PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlarla Dans (30-50 Bin TL arası araç seçimi)

calamityeas
01-10-2020, 19:28
İyi akşamlar, konu yeri umarım doğrudur.

***** piyasa kurtlar sofrası oldu ne yapacağımı bilmiyorum foruma danışayım dedim.Biliyorum aralık çok açık ama aracına göre kendimi kasabilirim.Yaş 25 bekarım ilk aracım olacak.Elim anahtar tutar alacağım arac illaki bela acacak farkındayım ama en az acma potansiyeli veya kolay çözülebileceğini düşündüğüme yönelme eğilimindeyim.Farklı markalar da olabilir , Ankara'da ikamet ediyorum herhangi bir parça konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum.

Beklediğim donanımlar ABS Airbag klima otomatik cam çok über beklentilerim yok sadece gidişi biraz iyi olsun yeter.***** Ankara yokuşlarında vitesle akraba olmak istemiyorum atmosferik 2000 hacim veya dizel 1.4 olabilir.

Kafamdaki en güçlü favori Vectra A 2.0 GT

406 2.0 Hdi da olabilir .

Genel olarak az hırpanlanmış bir D sınıfı yada ufak dizel bi B sınıfı olabilir ama dizellerin alayı 300 bin barajını geçmiş durumda kafam çok karışık.Tavsiyelere açığım

GÖKTÜRK
01-10-2020, 19:44
eski nesil dizellere kesinlikle ve kesinlikle yanaşmazdım açıkcası tr şartlarında hepsi okeye dönüyo , benzinli atmosferik çok baş ağrıtmayacak bi modele yoğunlaşsanız daha iyi olabilir

CloudGrey
01-10-2020, 19:52
bi angara bebesi olarak bi e36 bakardım

ef186
01-10-2020, 20:20
Naapmıyoruz, kafamıza göre benzeri olan konular için yeniden konu açmıyor, diğer konularda devam ediyoruz.