PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SATILIK i5 4690K - MSI Z97i Gaming AC - Kingston Hyper Fury X 16GB Ram

Ormanci
16-07-2020, 07:43
Satılık çok temiz durumdaki sistem bileşenlerini AMD sisteme geçmiş olmam nedeni ile satıyorum.

İşlemci:
i5 4690K
Çok iyi ve temiz durumdadır, 4.4 Ghz oc'lu şekilde sıvı soğutma ile yaklaşık 1-2 ay kullandım, daha önce de forumdan referansları iyi olan üyemizden satın almıştım. Şu an sistemimde aktif olarak kullanıyorum. Diğer parçaları kurduğumda bunlar boşa çıkacak.

Anakart:
MSI Z97i Gaming AC mini ITX

Bu kartı da geçtiğimiz senelerde ikinci el olarak almıştım.
- Wifi antenleri sanıyorum çalışmıyor, çalışıyorsa da ben beceremedim, Asus'un wifi alıcısı ile kullandım. Kartla birlikte isteyene bunu da verebilirim.
- Anakart üzerindeki ses kartının da çıkış portunda sanıyorum bir sorun var, ya da kasanın girişini aktif edince ses kartınınki iptal mi oluyor bilemiyorum. Kasa girişine bağlı şekilde kullanıyorum, çalışma anlamında hiçbir sıkıntısı yok.

Bu da sistemde aktif olarak kullanılmakta.

Ram:
Kingston Hyper Fury X (Mavi) 2x8GB 1600 mHz DDR3 Ram

Bunların da hiçbir sıkıntısı yok, problemsiz çalışıyorlar.

- Dediğim gibi, şu an aktif olarak oyun oynuyorum.

- AMD sistemi h.sonuna kadar kurup, bu parçaları boşa çıkarmayı düşünüyorum.

- İşlemci kutusu ve soğutucusu yok, anakart kutusu mevcut, işlemci ve ramleri de anakartla birlikte üzerinde göndermeyi düşünüyorum.
- Takas düşünmüyorum

Fiyat: 1.250 TL'dir. Forum ikramı yapılır :)

Ormanci
16-07-2020, 15:54
1250'ye çektim...

Parçalarım geldi, bugün-yarın montajı gerçekleştirip bu parçaları boşa çıkaracağım.

Ormanci
20-07-2020, 07:39
Günceldir... Fiyat 1.250 TL
Parçalar boşa çıkmıştır.

Ormanci
29-07-2020, 09:23
Tekrar bi güncel yapayım.

Rec.O
07-09-2020, 08:53
Tekrar bi güncel yapayım.

Merhaba ürünler duruyormu?

Ormanci