PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LED aydınlatma barı

said_
10-12-2020, 22:25
Merhaba

Gece sürüşlerinde ve kötü hava koşullarında yardımcı olması açısından aracın ön tarafına LED aydınlatma barı bakıyorum. çakar olarak değil sadece beyaz LED.

bu işi kesip biçmeden kaliteli ürünlerle yapacak neresi vardır?

örnek vermek için resim ekliyorum.

Araç doblo, tepe raylarının orayada takılıyor ama dikkat çekmesini veya sırıtmasını istemiyorum. fikirlere açığım

https://www.visionxeurope.com/bilder/artiklar/zoom/VOL-RAPX3610V90_1.jpg

turboman
10-12-2020, 22:49
Bence farların içine bixenon takın her açıdan tatmin eder. Onun dışında araca her takacağınız bence abes durur.

said_
12-12-2020, 12:38
Bence farların içine bixenon takın her açıdan tatmin eder. Onun dışında araca her takacağınız bence abes durur.

Bi xenon icin mercek felanda gerekmiyormu?

turboman
12-12-2020, 13:31
Bi xenon icin mercek felanda gerekmiyormu?

Bixenon zaten mercekten oluşur ve uzunile kısa tek mercekten yapılır. Çin malı olanlar çok piyasada hazır kit satılıyor onlardan taktırmayın sönük kalıyor. Daha çok orjinal arabadan çıkanlar bosch, valeo tarzı olanlar kalitelidir ve ışığı en iyi şekilde vermektedir bu tarz mercekler d2s tarzı ampuller kullanır. 4 aracımda bu mercekleri kullandım son olarak bmw ye yaptım ve çok memnunum.

S1NAN
12-12-2020, 13:39
Doblo dedin mi bu işin vakkosu emre erçetindir. Eli çok yatkın ve bolca da araç yapmışlığı var . Tam olarak ne istediğini söylersen yardımcı olur sana .

207_TR
19-12-2020, 20:52
Merhaba

Gece sürüşlerinde ve kötü hava koşullarında yardımcı olması açısından aracın ön tarafına LED aydınlatma barı bakıyorum. çakar olarak değil sadece beyaz LED.

bu işi kesip biçmeden kaliteli ürünlerle yapacak neresi vardır?

örnek vermek için resim ekliyorum.

Araç doblo, tepe raylarının orayada takılıyor ama dikkat çekmesini veya sırıtmasını istemiyorum. fikirlere açığım

https://www.visionxeurope.com/bilder/artiklar/zoom/VOL-RAPX3610V90_1.jpg

Bu resimdeki uygulamayı yapmayı düşünüyorum kendi aracıma, uygun fiyatlı led bar bakıyorum. 30 - 40 cm civarı

said_
21-12-2020, 11:59
Bu resimdeki uygulamayı yapmayı düşünüyorum kendi aracıma, uygun fiyatlı led bar bakıyorum. 30 - 40 cm civarı

bu firmayı instagramda gördüm nordic ülkelerden birisinde araca uygun boyutlarda üretiyor veya ürettiriyor. emin değilim.

piyasada ki barların çoğu standart ölçülerde. o yüzden tam olarak uyanı bulmak gerekecek.

sonradan aklıma gelen bir soru ise plakanın tam altına gelecek şekilde olursa radyatörün hava girişini engellermi?

207_TR
23-12-2020, 21:03
bu firmayı instagramda gördüm nordic ülkelerden birisinde araca uygun boyutlarda üretiyor veya ürettiriyor. emin değilim.

piyasada ki barların çoğu standart ölçülerde. o yüzden tam olarak uyanı bulmak gerekecek.

sonradan aklıma gelen bir soru ise plakanın tam altına gelecek şekilde olursa radyatörün hava girişini engellermi?

Ben şöyle düşündüm

Plakalığın altına plakalık vidalarına yukarıya doğru saç bir ayak yaptırıp plakaların üstünde ışık ayarlamak.