PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaeli Sevdiğiniz Esnaflar

Seneca
14-07-2021, 00:26
Merhaba,

Bursa için konusu açılmıştı. Kocaeli için de ben açmak istedim. Ben de Kocaeli ilimize yeni taşındım. Kocaeli'de araç ile ilgili her türlü usta (motor, yıkama detay, elektrik, klima, egzoz vb vb.) tavsiyenizi beklerim. Bildiğiniz güvendiğiniz yerleri tavsiye ederseniz sevinirim. Yakın olması kaydıyla sakarya, istanbul vb. yerlere de gidebilirim.

Aracım 1999 hyundai accent şimdilik.

Teşekkürler.

oKsEAt
14-07-2021, 08:15
Honda camiasının iyi tanıdığı bir isim, abilerin en güzeli Hikmet Abi (GNL Garage)

EREN34
14-07-2021, 09:30
Lastik işlerine Pirelli bayisi Tetik Lastik. İrfan.

mertkaya
14-07-2021, 17:07
Motor mekanik garage yıldırım Selahattin ve Ömür usta

_driver_
15-07-2021, 02:58
Hiç tanışmadık ama Ömer-Fe vardı sanırsam siteden

yyk
15-07-2021, 06:32
Merhaba,

Bursa için konusu açılmıştı. Kocaeli için de ben açmak istedim. Ben de Kocaeli ilimize yeni taşındım. Kocaeli'de araç ile ilgili her türlü usta (motor, yıkama detay, elektrik, klima, egzoz vb vb.) tavsiyenizi beklerim. Bildiğiniz güvendiğiniz yerleri tavsiye ederseniz sevinirim. Yakın olması kaydıyla sakarya, istanbul vb. yerlere de gidebilirim.

Aracım 1999 hyundai accent şimdilik.

Teşekkürler.

merhabalar, Honda için bende Honda Enes'i ; Renault İçin izmit sanayi de Nazar otoyu ; Lpg için Kocaman Lpg Mehmet & Mustafa Kardeşleri ; Cam filmi için Kıranlar Cam filmini ; Körfez sanayi elektrik için Çavdar Oto Remzi Ustayı , amortisör işi için izmit sanayi Lider Otoyu ; Egzoz işi için izmit'te Egzoz Garajı Serkan'ı ; öneririm,

erturul çiçek
15-07-2021, 10:28
Hiç tanışmadık ama Ömer-Fe vardı sanırsam siteden

Ömer esnaflık yapmıyor ama çok konuda yardımcı oluyor sağolsun

S.Saka
16-07-2021, 14:11
Kocaeli Darıca da Autowax güzel araba yıkıyorlar. Tavsiye ederim. Düzgün insanlar.

mert_can 41
16-07-2021, 14:58
Bmw ve mini konusunda izmit sanayi özteknik otoyu tavsiye ederim.

foreverkings
16-07-2021, 19:28
merhabalar, Honda için bende Honda Enes'i ; Renault İçin izmit sanayi de Nazar otoyu ; Lpg için Kocaman Lpg Mehmet & Mustafa Kardeşleri ; Cam filmi için Kıranlar Cam filmini ; Körfez sanayi elektrik için Çavdar Oto Remzi Ustayı , amortisör işi için izmit sanayi Lider Otoyu ; Egzoz işi için izmit'te Egzoz Garajı Serkan'ı ; öneririm,

reyis birde fiat grubu için şöyle adam akıllı birini önersen :) körfez-izmit-derince farketmez...

yyk
16-07-2021, 21:53
reyis birde fiat grubu için şöyle adam akıllı birini önersen :) körfez-izmit-derince farketmez...

valla fiat için hususi biri yok inanın ama herekede aytemiz benzinlik yanında salaş bir mekanda veysi usta var :) yarımca sanayide hayati usta var çınar oto oda bakabilir

c20let
18-07-2021, 07:51

Ben kocaman lpgyi bulamadım internette. Adres telefon vs varsa paylaşır misin?

yyk
07-08-2021, 15:37
Ben kocaman lpgyi bulamadım internette. Adres telefon vs varsa paylaşır misin?

özür dilerim marmara otogaz mış adı telefon no : 0554 435 65 95 Mehmet

Seneca
13-11-2021, 18:20
Bir güncel çekeyim. Gölcükte ece karbüratör var. Gaz ayarı karbüratör ayarı vb. çok iyi esnaflar gerçekten.

Seneca
31-01-2022, 19:37
Direksiyon kaplama, tavan ve koltuk döşemelerini yeniletmek için tavsiye edebileceğiniz yer var mıdır?

cihant
01-02-2022, 07:44
Direksiyon kaplama, tavan ve koltuk döşemelerini yeniletmek için tavsiye edebileceğiniz yer var mıdır?

İzmit sanayi yeni bloklarda Çağdaş Oto Döşeme
Eski bloklarda Sercan Oto Döşeme

Seneca
03-02-2022, 20:11
İzmit sanayi yeni bloklarda Çağdaş Oto Döşeme
Eski bloklarda Sercan Oto Döşeme

teşekkür ederim hocam haftasonu uğrayayım

Seneca
03-10-2022, 20:55
Kaporta boya için tavsiye edebileceğiniz yer var mıdır?

yyk
04-10-2022, 16:26
Kaporta boya için tavsiye edebileceğiniz yer var mıdır?

Kocaeli Körfez sanayide (izmit değil ama körfez dikkat edin) İsa usta var coşkuntürk oto kendisi mikron boya atar on numara işi vardır exper anlamaz birde vural usta var oda mükemmel biri ama onun dükkanın adını çıkaramadım eskiden köymenler vardı ama onlar işi çok büyüttü savsaklayabilir ama favorim isa usta

Seneca
04-10-2022, 22:19
Kocaeli Körfez sanayide (izmit değil ama körfez dikkat edin) İsa usta var coşkuntürk oto kendisi mikron boya atar on numara işi vardır exper anlamaz birde vural usta var oda mükemmel biri ama onun dükkanın adını çıkaramadım eskiden köymenler vardı ama onlar işi çok büyüttü savsaklayabilir ama favorim isa usta

Hocam çok teşekkür ederim, müsait bir zamanda uğrayıp fiyat alacağım. :)

Seneca
22-02-2023, 19:34
özür dilerim marmara otogaz mış adı telefon no : 0554 435 65 95 Mehmet

Hocam selamlar kocaman isminde bir renault servisi var. Acaba kocaman derken onu mu belirtmek istemiştiniz? Birkaç sefer gittim kendisine, biliyorsanız eğer sizin yorumlarınız nedir?

yyk
23-02-2023, 13:23
Hocam selamlar kocaman isminde bir renault servisi var. Acaba kocaman derken onu mu belirtmek istemiştiniz? Birkaç sefer gittim kendisine, biliyorsanız eğer sizin yorumlarınız nedir?

Lpg cinin soy adı kocaman , Mehmet Kocaman ben reno servisini hiç bilmiyorum inanın lpg ciye hafta sonu gideceğim lpg tank değişimim olacak :/

AliGizda
16-03-2023, 11:57
Cam filmi için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Başiskeleye taşındım, yakın yerler olursa çok iyi olur.

oKsEAt
16-03-2023, 14:25
Cam filmi için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Başiskeleye taşındım, yakın yerler olursa çok iyi olur.

Kıranlar Cam Filmi - Ömer Faruk abi

Google haritalardan adresine ulaşabilirsiniz.

R21TURBO 41
16-03-2023, 19:33
Kıranlar Cam Filmi - Ömer Faruk abi

Google haritalardan adresine ulaşabilirsiniz.

+1 milyon. 10 numara adam 10 numara esnaftir.

yyk
17-03-2023, 07:37
+1 milyon. 10 numara adam 10 numara esnaftir.

katılıyorum +1 özellikle ısı kalkanlı ön cam filmini öneririm

Seneca
31-03-2023, 18:04

Hocam tekrar selamlar,

Nazar otoya geçtiğimiz günlerde gittim. Birçok yere gitmiştim, çözemedikleri sorunu nokta atış çözdü ferhat usta ve mecit usta. Teşekkür ederim önerileriniz için tekrardan.

Seneca
20-08-2023, 17:52
Güncel.

Boya için tavsiye edebileceğiniz yer var mıdır? Eski bir aracımız için 50 binden aşağı fiyat alamadım. Daha uyguna halledebileceğimiz yer var mıdır?