PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çerkezköy Oto Ekspertiz Tavsiye

AhmetUsta6161
29-01-2020, 13:19
Arkadaşlar merhabalar.Konular arasında arattım fakat herhangi bir sonuç çıkmadığı için yeni konu açmak durumunda kaldım.
Yarın kısmet olursa bir araç almak için Çerkezköye gideceğim.Burada tavsiye edeceğiniz iyi bir bir ekspertiz firması var mı acaba?
Nette arattığımda çok kurumsal yada bilinen firmalar karşıma çıkmadığı için tavsiyelerinizi almak istedim.Şimdiden herkese yardımları için teşekkürler.

Birkan61
29-01-2020, 13:46
Merhaba abi

Nisan 2019'da Çerkezköyden bi bmw araca alıcı oldum, garantili arabam diye bi ekspertize götürdüm orada. Genel olarak araç iyiydi ama rapora göre 3.5 parça boyalı arabamda satacağım zaman 5 parça boya 1'de sök tak çıktı

Dynolarınında kalibrasyonsuz olduğunu düşünüyorum motor performansı %108 çıktı :D

Garantili arabamı tavsiye etmiyorum o yüzden

Google yorumlarından baktığım kadarıyla Pilot Garage biraz daha olumlu gözüküyor

-Murat Özcan-
29-01-2020, 14:06
Tekirdağ olsaydı Pilot Garajı tavsiye ederdim hocam

AhmetUsta6161
29-01-2020, 17:54
Merhaba abi

Nisan 2019'da Çerkezköyden bi bmw araca alıcı oldum, garantili arabam diye bi ekspertize götürdüm orada. Genel olarak araç iyiydi ama rapora göre 3.5 parça boyalı arabamda satacağım zaman 5 parça boya 1'de sök tak çıktı

Dynolarınında kalibrasyonsuz olduğunu düşünüyorum motor performansı %108 çıktı :D

Garantili arabamı tavsiye etmiyorum o yüzden

Google yorumlarından baktığım kadarıyla Pilot Garage biraz daha olumlu gözüküyor

Merhabalar tekrar.Pilot garage dan ekspertiz yaptıranların memnun kalma durumu daha fazla gibi.En azından Google ve facebook yorumları öyle gösteriyor o yüzden orayı tercih edeceğiz gibi.Sayenizde '' garantili arabam '' isimli firmayı elemiş oldum yardımınız için teşekkürler :)

AhmetUsta6161
29-01-2020, 17:56
Tekirdağ olsaydı Pilot Garajı tavsiye ederdim hocam

Merhabalar.Pilot Garage ın Çerkezköyde de şubesi var orayı tercih edeceğim gibi gözüküyor.Yorum için teşekkürler.

ENGean
29-01-2020, 22:23
Çerkezköyü bilmyrm ama oraya en yakın silivri sanayinin içinde, silivri expertiz firması var.
Oraya yaptrdım ben, aracı satarkende alıcının yaptıgı experle aynı şeyler çıktı. Memnun kaldım.

maybel
30-01-2020, 07:36
Çerkezköy'de oturuyorum fazla ekspertiz firması yok zaten Çerkezköy ekspertize gitmiştim ben fena değildi.Aynı yol üzerinde iki tane firma var diğeri pilot garage şimdiden hayırlı olsun.