PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sprey macun

yusufcan_k
02-04-2020, 20:13
abilerim arkadaşlarım selamlar şu coronalı eve tıkılmış günlerde model araçlarla uğraşıyorum ve 3d yazıcıda bastığımız bir kaporta için bana sprey macun lazım.. eskiden ankaradan temin ediyordum ama satan adam artık getirmediğini söyledi (kaportacı dükkanı açmış ve farklı çözümler bulduk tabancayla atıyoruz dedi) aradığım ürün colormatic 1k sprey macun (alternatif bir ürün biliyorsanız o da olabilir) bunu bulan satıldığı yeri bilen vs varmıdır.. eğer bulabilirsem gerçekten çok ama çok makbule geçecektir.. ürünü bulana kahveler benden :cool: :soru:

Zorbey
02-04-2020, 21:48
Kazım karabekir caddesi kebapçı kekonun arka sokağında nur boya var. Kuvvetle ihtimal onlarda vardır.

5+1 astarı atsanız olmuyor mu?

yusufcan_k
02-04-2020, 21:56
Kazım karabekir caddesi kebapçı kekonun arka sokağında nur boya var. Kuvvetle ihtimal onlarda vardır.

5+1 astarı atsanız olmuyor mu?

ankarada 1 yerde vardı o da şaşmazdaymış çoğu otomobil boyası yapn yerde yok ama orayıda yarın bir sorayım valla acil ihtiyaç oldu resmen

5+1 astarı nedir bilmiyorum araştırayım

yusufcan_k
03-04-2020, 11:48
evet güncel diyelim ve boyadan astar vs işinden anlayan abilerimide yönlendirebilirmisiniz bir kaç farklı sorum olacak :D