PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cupra Tdi(bub) vs S2000 in tr

M3CSL
25-01-2009, 15:21
superchıp cupra

komple egsoz cai=s2k
roll start 60km..

160 gıbı s2k gecmeye baslıyor 220de 2 boy fark var sanırsam..

http://videos.streetfire.net/video/cupra-tdi-vs-s2000_501189.htm

tool
25-01-2009, 15:33
kamera cok arkada kalmis, keske ibizaya biri oturup cekseydi..

M3CSL
25-01-2009, 15:34
evt cekmemısler ıı olurdu ıcerden;)

Muti
25-01-2009, 15:47
serkan bu s2k BLK plakalı mı?

FaBeRgE
25-01-2009, 15:49
İbiza'da sadece çip mi var? Egzozdan bol duman bekliyordum ama hiçbişi yok maşallah :)

soneR
25-01-2009, 15:57
evet sadece chıp war duman atıyo ama abartı bısey yok..

EvrenCan_RS
25-01-2009, 16:12
Cupra Tdi lar feci gidiyor..Helede chip,büyük turbo,egsoz ile..
Yanlız s2000 le denerken birde 80 gibi basmak lazım o zaman üzebilir.

Birde bu videodaki Vectra le Cupra Tdi denemesindeki Cupra aynımı ? Aynıysa Vectra Cuprayı 7 boy geçmiş bu s2000 i 10 boy geçer :D
Yosa bu videoda roll değilde zevkinemi sıkıldı,
http://videos.streetfire.net/video/VECTRA-V6-CUPRA-TDI_493661.htm

M3CSL
25-01-2009, 16:17
evt o zevkıne orda..;) boy kavramına takılmamak lazım..

soneR
25-01-2009, 16:17
...................................

M3CSL
25-01-2009, 16:20
ama s2kla dedıgın gibi guzel olabılır.. denemek lazım:rolleyes:

EvrenCan_RS
25-01-2009, 16:26
7 boy gecmısı nerden cıkartıon babacım sen ? cupranın sahıbı benım bu arkadasın accaountu sımdı benım vectralı serkan arkadasım onun devrını tutturduk ben o gece buyuk vıteste basladım ayrıca vectrayla 60 da rollınge baslasak baya bı fark olurdu.o ızledıın vıdeoda 200 den sonra 2 boy gerısıne kaldım vectranın bıraktık.Ben öyle görmüşüm diyelimde konu uzamasın.Aynı üye arkadaşın diğer videolarına bakarken onu gördüm ve video garibime gitti ve zevkine deneme olup olmadığını sordum.

soneR
25-01-2009, 16:27
ole kafamıza gore denedıgımız bı vıdeo kardesım o ıste sarhos kafayla denenmıs bısey gulmek ıcın ne egledık amk serkan tekrar sagol ıyıkı geldın ogun : ))) ısmaılın arabada gulmekten azı yamuldu :D:D

M3CSL
25-01-2009, 16:37
ahahahaha:D manyaktı yaa:D drag superdi yan yan:D:D ıslakta..

erh
25-01-2009, 16:38
sadece superchipsli bi cupra için olması gerektiği gibi bir video olmuş. turbo yokken hakanın cuprayla s2000 denediğimizde 210 gibi geciyordu s2000. Vectra güzel gitmiş.

M3CSL
25-01-2009, 16:39
eskıye gore volanım hafıf, acık fıltreye gectım, bunların hepsının barız etkısı oldu bunlarıda not edelım kafalar karısmasın;)
erhan saol bılgilendırmeler ıcın..

edıt bıde debrıyajım kotu durumdaymıs o degıstı:D

edo typer
25-01-2009, 17:43
eskıye gore volanım hafıf, acık fıltreye gectım, bunların hepsının barız etkısı oldu bunlarıda not edelım kafalar karısmasın;)
erhan saol bıgılendırmeler ıcın..

edıt bıde debrıyajım kotu durumdaymıs o degıstı:D

bı ara gelde boranın fn2 ıle dene tekrar;)

M3CSL
25-01-2009, 17:47
tmmdır denerız, arıcaktımda yagmur vardı cıkmaz herhalde dedım:D

desibel
25-01-2009, 17:52
yav bu dizel cupra ne güzel gidiyo maşallah:)

edo typer
25-01-2009, 17:54
tmmdır denerız, arıcaktımda yagmur vardı cıkmaz herhalde dedım:D

yagmurda sıkıntı olur..hafta ıcı flnda ne zmn gelırsen ara cıkarız..

Dragger
25-01-2009, 17:54
Masallah güzel gitmis cupra :)

Ben de duman bekliyordum sasırdım acıkcası :D

M3CSL
25-01-2009, 17:57
yagmurda sıkıntı olur..hafta ıcı flnda ne zmn gelırsen ara cıkarız..

varmı değişiklık?:D

FaBeRgE
25-01-2009, 17:59
evet sadece chıp war duman atıyo ama abartı bısey yok..

M3 ile ibizanın yürüdüğü videoyu bilirsiniz :)

Aklım orada kalmış gaza basınca kara tren bekliyordum :p

Peki EGR ve kat duruyor mu acaba ?

nightkids_han
25-01-2009, 18:07

turbo büyütme olmadığı sürece ole tren'lik 1 durum olmas dizelde yaw ....

Renç
25-01-2009, 18:16
Cupra, kinder süpriz yaa... Şaka makinası:p
kaşıntılar tutarsa dahada güzel yaparızz

EGR ve kat duruyor.
sadece superchips vede Green kutuiçi filtre.... bide Buğra :):) Mütevazi spec:D

FaBeRgE
25-01-2009, 18:26

Sormamın sebebi aracımın EGR ile katını iptal ettircem tam karar veremedim gidip gidip geliyorum o yüzden kullanıcıların tecrübelerini alarak hareket etmek istiyorum. Şimdiye kadar aldığım tecrübelere dayanarak %70 ipta ettiriyorum :)

edo typer
26-01-2009, 18:34
varmı değişiklık?:D

degısıklık yok aynen duruyo..bıraz acıldı gıbı..borada alıstı araca;) belkı bonus ben surerım:D

grkm
26-01-2009, 18:55
egr iptali ile duman azalacaktır.

Alper D.
26-01-2009, 19:48
maşallah iki aracada.yalnız s2bin 80 de bassa bencede farklı olur.60ta baya bi alt devir oluyo ***** eksozdan dolayı torkta i hayli düşmekte altlarda.s2binin bana göre deneme hızı 80 dir aşağısı gerçekten farklı oluyo type r olsun başka araçlar olsun.genede maşallah tekrar cupraya:icon_tup::icon_tup:

Kaan
26-01-2009, 21:37
cupra güzel gidiyor daha once de denemesi olmustu :) seko gelde dene borala canı skılıyo adamın bi video çekek 3 haftadır yağmurlu hava

M3CSL
26-01-2009, 22:30
cupra güzel gidiyor daha once de denemesi olmustu :) seko gelde dene borala canı skılıyo adamın bi video çekek 3 haftadır yağmurlu hava

gidin Bugrayla deneyın o zmn canınız sıkılıyosa:hahaha: dızel poweaa ıyıdır ama can yakar bıraz:D

JumboAli
27-01-2009, 02:58
maşallah 2aracada Balkan'ın(s2000sahibi) Pılotajı bıraz daha ıyı oldukca daha zevklı olucaktır kanımca Hakkını verıyo ıllakı ama bıraz daha rolling pratıgı gerekiyomus gıbıme geldı.

a3t
27-01-2009, 15:19
maş. araç süper gidiyormuş

soneR
27-01-2009, 15:24
sagolun ıyı yorumlarınız ıcın

soneR
27-01-2009, 15:24
soner kanka okuyunca kufur etme senden yazdım yazıları : ))

TaGo
27-01-2009, 15:38
Maşallah bu BUB fena bi makina. Daha öncede e36 325 le yürümesine şahit olmuştum (e36 bu arada 330 a çevirme) onada 2 boy kadar fark atmıştı. Yüksek süratte ne oldu göremedik zaten.

TaGo
27-01-2009, 15:40
Serkan kardeşim canını sıkma. Ben gelirim 320 cabriola sen beni geçersin moralin yerine gelir :)

Tarkan

Kaan
27-01-2009, 16:03
gidin Bugrayla deneyın o zmn canınız sıkılıyosa:hahaha: dızel poweaa ıyıdır ama can yakar bıraz:D

dendik biz dizel çuprayla hemide senden önce :hahaha:

Cem.B
27-01-2009, 16:05
dendik biz dizel çuprayla hemide senden önce :hahaha:

sonuç :D bu arada kardeşim bi mvzu vardı ben tel numarasını aldım ama senin için gereği kalmadı heralde:)

Kaan
27-01-2009, 16:17
sonuç :D bu arada kardeşim bi mvzu vardı ben tel numarasını aldım ama senin için gereği kalmadı heralde:)

ehuehhe saol kardesm evt gerek kalmadı ztn 14 subatta orda olucam bizzat alıcam kendisinden numarayı lazım oluyo :D sonuca gelince simdi arac sahibi olmadıım için pek bişey yazmak istemiyorum ama acıkcası geçti biraccık :D 200 e kdr sanrm 1,5 boy vardı :) videoları bilerek koymadm isteyen olursa msnden atarık seko atlar şimdi :hahaha:

ef186
27-01-2009, 16:24
Bu izmirli Buğranın arabası değilmi Bub ?
Güzel yürüyor o yaw :D
Bindim izmirdeyken sara sara bi hal oluyordu garibim asvalt yüzünden ....

soneR
27-01-2009, 16:33
Ben buğra kardesım.Kaan 200 e kadar 1.5 boy gectı demıssın.vtec acarken baslıosunuz ben 3.vites top speed de gıdıoruz yıne 2 boy ben gazman bı ınsan degılım ama bısey warsa dogrusunu yazalım.2 boydan assa hıc olmuyo bastan sona kadar erdemde bendeydı hatta top speedde gelmesı lazım dvm dvm dıodu bana yıne kaldı ole fark top speedde.Bora vıdeo koydurursa koyun ızlemıs oluruz hem

8.000rpm
27-01-2009, 16:36
ibiza cupra tdi , wimmer çip ile 210.-hp / 420.-nm civarı oluyor.. şaka gibi...
ufak tefek ama tam karamürsel sepeti mübarek...
:):):):)

Cem.B
27-01-2009, 17:15
hımm fn2 ile öle oluosa vectra baya hızlı demekki serkanın

nightkids_han
27-01-2009, 17:22
ibiza cupra tdi , wimmer çip ile 210.-hp / 420.-nm civarı oluyor.. şaka gibi...
ufak tefek ama tam karamürsel sepeti mübarek...

sadece wimmer mi acaba?
upsolute felan yapmıyormu ?
en dumanlısı upsolute yaws nasıl yapmaz :)

soneR
27-01-2009, 17:32
serkanla aynı tarzda denemedık ayrıyetten makarsına yapılmıs bı bı rollıngtı devır ayarlanmadan,ama serkanı araba cıddı guzel yuruyo..220 den sonra serkan gecer beni.uzun bı gazlama olması lazım kı yokus vıraj falan ozmn yetısebılırım ılerde.. 2mızde top speed 260 : ))

Cem.B
27-01-2009, 17:48
fn2 den hızlımı yani vectra senin anlayabildiğin kadarı ile

nightkids_han
27-01-2009, 18:13
vectra yüksek hızlarda başarılı aerodinamik yapısından
şanzumanıda 260lara izin werior sanırsam

Kaan
27-01-2009, 20:20
Ben buğra kardesım.Kaan 200 e kadar 1.5 boy gectı demıssın.vtec acarken baslıosunuz ben 3.vites top speed de gıdıoruz yıne 2 boy ben gazman bı ınsan degılım ama bısey warsa dogrusunu yazalım.2 boydan assa hıc olmuyo bastan sona kadar erdemde bendeydı hatta top speedde gelmesı lazım dvm dvm dıodu bana yıne kaldı ole fark top speedde.Bora vıdeo koydurursa koyun ızlemıs oluruz hem

yarım boyun hesabını yapamadm kusura bakma kardes senin istediğin devirde bastığımızdada sen 4-5 boy acıyodun benim bir iddam yok ki zaten geçtin güzel yürüyo yani sonucta araban :) 5.vts snuna kdr yakalayamadık o gece seni :) celalenmeye gerek yok :) kaldıki araç benim olsa senle denemezdim bile biriniz dizel biriniz benzin sen hafif jant bizde 18 en ağırından jant vardı aracın chipli egzoslu bunlarında etkisi var aracın basarılı kötü bisi demedim.. :heyoo:

alf
27-01-2009, 20:29
yarım boyun hesabını yapamadm kusura bakma kardes senin istediğin devirde bastığımızdada sen 4-5 boy acıyodun benim bir iddam yok ki zaten geçtin güzel yürüyo yani sonucta araban :) 5.vts snuna kdr yakalayamadık o gece seni :) celalenmeye gerek yok :) kaldıki araç benim olsa senle denemezdim bile biriniz dizel biriniz benzin sen hafif jant bizde 18 en ağırından jant vardı aracın chipli egzoslu bunlarında etkisi var aracın basarılı kötü bisi demedim.. :heyoo:

sizide jantladım hadi hadi:D cuma denerik hafif hafif :D:D

Kaan
27-01-2009, 20:41
sizide jantladım hadi hadi:D cuma denerik hafif hafif :D:D

helal sana dodo :D misafirler gelebilir cuma şenşakrak :bravo: :allaalla:

_muhaRRem
27-01-2009, 21:40
S2K 2.Vites 60 yerine 1de 60 başlasa daha iyi :) s2k 60da bayaa bayaa vtec altı kalıo en canlı deviri 80 s2k nin .cupra turbo ve tork olduu için kafadan alıp gitmesi doğal..

edo typer
27-01-2009, 21:50
cuma deneyelım..seko sende gel..gelceksenız soleyın bı okuyup uflemem lazım boranın arabayı:D bosuna nefes vermıyelım:D:D

ctemel17
27-01-2009, 22:06
denemeler güzel olacağa benziyor bende benim kara böceği alayımda geleyim bari :)

edo typer
27-01-2009, 22:13
denemeler güzel olacağa benziyor bende benim kara böceği alayımda geleyim bari :)

gel gulum senınkınıde okurum ayıp sana;)

Kaan
27-01-2009, 22:15
hahahahahahaha :D

M3CSL
27-01-2009, 23:22
muhabbetlere bak:D :D
cem tam mıxersın yemın edıom:D:D

headers yapında zevkı cıksın ya fn2yle:D ama muhebbetıne denerıs tabı:D:D saka saka:D
bu hafta gelememde sora bakarıs
evt tdıla onlu arkalı 260a cıkıoz auhahuahuahu:D

erdem sende ısmaılın cuprayla dene 1. vıtes to 200:D gusel gıdıo makınesı ben baktım begendım gectı beni:D:D;)

M3CSL
27-01-2009, 23:23
Serkan kardeşim canını sıkma. Ben gelirim 320 cabriola sen beni geçersin moralin yerine gelir :)

Tarkan

:D:D:rolleyes:

Mehmet Gazihan
27-01-2009, 23:28

alakası yok..kim uydurdu turbo büyütülünce duman atar mevzuusunu bilmiyorum..

Mehmet Gazihan
27-01-2009, 23:30
Sormamın sebebi aracımın EGR ile katını iptal ettircem tam karar veremedim gidip gidip geliyorum o yüzden kullanıcıların tecrübelerini alarak hareket etmek istiyorum. Şimdiye kadar aldığım tecrübelere dayanarak %70 ipta ettiriyorum :)

ne kıl adamsın sen yau..

Mehmet Gazihan
27-01-2009, 23:34
Bu Çupraları Draglarda görmek istiyoruz..

Kategorimizde araba olmayınca üst kategorilerde eziliyoruz..

edo typer
28-01-2009, 00:14
muhabbetlere bak:D :D
cem tam mıxersın yemın edıom:D

headers yapında zevkı cıksın ya fn2yle:D ama muhebbetıne denerıs tabı:D:D saka saka:D
bu hafta gelememde sora bakarıs
evt tdıla onlu arkalı 260a cıkıoz auhahuahuahu:D

erdem sende ısmaılın cuprayla dene 1. vıtes to 200:D gusel gıdıo makınesı ben baktım begendım gectı beni:D:D;)

:D:D ooo seko senı gectıyse benı rahat gecer:D beyazla denıcez nasıpse;) benle denemek ısteyen herkesle denerım..bugune kdr ogle bı teklıf gelmedı bende etmedım..ısteyenle denerız sıkıntı yok.. 1dende basarız sorun deıl..5 bıter yarıs bıter;) benım 4 190da bıtıyo;)

bu arada headersada gerek yok bence, headers yapmak ıcın 2.sensoru ıptal etmek lazım,onun ıcınde hondata;) agır gelır sana:heyoo:

Cem.B
28-01-2009, 00:25
ben ne mixerliği yaptım olm :)

M3CSL
28-01-2009, 00:36
:D:D ooo seko senı gectıyse benı rahat gecer:D beyazla denıcez nasıpse;) benle denemek ısteyen herkesle denerım..bugune kdr ogle bı teklıf gelmedı bende etmedım..ısteyenle denerız sıkıntı yok.. 1dende basarız sorun deıl..5 bıter yarıs bıter;) benım 4 190da bıtıyo;)

bu arada headersada gerek yok bence, headers yapmak ıcın 2.sensoru ıptal etmek lazım,onun ıcınde hondata;) agır gelır sana:heyoo:

200 dedım:D 5 e atınca bıtcek demekkı:D maksak merak ben baya torklanmıs gordum onu,
beyazlamı?, pıstona fılan gırmelısın bence :D:D:rolleyes::cool: car 12ye kafa atıyo o:D
hondatalı fn2, guzel olur ya keske yapsa:(

ben ne mixerliği yaptım olm :)
:Deli::rolleyes:....

edo typer
28-01-2009, 01:03
200 dedım:D 5 e atınca bıtcek demekkı:D maksak merak ben baya torklanmıs gordum onu,
beyazlamı?, pıstona fılan gırmelısın bence :D:D:rolleyes::cool: car 12ye kafa atıyo o:D
hondatalı fn2, guzel olur ya keske yapsa:(

:Deli::rolleyes:....

car 12ye bende kafa atıyom cunku sarıyo;) beyazla oncedende denemıstık;) s3lede;) degısen bıseyı yoksa gene denerız;) baktık gecıyo ellenmıs bıraz,bızde ellerız..bızım blok k20 onu acıktır bırazcık;);)

nightkids_han
28-01-2009, 09:29
alakası yok..kim uydurdu turbo büyütülünce duman atar mevzuusunu bilmiyorum..

mehmet abi gozunu sewin senin corsa'nın 1 drag'ını izledim ,
seyircileri nerdeyse karbonmonoksitten dışarı alacaklardı yaws :o

Kaan
28-01-2009, 13:36

chiplenmişse güzel gider :) ;)

edo typer
28-01-2009, 17:27
chiplenmişse güzel gider :) ;)

ztn chıplıydı...

erh
28-01-2009, 18:07
mehmet abi gozunu sewin senin corsa'nın 1 drag'ını izledim ,
seyircileri nerdeyse karbonmonoksitten dışarı alacaklardı yaws :o

Mehmet'in de söylediği gibi, Turbo buyutunce illa duman olur diye birsey yok. fakat yarıs için hazırlanan arbalarda fazlaca enjeksiyon oldugu için, duman burdan gelmekte ;) Bizim cupra'da güzel dumanlar :)

Mehmet bakalım arkadas askerde, Dönünce ne olur belli olmaz. Sezonu takip etmeyi düşünüyoruz :)

M3CSL
28-01-2009, 22:12
car 12ye bende kafa atıyom cunku sarıyo;) beyazla oncedende denemıstık;) s3lede;) degısen bıseyı yoksa gene denerız;) baktık gecıyo ellenmıs bıraz,bızde ellerız..bızım blok k20 onu acıktır bırazcık;);)

beyaz cuprada bişey yok ya, bıldıgın gıbı sadece motor acıldı bıraz rodajı ıyıcene bıttı:D tam formunda ondan öle gıdıyor, yapcak bişiyde yok ztn bı downpıpe olayı var sadece, oda kat ıptal kıtı yapılırsa olur..
tmm sen yap bişiler dedıgın gıbı denenır ıllakı;)...

edo typer
29-01-2009, 03:30
beyaz cuprada bişey yok ya, bıldıgın gıbı sadece motor acıldı bıraz rodajı ıyıcene bıttı:D tam formunda ondan öle gıdıyor, yapcak bişiyde yok ztn bı downpıpe olayı var sadece, oda kat ıptal kıtı yapılırsa olur..

serkan neden bısey yapmam gerekıyo? onu bı sole anlayalım..s3u gecıyomu cupra? turbo yapıyım mı?:D nasıl olur o zmn:D
bısey yok dıosun chıp var mı? caı? egzos?

bu arada bız ugur abı ıle ztn denıyoruz...eksıklerımız olsa bıle,vıdeosuz..su eksık bu eksık,bu kdr fark olıcak dıyoruz..ve o tahmınler tutuyo;) en son denedıgımızde 2 boy gecıceksın abı benı dedı..gecemem erdem dedı..abı soyle bı eksıgım var denemeyelım dedım.. ne demek erdem eksıklerımızı gorelım yapınca tekrar denerız dedı kırmadım...
baskasıyla denemem mesela o durumda..kaldı kı o gun gectı;) bız araclarımızı bılmeyen ınsanlar deılız..en kızdıgım sey arada ortalıgı karıstıran ınsanlar..yapma bunu serkan..gaza gelırım ugur abı vıdeo cekelım derım ayıp olur:ofk:yada ugur abı bana der erdem vıdeo cekelım bozulurum:ofk:

valla kusura bakılmasın ama ben arabamdan zewk alıyorum..benım aracım ınsanların egolarını tatmın edebılecegı bı obje deıl..bozulan bozulsun,sıkıntısı olan yuzume solesın.. tahmın edıyorum kı bu cogu arac sahıbı ıcın bole..

ortalık kzıstıran ınsanlara artık taw oluyorum;) eger arac sahıbın ısteklerını dıle getırıyosan agzımı acmam..bana dersın kı erdem su senle denek ıstıyomus senı tanımıyomus benden ıstedı dersın ok derım;) cıahn tolga abı ıle denemek ıstedı,edo arabamı yuklıcem ne kdr gecılcem merak edıyorum,bı soler mısın deneyelım dedı ok dedım..tolga abıyı aradım abı cıhan denemek ıstıyo arabasını yuklıcek bahane arıyo musaıtsen deneyelım dedım..bı sıkıntı oldu mu hyr..arac sahıbıde benı tanıdıgına gore,hem beyaz hem kırmızı..benı arayıp pekala soyleyebılırler..;)

chiefkadir
29-01-2009, 08:28
serkan neden bısey yapmam gerekıyo? onu bı sole anlayalım..s3u gecıyomu cupra? turbo yapıyım mı?:D nasıl olur o zmn:D

bu arada bız ugur abı ıle ztn denıyoruz...eksıklerımız olsa bıle,vıdeosuz..su eksık bu eksık,bu kdr fark olıcak dıyoruz..ve o tahmınler tutuyo;) en son denedıgımızde 2 boy gecıceksın abı benı dedı..gecemem erdem dedı..abı soyle bı eksıgım var denemeyelım dedım.. ne demek erdem eksıklerımızı gorelım yapınca tekrar denerız dedı kırmadım...
baskasıyla denemem mesela o durumda..kaldı kı o gun gectı;) bız araclarımızı bılmeyen ınsanlar deılız..en kızdıgım sey arada ortalıgı karıstıran ınsanlar..yapma bunu serkan..gaza gelırım ugur abı vıdeo cekelım derım ayıp olur:ofk:yada ugur abı bana der erdem vıdeo cekelım bozulurum:ofk:

valla kusura bakılmasın ama ben arabamdan zewk alıyorum..benım aracım ınsanların egolarını tatmın edebılecegı bı obje deıl..bozulan bozulsun,sıkıntısı olan yuzume solesın.. tahmın edıyorum kı bu cogu arac sahıbı ıcın bole..

ortalık kzıstıran ınsanlara artık taw oluyorum;) eger arac sahıbın ısteklerını dıle getırıyosan agzımı acmam..bana dersın kı erdem su senle denek ıstıyomus senı tanımıyomus benden ıstedı dersın ok derım;) cıahn tolga abı ıle denemek ıstedı,edo arabamı yuklıcem ne kdr gecılcem merak edıyorum,bı soler mısın deneyelım dedı ok dedım..tolga abıyı aradım abı cıhan denemek ıstıyo arabasını yuklıcek bahane arıyo musaıtsen deneyelım dedım..bı sıkıntı oldu mu hyr..arac sahıbıde benı tanıdıgına gore,hem beyaz hem kırmızı..benı arayıp pekala soyleyebılırler..;)Yine ne güzel yazmışın Erdem:icon_tup:

Eray Yümsel
29-01-2009, 08:45
kaadir abi hep sen karıştırıyon ortalığı :D

chiefkadir
29-01-2009, 09:07
kaadir abi hep sen karıştırıyon ortalığı :DHade lem,Eray dedimi akla mikser gelir:D

Eray Yümsel
29-01-2009, 09:19
ooo focus şekli de hayırlı olsun abi :D

soneR
29-01-2009, 15:44
bu arada ibiza cupra tdi satılıktır..

CemVteC
29-01-2009, 16:11

erdem bu konuları astık dıye blıyorum bne ama arabada ellenen tek sey lastık hava basıncı bıde rot balans yapıldı :D bayada etkılı oldugunu gorduk yolda ses azaldı en azından :) saka bı yana arabalar aynı kırmızıya gelınce sende bındın arabaya kesılme sorunu vardı o gun hallettık bayaa yııdı arabaa ama ootkolık cekımlerınde pıstte yıne bobın yaktım sımdı bujı beklıyorum yurt dısından arabada atesleme sorunu olduğundan ust devırlerde bobın yakıyorum o sorun bıtsın senınlede denerız bakalım nekadar fark edecek

CemVteC
29-01-2009, 16:20

seko ınsan gıbı sacmalamamıssın :) olum beyazda ozdın abılee dnemeden bı gun sonra cıp yapılmadımı .... sen doldur noktaları hatta sende yazılım yapacaktın senınkı olmadı falan hafıza kaybımı var sende :):) nasıı cıp olsa gıderr daha cıp olmasa bnıı nası gecerr oakdar :D:D

8.000rpm
29-01-2009, 16:35

Ne kadardır? Makine td160 öyle değil mi?

Cem.B
29-01-2009, 17:05
Ne kadardır? Makine td160 öyle değil mi?

evet fiyatını bende öğrenebilirmiyiim

soneR
29-01-2009, 17:06
ılanı acar arkadasım yakında yazar oraya gerekenlerı.evet orjınalı 160 hp tdi daha 7 ay garantısı falan devam edıyo 10 numara arac cıdden.performans yol tutus fren ınanılmaz derecede ıyı.2007 model 40.000 YTL ıstıyor sanırsam..

Erol
29-01-2009, 18:10
benide arayın cuma akşama spile gitmiyom ben :)

Kaan
29-01-2009, 20:27
benide arayın cuma akşama spile gitmiyom ben :)

ben haber verrim abi büyük ihtimal misafirler olcak cuma sana güzel süprisler çıkabilr:rolleyes:

ayhan
29-01-2009, 20:27

ne satılıkmı??neden satıyo buğra, satılırmı o araba ya...öyle gidipte o kadar az yakan bi araba daha varmı acaba

8.000rpm
29-01-2009, 21:04
"sahneyi zirvedeyken terk etmek" bu olsa gerek...

M3CSL
29-01-2009, 22:11

ortalık kzıstıran ınsanlara artık taw oluyorum;) eger arac sahıbın ısteklerını dıle getırıyosan agzımı acmam..bana dersın kı erdem su senle denek ıstıyomus senı tanımıyomus benden ıstedı dersın ok derım;) cıahn tolga abı ıle denemek ıstedı,edo arabamı yuklıcem ne kdr gecılcem merak edıyorum,bı soler mısın deneyelım dedı ok dedım..tolga abıyı aradım abı cıhan denemek ıstıyo arabasını yuklıcek bahane arıyo musaıtsen deneyelım dedım..bı sıkıntı oldu mu hyr..arac sahıbıde benı tanıdıgına gore,hem beyaz hem kırmızı..benı arayıp pekala soyleyebılırler..;)

iyi madeım dedıgın gibi olsun, karıstırmak amaçlı deıl sadece bilgi paylaşımı, ortalık karıstırmada deıl, ıso bana dese senle su denıcek ayarlasa ben onu tanısam bıle sesımı cıkartmam ayrıca tamam denerıs derım gecerım;) maksat muhabbet gazlamakta sahane:D:icon_tup:

seko ınsan gıbı sacmalamamıssın :) olum beyazda ozdın abılee dnemeden bı gun sonra cıp yapılmadımı .... sen doldur noktaları hatta sende yazılım yapacaktın senınkı olmadı falan hafıza kaybımı var sende :):) nasıı cıp olsa gıderr daha cıp olmasa bnıı nası gecerr oakdar :D:D

ne dıon bişiy anlaadım arada sole:icon_wack:p