PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye’de ki ilk Yeni Toyota Supra tanıtım ! Yorumlarınızı bekliyorum !

AltunTV
14-03-2020, 20:39
İlk YouTube videomu aşağıya bırakıyorum. Yorumlarınız benim için çok önemli. 19 yaşında bir öğrencinin dilinin döndüğü kadarıyla Toyota Supra’yı anlatmak istedim. Desteklerinizi bekliyorum.

YouTube (https://youtu.be/YhG6-xYVq-Q)

coolvtec
14-03-2020, 20:58
Bence çok güzel olmuş, emeğine sağlık.

CelalMrz
14-03-2020, 21:02
Ağzına sağlık kardeşim

AltunTV
14-03-2020, 21:20
Çok teşekkür ederim. Techturkey kullanıcısının yorumu benim için çok önemli :)

AşkınS.
14-03-2020, 21:54
Kardeşim video başında z4ü gömdün,bahsettiğin z4 ile arasında 600 bin tl fark var,güzellik görecelidir. Ben z4ü daha çok beğendim mesela.

997TT
14-03-2020, 22:16
Vıdeo ılk vıdeona gore guzel.
Bıraz teknık bılgı oku tanıtıcagın araclar hakkında. Hatta bıraz tarıhce,bırkac guzel vurucu ıstatıstık...
Supra basarısız alesef,bmw kopyası olmus kı toyota alasını yapar.
Celica olsa ok...
Gecen sene Mart bası dunya promıyerıne gıttıgımde cok sasırmıstım...
Ben Z4 alırdım....

AltunTV
14-03-2020, 22:31
Kardeşim video başında z4ü gömdün,bahsettiğin z4 ile arasında 600 bin tl fark var,güzellik görecelidir. Ben z4ü daha çok beğendim mesela.

Abi Z4 M40i tr de yok. Amerikada da supradan 10k $ pahalı :)

AltunTV
14-03-2020, 22:32
Vıdeo ılk vıdeona gore guzel.
Bıraz teknık bılgı oku tanıtıcagın araclar hakkında. Hatta bıraz tarıhce,bırkac guzel vurucu ıstatıstık...
Supra basarısız alesef,bmw kopyası olmus kı toyota alasını yapar.
Celica olsa ok...
Gecen sene Mart bası dunya promıyerıne gıttıgımde cok sasırmıstım...
Ben Z4 alırdım....

Evet teknik bilgi hakkında eksiğim oldukça fazla abi. Çok araştırma yapıyorum ama bu kadar olabiliyorum. Birde sadece bizim gibi otomobil manyaklarının izlemesinide istemiyorum. Otomobilden anlamayan birininde çok sıkılmadan izleyeceği videolar yapmak istiyorum. Teşekkür ederim bu çok değerli yorumun için :)

CloudGrey
14-03-2020, 23:01
arabayı yorumlamak lazımsa ; bu yeni supradan sonra amerikada mk4 supraların fiyatı artmış deniliyor artık sen düşün :)

bende arabada güç , kabalık ve ilkellik arayanlardandım.
mk4 supra bu tarife çok uygundu lakin analog çağ bittiği için artık bunlara kaldık..

burdan 99 viper gts'de ayrı selam yollamak isterim :byebye:

videoculuğuna gelirsek ; kendine kesinlikle bir mikrofon al.
ve seni çekecek bir arkadaş bul.
bir tripot edin kamera çok sallanıyor.
tripotu kendinde yapabilirsin para vermeye gerek yok.

konu arabası hakkında teknik veri , görüşler bunları not al.
aracı cekmeden önce sen bir incele 15-20 dakka , kendi görüşlerinide nota ekle.
kağıdını 2-3 kere oku aklında kalanları anlatırken kendini tekrarlamassın hikaye daha akıcı olur.

detaylar önemli , eğer ben bu işi hakkıyla yapıcam diyorsan dikkat etmelisin.
Detay seni bir adım önde başlatır.

örneğin arabanın arkasında GR gazoo racing yazısı sticker değil "badge" ;)

ayrıca arabayı överkende gömerken de TR fiyatlandırma politikasını göz önünde bulundur.
burda 1.4 milyonla ulaşılması bir hayli zor olabilir ama amerikada araba 60bin $ :D

60bin dolarlık arabaya focal döşerlerse aç kalırlar ;)

videoculuktan anlamam , lakin teknik olarak text olarak yardım istersen, yardımcı olabilirim ;)

AltunTV
14-03-2020, 23:22
Bu güzel ve değerli yorumun için çok teşekkür ederim abim. Kesinlikle teknik olarak text işime kalite katar. Suprayı gidip hemen çektiğim için cidden çok heyecanlıydım videoyada yansıdı. Ne görüyorsam ilk orada görüp çektim. Böyle bir video çıktı ortaya. Bu hafta mikrofonumu alacağım evet

CloudGrey
14-03-2020, 23:24
Bu güzel ve değerli yorumun için çok teşekkür ederim abim. Kesinlikle teknik olarak text işime kalite katar. Suprayı gidip hemen çektiğim için cidden çok heyecanlıydım videoyada yansıdı. Ne görüyorsam ilk orada görüp çektim. Böyle bir video çıktı ortaya. Bu hafta mikrofonumu alacağım evet

yardım istemekten çekinme bu forum bunun için var ;)

CGR328
18-03-2020, 23:10
zamanında e30 m3 lerde kıymetsizdi

atituti
19-03-2020, 00:00
emeğin için teşekkür ederiz fakat araç rezalet :)

AltunTV
19-03-2020, 08:23
zamanında e30 m3 lerde kıymetsizdi

aynen öyle 4 silindirli bmw olur mu diyordu ağır abiler :D

AltunTV
19-03-2020, 08:24
emeğin için teşekkür ederiz fakat araç rezalet :)

Ahahaha zevkler ve renkler abi , tabi ki de mk4'ün tırnağı olamaz ama bu devirde hacimler küçülürken böyle şeyler yapmakta cesaret hele ki toyota gibi bir marka için

axcel
19-03-2020, 08:49
aralara çok sık jenerik görüntüler atmışsın bunu biraz daha kısa tutabilirsin konuyu biraz dağıtıyor gibi geldi bana.tripot ve mikrofon gibi ekipman eksiklerini hızla tedarik edersen daha iyi sonuçlar çıkarabilirsin.hayırlı olsun..