PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkswagen RetroFit yardım

Shadow_Dancer
25-02-2020, 14:19
Bi tane Golf 7 aracımız var 2015 model, aslından niyet degiştirmekti fakat piyasanın durumu bildiginiz gibi.. Arabadan biraz daha keyif almak için, hayalet gösterge, yeni nesil multimedya, led farlar vs gibi orijinal vw logolu ürünlerle retrofit işine girme niyeti var.

İstanbulda bu işi layıkıyla yapan bir garaj tavsiyeniz var mıdır? Nelere dikkat etmek lazım.

Teşekkürler.

Ozan.E
25-02-2020, 14:38
Aynı şeyi 2012 cc aracım için düşünüyordum:) Yapılabilirliği var mıdır garajdan ziyade?

M U R A T
25-02-2020, 14:59
Vural Elektronik Apo Usta

TLH
25-02-2020, 15:01
Vag grubu için ender elektronik var, biraz tuzlu ama...

bilalMW
25-02-2020, 15:10
Bu isin masteri ender elektroniktir. Ama randevu alin cidden yoğunlar ve parça stogunu sorun.

emrhn28
25-02-2020, 15:13
Vural elektronik Apo abi artı 1 diyorum. Düzgün esnaftır

mrtysn
25-02-2020, 15:22
Apo Usta - Vural Elektronik. +1

Ender'in fiyatlar tuzludur.

Shadow_Dancer
25-02-2020, 16:06
Teşekkür ederim beyler, Ender elektronigi bende biliyordum fakat yeri çok tersti. Bahsettiginiz yere bakıcam.

320Si
25-02-2020, 17:04
Parçaları kendiniz toplarsanız daha ucuza getirebilirsiniz . Ender veya apo ustada montajı yaptırabilirsiniz . Anladığım kadarıyla aracınız comfortline orijinal far için birçok parçanın değişmesi gerekiyor . Kadran içinde şu şekilde km düşürme gibi bir olay yok 0 kadranlarda kmyi istediğiniz gibi ayarlabiliyorsunuz . Sıfır alıcaksanız kadran baya tuzluya geliyor . Kadran alırken navi destekli almaya dikkat edin bazı setlerde de çerçeve gelmiyor . U farsız basic xenon diye geçen standart highline farı piyasada oldukça fazla bulunabiliyor . Parçaları çıkma bulursanız total maliyeti baya düşürebilirsiniz .

onurc
25-02-2020, 17:09
vural elektroniği tanımıyorum ama ender elektroniğe gitmişliğim var, gercekten adamlar işin duayeni / doayeni , nası yazılıyodu :d ondan işte :D

alirizaatilla
25-02-2020, 17:44
şirinevlerde dursun var oda çok başarılı bu işlerde tavsşye ederim. instagram adressi dursun_kelescan diye geçiyor isterseniz bir irtibata geçin.

Shadow_Dancer
25-02-2020, 18:01
Parçaları kendiniz toplarsanız daha ucuza getirebilirsiniz . Ender veya apo ustada montajı yaptırabilirsiniz . Anladığım kadarıyla aracınız comfortline orijinal far için birçok parçanın değişmesi gerekiyor . Kadran içinde şu şekilde km düşürme gibi bir olay yok 0 kadranlarda kmyi istediğiniz gibi ayarlabiliyorsunuz . Sıfır alıcaksanız kadran baya tuzluya geliyor . Kadran alırken navi destekli almaya dikkat edin bazı setlerde de çerçeve gelmiyor . U farsız basic xenon diye geçen standart highline farı piyasada oldukça fazla bulunabiliyor . Parçaları çıkma bulursanız total maliyeti baya düşürebilirsiniz .

Çok teşekkür ederim. Faydalı oldu