PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aydın'da yaşayan biri arıyorum

SpeedlinE™
28-01-2020, 17:52
Herkese Merhabalar, arkadaşımın aracını topluyoruz. tamponlar tüm türkiyede sadece aydında çıkma bulabildik.

Aydından uyguna kargo nasıl halledebiliriz? iki tamponun kargosu 400-500 çıkar diye korkuyoruz.

Aydından izmit veya istanbula gelecek biri var mı forumdan acaba? sakaryada olur. ben veya arkadaşımda elden alabilir,ilginize teşekkür ederim bizim için çok önemli

gökan
29-01-2020, 02:02
Tampon boyutu nedir

SpeedlinE™
29-01-2020, 08:16
Tampon boyutu nedir
Ön arka tampon alacağız abi,bizim alacaklarimizda arkanin genişliği biraz daha dar olabilir o kadar. Oda boyutu artmaz genişliği azalabilir sadece o kadar

https://i.hizliresim.com/vakWNz.jpg

_driver_
29-01-2020, 09:18
Herkese Merhabalar, arkadaşımın aracını topluyoruz. tamponlar tüm türkiyede sadece aydında çıkma bulabildik.

Aydından uyguna kargo nasıl halledebiliriz? iki tamponun kargosu 400-500 çıkar diye korkuyoruz.

Aydından izmit veya istanbula gelecek biri var mı forumdan acaba? sakaryada olur. ben veya arkadaşımda elden alabilir,ilginize teşekkür ederim bizim için çok önemli

Herhangi bir otobüs firmasıyla en fazla 100 liraya halledebilirsiniz

Ferhat_V
29-01-2020, 09:21
adam tampon kaç kiloysa ölçtürsün PTT kargoda fiyat çıkar..
olmazsa 1 kişilik bilet alıp otobüse versin gelir..bilet de 150 yi geçmez..otobüsler expres geliyormuş artık hangi otogara giriyorsa görüşüp ordan alıyorsunuz..

SpeedlinE™
29-01-2020, 09:32
Herhangi bir otobüs firmasıyla en fazla 100 liraya halledebilirsiniz

Abi şimdi firmaları arıyor arkadaşım,biri parçayı görmemiz lazım dedi. Harici gorusucez bakalım inşallah olur. Çıkmaci siz halledin ben götürüp bırakayım uğraşamam dedi. Biraz problem etti sagolsun kendisi,kargoya da bırakır gelirim soramam dediği.
Ferhat_V abi PTT desi değil mi? Kendi tamponlarimin kilosunu arastiririm bulabilirsem yoksa adam pek ölçmez sanmam bilemedim. Sorayım abi başka firmalara da teşekkür ederim ilginize

Ferhat_V
29-01-2020, 22:28
tamponla ptt ye gidip tartıda kilosunu ve metre ile ölçüleri alıyorlar..ona göre de bir fiyat çıkartıp size söylüyorlar..tabi bunu satan kişinin yapması lazım adam uğraşamam dediyse yapmaz..

TarikS
30-01-2020, 08:24
Abi şimdi firmaları arıyor arkadaşım,biri parçayı görmemiz lazım dedi. Harici gorusucez bakalım inşallah olur. Çıkmaci siz halledin ben götürüp bırakayım uğraşamam dedi. Biraz problem etti sagolsun kendisi,kargoya da bırakır gelirim soramam dediği.
Ferhat_V abi PTT desi değil mi? Kendi tamponlarimin kilosunu arastiririm bulabilirsem yoksa adam pek ölçmez sanmam bilemedim. Sorayım abi başka firmalara da teşekkür ederim ilginize

Böyle esnafları bir kaşık suda boğacaksın nezaketen :) Adam para kazanmak istemiyor resmen

Gezenadam ile bir görüşür müsünüz, değişik yerlerden değişik imkanları oluyor adamların, belki kendi adamlarından birinin anlaşmalı kargosu da vardır hem gider önce tamponu alıcı gözle inceler detaylı foto atar, onaylarsanız da götürür otobüse verir en kötü. Motosikler bile gönderiyor adamlar ülkenin bir ucundan bir ucuna :D