tiguan Karoq ile aynı platformu kullanmıyormu yaw ben mi yanlış biliyorum.

Yolda Tiguan daha büyük duruyor çünkü.

VW6R
11-01-2020, 21:27
Tiguan ve Ateca ile test sürüşüne çıktığımda Atecanın sürüş hissiyatını ve iç malzeme kalitesini beğenmediğim için Tiguanı tercih etmiştim.

Bence ikisinin de test sürüşüne ve malzeme kalitesine bak. Yakıt olarak İst-Ant 5.5 yakmıştım ( Pedal commender eco mod ile ) aynı yolun dönüşünde spor plus mod ile sanırım 6.2 yakmıştı. Yakıt, konfor vs gayet memnunuz

2jz
11-01-2020, 21:46

Çevremde son zamanlarda PSA alanlara bakıyorum, öncesinde hep premium üst segment araç kullananlar ve hepsi inanılmaz memnun araçlarından.

yesil
11-01-2020, 23:24
Çevremde son zamanlarda PSA alanlara bakıyorum, öncesinde hep premium üst segment araç kullananlar ve hepsi inanılmaz memnun araçlarından.

Yeni nesil c ve d segment platformları başarılı gerçekten. 508 ve c5 aircross fiyat performans olarak kendi segmentlerinde alınabilecek en mantıklı araçlar bana göre.

ChtArdARSL
11-01-2020, 23:28
Tiguan Karoq ile aynı platformu kullanmıyormu yaw ben mi yanlış biliyorum.

Yolda Tiguan daha büyük duruyor çünkü.

Bende tam tersi biliyorum.tiguan ile aralarinda tabiki fark olacak hem 40.000 pahali hemde ust marka.

C5 aircroos bende baktim fakat ic trimleri sert plastik oldugu icin vazgectik,hidrolik suspansiyon oldu icin cok cok rahat,orta dolu paketide atecadan daha dolu

Day Walker
13-01-2020, 18:41

Dün arabaya gidip baktık.

Arabayı dışarda gördük tasarımı bi değişik olduğu için ehh işte dedik girdik içeri.

Satış danışmanı ile görüşüp tekrar aracın yanına gittik kapılar bi açıldı tüm büyü bozuldu.

İç trimler çom kötü ve kalitesiz hatta sol kapı iç triminde kalıp artıkları hala üstünde duruyordu. Fabrikada bakmamışlar bile.

Donaım ilave olarak 20.000 tl ye. napa deri kolduk veriyor kahve rengi araba oluyor 270.000 park asistanı ile 276.000 tl

Mevcutta baktığımız markaların hepsi şubat başı itibari araçların geleceğini ilettiler.

Şimdilik beklemedeyiz.

makif84
14-01-2020, 08:48
Yeni Superb 1.5 tsi aldım.Şuan 600 km de yakıt 7,1 gösteriyor ekranda hep şehir için kullandım.
Daha önce Karoq ,Kodiak inceledim.Eğer Superb Almasaydım kesinlikle Karog tercih ederdim.

Wromm
14-01-2020, 09:19
Karoq ve Ateca yerine 3008.

Daha büyük istiyorsanız 5008 bence. C5 konforlu ama dış tasarım ve içini bende beğenmedim.

VAG grubu olacak ise illa büyük SUV + TSI yakıt olarak üzebilir. Dizel seçenekler ise kısıtlı.

TarikS
14-01-2020, 09:59
Ben 2018'de Enterprise'da çalışırken kullanan herkesin dibi düşüyordu 3008'e, ben de 0'ken kullanma şansım oldu beğendim ama şubelerdeki arkadaşlar bıkmıştı arabanın sorunlarından, zırt pırt servise gitmesinden, kiraya çıkaramıyoruz diyorlardı

Ablamda 2014 mü 2015 mi ne Altea XL var ilk sahibi olarak iki çocukla periyodik bakım harici yıkamadan etmeden biniyorlar, ablam seri kullanır genelde, Adapazarı'nda trafiğe de girmediğinden 80binleri geçti km'si ama gram sorun yaşamadık.

Burdan yola çıkarak Ateca tavsiye edebilirim, tipi de güzel araba. Altea tdi dsg o kullanımlarda 6 küsür yakıyor, bu devirde yakıt olarak en temizi hala eski atmosferik + LPG tabii ama onun dışında dizelin maksimum yakabileceği belli, ben dizel seçerdim sanki. hele ki şehiriçi kullanılacaksa

Wromm
14-01-2020, 10:07
Ben 2018'de Enterprise'da çalışırken kullanan herkesin dibi düşüyordu 3008'e, ben de 0'ken kullanma şansım oldu beğendim ama şubelerdeki arkadaşlar bıkmıştı arabanın sorunlarından, zırt pırt servise gitmesinden, kiraya çıkaramıyoruz diyorlardı

Ablamda 2014 mü 2015 mi ne Altea XL var ilk sahibi olarak iki çocukla periyodik bakım harici yıkamadan etmeden biniyorlar, ablam seri kullanır genelde, Adapazarı'nda trafiğe de girmediğinden 80binleri geçti km'si ama gram sorun yaşamadık.

Burdan yola çıkarak Ateca tavsiye edebilirim, tipi de güzel araba. Altea tdi dsg o kullanımlarda 6 küsür yakıyor, bu devirde yakıt olarak en temizi hala eski atmosferik + LPG tabii ama onun dışında dizelin maksimum yakabileceği belli, ben dizel seçerdim sanki. hele ki şehiriçi kullanılacaksa

50 bin km oldu sıvı bakımları dışında servise gitmedi 3008. EAT8 olarak güncellediler şanzımanı yakıt tüketimi daha iyileşmiştir. Bende DSG sorunu yaşayan çok VAG duydum ama bunun çoğu arabadan değil otomatik vites araç kullanmasını bilmeyen kullanıcı kitlesinden kaynaklanıyordu.

En fazla satan SUV olması ve 2. el piyasasının güçlü olması tercih sebebidir bende. Ha 300 bin liralık araba mı kesinlikle değil.

yesil
14-01-2020, 10:47
Dün arabaya gidip baktık.

Arabayı dışarda gördük tasarımı bi değişik olduğu için ehh işte dedik girdik içeri.

Satış danışmanı ile görüşüp tekrar aracın yanına gittik kapılar bi açıldı tüm büyü bozuldu.

İç trimler çom kötü ve kalitesiz hatta sol kapı iç triminde kalıp artıkları hala üstünde duruyordu. Fabrikada bakmamışlar bile.

Donaım ilave olarak 20.000 tl ye. napa deri kolduk veriyor kahve rengi araba oluyor 270.000 park asistanı ile 276.000 tl

Mevcutta baktığımız markaların hepsi şubat başı itibari araçların geleceğini ilettiler.

Şimdilik beklemedeyiz.

Fiyat olarak yakın donanımda 3008'le kıyaslayıp karar vermenizi öneririm. 3008'in içi gerçekten kaliteli ama arada ne kadar fiyat farkı var ve aynı konforu verebilecek mi değerlendirmek lazım. Tıkırtı, çıtırtı yapmıyorsa fiyat olarak c5'in uyguna gelmesini sağlıyorsa yumuşak plastiğe ne kadar gerek var tartışılır. 3008 kıyaslaması önermemin sebebi bildiğim kadarıyla aynı altyapı motor şanzıman kullanmalarından dolayı birebir alternatifler.

individual
14-01-2020, 12:36
suzuki vitara nasıl olur ? biraz rakiplerine göre küçük kalabilir.

makif84
14-01-2020, 12:52
suzuki vitara nasıl olur ? biraz rakiplerine göre küçük kalabilir.

4x4 olması dışında içerdeki kalite farkı yukarıdaki markaların bana göre çok altında.

XoR
14-01-2020, 14:17
Ateca 1.d Tdi şahane bence hacı

Seat / Ateca / 1.6 TDI / Ecomotive Xcellence / 2019 SEAT ATECA "0" KM DİZEL OTOMATİK CAM TAVAN BRILLIANT GUMUŞ sahibinden.comda - 767341307 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-seat-2019-seat-ateca-0-km-dizel-otomatik-cam-tavan-brilliant-gumus-767341307/detay)

Ama SW arabadan sonra bagaj hacmi tatmin etmeyebilir.

XoR
14-01-2020, 14:22
Ben Tiguanın bagajına kızın arabasını katlayıp koyuyorum sıfıra sıfır giriyor :D Pandizotu söküp dik koyup kancalarla sabitlemem gerekecek uzun yol için :)

Katlanmış hali ile ölçüler aşağıdaki gibidir
FOLDED DIMENSION
H: 48 x W: 61 x D: 85cm Approx

https://www.consobaby.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/c/a/capture_d_e_cran_2017-09-25_a_17.11.36/Sola2-Pushchair-Mamas-and-Papas-33.png

oguz
14-01-2020, 14:27
Suv olduktan sonra 4*4 tercih ederdim sanırım , kar da kışta gezmeye de rahatlık olurdu, Hyundai düşünmemişsiniz ama tuscon da güzel seçenek özellikle n line paketleri..

mrh77
14-01-2020, 16:05
Yeni Superb 1.5 tsi aldım.Şuan 600 km de yakıt 7,1 gösteriyor ekranda hep şehir için kullandım.
Daha önce Karoq ,Kodiak inceledim.Eğer Superb Almasaydım kesinlikle Karog tercih ederdim.

hayırlı olsun hocam kazasız belasız kullanmanız dileği ile. nereden ve hangi paketi fiyat olarak yazabilir misiniz? ö.m de olabilir. premium paket araç arıyorum da aralık sonundan bu yana bulamadım. bir tane mavi renk kaçırdım. telefonumu açamayınca sattıklarını söylediler.

makif84
14-01-2020, 16:18
hayırlı olsun hocam kazasız belasız kullanmanız dileği ile. nereden ve hangi paketi fiyat olarak yazabilir misiniz? ö.m de olabilir. premium paket araç arıyorum da aralık sonundan bu yana bulamadım. bir tane mavi renk kaçırdım. telefonumu açamayınca sattıklarını söylediler.

Teşekkürler.Ben Elite paket cam tavanlı aldım Ankara Efeden.Hala arıyorsanız Efe skodaya sorabilirim. Umarım gönlünüze göre araç bulabilirsiniz.

utkuaydin
14-01-2020, 16:31
Peugeot 2008 - 10 gün sonra lansmanı var
Bence bekleyin, boyutları yetecek gibi olursa listenin 1. sırasına girer

GT line donanım da yok yok ( 3d cockpit, adaptif cc, ambiyanslar, full led farlar vs )
Tahminimce piyasanın en çok satan SUV u olacak

Ha b segment suv diye geçiyor ama, iç hacmi c ye yakın gibi gözüküyor ( örneğin ebatları ateca ya çok yakın )
Bu hacim yeterli gelirse direk alın, yepyeni bir yüz, üstelik tüm c suvlardan haliyle ucuz olacak.
Youtube testlerini izleyebilirsiniz

mrh77
14-01-2020, 17:03
Peugeot 2008 - 10 gün sonra lansmanı var
Bence bekleyin, boyutları yetecek gibi olursa listenin 1. sırasına girer

GT line donanım da yok yok ( 3d cockpit, adaptif cc, ambiyanslar, full led farlar vs )
Tahminimce piyasanın en çok satan SUV u olacak

Ha b segment suv diye geçiyor ama, iç hacmi c ye yakın gibi gözüküyor ( örneğin ebatları ateca ya çok yakın )
Bu hacim yeterli gelirse direk alın, yepyeni bir yüz, üstelik tüm c suvlardan haliyle ucuz olacak.
Youtube testlerini izleyebilirsiniz

+1
hocam onda da ön siparişim var bakalım bekliyorum. en yakın bayi kocaeli haldızlara yönlendirdiler. benzin incelemesinde bana yeterli geldi aslında. fiyat eğer 170 180 bantlarında olursa onuda düşünüyorum.

AhmetKadir
14-01-2020, 18:01
1 ay once benzer bir aramayi arkadasim icin yaptik, bayileri gezdik, c5 aircross sekil, oyuncaklari bol ama plastikleri doblodan farksiz o paraya o araba alinmaz ne donanimi olursa olsun. Ateca çok yakisikli ama 1.80 boyumla bana bekledigimden kucuk geldi. Hyundai tucson en on yargili oldugum aracti. Ama herseyi orantılı. Donanimi doldurup malzeme kalitesinden calmamislar. Herseyi orantili ve ic hacmi de gercekten atecadan c5 air den falan buyuk. Biz kararımızı elite paket dizel oto tucsondan yana kullandik. 4 koltuk isitma da guzel oldu:)

AhmetKadir
14-01-2020, 18:05
1 ay once benzer bir aramayi arkadasim icin yaptik, bayileri gezdik, c5 aircross sekil, oyuncaklari bol ama plastikleri doblodan farksiz o paraya o araba alinmaz ne donanimi olursa olsun. Ateca çok yakisikli ama 1.80 boyumla bana bekledigimden kucuk geldi. Hyundai tucson en on yargili oldugum aracti. Ama herseyi orantılı. Donanimi doldurup malzeme kalitesinden calmamislar. Herseyi orantili ve ic hacmi de gercekten atecadan c5 air den falan buyuk. Biz kararımızı elite paket dizel oto tucsondan yana kullandik. 4 koltuk isitma da guzel oldu:)

Kodiaq icin olumsuz bisey demek ayip olur ama karoq cok cirkin yaa kapiya konmaz yani:)

Day Walker
14-01-2020, 20:27
Fiyat olarak yakın donanımda 3008'le kıyaslayıp karar vermenizi öneririm. 3008'in içi gerçekten kaliteli ama arada ne kadar fiyat farkı var ve aynı konforu verebilecek mi değerlendirmek lazım. Tıkırtı, çıtırtı yapmıyorsa fiyat olarak c5'in uyguna gelmesini sağlıyorsa yumuşak plastiğe ne kadar gerek var tartışılır. 3008 kıyaslaması önermemin sebebi bildiğim kadarıyla aynı altyapı motor şanzıman kullanmalarından dolayı birebir alternatifler.

3008 de de şöyle bir durum var.

Gt line en üst paket 8 ileri otomatik şanzıman ve dizel motorlar geliyo

Kalan tüm alt paket eski 7 ileri otomatik şanzıman ve motorlar geliyor

Gt line 310.000 miş ama araç olmadığı için 2020 ler şubat gibi gelicek ve zamlı olacakmış.

Day Walker
14-01-2020, 20:30
Ateca 1.d Tdi şahane bence hacı

Seat / Ateca / 1.6 TDI / Ecomotive Xcellence / 2019 SEAT ATECA "0" KM DİZEL OTOMATİK CAM TAVAN BRILLIANT GUMUŞ sahibinden.comda - 767341307 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-seat-2019-seat-ateca-0-km-dizel-otomatik-cam-tavan-brilliant-gumus-767341307/detay)

Ama SW arabadan sonra bagaj hacmi tatmin etmeyebilir.

Hacı içi falanda çok küçük ayrıca leona yükseltme kiti takmış gibiler.

Karoq zaten sevmedim tiguan da da 1.6 tdi dsg yok

Ulan doğuş senin getirceğin arabanın tekerinin sibobunu :D

Şuan yaa super B yada passat variant bakıcaz öyle gözüküyor.

Super B combi bulursam direk yazılırım aga :)

SK10
15-01-2020, 08:23
3008 sahibi olarak 3008i hiç tavsiye etmem bence kesinlikle vag grubu bir araç seçin ki şu an aracımı satıyorum :)

16EC813
15-01-2020, 08:34

bu tucson lar için bi aralar baya bi sorunlu filan mı ne deniyodu geri çagrıldı filan yanlış mı hatırlıyom net bi bilginiz var mıdır ?

XoR
15-01-2020, 08:35
Hacı içi falanda çok küçük ayrıca leona yükseltme kiti takmış gibiler.

Karoq zaten sevmedim tiguan da da 1.6 tdi dsg yok

Ulan doğuş senin getirceğin arabanın tekerinin sibobunu :D

Şuan yaa super B yada passat variant bakıcaz öyle gözüküyor.

Super B combi bulursam direk yazılırım aga :)

Makyajlı Superb Combi yıkım olur :)

BARR
15-01-2020, 08:37

Biz ne alıcaz Komutanım?

XoR
15-01-2020, 09:09
Biz ne alıcaz Komutanım?

A35,5 :D :D :D

5,5 ekle devam et sen araban güzel kaşınma bu devirde bence :)

BARR
15-01-2020, 09:41
A35,5 :D :D :D

5,5 ekle devam et sen araban güzel kaşınma bu devirde bence :)
wolkanku bana E60 aldırmaya çalışıyor market arabası olarak :hehe:

XoR
15-01-2020, 09:45
wolkanku bana E60 aldırmaya çalışıyor market arabası olarak :hehe:

Sen kıl adamsın 50k-60k km üstü araba bozar seni uyku uyuyamazsın :D

Şuan sattığının yerine araba bulabilmek alabilmek gerçekten mucize :) Şükür ortalık bu kadar karışmadan 500'ü sattım ve Tiguanı aldım.

Tunacan
15-01-2020, 10:14
Al superb paşalar gibi bin.
Hatta 2.0tdi 4x4 al, krallar gibi bin..

01ayk01
15-01-2020, 11:41

Tiguandan ici buyuk
Cam tavan cok ferah

Bende 1 ay önce sıfır ATECA 1.6TDİ aldım . inanılmaz memnunum tavsiye ederim.

Day Walker
15-01-2020, 15:45

Bende biraz yıkılırım galiba :D

Day Walker
15-01-2020, 15:46
Bende 1 ay önce sıfır ATECA 1.6TDİ aldım hanıma. inanılmaz memnunum tavsiye ederim.

Bizde ki sorun evin tek arabası olacak olması :D

Yoksa hanıma göre hava hoş :)

XoR
15-01-2020, 15:55
Bende biraz yıkılırım galiba :D

Bişey olmaz rakıyı daha az içersin geçer :D

Day Walker
15-01-2020, 18:42
Bişey olmaz rakıyı daha az içersin geçer :D

:D hahahha

kado
15-01-2020, 19:14
bu tucson lar için bi aralar baya bi sorunlu filan mı ne deniyodu geri çagrıldı filan yanlış mı hatırlıyom net bi bilginiz var mıdır ?

Burda biri benzinlisi için selamın aleyküm diyorsun 13 litre yakıyor demişti o arabayla ilgili :D

AhmetKadir
15-01-2020, 19:21

O kadar detay bilmiyorum malesef

Dragger
15-01-2020, 21:55
Kodiaq varken diğerleri çok ufak kalır kankacım.

Hoş bence o paralara ben olsam binek araba alırım.

Day Walker
16-01-2020, 08:32
Kodiaq varken diğerleri çok ufak kalır kankacım.

Hoş bence o paralara ben olsam binek araba alırım.

Kanka Beyhan istemediği Kodiaq'ı çok büyük kullanmak sorun olucak.

Binek superb coöbi yada passat variant önceliğim şuan.

Dragger
16-01-2020, 10:42
En mantıklısı, Passat 1.5 tsi aldım geçen ikame araç baya iyiydi.

R.S.C
16-01-2020, 10:52

tam bunu diyecektim

test ettim güzel tavsiye ederim

Day Walker
16-01-2020, 10:55
Super B Combi yokmuş.

Passat Variant 300 üstünde hatta Doğuş Maslakta Passat Variant R Line 415 bine satılmıştı.

Sedan Super B bakıcam artık.

Dragger
16-01-2020, 11:31
Aldın mı fiyat?

Tekirdağ'dan fiyat aldırayım mı?

Shadow_Dancer
16-01-2020, 12:19
Super B Combi yokmuş.

Passat Variant 300 üstünde hatta Doğuş Maslakta Passat Variant R Line 415 bine satılmıştı.

Sedan Super B bakıcam artık.

Kanka sen bu isi niye yilbasindan once cozmedin ? Destekler de olmayinca cozuttu fiyatlar

Day Walker
16-01-2020, 17:55
Aldın mı fiyat?

Tekirdağ'dan fiyat aldırayım mı?

Saol kanka daha çevreye haber vermedim hangi arabayı alacağımız belli değil. Süperb çok büyük Beyhan kullanamayacak ondan bakıyoruz halen acelemiz yok.

Kanka sen bu isi niye yilbasindan once cozmedin ? Destekler de olmayinca cozuttu fiyatlar

Kanka bütçe bu ay belli oldu ondan yoksa bende farkındayım. Yapcak bişey yok.

Shadow_Dancer
16-01-2020, 18:01
Saol kanka daha çevreye haber vermedim hangi arabayı alacağımız belli değil. Süperb çok büyük Beyhan kullanamayacak ondan bakıyoruz halen acelemiz yok.

Kanka bütçe bu ay belli oldu ondan yoksa bende farkındayım. Yapcak bişey yok.

Kankam bende böyle çıktım yola, bahsi geçen arabaların hepsine baktım, sadece 3008 bana alınabilir geldi. Ateca çok güzel araba ama bildigin yüksek leon, ulan dedim buna para vermeyeyim zaten bindigim araba, gittim karoq baktım onunda renk seçenegi yoktu.. Güzel mavisi felan denk gelse alınır.. 3008 baktım 208 lira istediler, farlar halojen amk.. Yıllara baglanmanın alemi yok deyip leonu hanıma verip kendime suzuki swift aldım :)

Day Walker
16-01-2020, 18:05
Kankam bende böyle çıktım yola, bahsi geçen arabaların hepsine baktım, sadece 3008 bana alınabilir geldi. Ateca çok güzel araba ama bildigin yüksek leon, ulan dedim buna para vermeyeyim zaten bindigim araba, gittim karoq baktım onunda renk seçenegi yoktu.. Güzel mavisi felan denk gelse alınır.. 3008 baktım 208 lira istediler, farlar halojen amk.. Yıllara baglanmanın alemi yok deyip leonu hanıma verip kendime suzuki swift aldım :)

Bana 2. Araba aldırmıyolar yoksa e30 a razıyım ben kanka :D

Aynı yollardan geçmişiz superb hayalimizde bitti.

3008 e 300 bin hayatta vermem o yüzden tiguan bakıcaz artık. Troc da küçük geldi.

Shadow_Dancer
16-01-2020, 18:18
Bana 2. Araba aldırmıyolar yoksa e30 a razıyım ben kanka :D

Aynı yollardan geçmişiz superb hayalimizde bitti.

3008 e 300 bin hayatta vermem o yüzden tiguan bakıcaz artık. Troc da küçük geldi.

troc polo zaten kanka, hepsi için konuşuyorum haram o paralar..

DeNNis
14-02-2021, 19:26
Peki ateca ile karoq arasında gidip geliyorsak hangisine yönelelim? Karoq iç ve dış tasarım olarak bana daha yakın ama mantıklı bakacak olursak ateca'nın artıları neler olur?

Day Walker
15-02-2021, 11:12
Peki ateca ile karoq arasında gidip geliyorsak hangisine yönelelim? Karoq iç ve dış tasarım olarak bana daha yakın ama mantıklı bakacak olursak ateca'nın artıları neler olur?

Ben olsam Ateca yeni olandan alırdım.

Karoq güzel değil.

SNGR
15-02-2021, 20:35
Kuga da değerlendirilebilir, biz kullanıyoruz memnunuz tek eksisi mercekli olmasına rağmen halojen farları :) Arka koltukları ileri geri hareket ediyor, baya geniş oluyor.
Örnek birkaç ilan :
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ford-2020-kuga-platin-beyaz-titanium-full-paket-cam-tavan-vs-865495097/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ford-2020-model-ford-kuga-1.5-ecoblue-titanium-otomatik-902475210/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ford-altincaba-dan-2020-ford-kuga-1.5-ecoblue-titanium-dizl.otomatik-875570706/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ford-sahibinden-0km-titanium-2020-ford-kuga-34ddz231-851846518/detay

Purmol35
16-02-2021, 03:37
Yeni Ateca , güzel bir renk ile alınırsa bindiğiniz süre zarfında keyif alırsınız. Cuma günü yeni leon a bakmak için bayiye gittiğimde yeni ateca yı inceleme fırsatı buldum, bayağı keyifli bir araç .