PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : XBOX online oyun tavsiyesi

KaraniC
20-01-2021, 12:28
Merhabalar, biraz bakındım ama xbox için bu tarz bir konu göremedim.

3 arkadaş bir hevesle ps'larımızı verip 3 tane xbox aldık. Beraber Forza, fifa vs oynuyoruz ama beraber görev yapabileceğimiz oyunlar arıyoruz. Bu konuda önerilere ihtiyacım var.

not: way out isimli oyunu bitirdik, iki kişi beraber görev yapılabiliyor. hikayesi falan iyiydi tavsiye ederim.

TarikS
20-01-2021, 14:18
RDR2 ve GTA5'te baya onlayn eğleniyordu bizim çocuklar, özellikle GTA5'te hala sapık gibi oynuyorlar :D

Battlefield 5'in de onlaynı çok iyi diye duydum ama henüz hikaye modlarını bitirip de denemişliğim yok

Xbox için şu konuda muhabbetler dönüyor genelde

http://www.techturkey.com/forum/oyunlar_ve_oyun_konsollari/196746-tt_xbox_team.html

KaraniC
20-01-2021, 15:04
RDR2 ve GTA5'te baya onlayn eğleniyordu bizim çocuklar, özellikle GTA5'te hala sapık gibi oynuyorlar :D

Battlefield 5'in de onlaynı çok iyi diye duydum ama henüz hikaye modlarını bitirip de denemişliğim yok

Xbox için şu konuda muhabbetler dönüyor genelde

http://www.techturkey.com/forum/oyunlar_ve_oyun_konsollari/196746-tt_xbox_team.html

gta5 i hikaye modunda 6-7 kere bitirdim artık farklı şeyler denemek istiyorum :D link için teşekkür ederim bir ucundan tutunayım ben de :D

canimrecepcim
20-01-2021, 15:44
ace combat 7 incelemeni tavsiye ederim.

uykucu96
20-01-2021, 15:59

3 arkadaş bir hevesle ps'larımızı verip 3 tane xbox aldık. Beraber Forza, fifa vs oynuyoruz ama beraber görev yapabileceğimiz oyunlar arıyoruz. Bu konuda önerilere ihtiyacım var.

not: way out isimli oyunu bitirdik, iki kişi beraber görev yapılabiliyor. hikayesi falan iyiydi tavsiye ederim.

merhaba 3 kişiyseniz gta5 olabilir online görevleri çok zevkli ama 4 kişi yapma zorunluluğu var bir kişi daha bulup online çok güzel oynanır forza ve fifa da da birlikte oynayıp görevleri tamamlayabilirsiniz diğer arkadaşların davete katılınca fifa da onlarında maçları tamamlanır aynı şekilde forzada da öyle ride var motor yarışı rocket league var küçük arabalarla futbol maçı yapıyorsunuz payday var ınjustice 2 var tekken 7 var gamepasste bir çok oyun var zevkinize göre seçebilirsiniz

Boost Up
20-01-2021, 16:42

sizin ilaç belli, online gta:)

Grimlord
20-01-2021, 16:45
Rocket league efsane zevkli, ilerlemeli olmasa da acaip sarıyor.

muratburunce
20-01-2021, 17:04
COD serileride oynanabilir online modu var

onursumer
20-01-2021, 18:53
gta5 online hala iyi bence :)

forzay 7 , horizon 4

başka oyun oynamıyorum ben zaten bayağıdır

maykee
20-01-2021, 20:58
xbox da online olarak arkadaşlarınla PUBG oynanmıyor mu ??

birde bu konsollar için Plazma tv mi yoksa LED tv mi önerirsiniz.. plazma tv lerde herz daha yüksek sanırım

Dragger
20-01-2021, 23:31
gta5 i hikaye modunda 6-7 kere bitirdim artık farklı şeyler denemek istiyorum :D link için teşekkür ederim bir ucundan tutunayım ben de :D

Hikaye modu GTAnın yüzde 1i, geri kalan yüzde 99u onlineda dönüyor.

En basiti hikaye moduna güncelleme en son 2014te falan gelmiştir, onlinea onlarca kez güncelleme geldi hatta biri geleli 1 ay olmadı.

TolgaEsentepe
21-01-2021, 09:36
xbox da online olarak arkadaşlarınla PUBG oynanmıyor mu ??

birde bu konsollar için Plazma tv mi yoksa LED tv mi önerirsiniz.. plazma tv lerde herz daha yüksek sanırım

oynanıyor pubg.

KaraniC
23-01-2021, 10:43
öneriler için çok teşekkür ederim. önerilen oyunları indiriyorum :)

Skyblade
23-01-2021, 11:17
Red Dead Redemption 2 'nin online versiyonu, güzel grafikleriyle ve cidden enfes doğa görselleriyle tavsiye edebileceğim bir oyun olur. Kendi grubunuzu kurup ödül avcılığı, ticaret, koleksiyonerlik gibi rolleri edinip oynayabilirsiniz.
Gta Online, Red Dead Online a göre çok daha fazla güncelleme alıyor, soygunlar, görevler, düzenli güncellemelerle eklenen yeni araçlar derken uzun süre oyalar.
Xbox için Gears 5 bildiğim kadarıyla co-op oyunu destekliyor, onu deneyebilirsiniz,
World War Z üzerinize akın akın gelen zombilere karşı hayatta kalmaya çalıştığınız 4 kişiye kadar co-op oynanan bir oyundur.
Warhammer: Vermintide 2- World War Z'nin büyülü, kılıçlı, kalkanlı versiyonu. 4 kişiye kadar co-op oynanabilir.
Bu oyunların bir çoğu Game Pass içeriğinde mevcut. Aylık üyelik alıp, ekstra para ödemeden deneyip beğendiğiniz oyuna devam edebilirsiniz.

Mert-
17-02-2021, 07:37
A way out mutlaka denemelisiniz. 2 kişi online oynayarak hapishaneden kaçmaya çalışıyorsunuz. oynanış, hikaye vs. gerçekten çok başarılı.