PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klasik sevenler, yok yok araba sevenler... Kaçırmayın.

ardicli2000
01-04-2020, 18:36
YouTube (https://youtu.be/uORnVGiXSKI)

Drive Fast
01-04-2020, 20:04
Gerçekten anlamıyorum bir insan bu kadar pahalı arabayı ve onları içine koyabildiği koca bir hangar alabilecek kadar parası varsa bu arabaları nasıl seneler boyunca öylece bekletir tozun içinde, neden tertemiz bir ortamda bakımlı şekilde barındırmaz arada bir kullanıp tadına bakmaz gerçekten ben çok üzülüyorum böyle araçlara yazık günah tozun içinde kuşlar üzerine sıçıyor vs.

Aynısı hatta daha fenası sekizsilindir kanalının çektiği tozlu garaj içinde geçerli yüzlerce araç öylece tozun içinde çürümeye bırakılmış içeride kuşlar fareler toz pislik arabalara yazık etmişler, bazıları komple dışarda belki her arabadan 3-4 tane var bir çoğuda özelliği olan bir araç değil sıradan araçlar, anlam veremiyorum ama çok yazık bence o arabaları öyle alıp oraya koymak yerine bırakın başka insanlar satın alsın içinde anılar biriktirsin milli servet yazık günah.

2jz
01-04-2020, 20:39
Hiç anlam veremiyorum. Oradaki otomobillerin herhangi birinin çeyrek parasına güzel bir hangar yaptırıp, bir kaç meraklıyı işe alsan çiçek gibi müze yaparsın. Para var, almışta almış ama hem kullanmayarak hem bakımsız bırakarak zevksizliklerini gösteriyorlar bence.

.::EmrE::.
01-04-2020, 20:57
Forza'da yaklaşık 100 aracım olduğu için artık sıkıldım, hangi aracı kullanacağıma karar vermek zor oluyor, hepsini denedim, bir heyecanı yok.. Acaba bu adamlar da aynı şeyleri mi hissediyor :D

Drive Fast
01-04-2020, 21:29
Forza'da yaklaşık 100 aracım olduğu için artık sıkıldım, hangi aracı kullanacağıma karar vermek zor oluyor, hepsini denedim, bir heyecanı yok.. Acaba bu adamlar da aynı şeyleri mi hissediyor :D

abi sen oyun oynuyorsun düğmeye bastığın an araba önünde kullanıyorsun yarım saat bir saat hevesin gidiyor suni birşey hissiyat yok ondan, yoksa hepimiz kullandığımız arabalardan sıkılalım araba kullanmayalım :D
şahsen garajımda sıfır kondisyonda egzotik modeller ve otomobil tarihini yazan arabalar olsa herhalde hepsini değişimli kullanırdım, ayrıca bence bu garajda yatan arabalarında restorasyona ihtiyacı oluyor senelerdir kullanılmıyor içine faremi girdi börtü böcek mi doldu tesisatları sağlam mı su aldı mı vs yazık günah gerçekten şu arabaları bayiden çıktığı gibi korumak varken böyle olması çok üzülüyorum ağlıcam birazdan :D

ghibli06
01-04-2020, 22:38
YouTube (https://youtu.be/uORnVGiXSKI)

ben bu yıllar sonra yapılan yıkama-temizlik işlerinin videolarına bayılıyorum :) benimki de garajda 1 ay kalınca toz içinde oluyor, korumak çok zor kullanılmayan arabayı...

TarikS
01-04-2020, 22:48
Bu Amerikalıların zihniyeti çok farklı ya

Adam kamerada asla görünmemek için herifler öğle yemeği molasına gidince arabayı hareket ettirmiş aralarını açmış da kalan yerleri de temizleyebilsinler diye

Asla ismimi söylemiceksiniz, hangarın yerini kimse bilmeyecek gibi şartlar öne sunmuş

Bizde olsa....

turbo&quattro
02-04-2020, 01:01

Adam kamerada asla görünmemek için herifler öğle yemeği molasına gidince arabayı hareket ettirmiş aralarını açmış da kalan yerleri de temizleyebilsinler diye

Asla ismimi söylemiceksiniz, hangarın yerini kimse bilmeyecek gibi şartlar öne sunmuş

Bizde olsa....

Takip etmissindir bir ara surekli yaziyordum cok samimi bir arkadasim ayni bu modda iste. Koleksiyoner, cok cok ozel araclari var(di) ama isminin bilinmesini asla istemiyor. Ben araclarini kullanirken, sosyal medyada fln paylasirken kesinlikle benim ismimi verme fln diyordu. Bu tayfanin geneli paranoyak aman basima bisey gelir derdinde ama azinligi ( en azindan benim arkadasim ) goz onunde olmak istemiyorlar.. Sahip oldugu araclari tepe tepe kullanip yine kendileri gibi dusunen cevrelerine satiyorlar.

ardicli2000
02-04-2020, 10:23

Bizde olsa....

Video da curator ın dediğine göre etrafta daha bir kaç hangar varmış öyle araba dolu olan. Alttaki yorumlarda da döneminin bile o denli pahalı arabalarını alabilecek insan sayısının az olduğunu, Pfizer ın vs oğlu olabilir diyorlar.

sinisa
02-04-2020, 12:34
benim arabayı 1 ay hareket ettirmesem bu kadar toz oluyor 30 sene biraz abartma ve reklam gibi geldi. 30 senede oluşmuş bi koleksiyon olabilir ama "30 senedir kimse görmedi" hiç inandırıcı gelmedi

Ferhat_V
02-04-2020, 13:13
ne garaj yapmış adam birde baksa arabalar keşke..2000 li yıllara ait çok araç var şuan satışa çıkarsa kaç milyon dolarlık araba var orda..