PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Assetto Corsa - Techturkey - Trafik Mod

TLH
26-06-2022, 16:11
Selamlar,

Assetto Corsa'da eğlenmelik bir server açtık.

Aktif olarak şuanda server çalışıyor, Shukoto Revival Project 0.9.1 - Tatsumi haritasında trafik mod yüklü..

Yüklü araçlar listesi
e36 2jz
Ep3 typer
k24 sedan ek
s2000 ap2
350z nismo
Passat 2.0 tsi
106 gti

Toplam 40 kişilik.

Gelmek isteyeni bekleriz

Discord linki : Techturkey - Assetto Corsa (https://discord.gg/jCwu7Wuy)
Discord sayfasında detaylı şekilde yüklenecek dosyaların linki var

CloudGrey
26-06-2022, 19:57
Gelmek isteyeni bekleriz

sırf bu mod yüzünde assetto ' yu steamda 4 kere aldım 4 kere geri verdim.
abi mod kurma neden bu kadar zor ?
zilyon tane dosya vs var...

Allahını seven bana şu modu , steamdan alınan oyuna nası entegre ediceza açıklasın 136261 tane video izlemedim, olmuyor olmuyor olmuyor.

TLH
27-06-2022, 06:42
sırf bu mod yüzünde assetto ' yu steamda 4 kere aldım 4 kere geri verdim.
abi mod kurma neden bu kadar zor ?
zilyon tane dosya vs var...

Allahını seven bana şu modu , steamdan alınan oyuna nası entegre ediceza açıklasın 136261 tane video izlemedim, olmuyor olmuyor olmuyor.

Aslında çok basit, kurman gereken dosyaları aşağıya bırakıyorum adım adım hepsini content manager içine atıp install all dediğin zaman başka bir şeye ihtiyacın kalmıyor.

1. Yüklenmesi gereken
Content manager

Content Manager (https://acstuff.ru/app/)
(Alt kısımda lite versiyonu indiriyoruz, rardan çıkan dosyayı açıp yüklenmesini bekliyoruz)

2. Custom shader patch 1.78
Custom Shaders Patch (https://acstuff.ru/patch/)

Dosyayı indirdikten sonra yüklediğimiz content manager uygulamasını açıp üstüne sürüklüyoruz.
Sağ üst tarafta kapatma butonunu solunda 3 çizgi var yeşile döndüğünü göreceksin. Tıklayıp yüklediğin dosya adını görüyorsan install butonuna tıklayacaksın.

3. SOL 2.2.2
Sol | RaceDepartment (https://www.racedepartment.com/downloads/sol.24914/)

Üye olduktan sonra indirip yukarıdaki adımların aynısı geçerlidir.

4. Araç modları
Update your browser to use Google Drive, Docs, Sheets, Sites, Slides, and Forms - Google Drive Help (https://drive.google.com/drive/folders/1UsNERcZQ64bXp6ysCdfCimnUrlc2FL7M?usp=sharing)
Bütün hepsini indirip yukarıdaki adımların aynıs

5.Harita modu
SRP MAIN_0.9.1_OFFICIAL.7z - Google Drive (https://drive.google.com/file/d/10CBV8VRt9uBb1zKVMPZho8GCNbaaTeb1/view)
https://drive.google.com/file/d/1K3KsOYTPgOcTkzsX6BWlylsMYHMz2XLd/view?usp=sharing

Bu iki dosyada aynı. Her hangi bir linkten indirebilirsin.
Yukarıdaki adımların aynısnı geçerli

Hepsini yüklediğin ve bittiyse hatasız girmesi lazım, hala hata alan varsa teamviewer ile bağlanıp kurulumunu yaparım

sweap07
27-06-2022, 10:37
Merhaba
Serverq girebilmek icin asetta corsa steam versiyonununu kullanmak gerekli ?

CloudGrey
27-06-2022, 11:09
Aslında çok basit, kurman gereken dosyaları aşağıya bırakıyorum adım adım hepsini content manager içine atıp install all dediğin zaman başka bir şeye ihtiyacın kalmıyor.

cansın , deneyeyim döneceğim sana gene

TLH
27-06-2022, 11:41
Merhaba
Serverq girebilmek icin asetta corsa steam versiyonununu kullanmak gerekli ?

Lisanslı ürün olması yeterli

CloudGrey
27-06-2022, 12:01

kardeşim bu sefer baya bir kademe kaydettim :)

en azından harita oldu.

ama 4. 5. adımları cm ile atamıyorum.
birde trafik yok :)

TLH
27-06-2022, 12:43
kardeşim bu sefer baya bir kademe kaydettim :)

en azından harita oldu.

ama 4. 5. adımları cm ile atamıyorum.
birde trafik yok :)

Selam,

Özelden teamviewer verir misin, bağlanıp halledeyim

canimrecepcim
30-06-2022, 13:04
admin biraz sti evo mevo bişiler koy kırılma korkusu olmadan az sıkalayalım.

Aranel Ciryatan
30-06-2022, 13:14
oo güzel bende damlarım arada

TLH
30-06-2022, 16:39
Araç isteği var mı, ekleyeyim bu gece

c20let
30-06-2022, 21:33
3. SOL 2.2.2
Sol | RaceDepartment (https://www.racedepartment.com/downloads/sol.24914/)

Üye olduktan sonra indirip yukarıdaki adımların aynısı geçerlidir.

Üye olmak için ücret istiyor. Bunu beleşten çözemiyor muyuz ? :)

TLH
01-07-2022, 07:45
Üye olmak için ücret istiyor. Bunu beleşten çözemiyor muyuz ? :)

Choose Account Type | RaceDepartment (https://www.racedepartment.com/register/)

Choose account type kısmı geldiğinde en alta inelim.

"Join with a basic account here " kısmından ücretsiz üyelik oluşturabilirsin

sanctuary35
02-07-2022, 00:23
Bu söylediklerinizi yaptım hersey tamam fakat, linkteki e36 s2000 gibi araçlar mavi kare şeklinde gözüküyor

kelalper
02-07-2022, 08:13
ben content manager ı yükleyemiyorum. Adreste app yok diyor. Halbuki orada assetto corsa

Grimlord
02-07-2022, 09:16
ben content manager ı yükleyemiyorum. Adreste app yok diyor. Halbuki orada assetto corsa

Abi virüs programı kullanıyorsan eğer assetto Corsa.exe dosyasını karantinaya atmış olabilir. Ben avasti sildim, yükledim düzeldi. Karantinaya bir bak istersen

TLH
02-07-2022, 10:47
Mavi araç hatasını custom shader pack yüzünden verir, güncellerseniz çözülür

aemred
20-08-2022, 15:26
discord linki çalışmıyor

TLH
24-08-2022, 12:24
Server kapalı zaten, aktiflik az olduğu için kapattık :)

weST.27
24-08-2022, 16:29
2 yıldır girmiyordum geçen gün sistemi kurdum yine, nerede takılıyorsunuz genelde, mod siteleri nerelerden araç harita indiriyorsunuz, bendeki araçlardan vs sıkıldım artık haritalardan. Eskiden ae86 ile ringte süre kasardık serverda kalablık bi server dı.

emre_277
04-12-2022, 20:51
Merhaba, Xbox için bu modu yükleyebiliyor muyuz yoksa sadece pc için mi ?

alper_pug
04-12-2022, 21:15
Merhaba, Xbox için bu modu yükleyebiliyor muyuz yoksa sadece pc için mi ?

Maalesef sadece pc için

-Murat Özcan-
04-01-2023, 09:32
Selamlar,

Assetto Corsa'da eğlenmelik bir server açtık.

Aktif olarak şuanda server çalışıyor, Shukoto Revival Project 0.9.1 - Tatsumi haritasında trafik mod yüklü..

Yüklü araçlar listesi
e36 2jz
Ep3 typer
k24 sedan ek
s2000 ap2
350z nismo
Passat 2.0 tsi
106 gti

Toplam 40 kişilik.

Gelmek isteyeni bekleriz

Tam aradığım adamsın kardeşim. Biz Techturkey Play Station ekibiyiz ama arada Pc ye de geçiyorum ben şu oyun bende yüklü ama mod paketlerini bir türlü yapamadım bu konuda bende senden teamwier üzeriden yardım isteyeceğim dm atıyorum

Met
04-01-2023, 13:43
Tam aradığım adamsın kardeşim. Biz Techturkey Play Station ekibiyiz ama arada Pc ye de geçiyorum ben şu oyun bende yüklü ama mod paketlerini bir türlü yapamadım bu konuda bende senden teamwier üzeriden yardım isteyeceğim dm atıyorum

Playstation da mod yüklenebiliyor mu ?
Online nasıl giriş yapıyoruz yardımcı olursanız bende dahil olabilirim :D

canimrecepcim
04-01-2023, 13:45

Ps'de ve xbox'ta mod yüklenmiyordu muhtemelen de hala öyledir.
Modlar için pc şart.

-Murat Özcan-
05-01-2023, 08:03

Yok hocam maalesef Playstation da ve Xbox ta mod olayı olmuyor.

Biz Playstation da Gran Trismo 7 ve Fifa ağırlıklı oynuyoruz ayrıca da Whattsap grubumuz var dahil olmak istersen tabiki de gelebilirsin.

Asseto için yazdığım olay şahsi olarak Pc de oynamayı sevdiğim için oradaki mod olayını öğrenmeye çalışıyorum bakalım bilen arkadaşlardan yardım bekliyoruz..

Ps'de ve xbox'ta mod yüklenmiyordu muhtemelen de hala öyledir.
Modlar için pc şart.

Aynen hala öyle hocam hiç bir şekilde kırılıp mod olayı yapılamıyor maalesef.

Asseto eski bir oyun olduğu için günümüz her pc laptop ta oynanabiliyor şuan..

TarikS
05-01-2023, 12:32

youtubeda envai çeşit video var türkçe ve ingilizce kaynaklarda. onları izlediniz mi? olası yaşanabilecek sorunlardan dahi bahsediyor adamlar. ben de öyle izleye izleye yapmıştım

-Murat Özcan-
05-01-2023, 13:51
youtubeda envai çeşit video var türkçe ve ingilizce kaynaklarda. onları izlediniz mi? olası yaşanabilecek sorunlardan dahi bahsediyor adamlar. ben de öyle izleye izleye yapmıştım

Onlara baktım fakat pek işin içinden çıkamadım.

Bana işin kolayı TeamWire bağlanacak arkadaş lazım.

d3n1s
05-01-2023, 14:02
Onlara baktım fakat pek işin içinden çıkamadım.

Bana işin kolayı TeamWire bağlanacak arkadaş lazım.

ben bozacak da olsaniz kendiniz yapmanizi oneririm. Yillar once bilgisayara ozellikle ruslarin bolca modladigi bir araba toplama oyunu modlamaya calisip becerememistim. Hazir kurulu modu indirdim, yeni bir araba patch'i ciktiginda kurmaya kalktim, oyun cop oldu. Usenmedim, sifirdan oyunu kurdum, sonra butun modlari kendim tek tek kurmayi denedim, neticede boza boza ogrenmistim ama geldigim noktada rusca bilmedigim halde rus forumlari takip edip yeni dusen patch'leri kurup catir catir oynar hale gelmistim. Neticede modlu oyun, her an cokme ihtimali var, yeni patch'ler cikma ihtimali var, olasi en ufak sorunda baskasina bel baglamaktansa kafa goz yara yara kendiniz ogrenmek bence en iyisi.

-Murat Özcan-
05-01-2023, 14:08
ben bozacak da olsaniz kendiniz yapmanizi oneririm. Yillar once bilgisayara ozellikle ruslarin bolca modladigi bir araba toplama oyunu modlamaya calisip becerememistim. Hazir kurulu modu indirdim, yeni bir araba patch'i ciktiginda kurmaya kalktim, oyun cop oldu. Usenmedim, sifirdan oyunu kurdum, sonra butun modlari kendim tek tek kurmayi denedim, neticede boza boza ogrenmistim ama geldigim noktada rusca bilmedigim halde rus forumlari takip edip yeni dusen patch'leri kurup catir catir oynar hale gelmistim. Neticede modlu oyun, her an cokme ihtimali var, yeni patch'ler cikma ihtimali var, olasi en ufak sorunda baskasina bel baglamaktansa kafa goz yara yara kendiniz ogrenmek bence en iyisi.

Güzel bir açıklama olmuş arkadaşım cidden mantıklı geldi söylediklerin.

Fakat şöyle bir durum var ben zaten oyunu sürekli oynayan biri değilim Playstation olarak takılıyorum hani bozulsa da çok vahim değil.

Tek merak ettiğim S2000 ve trafik modunu oynamadım hiç onu yapmaya çalışacağım lakin güvenilir mod indirme siteleri lazım bana var mı bildiğin peki ?

d3n1s
05-01-2023, 14:44
Güzel bir açıklama olmuş arkadaşım cidden mantıklı geldi söylediklerin.

Fakat şöyle bir durum var ben zaten oyunu sürekli oynayan biri değilim Playstation olarak takılıyorum hani bozulsa da çok vahim değil.

Tek merak ettiğim S2000 ve trafik modunu oynamadım hiç onu yapmaya çalışacağım lakin güvenilir mod indirme siteleri lazım bana var mı bildiğin peki ?

PSN'de ekli olmamiz lazim yamulmuyorsam, GT7 varsa drift veya drag yapabiliriz? Ya da su yeni NFS'de henuz o kadar ilerlemedim, var midir bilmiyorum S2000, su an bende Eclipse var, oyunu cozmeye calisiyorum daha ziyade, ama orada trafikli takilabiliriz, ama PC dunyasindan kopali yillaaaaar yillaaaaaarr oldu, bahsettigim oyunun adini dahi hatirlayamiyorum su an :/

-Murat Özcan-
05-01-2023, 14:50
PSN'de ekli olmamiz lazim yamulmuyorsam, GT7 varsa drift veya drag yapabiliriz? Ya da su yeni NFS'de henuz o kadar ilerlemedim, var midir bilmiyorum S2000, su an bende Eclipse var, oyunu cozmeye calisiyorum daha ziyade, ama orada trafikli takilabiliriz, ama PC dunyasindan kopali yillaaaaar yillaaaaaarr oldu, bahsettigim oyunun adini dahi hatirlayamiyorum su an :/

Psn de varmısın bilmiyorum oyuncu adım MuratOzcan_

d3n1s
05-01-2023, 14:52
Psn de varmısın bilmiyorum oyuncu adım MuratOzcan_

ekliymisiz. PS App'ten mesaj attim

-Murat Özcan-
05-01-2023, 15:05
tamam reis geldi

weST.27
09-10-2023, 15:49
Yok mu online aksiyon ? Nereden haberleşiyorsunuz