PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Golf MK6 Dizel Stage 2 Aracımı Tanıttım..

-Murat Özcan-
04-05-2020, 09:31
Arkadaşlar herkese merhaba. Eski bir Youtube kanalım vardı bu aralar onu aktif hale getirdim. Amatör olarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum prof bir şey beklemeyin :) Kelime cümle hatalarım olmuştur maruz görün. Kısmet olursa kendi araçlarımı ve eşimin dostumun araçlarını bundan sonraki evrede tanıtmak istiyorum. Olumlu olumsuz yorumlarınız muhakak olacaktır saygı duyarım. Ayrıca beğenip abone olursanız çok sevinirim,saygılar..

https://www.youtube.com/watch?v=eqkkvV59aws&t=8s

RafetAraç
04-05-2020, 23:15
başarılar arkadaşm dahada iyi videolara inşallah

S.Özcan
05-05-2020, 00:53
Videoda aracı yürürkende çekseydiniz daha güzel olabilirdi. Yapılan işlemlerden sonra 100-200 süresi kaç sn oldu? Onuda videoya ekleseydiniz daha güzel olabilirdi. Başarılarınızın devamını dilerim.

-Murat Özcan-
13-05-2020, 10:22
başarılar arkadaşm dahada iyi videolara inşallah

Teşekkür ederim arkadaşım çok sağolasın amatör olarak bu kadar oluyor zaman buldukça yine çekmeye çalışacağım bakalım :)

Videoda aracı yürürkende çekseydiniz daha güzel olabilirdi. Yapılan işlemlerden sonra 100-200 süresi kaç sn oldu? Onuda videoya ekleseydiniz daha güzel olabilirdi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Evet onu yapacaktım fakat zaman yoktu. Lakin en kısa sürede yürür halini ve 100-200 arası hızlanmayı çekmeyi düşünüyorum. Değerli yorumun için teşekkür ederim hocam..

Ome_RS
13-05-2020, 11:25
Yazılımı Doktor'a yaptırmışsın başlığı yazılım yaptım yazmışsın. Yaptırdım olmalı ;)

-Murat Özcan-
13-05-2020, 13:51
Yazılımı Doktor'a yaptırmışsın başlığı yazılım yaptım yazmışsın. Yaptırdım olmalı ;)

Gittim yaptım yada yaptırdım da olabilirmiş dediğin gibi...

Olur öyle ufak hatalar acemiyiz bro düzelir zamanla onlarda beğendin abone oldun mu :)