PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Caddebostan Kaza

kelalper
14-06-2020, 11:29
Caddebostan'da dehşet anları! 'Cok acayip bir ses geldi...' - Son Dakika Haberleri İnternet (https://www.hurriyet.com.tr/gundem/caddebostanda-dehset-anlari-cok-acayip-bir-ses-geldi-41541387)

Kazanın haberi bu. Bakıyorum arabanın üzerindeki hız saçma sapan. Kaza olduğu yol daracık atlamalı zıplamalı. Bana intahar gibi geliyor.

turboman
14-06-2020, 11:54
Herşey olabilir acaba nöbet falanmı geçirdi gaza basınca sonuç belli allah yardım etsin. İyi birini altına alıp öldürmemiş şans..

EmreS13
14-06-2020, 12:13
Yaralı olarak kurtulması büyük şans. Allah korumuş resmen

Leader01
14-06-2020, 18:58
Egea mı araç ?

ahmet3425
14-06-2020, 19:51
Caddebostan'da dehşet anları! 'Cok acayip bir ses geldi...' - Son Dakika Haberleri İnternet (https://www.hurriyet.com.tr/gundem/caddebostanda-dehset-anlari-cok-acayip-bir-ses-geldi-41541387)

Kazanın haberi bu. Bakıyorum arabanın üzerindeki hız saçma sapan. Kaza olduğu yol daracık atlamalı zıplamalı. Bana intahar gibi geliyor.

Wp grubumuzda intahar mi etmeyi dusundu acaba dedim, direksiyon basinda bir saglik sorunu yasamadiysa baska aciklamasi yok.

Yarali kurtulmasida buyuk mucize...

DOHC
14-06-2020, 19:53
Egea mı araç ?

Andırıyor, leon da olabilir gibi

Runo
14-06-2020, 21:25
Bana 2 gün önce gece marmara forumun önünde kırmızı ışıkta beklerken çocuğun biri patlattı arkadan.

Aracı corsa 1.7lerden darmadağın oldu arabası, 100-120 hızla vurdu bi patlama sesi duydum 10 sn sonrasını hatırlıyorum sadece o ara yok. Arkadaş 153 promil alkollü çıktı. Sıcağı sıcağına hissetmedim şu an boyun ağrımdan kafamı sadece elimle destekleyerek kaldırabiliyorum. İlk defa başıma kaza geliyor, bu boyun ve göğüs ağrısı olağan bir durummuş.

Şimdi bu arkadaş mabadının keyfine alkol alıp bir araca değil herhangi bir insana canlıya çoluğa çocuğada çarpıp öldürebilirdi. Bu yüzden bende şu an aklı başına gelsin adam olsun diye her türlü şeyi yapıp konunun üzerinde durmaktayım.

Allah kimseye kaza yaşatmasın, sebep olan içinde zor başına gelen içinde.

DOHC
14-06-2020, 21:33
Bana 2 gün önce gece marmara forumun önünde kırmızı ışıkta beklerken çocuğun biri patlattı arkadan.

Aracı corsa 1.7lerden darmadağın oldu arabası, 100-120 hızla vurdu bi patlama sesi duydum 10 sn sonrasını hatırlıyorum sadece o ara yok. Arkadaş 153 promil alkollü çıktı. Sıcağı sıcağına hissetmedim şu an boyun ağrımdan kafamı sadece elimle destekleyerek kaldırabiliyorum. İlk defa başıma kaza geliyor, bu boyun ve göğüs ağrısı olağan bir durummuş.

Şimdi bu arkadaş mabadının keyfine alkol alıp bir araca değil herhangi bir insana canlıya çoluğa çocuğada çarpıp öldürebilirdi. Bu yüzden bende şu an aklı başına gelsin adam olsun diye her türlü şeyi yapıp konunun üzerinde durmaktayım.

Allah kimseye kaza yaşatmasın, sebep olan içinde zor başına gelen içinde.

Geçmiş olsun. İyi bir check up'dan geç. Vertigo ile yaşayabilirsin ileride.

Lafım sana değil yanlış anlama ama şu radar gibi gözlere, hislere hastayım. Nasıl hesapladın 100-120 geldiğini?

220T
14-06-2020, 21:42
Kamçı travması yaşamışsınız sanırım,geçmiş olsun. Runo

Runo
14-06-2020, 21:48
Geçmiş olsun. İyi bir check up'dan geç. Vertigo ile yaşayabilirsin ileride.

Lafım sana değil yanlış anlama ama şu radar gibi gözlere, hislere hastayım. Nasıl hesapladın 100-120 geldiğini?

Teşekkür ederim yarın gideceğim hastaneye.

Kadran 98-99 üzerinde duruyordu. 120’ye kadar olan payı belki vurduğu an kitlenmemiştir diyerek hesapladım.

oğuz
14-06-2020, 22:18
geçmiş olsun

geçen haftasonu ve bu cumartesi akşamı bostancı sahile oturmaya gittik,millet haplı gibi gazlıyordu sahilde.normalde de akşamları bi turlar arada denk gelirdik ama son 2 haftadır fena gazlayan tayfa denk geliyor

2jz
14-06-2020, 22:55
Runo

Geçmiş olsun. İyice detaylı baktır kendine. Sıcağı sıcağına hissedilmiyor bazı şeyler, sonrasında çıkmaya başlıyor ağrılar.