PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell superonline iptal edememe sorunsalı

Skyhawk34
22-09-2020, 13:13
superonline taahütüm doldu. buna istinaden iptal işlemlerini başlattım ancak hiç bir şekilde işleme almıyorlar. bildiğiniz yokuş usülü çalışıyorlar.
varmıdır bunu iptal etmenin başka bir yolu ? tüketici hakem heyetine doğru gidiciyiz gibi gözüküyor.

EREN34
22-09-2020, 14:41
Turkcell Superonline abone merkezi ile direk işlemi yapabilirsiniz.

Aynı sorunu Millenicom'a yaşadım. BTK ile ertesi gün iptal oldu. E-devlet üzerinden BTK'ya şikayet anında görüntü sağlar :)

Skyhawk34
22-09-2020, 14:45
Turkcell Superonline abone merkezi ile direk işlemi yapabilirsiniz.

Aynı sorunu Millenicom'a yaşadım. BTK ile ertesi gün iptal oldu. E-devlet üzerinden BTK'ya şikayet anında görüntü sağlar :)

teşekkür ederim akşam bi bakacağım

Oznsrl
22-09-2020, 15:47
Modemi kablolarıda dahil olmaz üzere topla türkcell tv varsa onuda aynı şekilde kumanda vesaire unutma bir poşete koy sonra abone merkezine git poşeti masaya koy işte sonrası ***** :D gel gelelim bende bir hışım kavga dövüş iptal ettirdim sonra baktım superonlinedan iyisi yok yine aldım ama yeni abone olunca ilk 3 ay ücretsiz oldu bundan sonra yenileme yapmam her taahhüt bitmeye kapatıp yeni alırım :D

Bad-Fast
22-09-2020, 17:15
bende bugun iptal için mail falan attım iptal kağıdı ve nufus cuzdanı bakalım nasıl olacak :)

semavi
22-09-2020, 18:36
allah belani versin super online... bin beter ol insallah! dinimiz amin

Skyhawk34
22-09-2020, 20:51
Modemi kablolarıda dahil olmaz üzere topla türkcell tv varsa onuda aynı şekilde kumanda vesaire unutma bir poşete koy sonra abone merkezine git poşeti masaya koy işte sonrası ***** :D gel gelelim bende bir hışım kavga dövüş iptal ettirdim sonra baktım superonlinedan iyisi yok yine aldım ama yeni abone olunca ilk 3 ay ücretsiz oldu bundan sonra yenileme yapmam her taahhüt bitmeye kapatıp yeni alırım :D
En yakın şube 100 km :)

bende bugun iptal için mail falan attım iptal kağıdı ve nufus cuzdanı bakalım nasıl olacak :)
Yeterli değil. Btk ya şikayette bulunun ya da içerde adamınız olsun. Bu gece zor bela çözdüm. Gerçekten usanacaksınız. Yapmayacaklar işinizi

allah belani versin super online... bin beter ol insallah! dinimiz amin

Abim boş ver süper online ı. Amerika nasıl sen nasılsın

207_TR
22-09-2020, 21:36
Onların ben var ya ta :)

D Smart Süperonline Digitürk hepsi aynı kahverengi pislik

semavi
23-09-2020, 01:33
En yakın şube 100 km :)

Yeterli değil. Btk ya şikayette bulunun ya da içerde adamınız olsun. Bu gece zor bela çözdüm. Gerçekten usanacaksınız. Yapmayacaklar işinizi

Abim boş ver süper online ı. Amerika nasıl sen nasılsın

Amerikaya vizemi kanitlayip girdim ama superonline serefsizlerine oturum vizemin oldugunu kanitlayamadim...

Tekrar ediyorum...

Allah belalarini versin :)

Ome_RS
23-09-2020, 07:29
Binadaki altyapısı sebebi ile kullanıyorum ama lanet bir firmadır.
İptal için başvuru yapıp evdeki modemi sokup bir bayiye bırakman gerekli. Baska turlu yapmıyorlar. Ben bir sefer o sekilde sorunsuz iptal ettirdim.
2. iptal isteğimde indirim verdiler ben de taahhut uzattım :)

imprezaWRC
23-09-2020, 11:45
Bir miktar sesinizi yükseltin, güzellikle iptal etmezseniz hukuki yollardan iptal ederim modemi de geri vermem deyin bakın bakalım kim geri vites yapıyor.

SAYGIN
23-09-2020, 11:58
56k modemden beri superonline kullanıyorum,quicknet ken fibere geçtim superonline olarak devam ediyorum bir kere sorunla karşılaştım kafasına göre modem kopuyordu onun haricinde bir sıkıntı yaşamadım şans işi heralde biraz..2-3ayda bir arayıp sorarlar memnunmusunuz sıkıntı var mı diye.

TarikS
23-09-2020, 14:26
Ben de 11 yılı aşkındır SOL fiber kullanıyorum çok memnunum şükürler olsun :D Geçen ay biraz kesilmeler oldu aradım sesli yanıt sistemi üzerinden modeme güncelleme gönderdiler kapattım açtım düzeldi ondan sonra. 25 MBit kullanıyorum memnunum

superonline taahütüm doldu. buna istinaden iptal işlemlerini başlattım ancak hiç bir şekilde işleme almıyorlar. bildiğiniz yokuş usülü çalışıyorlar.
varmıdır bunu iptal etmenin başka bir yolu ? tüketici hakem heyetine doğru gidiciyiz gibi gözüküyor.

Twitterdan genel müdürü, superonline'ı vs tagleyerek şikayetlerinizi bildirin kesin dönüş alırsınız :D

Bad-Fast
23-09-2020, 23:20
bugun 2 defa arayıp işlemi devam ettiriyoruz falan dediler , bakalım yarın bayii den çözmeye çalışcam modemide götürücem

Skyhawk34
25-09-2020, 17:20
bugun 2 defa arayıp işlemi devam ettiriyoruz falan dediler , bakalım yarın bayii den çözmeye çalışcam modemide götürücem

son durum nedir

Bad-Fast
25-09-2020, 19:16
gidip bayii den iptalini sağladım modemi falan verdim hiç zorlamadan hallettiler işi , mail falan da attım o süreç nasıl olur dedim bilgi almak amaçlı , 10 gün civarı sürermiş , 22 tl de son geçirmeyi yaptılar fatura gelecekmiş :)

ayku82
27-09-2020, 09:45
Bende memnunum hic iptal ettirme deneyimim olmadi , 25 mbit ayda 89.99 oduyorum farkli daha iyi bir tarifesi olan var mi?

Kahn23
28-09-2020, 22:48
Bende memnunum hic iptal ettirme deneyimim olmadi , 25 mbit ayda 89.99 oduyorum farkli daha iyi bir tarifesi olan var mi?

Bizim de bu ay sonu superonline aboneliğimiz bitiyor. Cuma günü kablonet'e telefon açtık 5 gün içinde arkadaşlar gelip bağlar dedi. 1 saat sonra geldiler.
100mb net bağlattık. 19-01 saatleri arası 25mb'e düşüyor. Ama diğer saatler 100mb. 86TL aylık ödemesi var.

gokhankenar
28-09-2020, 23:03
Bunların kucağına düşeceğine kötü yola düş daha iyi

jeffy
29-09-2020, 08:22
Mayıs ayında Superonline dan 2 aboneliğiminde iptali için hem arama ile işlem başlatıp hem faks çektim. son fatura tutarları size mesaj gelecek dendi bi 10 gün sonrada normal ödediğim tutarın üstünde bir rakam mesaj olarak geldi ödedim. Aboneliklerimden birini iptal etmişler diğerini etmemişler 3 aydır fatura işletiyorlarmış 3 gün önce aradıklarında öğrendim..

Konuşma kaydımın dinlenmesini , gönderdiğim faksın incelenmesini bu bilgilerin banada mail olarak atılmasını istedim. Bekliyorum bakalım dönecekler diye. Ancak hala ödeme yapmanız gerekmektedir diye mesaj atıp duruyorlar..

semavi
03-04-2021, 15:57
Allah bin belanı versin Superonline... Hala uğraşıyorum 4 sene oldu