PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nette gezerken buldum sizce alınırmı?

eser
17-01-2009, 00:28
http://www.sahibinden.com/acil_clio_rs-38WQQaXQQ12004411WQQpXQQdisplayitem

Low-Rider
17-01-2009, 00:37
sanırım okan'ın aracı
çünkü bu 2 ilanda da aynı resim var ve birinde plaka silinmiş

http://www.sahibinden.com/bulunmaz_kazasiz_clio_rs-20WQQaXQQ12121959WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/turkiye_nin_en_temiz_ve_en_hizli_clio_rs_iWQQaXQQ1 0252955WQQpXQQdisplayitem

iynn-RS
17-01-2009, 00:40
http://www.sahibinden.com/acil_clio_rs-38WQQaXQQ12004411WQQpXQQdisplayitem

geçenlerde gordum ılan ıcerıgınde oglum askere gıttı aracı satıyorum motor calısır dırımda ama hafıf satsıntılı calsııyor yazıyordu sımdı ıcerık degısmıs.

eser
17-01-2009, 00:42
ewet biraz araştırmayla lz rs oldugunu öğrendim telefon numarası okanın babasının adına kayıtlı

iynn-RS
17-01-2009, 00:43
sanırım okan'ın aracı
çünkü bu 2 ilanda da aynı resim var ve birinde plaka silinmiş

http://www.sahibinden.com/bulunmaz_kazasiz_clio_rs-20WQQaXQQ12121959WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/turkiye_nin_en_temiz_ve_en_hizli_clio_rs_iWQQaXQQ1 0252955WQQpXQQdisplayitem

çorlu dıyo ama adreste:soru:

Low-Rider
17-01-2009, 00:43
kullanıcı bilgilerinde de ilan sahibi ismi yazmıyor :) çorlu yazıyorsa doğrudur diye birşey yok yakın yerler zaten birbirine

eser
17-01-2009, 00:44
çorlu dıyo ama adreste:soru:

ewet o ztn beni şaşırttı ama 2. ilanda ki resim dırek lz rs in fotosu entresan bi durum :S

eser
17-01-2009, 00:45
kullanıcı bilgilerinde de ilan sahibi ismi yazmıyor :) çorlu yazıyorsa doğrudur diye birşey yok yakın yerler zaten birbirine

stp ve benden mi tırstı naaptı forumlara reklam olucak die.
bu araç lz rs olduguna göre 5 liradan fazla vermem

Low-Rider
17-01-2009, 00:45
eheh bırak 5lirayı bn 1lira bile vermem :)

iynn-RS
17-01-2009, 00:48
Geçmiş olsun ne diyelim.Hayırlısı olur inşallah.

eser
17-01-2009, 00:48
eheh bırak 5lirayı bn 1lira bile vermem :)

ahaha ben 3-4 senelik hukuka veriorum ztn onu yoksa o araba etmez o parayı,arabayı alalı 5000 km yaptı,5000 km de 6 defa motor yapıldı 2 defa baskı değişti,1 kere sanzuman ....

uGuR8505
17-01-2009, 00:50
1.6 rte aracım var 1999 model uste 6 verirse takas dusunebilirm =)

Brs_eg
17-01-2009, 00:50
ahaha ben 3-4 senelik hukuka veriorum ztn onu yoksa o araba etmez o parayı,arabayı alalı 5000 km yaptı,5000 km de 6 defa motor yapıldı 2 defa baskı değişti,1 kere sanzuman ....

neler gelmiş böle başina ya.bunlarin dişinda kaportada bişy wardir.yazik olmuş :rolleyes:

Low-Rider
17-01-2009, 00:51
arabanın sahibi kasap olunca başına gelenler normal

uGuR8505

abi kotuleme arabaıı :D üste 6.000 verrse ben alcm:D

eser
neler gelmiş böle başina ya.bunlarin dişinda kaportada bişy wardir.yazik olmuş :rolleyes:

kaportada ahım şahım bişey yok bi kere liften arabayı cıkartırken kapı lıfte takılmıs çekiçle duzeltılıp 5 ytl lik sprey le boyanmıs o kadar

çağlarcoskun
17-01-2009, 00:52
masraf nekdr çıkar acaba toplam ? yani 5 e bile alınsa kaç paraya mal olur sizce ???

eser
17-01-2009, 00:53
masraf nekdr çıkar acaba toplam ? yani 5 e bile alınsa kaç paraya mal olur sizce ???

o arabanın motor komple sokulup işin ehli bi usta tarafından tekrar toplanması lazım artık masraf ne çıkar bılınmez

Tunç
17-01-2009, 10:20
kuzen bu sanayinin meshur rs'i degilmi:D bütün ustaların elinden gecen:D:D

ondertopcu
17-01-2009, 10:28
tr nin en temiz rs idi hani öle yazıyodu ilanda:):):)

tool
17-01-2009, 11:10
wrx gecen ares degil mi bu :)

MeRtCaN
17-01-2009, 11:14
ne rs mis be amma meshur :D

ramo si
17-01-2009, 11:23
Ben bi bakayım alırım belki memleketede yakın:-) motorunda arızası varsa swap yaparız:-D

RCkid
17-01-2009, 11:25
bildiğimiz piskopat rs işte

eser
17-01-2009, 11:31
wrx gecen ares degil mi bu :)

aynı şekile wrx inde ilanı var 3500 tl

stan
17-01-2009, 13:39
ben başka bi forumda yazdım bu aracın okanın olduğunu millet kabul etmedi ilkten onun araç bu kadar ucuz olamaz tarzında sonra okan msj yazdı bnm die çorluda motor arıza yapmış falan

stan
17-01-2009, 13:41
sonra bunu yazdı :) Evet motor dolu olduğundan ORJİNAL olmadığından arıza çıkarıyor.. Sende 5 saniyede 100 göreilseydin , sende 8200 rpm çevirebilseydin sendede olurdu merak etme..

Sen hala kendi Rs inle bir tutabiliyorsan bak normal Rs ler ile farkımı anlaman için sana 2 tane video Alacak olan kişi üzerindeki parçalarla yaptırırsada yanına yaklaşma bunlar gibi olursun..

stan
17-01-2009, 13:46
Psikopatın diğer Rs lerden farkı var bunu biliyorum görüyorum ve zevkle yaşadım gösterdim herkese araç bedavayada gitse herkes neyin ne olduğunu biliyor no problem yani DEDİ OKAN KARDEŞ :) APAÇİSİN MOTOR BİTİRİRSİN ANCA DEDİM BANLADILAR :)

eser
17-01-2009, 13:50
Psikopatın diğer Rs lerden farkı var bunu biliyorum görüyorum ve zevkle yaşadım gösterdim herkese araç bedavayada gitse herkes neyin ne olduğunu biliyor no problem yani DEDİ OKAN KARDEŞ :) APAÇİSİN MOTOR BİTİRİRSİN ANCA DEDİM BANLADILAR :)

ezik herzaman heryerde ezik tüh kırmasaydı yine bi 182 lik rs le deneseydik ne oluyo die şansa bak

cem
17-01-2009, 14:23
İlan sahibinin adı soyadı güzelmiş.

eser
17-01-2009, 14:27

ewet önce fayk ilan sandık sonra telefon numarasını araştırınca iş çatladı

stlegal
17-01-2009, 14:29

arabadan baya bıkmış olmalı :)

cem
17-01-2009, 14:29
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=21069

Bu kişi arabanın sahibi olabilirmi acaba ?

eser
17-01-2009, 14:30
arabadan baya bıkmış olmalı :)

Allah düşmanımın başına vermesin abi ama 5000 km de 6 defa kırılır mı bi ara bunla 7. olmuş

eser
17-01-2009, 14:31

edit: konuda yazdığı msj lara bakınca % 100 ta kendisi

Fır@t
17-01-2009, 14:44
ne olursa olsun uzucu bı durum... +bı soz vardı ; '' Bı ınsanın Acı cekmesınden HAZ duyanın kısılıgınden suphe duyarım dıe '' onu hatırlatırım...Hep soyluyorum ''Ben de Okan'ın yaptıklarını tasnıf etmıyorum,hatta hal ve hareketlerıne ayar oluyorum...Ama ne olursa olsun ayıp...Dalga'nın alemı yok...

Fır@t
17-01-2009, 14:46

Okan burgaz'dan bı arkadasına acmıs uyelıgı...Ortak kullanıyolar muhtemelen hatta okan'ın ortaklık payı daha bı yuksek...

eser
17-01-2009, 14:51
ne olursa olsun uzucu bı durum... +bı soz vardı ; '' Bı ınsanın Acı cekmesınden HAZ duyanın kısılıgınden suphe duyarım dıe '' onu hatırlatırım...Hep soyluyorum ''Ben de Okan'ın yaptıklarını tasnıf etmıyorum,hatta hal ve hareketlerıne ayar oluyorum...Ama ne olursa olsun ayıp...Dalga'nın alemı yok...

kesinlikle onun acı çekmesinden haz duymuorum,zamanında bu arabayı alırken ona bu arabayı alma,duruşu bile yorgun duruyo bu paralara daha dogru duzgun rs ler bulunur alınır bekle bıraz daha dedık (stp ve ben) bunun astarı yüzünü geçicek die çok söledik dinlemedi adımız çekemez,ezige çıktı sölediklerimiz tek tek çıktı,ne ektiyse şimdi onu biçio stlegal cem abiyede verdiğim cvp ta Allah düşmanımın başına vermezin yazdım aynı camia içersindeyiz sonuçta kimsenin böle kötü şeyler yaşamasını istemem herkezin arabası boncuk gibi olsun herkezin arabası adam gibi yürüsün hoşuma gider.Ama yukarda da dediğim gibi okan ne ektiyse şimdi onu biçio

Fır@t
17-01-2009, 14:57
kesinlikle onun acı çekmesinden haz duymuorum,zamanında bu arabayı alırken ona bu arabayı alma,duruşu bile yorgun duruyo bu paralara daha dogru duzgun rs ler bulunur alınır bekle bıraz daha dedık (stp ve ben) bunun astarı yüzünü geçicek die çok söledik dinlemedi adımız çekemez,ezige çıktı sölediklerimiz tek tek çıktı,ne ektiyse şimdi onu biçio stlegal cem abiyede verdiğim cvp ta Allah düşmanımın başına vermezin yazdım aynı camia içersindeyiz sonuçta kimsenin böle kötü şeyler yaşamasını istemem herkezin arabası boncuk gibi olsun herkezin arabası adam gibi yürüsün hoşuma gider.Ama yukarda da dediğim gibi okan ne ektiyse şimdi onu biçio

Amın Eser...Cenab-ı Allah(c.c.) kımsenın basına vermesın...Anlıyorum senı de...

stlegal
17-01-2009, 15:00
ben bu araçla ilgili söylemiycemde tanımıyorum aracı zaten.. şunu söyliyim ..GENEL olarak en dürüst insanlar bile araba satıcaklarında tam allahsız kesiliolar o arabanın öyle verilmiyceğini bildiği halde km düşürmeler falan filan iğrençlikler ..araba satıyımda alanın allah belasını versin bu mantıkla satılıyo GENELDE ..

Fır@t
17-01-2009, 15:03
ben bu araçla ilgili söylemiycemde tanımıyorum aracı zaten..yanlız işin içinde biri olarak çevremde gördüklerimi söyliyim ..GENEL olarak en dürüst insanlar bile araba satıcaklarında tam allahsız kesiliolar o arabanın öyle verilmiyceğini bildiği halde km düşürmeler falan filan iğrençlikler ..araba satıyımda alanın allah belasını versin bu mantıkla satılıyo GENELDE ..

abı senın dedıgın ''Alem got oldu'' tezıyle bagdasıyo...Oyle de oldu nıtekım...Isın ıcıne para,menfaat vs gırınce kısıler degısım gosterebılıyo :(...

iynn-RS
17-01-2009, 16:05

bu vıdeodakı sesın ıtıcılerden geldıgını bulmuslar.

aracın satılık ılanı var yaklasık 200 hp dıyor.onların forumunda baya ustlerıne gıttım sonra R yaptılar tamam hp yı yaklasık olarak yazdık vs.

aracın satılık ılanında aracta bu seslerı cıkardıgını dusunduklerı için degıstırdıklerı ıtıcılerı ve kasnaklarıda satacagını yazmıs.

ses yapıp kendı aracaından cıkardıgı ıtıcılerı baskasına satmaya calısıyolar.bozuk dıye cıkardıkları egzantrık kasnagını AYARLI kasnak dıye satmaya calsıyolar.Takır takır vuran arabaya 200hp yazıyolar.sanayıde motoru sokuk arabanın satılık ılanında tr nın en hızlı en temız vs. gıbı yaılar yazıyolar vs. vs.

yolları acık olsun

Low-Rider
17-01-2009, 16:09

aracın satılık ılanı var yaklasık 200 hp dıyor.onların forumunda baya ustlerıne gıttım sonra R yaptılar tamam hp yı yaklasık olarak yazdık vs.

aracın satılık ılanında aracta bu seslerı cıkardıgını dusunduklerı için degıstırdıklerı ıtıcılerı ve kasnaklarıda satacagını yazmıs.

ses yapıp kendı aracaından cıkardıgı ıtıcılerı baskasına satmaya calısıyolar.bozuk dıye cıkardıkları egzantrık kasnagını AYARLI kasnak dıye satmaya calsıyolar.Takır takır vuran arabaya 200hp yazıyolar.sanayıde motoru sokuk arabanın satılık ılanında tr nın en hızlı en temız vs. gıbı yaılar yazıyolar vs. vs.

yolları acık olsun

böyle adama herşey MÜSTAHAK

eser
17-01-2009, 16:17

yolları acık olsun

bozuk arabayı geçip gc8 geçtim die böbürlenip arabanın bozuk oldugunu söliyince siz ne biliosunuz diyen adamdan ne beklersinki

Erk@n
17-01-2009, 16:25
arkadaşlar bu aracın eski namını sanırım biliyorsunuz.O yüzden aracı pek yerden yere vurmanın anlamı yok.Herkes kendi aracından sorumlu,kimsenin başına gelmesin,insanız bazen en ufacık şeyle gaza gelebiliyor arabaları hırpalıyoruz.Bazılarımızda sürekli hırpalıyor.Aracın başına birşey geliyorsa bu araçtan değil aracı kullanandan kaynaklanıyordur.Benim şahsi fikrim budur.

eser
17-01-2009, 16:39
arkadaşlar bu aracın eski namını sanırım biliyorsunuz.O yüzden aracı pek yerden yere vurmanın anlamı yok.Herkes kendi aracından sorumlu,kimsenin başına gelmesin,insanız bazen en ufacık şeyle gaza gelebiliyor arabaları hırpalıyoruz.Bazılarımızda sürekli hırpalıyor.Aracın başına birşey geliyorsa bu araçtan değil aracı kullanandan kaynaklanıyordur.Benim şahsi fikrim budur.

ewet eski namını çok iyi bılıoruz,ekmeği yenilmiş satılmış aracı kullanan dan kaynaklanıo eyvallah ama araba ztn yıllarca yapıcagını yapmış ki kulaktan dolma bi haber isede 35 RS 600 her yarıştan önce komple motor yapılır her yarıştan sonra tekrar motor yapılırmış aydından gelen duyumlar böle

Tunç
17-01-2009, 16:44
sonuc olarak tartışılcak bişi yok bence kimin ne mal oldugu ortda o araba aylardır satılık trnin en temiz rs i diye 19.000 gibi bi rakama aynı şekilde millet kız gibi rs i 14.500e satamıyor sadece bu forumda degil her forumndan banlannmıs bi adam bu napsın yapacak bişiyi yok artık sacma sapan ilanlar acıp bi kek bulurumda dayarım diye arayış içerisinde yazık gercekten bu piyasada herkes herkesi biliyo kandırmanın bi alemi yok bence ;)

uGuR8505
17-01-2009, 17:49
kndi adıma konusaım ondan RS deil hiç bi araba alınmaz..ekmegini yemedn satmıo cnku.. kalanada tokmagı kalıo... ama bunda ekmegini baskası tokmagı okan yedi sanrm.. ee allh buyuk gelip laf ediodu RS aldgnda o kadar model yapıodu..dogruları soleyen eser abnnde dedgi gibi ezik oluodu..şimdi ezigi ii goruors bi ara yardım edelmde burgaza çeksn arabaı..

Erk@n
17-01-2009, 22:39
ewet eski namını çok iyi bılıoruz,ekmeği yenilmiş satılmış aracı kullanan dan kaynaklanıo eyvallah ama araba ztn yıllarca yapıcagını yapmış ki kulaktan dolma bi haber isede 35 RS 600 her yarıştan önce komple motor yapılır her yarıştan sonra tekrar motor yapılırmış aydından gelen duyumlar böle

işin ilginç tarafı o işte insan nasıl bazı arabalara takar,bunu yapacam diye rs 600 sahibide öyle bir adamdı.Parası vardı komple motor indirip takabiliyordu.Bu demek değildir ki araç haşat olmuş yaptıkları ortada.Zati benim lafım araca laf söylenmesinde yoksa şu an ki sahibini herkes gibi bende yeterince biliyorum ;)

Murat Süslü
17-01-2009, 22:48
eser abi dua et daha yeni gördüm yoksa çok iyi fırça atıcaktım sana :D:D:D okanın arabası yürüsün kazası boyası ble olmasın fabrika çıkışlı 10.000 km bile olsun alan ne olsun onun yerine şasesi eğik araba alırım okana 10 boy veririm o eğik haliyle rezil olmasın die o pistonu kollıycağına piston onu kollamış :D :D :D

eser
17-01-2009, 23:57
işin ilginç tarafı o işte insan nasıl bazı arabalara takar,bunu yapacam diye rs 600 sahibide öyle bir adamdı.Parası vardı komple motor indirip takabiliyordu.Bu demek değildir ki araç haşat olmuş yaptıkları ortada.Zati benim lafım araca laf söylenmesinde yoksa şu an ki sahibini herkes gibi bende yeterince biliyorum ;)

adam almış arabasını yapmış binmiş draglarda derecelerini almış bi araba dan alabilecegini almış satmış,ondan sonra alan aldıgı gıbı garaja cekmıs bınmemiş oda satmış böle bi adama,bu herif kendine bakamıo bu arabaya nasıl baksın bu kadar çok kırılması bu arabanın gayet normal
1.yeteri kadar yorulmuş
2.bi köpegi bile bakımsız bırakırsan gelir sahibini ısırır buda o hesap bakamazsan 2 rs parası daha harcarsın

Tunç
18-01-2009, 00:19
aynen cok duyduk sanayiden cıkamadıgını ve bunu burgazza gittik ordakilerden de duyduk

STP
18-01-2009, 00:21
ehehe ne dıyımkı sımdı ben buna. hanı EDS yı geccektın okan. hanaı TB ye tır sokacaktın. s2k larla dalga gececektın? afedersınde dunkı *** bıle deıldın *** sıfatına ulasamadan halıce vardın...

sana saygılarımı sunuyorum...

eser
18-01-2009, 00:23
ehehe ne dıyımkı sımdı ben buna. hanı EDS yı geccektın okan. hanaı TB ye tır sokacaktın. s2k larla dalga gececektın? afedersınde dunkı *** bıle deıldın *** sıfatına ulasamadan halıce vardın...

sana saygılarımı sunuyorum...

keşke sağlam kalsaydıda şu 182 likle bi deneseydik

STP
18-01-2009, 00:26
salla yaw...

Sefa_vts
18-01-2009, 00:32
benle takasa da giricekti bu ahaha:D

eser
18-01-2009, 00:48
benle takasa da giricekti bu ahaha:D

sefa iyiki başını yakmamışsın :)

Tunç
18-01-2009, 00:50
eger takas düşünürse benm kullanmadıgım 2 tane kicker basım anfim ve bide teyibim var :D

Tunç
18-01-2009, 00:54
konuuy okuyupta boşgecmeyin arkdaslar yorumları bekliyoruz ne dersiniz ;)

iynn-RS
18-01-2009, 00:55
iynn-RS, C4VTR, M3CSL, Speed_TurN, tuFAN, Tunç, tünayK, ZaZy

bakma la yaz işte:hahaha::hahaha::hahaha:

eser
18-01-2009, 00:57
konuuy okuyupta boşgecmeyin arkdaslar yorumları bekliyoruz ne dersiniz ;)

bırakın okusun yaww sindire sindire okusun bakalım ne yazcak :D

edit:sindiremedi sanırım gaz yaptı acil çıktı

Tunç
18-01-2009, 00:57

hahahah bu süperdi harbiden :D:hahaha::hahaha:

Speed_TurN
18-01-2009, 01:10
Ben Okan Çağların üyeliğiyle şuan burdaki bazı şerefsizlere bikaç cvp vermek istiyorum. Onların yazıları nasıl silinmediyse bunlarda silinmesin rica ediyorum. Çünkü bol keseden sallamışlar Okan nasılsa buraya yazamaz diyerek ;)

Birincisi her oto boka zıplayan esere.. Şimdi o arabayı alma dedik aldı diyor ya.. Zamanında ona mis gibi stock Rs sorduk şuandada hala geziyor bana arkadaşı olmadığı halde o benim arkdaşım arabanın anasını ağlattı diyip onada güvendiğimden almadım. Daha sonra Konya'dan ilanını gördüğüm aracın bütün her Rs i araştırdığım gibi geçmişini araştırdım. 35 RS 600 plakalı draglara sadece 5 kere katılmış aracı buldum..

Ayhan Sulak.. Aracın 35 plaka iken draglara sokan kişi. Direk telefonda görüştüm sahibiyle değil asıl yapan kişiden duymak için. Şuan eser beyefendi araç yarışlardayken 5-6 kere motor indirdi demiş. Şimdide söylesin bakalım kimden duymuş bunu ? Araç ben almadan önce üst kapağı bile sökülmemiş sadece motorda 2-3 tane egzantrik çeşidi uygulanmış ve egzantriklere kadarda bu yüzden 2-3 kere sökülmüş.. (komple motor indirmenin anlamını eser bilmiyorsa ona bi sözüm yok) Zaten bendede ilk triger kayışının kopmasından dolayı motor açtık ve subapları değiştirmiştik. Değiştirirken kapağın daha önce açılmadığını apaçık olarak gördük ustalarda belitti zaten. (Bu kadar arabaya *** atacaksanız bari elle tutulur bişi söyleseydiniz keşke) Sanayide triger değiştrilip subaplar takıldıktan sonra şuan ustalığı bırakan Ahmet ustanın kendi hatasından dolayı araç sente ayarından pistona subap çarptı ve tek piston ve subaplar yine değişti.. Daha sonra rektefiyeciden kaynaklanan subap gaydındaki hatadan dolayı kendim Rs üst kapağı bulup getirttim ve taktık tekrar yenilendi subaplar ,segmanlar ve pistonlar ..gömlekteki çiziklerden dolayıda gömlekleride yeniledik. Yani sıfırladık motorun çoğu parçasını bir tek ozaman komple indi motor ve en son olarakta conta yaktı araç hararet yükseldiğinden dolayı ve Ahmet ustanın yine kullandığı contanın traş olmasından silindire su aldı araç yağada su karıştırınca çorluda kilitledi makina kendini. Ve şuandada çorluda arkadaşımın garajında duruyor araç motor üzerinde ve sökülmedi.

Şu forumda çoğu insanın aracında egzantrik ve chip var ve bırakın 5 i aramızda sürekli draglara katılan kişilerde var bunlar hiç mi motor yapmıyor ? Modifiye yapıp ömür boyu biniyorlarmı bu adamlar ? Şu söylediklerinizle çoluk çocuk konumuna düşüyorsunuz. Ama umarım içinde kin güdenler araca karşı Allah büyük diyorum başka birşey demiyorum.

Aracımın şuanki halinde olmasındanda gram pişmanlık duymuyorum. Benim suçum değil tamamen aracın yanlış ellerde yanlış kişiler tarafından yapılmasından ve adam gibi toplanamamasından kaynaklanmıştır.

Araç yorgun bitkin duruyor diyen neye göre bunu söylüyor acaba ? Şuan kaç tane Mk1 kasa 2004 trafiğe çıkışlu araç var ?? Benim aracım 2003 Aralık trafiğe çıkışlı içine binen kişilerde bilir tek bir sigara içirtmemişimdir ve ne bir koltuğunda nede döşemelerde tek bir çizik yırtık bulamassınız.. Aracın tek sorunu motordur. Şanzımanda beyinde hiç bir sorun yoktur. Aracı bilen bilir bilmeyip çekemeyende burdaki bazı züppeler gibi öter durur. aracın alınıp alınmama durumuna gelirsek..

Şuan benim maddi durumum el verse Renaultta en garantilisinden komple toplatırım. Yada hiç olmadı bu motoru yedeğe alır komple motor getirtir takarım.

Bazıları beni kendileri gibi şerefsizmi sandı ? Ben bu motoru 1.500ytl ye de toplarım verin parayı toplatayım ama ne kadar dayanır ?? Ben bunu 1.500ytl ye toplayıp allayıp pullayıp 17-18 e de kakalardım nitekim yürür halde alıcısıda hazırdı. Ama o şerefsiz kavramına girmeye utandığımdan ve girmek istemediğimden böyle sahtekarlıklarla uğraşmak istemiyorum. Şuana kadar ilanlarda yazdıklarımın hepsi harfiyen doğrudur.

Görüntüsüne üyeler karar versin bu araç bitik duruyormuş ben bişi demiyorum..
http://img403.imageshack.us/img403/8061/49852846fn3.jpg

Benim amacım aracı kakalamak değil bununla en iyi şekilde ilgilencek kişi bulmak. Amacım 3-5 kuruş fazla kazanmak olsa okadar para harcamışım yukarda dediklerimide yapardım kimsenin şüphesi olmasın. Şuan 9 a bu aracı versem inanın bu araca taş çatlasın şanzımansız tesisatsız sadece komple motoru içinizde yurtdışından 6-7 lira civarına sandık motor getirecek onlarca kişi vardır. 2004 kasa ve daha 1 senelik şanzıman ve tamamen sıfır yepyeni motor ile bulunmaz bir Rs te çıkabilir. Fiyatta 16 ya gelir en fazla yani el insaf. Şefersizlik etmeye ve millete *** atmaya bukadar hevesli kişilikler görünce şaşırıyorum. Birde bu insanlar daha 2-3 sene önce kanka die tabir ettiğimiz laflarla andığımız insanlar olunca dahada acı veriyor.

Ne diyim Allah büyük.. Benim içim çok rahat aracım şuan Çorlu'da dileyen gelir görür 2004 trafiğe çıkışlı başka Mk1 varsa gelsin getirsin önüme koysun.. Biz bu aracı iyice kör ebe oynayarak almadık. Araç BestServis te yapıldı motormu indi motormu bindi arar öğrenirsiniz. Böle 3-5 çapulcunun karamalarıyla bana sahibinden de mesajlar atmayın aracında tek bir kazası yoktur expertiz raporudur..

Ha alıcısımı çıkmadı (sanmıyorum bu fiyata ama) diyelim çıkmadı.. Durur elimde yazın durumları düzeltince öyle bir toplarımki sırf burdaki insalara bazı şeyleri göstermek için..

Ben kim istediyse aracımla denedim ewt acımadım eğer bu arabayla roll yapmak araca günah ise çoğunuz günahkarsınız zaten.. Gc8 geldi denedim geçtim araaba bozuk oldu clio rs geldi denedim basmıo oldu megane rs geldi denedim kullanmayı bilmio oldu yani ben bunlara artık gülüp geçiyorum. aracın neleri nasıl nerde geçtiğini streetfire da cliokan nickimden arattırıp bakabilirsiniz. Neleri ne zaman nasıl geçtiği ve geçildiği ortadadır. Yürürüde bellidir. alan kişi yapar aynı şekilde belki dahada iyi yürütür.

Umarım yazım silinmez ..

eser
18-01-2009, 01:27
Ben Okan Çağların üyeliğiyle şuan burdaki bazı şerefsizlere bikaç cvp vermek istiyorum. Onların yazıları nasıl silinmediyse bunlarda silinmesin rica ediyorum. Çünkü bol keseden sallamışlar Okan nasılsa buraya yazamaz diyerek ;)

Birincisi her oto boka zıplayan esere.. Şimdi o arabayı alma dedik aldı diyor ya.. Zamanında ona mis gibi stock Rs sorduk şuandada hala geziyor bana arkadaşı olmadığı halde o benim arkdaşım arabanın anasını ağlattı diyip onada güvendiğimden almadım. Daha sonra Konya'dan ilanını gördüğüm aracın bütün her Rs i araştırdığım gibi geçmişini araştırdım. 35 RS 600 plakalı draglara sadece 5 kere katılmış aracı buldum..

Ayhan Sulak.. Aracın 35 plaka iken draglara sokan kişi. Direk telefonda görüştüm sahibiyle değil asıl yapan kişiden duymak için. Şuan eser beyefendi araç yarışlardayken 5-6 kere motor indirdi demiş. Şimdide söylesin bakalım kimden duymuş bunu ? Araç ben almadan önce üst kapağı bile sökülmemiş sadece motorda 2-3 tane egzantrik çeşidi uygulanmış ve egzantriklere kadarda bu yüzden 2-3 kere sökülmüş.. (komple motor indirmenin anlamını eser bilmiyorsa ona bi sözüm yok) Zaten bendede ilk triger kayışının kopmasından dolayı motor açtık ve subapları değiştirmiştik. Değiştirirken kapağın daha önce açılmadığını apaçık olarak gördük ustalarda belitti zaten. (Bu kadar arabaya *** atacaksanız bari elle tutulur bişi söyleseydiniz keşke) Sanayide triger değiştrilip subaplar takıldıktan sonra şuan ustalığı bırakan Ahmet ustanın kendi hatasından dolayı araç sente ayarından pistona subap çarptı ve tek piston ve subaplar yine değişti.. Daha sonra rektefiyeciden kaynaklanan subap gaydındaki hatadan dolayı kendim Rs üst kapağı bulup getirttim ve taktık tekrar yenilendi subaplar ,segmanlar ve pistonlar ..gömlekteki çiziklerden dolayıda gömlekleride yeniledik. Yani sıfırladık motorun çoğu parçasını bir tek ozaman komple indi motor ve en son olarakta conta yaktı araç hararet yükseldiğinden dolayı ve Ahmet ustanın yine kullandığı contanın traş olmasından silindire su aldı araç yağada su karıştırınca çorluda kilitledi makina kendini. Ve şuandada çorluda arkadaşımın garajında duruyor araç motor üzerinde ve sökülmedi.

Şu forumda çoğu insanın aracında egzantrik ve chip var ve bırakın 5 i aramızda sürekli draglara katılan kişilerde var bunlar hiç mi motor yapmıyor ? Modifiye yapıp ömür boyu biniyorlarmı bu adamlar ? Şu söylediklerinizle çoluk çocuk konumuna düşüyorsunuz. Ama umarım içinde kin güdenler araca karşı Allah büyük diyorum başka birşey demiyorum.

Aracımın şuanki halinde olmasındanda gram pişmanlık duymuyorum. Benim suçum değil tamamen aracın yanlış ellerde yanlış kişiler tarafından yapılmasından ve adam gibi toplanamamasından kaynaklanmıştır.

Araç yorgun bitkin duruyor diyen neye göre bunu söylüyor acaba ? Şuan kaç tane Mk1 kasa 2004 trafiğe çıkışlu araç var ?? Benim aracım 2003 Aralık trafiğe çıkışlı içine binen kişilerde bilir tek bir sigara içirtmemişimdir ve ne bir koltuğunda nede döşemelerde tek bir çizik yırtık bulamassınız.. Aracın tek sorunu motordur. Şanzımanda beyinde hiç bir sorun yoktur. Aracı bilen bilir bilmeyip çekemeyende burdaki bazı züppeler gibi öter durur. aracın alınıp alınmama durumuna gelirsek..

Şuan benim maddi durumum el verse Renaultta en garantilisinden komple toplatırım. Yada hiç olmadı bu motoru yedeğe alır komple motor getirtir takarım.

Bazıları beni kendileri gibi şerefsizmi sandı ? Ben bu motoru 1.500ytl ye de toplarım verin parayı toplatayım ama ne kadar dayanır ?? Ben bunu 1.500ytl ye toplayıp allayıp pullayıp 17-18 e de kakalardım nitekim yürür halde alıcısıda hazırdı. Ama o şerefsiz kavramına girmeye utandığımdan ve girmek istemediğimden böyle sahtekarlıklarla uğraşmak istemiyorum. Şuana kadar ilanlarda yazdıklarımın hepsi harfiyen doğrudur.

Görüntüsüne üyeler karar versin bu araç bitik duruyormuş ben bişi demiyorum..
http://img403.imageshack.us/img403/8061/49852846fn3.jpg

Benim amacım aracı kakalamak değil bununla en iyi şekilde ilgilencek kişi bulmak. Amacım 3-5 kuruş fazla kazanmak olsa okadar para harcamışım yukarda dediklerimide yapardım kimsenin şüphesi olmasın. Şuan 9 a bu aracı versem inanın bu araca taş çatlasın şanzımansız tesisatsız sadece komple motoru içinizde yurtdışından 6-7 lira civarına sandık motor getirecek onlarca kişi vardır. 2004 kasa ve daha 1 senelik şanzıman ve tamamen sıfır yepyeni motor ile bulunmaz bir Rs te çıkabilir. Fiyatta 16 ya gelir en fazla yani el insaf. Şefersizlik etmeye ve millete *** atmaya bukadar hevesli kişilikler görünce şaşırıyorum. Birde bu insanlar daha 2-3 sene önce kanka die tabir ettiğimiz laflarla andığımız insanlar olunca dahada acı veriyor.

Ne diyim Allah büyük.. Benim içim çok rahat aracım şuan Çorlu'da dileyen gelir görür 2004 trafiğe çıkışlı başka Mk1 varsa gelsin getirsin önüme koysun.. Biz bu aracı iyice kör ebe oynayarak almadık. Araç BestServis te yapıldı motormu indi motormu bindi arar öğrenirsiniz. Böle 3-5 çapulcunun karamalarıyla bana sahibinden de mesajlar atmayın aracında tek bir kazası yoktur expertiz raporudur..

Umarım yazım silinmez ..

1.senin slm verdiğin yanlarına gittigin sitende reklamını yaptıgın adamlar (wrc tuning) senin araban için her yarıştan önce motor yapılır heryarıstan sonra motor bıdaha yapılır dıe burgazda bas bas bagırıolar
2.o dediğin rs carbon kaputluydu sanırım ewet arkadasımdaydı o araba eger gelirsen buraya götürür tanıstırırm da o zman görürsün
3.sıfır kapak aldım dıosun kendi kapagını tamır ettırıp takıosun bi kere olsun yalanı dolanı bırak adam gıbı gerceklerı konus bu kapak sıfırmı?

http://img232.imageshack.us/img232/3282/15072008001ke5.jpg (http://imageshack.us)
http://img136.imageshack.us/img136/1226/20052008009fs6.jpg (http://imageshack.us)

4.shoplu oynanmıs resimleri geç gerçek resım koy onu görelim senın aracının bu model durmadıgını yakından goren herkez bılıo
5.ben arkadaslarımın herzaman iyiliğini isterim sana o arabayı alma derken boşuna konusmadık,hiçbi zaman iyiye kötü kötüye iyi demedim neyse odur subaru gectın subaru sıkıntılı dedık die yaranamadık
6.senin arkandan yada araban hakkında sadece biz değil arabanı yapan ustandan en yakınındaki arkadaşın bile konusuo acaba hepimiz mi çapulcuyuz yoksa senmi?

Speed_TurN
18-01-2009, 01:29
Ha unutmadan benim aynı yaşadığım sorunu iynn-RS yaşamadımı acaba ? Şimdi burda ne güzel konuşmuş ama ak kaşık çok güzel aynı şekilde yazısından dolayı tekrar Fırat abiye teşekkür ediyorum ayrıca oda aracına 5-6 milyar masraf yaptı ve sattı şuandada çok güzel yürüyor.

İynn ibrahimle zamanında birlikte piston piston die çıkmacıları aradığımız zamanları unutmuş burada arabaya laf atar olmuş helal olsun ;)

Tunç
18-01-2009, 01:33
sorun kimde şimdi bu konuda yazanların alayımı yalan konusuyor yoksa sorun sendemi ben onu ayıkamadım 9lirayada ilanın var yalan yada gercek ne farkedicek bilen biliyo neyin ne oldugunu bu kadar uzuzn uzuzn yazıpda bosuna dil dökme yani herkesin bildigi gördügü kendine kalsın

Speed_TurN
18-01-2009, 01:33
Eser zırvalama.. Üst tarafa bak yazımı oku REKTEFİYECİ HATASINDAN GAYIT DÜŞÜRDÜĞÜNDEN KOMPLE KAPAK GETİRTTİM dedim bunu duymak istediğin tarafından duyuyorsun galba.. Fırat abidende Kadir abidende komple kapak getirttiğim zamanlardaki sohbetlerimden sana anlatırlar.. Banamı sordun aracın sahibi benim milletin dediğine inanıyorsun :) O göstediğin kapak benim eski kapağım ondan sonra komple kapak getirttim zaten neyse araba hakkında sağdan soldan duyduğun bilgilerle buraya birşeyler yazmayı bırak senden tek istediğim bu ;) :) Yalan yanlış saçma bilgilerle milletide kandırma.. Allah var yukarda

Speed_TurN
18-01-2009, 01:35
sorun kimde şimdi bu konuda yazanların alayımı yalan konusuyor yoksa sorun sendemi ben onu ayıkamadım 9lirayada ilanın var yalan yada gercek ne farkedicek bilen biliyo neyin ne oldugunu bu kadar uzuzn uzuzn yazıpda bosuna dil dökme yani herkesin bildigi gördügü kendine kalsın

Sen kimsinki aracı hayatında yakından gördünmü ? Beni tanıyormusun ?

Neye göre yorum yapıon yani herkes ve herkese yaptığın gibi kulaktan kulağamı ??

eser
18-01-2009, 01:36
Eser zırvalama.. Üst tarafa bak yazımı oku REKTEFİYECİ HATASINDAN GAYIT DÜŞÜRDÜĞÜNDEN KOMPLE KAPAK GETİRTTİM dedim bunu duymak istediğin tarafından duyuyorsun galba.. Fırat abidende Kadir abidende komple kapak getirttiğim zamanlardaki sohbetlerimden sana anlatırlar.. Banamı sordun aracın sahibi benim milletin dediğine inanıyorsun :) O göstediğin kapak benim eski kapağım ondan sonra komple kapak getirttim zaten neyse araba hakkında sağdan soldan duyduğun bilgilerle buraya birşeyler yazmayı bırak senden tek istediğim bu ;) :) Yalan yanlış saçma bilgilerle milletide kandırma.. Allah var yukarda

ben kimseye bişey sormuorum,nedense beni gören herkez seni kötüleyip duruo ramazanda burgaza toplu halde geldgımızde de ahmet abi orda herkezın arasında senınle ılgılı yorumunu yaptı,hüseyin abide ordaydı ;) ben senin bana yaptığın ayıptan sonra seni silmişim seni Allah a havale etmişim ztn ama unutma gün gelir devran döner horoz domalır tavuk s.ker ;)

Speed_TurN
18-01-2009, 01:36
4.shoplu oynanmıs resimleri geç gerçek resım koy onu görelim senın aracının bu model durmadıgını yakından goren herkez bılıo

işte buna gülerim :D Koyduğum resim shoplu hmm ben bunu iltifat olarak alıyorum aracın gerçek resimleri shoplanmış gibi duruyorsa benim bişi dememe gerek yok:rolleyes:

Tunç
18-01-2009, 01:37
Sen kimsinki aracı hayatında yakından gördünmü ? Beni tanıyormusun ?

Neye göre yorum yapıon yani herkes ve herkese yaptığın gibi kulaktan kulağamı ??

adam olsan her siteden banlanmassın koçum ;)